Bitcoin Forum
May 07, 2024, 03:12:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: DAPS - DAPSTOKEN Tartışma Spekülasyon  (Read 665 times)
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
June 01, 2019, 07:44:00 PM

Bu catex borsasındaki daps token mi ? Bende hala airdropları duruyor.Para ediyor mu acaba.Aklımda deli sorular Smiley Bi bakınayım eğer ediyorsa ciddi miktarda vardı bende bu.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
1715051556
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715051556
Reply with quote  #2

1715051556
Report to moderator
1715051556
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715051556
Reply with quote  #2

1715051556
Report to moderator
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
17men (OP)
Member
**

Activity: 314
Merit: 19

View Profile
June 01, 2019, 07:52:02 PM

Bu catex borsasındaki daps token mi ? Bende hala airdropları duruyor.Para ediyor mu acaba.Aklımda deli sorular Smiley Bi bakınayım eğer ediyorsa ciddi miktarda vardı bende bu.

Bitmarta yollayıp satın şu an 6 satoshi civarlarında en yüksek hacim bitmartta. kyc lazım ama withdraw için.

kyc yapmam derseniz stex'e atın ama subsat işlem görmediği için ya 5 satoshiden satarsınız ya da 6 satoshiden emir girip bitmartın 6yı kırmasını beklersiniz. bitmart 6yı geçmeden stex de geçemez.

buy me a beer with ETH : 0x71b959c89ca613cce3d7b3270149d919143c1dff
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
June 01, 2019, 07:58:22 PM

Ben şimdi inceledim de üstünkörü pek bir şeye benzetemedim zaten Twitterdan tanıştığım coinlerden özellikle uzak duruyorum. Ne diyelim umarım utandırır.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
suatranc
Jr. Member
*

Activity: 119

View Profile
June 02, 2019, 12:11:13 AM

başlığı yeni gördüm. bleutrade'de benim de pcnler var. (baya var) daps tokenlarla swap olayı mümkün mü hala?

airdrop tarihinde elinizde pcn var mıydı? yani dapslar gelmiş miydi o arada hiç girdiniz mi? girdiyseniz ve dapslar geldiyse  bleutrade'e zendeskten yardım talebi açıp erc20 adresinizi verin yollarlar. ama önce kimlik onaylama falan istiyorlarmış.

aylar geçti hocam hiç girip bakmadınız mı ya? 

valla 1-2 kere girip bakmıştım herkesin pcn'leri satışta, alım hiç yoktu. öyle kaldığını düşündüm. zendesk'e yazdım, bakalım...
teşekkürler
hmsr
Full Member

Activity: 798
Merit: 106

👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc

View Profile
June 03, 2019, 10:35:04 AM

Zamanında catex denen dandik borsada dividentten gelmişti. Sonra delistmi edildi bir şeyler oldu. O zaman satış yapmıştım. Şimdi benim sattığım fiyatı katlamış gitmiş

HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
June 11, 2019, 08:32:29 PM

https://crex24.com/tr/exchange/DAPS-BTC

Konu eski imiş.
crex24 de bu alınıp satılır.istiyen ordan şansını denesin.
fiyat geçen haftalar 5 satoshi idi şimdi 4 satosh civarında ama şu anda 3 satta Grin
üstte yazan arkadaşlar crex24 de abone olurken KYC-Cep tel falan filan istemez Grin
yani mailin sağlam olsun siteyede sağlam  şifre yazın girin üye olun.coini bozdur btc transfer pahalı onuda btcyi doge ye çevir ve cüzdana çek istersen yerli borsaya çek orda tl ye çevir olay bu..
illa soran olacak efendim paramızın üstüne yatarlarmı ocaktan beri kullanıyorum daha kelek atmadılar helede doge tansferler hızlı 6 onayda hesaba atıyor devamlıda çekiyorum sorun çıkmadı şu ana kadar.ama ilerde atmayacakları anlamına gelemz belki site bile hack olur onun için borsada batan para size zarar etmeyecek düzeyde olursa sıkıntı yok.Ben duruma göre 100 usd değerinde para yada coin borsada tutuyorum batarsa da zarar 100 usd olur.
suatranc
Jr. Member
*

View Profile
June 12, 2019, 05:26:31 PM

başlığı yeni gördüm. bleutrade'de benim de pcnler var. (baya var) daps tokenlarla swap olayı mümkün mü hala?

airdrop tarihinde elinizde pcn var mıydı? yani dapslar gelmiş miydi o arada hiç girdiniz mi? girdiyseniz ve dapslar geldiyse  bleutrade'e zendeskten yardım talebi açıp erc20 adresinizi verin yollarlar. ama önce kimlik onaylama falan istiyorlarmış.

valla 1-2 kere girip bakmıştım herkesin pcn'leri satışta, alım hiç yoktu. öyle kaldığını düşündüm. zendesk'e yazdım, bakalım...
teşekkürler

bir sorum olacak arkadaşlar; üyelik onayı için belgeler istendi verdik. şimdi sitede baya bi pcn birikmiş. bunları bitmart'a aktarmak istiyorum daps olarak. bu swap nasıl yapılır, ben yapabilir miyim yoksa borsa mı yapacak?
17men (OP)
Member
**

View Profile
June 12, 2019, 05:49:55 PM

teşekkürler

bir sorum olacak arkadaşlar; üyelik onayı için belgeler istendi verdik. şimdi sitede baya bi pcn birikmiş. bunları bitmart'a aktarmak istiyorum daps olarak. bu swap nasıl yapılır, ben yapabilir miyim yoksa borsa mı yapacak?

ohooo siz çok eskide kalmışsınız be hocam. birincisi swap tarihi sırasında pcnleriniz duruyor muydu bleutrade'de? onca zaman neden hesabınıza girip de bakmadınız?

zendesk üzerinden borsaya yazın. swap gerçekleşeli aylar oldu. borsa verir veya vermez. şu an pcn olması bir şey ifade etmiyor. swap sırasında pcn var mıydı ve vardıysa o sırada elinize daps verildi mi? bundan eminseniz yardım bileti oluşturup erc20 adresi verin. oraya atsınlar. ordan da bitmarta atarsınız.

suatranc
Jr. Member
*

View Profile
June 13, 2019, 12:12:31 PM

teşekkürler

ohooo siz çok eskide kalmışsınız be hocam. birincisi swap tarihi sırasında pcnleriniz duruyor muydu bleutrade'de? onca zaman neden hesabınıza girip de bakmadınız?

zendesk üzerinden borsaya yazın. swap gerçekleşeli aylar oldu. borsa verir veya vermez. şu an pcn olması bir şey ifade etmiyor. swap sırasında pcn var mıydı ve vardıysa o sırada elinize daps verildi mi? bundan eminseniz yardım bileti oluşturup erc20 adresi verin. oraya atsınlar. ordan da bitmarta atarsınız.

hocam sayenizde kurtardım Smiley bayram ikramiyesi gibi oldu valla. çok sağolun.
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
June 13, 2019, 12:34:35 PM

Bu tokeni almam neden alayım ki ? Hayvan gibi airdrop yapmış.Biraz inceleyincede tek amacının tokeni satıp olayı bitirmek olduğunu görebiliriz.tamam kar edebiliyorsanız edin ama sakın dışardan para sokup hold kalmayın.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
17men (OP)
Member
**

View Profile
June 13, 2019, 01:32:26 PM

Bu tokeni almam neden alayım ki ? Hayvan gibi airdrop yapmış.Biraz inceleyincede tek amacının tokeni satıp olayı bitirmek olduğunu görebiliriz.tamam kar edebiliyorsanız edin ama sakın dışardan para sokup hold kalmayın.

airdrop pcn tutanlara verildi. geçen sene mayıs aylarında pcn fiyatları 20ye kadar çıktı. sonra bir anda swap tarihini öne çektiler. tüm pcnler çöp oldu. yani airdrop'u bir ico fiyatı gibi düşünürsek ico fiyatı 20 satoshi diyebiliriz.

bleutrade'den delist olup bitmarta geçildiği ve bitmartta trade competition olduğu sıralarda 2ye düşmüştü. sonra 5 gördü. ardından 4e düşüp 8 gördü. haziranda bir erteleme daha aldılar ve 4e geri düştü.

şu an codu inceletiyorlar ve inceleyen firma daha önce pivx ile çalışmış bir borsa.

bu token alınır sırasıyla sebebleri söyleyeyim.

1) pos coin olacak. yani masternode kurarak tuttuğunuz miktar ile madencilik yapabileceksiniz. bu da şu demek oluyor. borsalardan alıp, satmak yerine cüzdanında mining yapacak insanlar olacak. bu durumda borsadaki arz azalacak ve talep artacak. fiyat yükselecek. örnek dash.

2) fiyatı çoook düşük. 60 milyar arzın 53 milyarı dolaşımda ve 1 btc ile bile arzın yüzde olarak çok büyük kısmını alabilmek mümkün oluyor. balinanın biri 5-10 btc artsa fiyat şu an bile fırlar.

eğer ekip scam ise ve tokat vurup kaçacaklarsa paranız pul olacak. yok ekip sağlamsa o zaman çok iyi katlayacaksınız paranızı.

1 milyon alın atın cüzdana ve unutun. twitterdan dapsı takibe alıp bildirimleri açın. swap için gerekli şeyler falan eylüle kadar söylenir. ben adamların yalancı olduklarını düşünmüyorum. bekleyip göreceğiz.

suatranc
Jr. Member
*

View Profile
June 13, 2019, 05:40:41 PM

1 milyon alın atın cüzdana ve unutun. twitterdan dapsı takibe alıp bildirimleri açın. swap için gerekli şeyler falan eylüle kadar söylenir. ben adamların yalancı olduklarını düşünmüyorum. bekleyip göreceğiz.

daps olarak bitmart'a aktardıklarımdan sonra (tekrar teşekkürler bu arada) bleutrade'de hala peepcoin bakiyem gözüküyor. buradaki peepcoinlerin daps olarak aktarılacağını düşünmüştüm ama öyle olmadı sanırım. buradaki peepcoinleri değerlendirmenin bir yolu var mıdır acaba?
17men (OP)
Member
**

View Profile
June 13, 2019, 06:33:56 PM

daps olarak bitmart'a aktardıklarımdan sonra (tekrar teşekkürler bu arada) bleutrade'de hala peepcoin bakiyem gözüküyor. buradaki peepcoinlerin daps olarak aktarılacağını düşünmüştüm ama öyle olmadı sanırım. buradaki peepcoinleri değerlendirmenin bir yolu var mıdır acaba?

yapacak bir şey yok pcn için ölü bir coin. bleutrade'de satabileceğiniz en iyi yerden satmaya çalışın onları. 1 satoshi veya ether bazından 1 satoshi altına gelen bir gwei değeri.

Rica ederim.

Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: