Bitcoin Forum
April 19, 2024, 09:10:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: -  (Read 1634 times)
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
June 13, 2019, 05:00:04 PM

Vispilio, mindrust ve Lauda güzel ekip olmuşsunuz. Tebrikler Smiley

Tekrar ediyorum, forumda hakeden mesajlar dışında hiç bir mesaja merit vermedim. Öyle yapsaydım onlarca hakeden mesaj doldurduğum burayı bir sürü mesajla doldurmazdım; https://bitcointalk.org/index.php?topic=4973607.new#new
Grupmuş, çeteymiş, bunlar çocuk lafı işler. Geçiniz. Çoluk çocuk yok burada. Bunu iddia eden de onu destekleyen de gözümde çocuktan farklı değil artık.
Benim Türkçe bölüme katkılarım ortada. Bu diğer arkadaşların bölüme ne katkısı var çıkarsınlar ortaya görelim.
Lauda'nın sunduğu kanıtlarda "ihtiyacı olana merit vereyim" demişim. Evet, verdim, yine veririm. Adam meritlik mesaj yazmış kimse merit vermemiş. Merit veririm.
Grup kuralım demişim, o mesajın tarihi merit ilk geldiği zamanlar öylesine yapılan bir konuşma. Grubun varlığını ispatlayamayan adamlar gelmiş bık bık konuşuyor.

AltcoinTR bu forumdan çıkmış bir grup, orda meritle alakalı yazdıklarım hala duruyor, saklayacak bi şeyim olsa onları silerdim, hepsi duruyor girip bakabilirsiniz.
Adamın merit almayan meritlik mesajı var bana iletmiş merit atmışım. Sorun nerde? Adamdan merit istememişim bi şey yapmamışım Smiley

DT olmak vs umrumda değil, amacım Türkçe bölüme katkıda bulunmak. Ama böyle bizans hainleri olduğu sürece zor.

Son 2 yılda Türkçe bölüme en çok katkı yapan 10 adam say deseniz ilk 5'te yer alırım bunu ukalalık için söylemiyorum. Ama gelmiş bölümümüze katkısı olmayan adamlar ahkam kesiyor.
Türkçe bölüme kaç merit dağıttınız ki burda ahkam kesiyorsunuz?
Bana gelen meritleri merit kaynaklarından daha çok dağıtmışım, nedir alıp veremediğiniz?

Burdan da ilan ediyorum.
Bu hesabım kırmızıya da boyansa forumda yazmaya devam edeceğim, bölüme katkı yapmaya da devam edeceğim. Çünkü aynı çizgimle merit almaya devam edeceğim, o meritleri de dağıtacağım. Her zaman olduğu gibi.
Sizin gibi zararlı ve "kötü niyetli" insanları tanımamıza sebep olduğu için hesabımın gitmesi bile umrumda değil. Bounty katılamam altı üstü olur biter.
Bi zafer kazandığınızı falan sanmayın yani. PHI eski PHI. Yazılarına da incelemelerine de devam edecek. Siz de "hohahaha para kazanmasını nasıl engelledik ama" diye sevineceksiniz. Burdan kazandığım para olsa da olur olmasa da olur benim için.

Gerçek yüzünüzü gösterdiğiniz için teşekkürler. Globalde takılmaya devam edin, ne de olsa bölüme katkınız yok.

Ayrıca, Lauda gibi bir ırkçı varlığı, "Türk mü? Irk bile değil" diyen birini, Türkleri habeş maymununa benzeten birini desteklemeniz zaten karakterinizi ortaya koyuyor.

Aldığım ilk meritleri size vereyim de çeneniz kapansın.

Hadi iyi forumlar Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
1713517830
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713517830
Reply with quote  #2

1713517830
Report to moderator
1713517830
Hero Member
*

Ignore
1713517830
Reply with quote  #2

1713517830
Report to moderator
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713517830
Hero Member
*

Ignore
1713517830
Reply with quote  #2

1713517830
Report to moderator
1713517830
Hero Member
*

Ignore
1713517830
Reply with quote  #2

1713517830
Report to moderator
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
June 13, 2019, 05:06:23 PM

sadece buraya yazmakla btmez her fırsatta lokaldeki her yazısında bu mindrust denen fransız saksocusunu ifşa etmek lazım(tabiki multisi vispillo ile). böyle d1 member idi şuydu buydu bunlar için bile satılığa çıkardıysa kendini bir güven ortamı yaratıp dolandırıcılık aktivitelerine girebilir lokalde. bunlar zamanında çok yaşandı. herkes ne mal olduğunu bilsin.
çektirip gitsin imzasınıda globalde kassın multileriyle, orda dolandırıcılık yapacak çapı yok zaten.
PHI1618
Legendary
*

View Profile
June 13, 2019, 05:19:34 PM
Merited by Blacknavy (1)

Bu arada şimdi farkettim. EFS'ye bile red trust vermişler. Bu sadece EFS'ye değil bütün Türkçe bölümüne hakaret, bunu destekleyen Türkler de kendini Türk saymasın.
Adam forumun en adaletli kişilerinden biri.
Plan belli oldu, EFS'yi de indirip yukarıdaki bu arkadaşlar yönetici olmak istiyor galiba Cheesy
Yahu ne komik adamlarsınız, gözünüzü nasıl bi hırs nasıl bi kin bürümüş anlamış değilim.
Dediğim gibi, hesabım kırmızıya da boyansa ben burdayım, bi halt kazandığınız yok Wink

ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
June 13, 2019, 05:24:13 PM

30 kişilik listede benimde adım var ben sadece Türk arkadaşlara oy verdim. Forumda sahipsiz kalmayalim diye. Zaten benim diğer arkadaşlar gibi çok değerli başlıklarım yok. Merit sayım zaten belli. Yazılanların hepsini okudum. Şu forumda bile Türkler birbirine zarar veriyor. Bu duruma çok üzüldüm.
Phi1618 in negatif almaması lazimdi. Forumda ki en aktif ve faydalı arkadaşlar dan birisi.
Birbirimize dusmemize gerek yok. Saygılı olalım birbirimize. Forumda yazı ile de olsa küfür olayına çabuk giriyorsunuz. Yüz yüze olunca söyleyemeyeceğimiz cümleleri, yazarken de söylemeyelim. Herkese selamlar saygılar.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
June 13, 2019, 05:32:12 PM
Merited by ekiller (2)

Bu olanları üzülerek takip ediyorum. Bu iş bu şekilde olmamalıydı, süreç bu şekilde ilerlememeliydi ve bu şekilde yönetilmemeliydi.  Karşılıklı küfürleşme olayı nereden nereye getirmiş, yabancı forumda ise durum daha fena.

Olay nerelere kadar gelmiş, baştan bu iş soğutulup, sulh içinde bir çözüme gidilmeliydi.
Blacknavy (OP)
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
June 13, 2019, 05:40:24 PM
Last edit: June 13, 2019, 06:27:05 PM by Matthias9515

Bu olanları üzülerek takip ediyorum. Bu iş bu şekilde olmamalıydı, süreç bu şekilde ilerlememeliydi ve bu şekilde yönetilmemeliydi.  Karşılıklı küfürleşme olayı nereden nereye getirmiş, yabancı forumda ise durum daha fena.

Olay nerelere kadar gelmiş, baştan bu iş soğutulup, sulh içinde bir çözüme gidilmeliydi.

Ne yazıkki özel mesajla bu kişilere ulaştıktan sonra bu şahısların ikisi de Meta'da daha fazla mesaj atmaya ve Lauda'yı meritlemeye başladılar. Durmadılar hocam, özel mesajlarıma dönmediler.

Vispilio daha DT'ye katılır katılmaz Türk forumunu kötüleyen ingilizce bir mesaj attı ve daha önce hiç Vispilio'ya merit göndermemiş Mindrust seçimden hemen sonra 2 Haziran'da Vispilio'ya merit gönderdi.
https://bitcointalk.org/index.php?action=merit;u=176777

Daha sonra Mindrust, Lauda ve Vispilio ikilisi sürekli olarak meritleşiyor profillerine girerek görebilirsiniz.

Bu şahıslara özel mesajla ulaştım, dönmediler çünkü planları net hocam. 50 dolar için yapmayacakları şey yok, 100 dolar olmadığına dua ediyorum.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2044
Merit: 1135

View Profile
June 13, 2019, 06:32:26 PM

Hiçbir grupla bağım yok ancak Phi, Matthias, mhanbostancı, gospodin, bobita, tayfundeniz gibi arkadaşlar bu forumda bulunan çok değerli insanlar..Efs'ye negatif verilmesi herşeyden önce ayıp! zaten lokale en büyük katkıyı yapanlar da bunlar, bir de hiburak var beğendiğim ama az yazıyor maalesef...bountye katılmıyorum isteyen distrust etsin isteyen banlatsın, kimsenin adamı da değilim, reelde tanımam etmem kimseyi...
Ancak mindrust DT seçilmenizde Matthias'ın payı büyük çünkü forumda bu konuyu gündeme getiren kendisi, illa ki birileri size bu vesileyle oy vermiştir. Mobilden yazıyorum etraflıca bakamadım ancak lokale katkı sağlayan insanları küstürmemek lazım diye düşünüyorum. Herkese iyi akşamlar 👋🏻

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
ugurum15
Member
**

View Profile
June 13, 2019, 06:34:54 PM

Forum game of thrones a döndü resmen.
Böyle giderse denerayes targaryan ejderhası ile gelip forumu parçalamaz umarım. Cheesy
ugurum15
Member
**

View Profile
June 13, 2019, 06:38:40 PM

Hiçbir grupla bağım yok ancak Phi, Matthias, mhanbostancı, gospodin, bobita, tayfundeniz gibi arkadaşlar bu forumda bulunan çok değerli insanlar..Efs'ye negatif verilmesi herşeyden önce ayıp! zaten lokale en büyük katkıyı yapanlar da bunlar, bir de hiburak var beğendiğim ama az yazıyor maalesef...bountye katılmıyorum isteyen distrust etsin isteyen banlatsın, kimsenin adamı da değilim, reelde tanımam etmem kimseyi...
Ancak mindrust DT seçilmenizde Matthias'ın payı büyük çünkü forumda bu konuyu gündeme getiren kendisi, illa ki birileri size bu vesileyle oy vermiştir. Mobilden yazıyorum etraflıca bakamadım ancak lokale katkı sağlayan insanları küstürmemek lazım diye düşünüyorum. Herkese iyi akşamlar 👋🏻

Hocam ben mindtrust adlı kişinin Türk olduğunu bile bilmiyordum. Seçilince gördüm , bizim localde çok takilmiyor demek ki. Ama onun dışında ki herkesi forum dan tanıyorum. EFS nin negatif trust alması garibime gitti. Ara ara bakıyordum +40 güveni vardı şimdi 7 olmuş bir tane de eksi var.
Bu hhampuz denilen eleman nasıl bir birşey verebiliyor. Neticede efs bizim bölümün moderatörü.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
June 13, 2019, 06:58:29 PM

Hocam ben mindtrust adlı kişinin Türk olduğunu bile bilmiyordum. Seçilince gördüm , bizim localde çok takilmiyor demek ki. Ama onun dışında ki herkesi forum dan tanıyorum. EFS nin negatif trust alması garibime gitti. Ara ara bakıyordum +40 güveni vardı şimdi 7 olmuş bir tane de eksi var.
Bu hhampuz denilen eleman nasıl bir birşey verebiliyor. Neticede efs bizim bölümün moderatörü.

Bende nasıl oldu bilmiyorum açıkcası ama önceden de vardı bir şeyini görmedim açıkcası lauda ile anlaşıyor olabilir ama o adam hakikaten buradakileri hiç bir şekilde sevmez menfaati olmadıktan sonra mesela bir hata yaptın desek küçük bir hata bile olsa o hata bir kere yaptıysan seni siler atar negatifi çakar bir daha cevap bile vermez o derece...
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
June 13, 2019, 08:30:03 PM

Utanıyorum ama bir kez daha gördük bizim kadar içinde fesatlık, hainlik barındıran başka bir millet daha yok herhalde. Herkesten önce kendi kendimizin ayağını kaydırıyoruz. Adam doğal yollar ile seçildiği oylamayı zan altında bırakacak kadar değişik bir tip çıktı.
Vispilio zaten anlam verilemeyen bir nesne. PHI ile ne derdi varsa baştan beri ona bilenmiş gördüğüm kadarıyla.
Bireysel ve şahsi anlaşmazlıkları veya fesatlıkları bırakıp herkesin normal olarak kendi beğendiği ve desteklediği kişileri oylaması gereken bir başlığı rezil kepaze etti.

Phi’yi de tanımam etmem, forumdaki her üye kadar bilirim. Ama böyle boş sebeplerden kendi insanını harcayan tipleri görünce ses çıkarmamak hiçbirimize yakışmaz.

Lauda’ya kanıt diye attığı screenshotlarda da bomboş bir muhabbet var sadece yani adamlar o an öylesine konuşup geçip gitmiş bile olabilirler. Varsayımlar üzerinden koskoca lokalin alayını harcamak normal değil. Neyin hırsı bu?
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
June 13, 2019, 08:35:39 PM

Konu ile hiç alakası olmayan EFS'yi, sürekli konunun içine çekmeye çalışmak tamamen saçmalıktır. Merit kaynağı olan adama, çok merit vermişsin diye suçlamak nasıl bir kafa yapısı ile açıklanabilir ki? Birilerinin onun yöneticiliğinden kuyruk acısı olduğunu düşünüyorum, başka türlü bir izahı mantıklı gelmiyor.

Türk lokal forumunda insanlar sıkıştığında, tarafsız olarak yardım isteyebildiğimiz tek kişi EFS ise eğer; o zaman bu tarz saçma dönemlerde, ona daha fazla sahip çıkmak gerekir diye düşünüyorum. İhtiyacı olduğundan değil, gerçekleri göstermek için.

PHI ve Mattias'da aynı şekilde forumdaki en aktif kişilerin başında geldiğini ve herhangi bir kural ihlali yapmadıklarını hepimiz biliyoruz. Şuan doğruları söyledikleri için dokuz köyden kovuluyorlar.
Vispilio
Legendary
*

Merit: 1603

View Profile WWW
June 13, 2019, 08:59:05 PM
Last edit: June 13, 2019, 09:47:50 PM by Vispilio

Bu Vispilio ve yan hesabı önce PHI’yi boklayarak benimle grup kurmaya çalıştı sonra benden onay gelmeyınce Mindrust ile birlikte gruplaşarak Lauda’yi yalayıp kendilerini DT yaptı ardından yaptığı pislikler onlari etkilemesin diye Mindrust, Lauda denen şahsa tüm foruma distrust attırdı.

50 dolar için ne plan ama? 100 dolar olsaydı siz o zaman görürdünüz curcunayı.

Aşağıdaki şahıslar güvenilmezdir

~Lauda
~Mindrust
~Vispilio

Belki bazı akıllı ve iyi niyetli arkadaşlar hala bu forumu okuyodur diye 1 kerelik cevap veriyorum.

Matthias koçum sen ciddi psikolojik sıkıntıları olan gergin bir arkadaşsın, seninle yüz yüze görüşelim komplekslerini çözelim sakinleş kendine gel, alıntılamaya terbiyemin el vermediği aşağılık mahalle ağzı laflarını nerenden çıkarıyorum gerçek hayatta görmeni isterim. Ayrıca özel mesajları izinsiz paylaşman çok ahlaksız ve kanunsuz bir hareket, tahmin ediyorum sen ergen veya öğrenci baya cahil bir çocuksun...

1) Alt / yan hesabım hiçbir zaman olmadı ve olmayacak.
2) Gruplaşma vs gibi olaylar bana ters, her zaman kendi prensiplerime göre hareket ederim.

gelelim diğer konuya:

Ayrıca, Lauda gibi bir ırkçı varlığı, "Türk mü? Irk bile değil" diyen birini, Türkleri habeş maymununa benzeten birini desteklemeniz zaten karakterinizi ortaya koyuyor.

Türkler de beyaz ırk olarak biliniyor, Neo Nazi falan diilseniz Türkler'e karşı ırkçılık gibi bir kavram dünyada yok, Lauda da orada nasıl bir racism yapabilirim ki demeye çalışıyor, habeş maymunu olayını bilmiyorum ama kadına devamlı orospu diyosunuz, maymun lafı kötü orospu ok mi,

burada nihayetinde gelişen olay Türk forumlarından çıkmış bazı arkadaşlara güvenilmiyor, bunun da çok çeşitli sebepleri var. İnsanlar Matthias, Phi gibi arkadaşlara güvenmek mecburiyetinde mi, biri sana bir eleştiri getirince kuduz gibi sağa sola saldırmanın alemi var mı, sonra ben bunlara cevap verince çok agresifsin diyorlar, o yüzden mümkün mertebe burada yazmamaya çalışıyorum.

Türk forumlarından en az 15-20 tane çok üst düzey mesaj gösterebilirim 0 merit almış, ama isimleri belli bazı arkadaşlar çok kısa zamanda hero vs oldular, bu da dikkatleri çekti, eğer bütün kaliteli mesajlar Türk forumlarında hak ettiği değeri görebilseydi, eminim bu telegram olaylarının farkına bile varılmazdı... Hep aynı isimler sürekli birbirinin mesajlarının reklamını yaptı, EFS bile bunlara hiç müdahele etmedi, 15'er 20'şer meritleri bastı geçti...

Ama bazı rantların döndüğü ortamda, adaletsizlik ve nepotizm gibi olayların maddi karşılığı olduğu için haklı olarak bunlar tepki çekiyor, olay budur, eğer sağlıklı yorumlar gelirse isterseniz sonra devam edebiliriz.

İyi Geceler

kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
June 13, 2019, 09:20:46 PM

Bu Vispilio ve yan hesabı önce PHI’yi boklayarak benimle grup kurmaya çalıştı sonra benden onay gelmeyınce Mindrust ile birlikte gruplaşarak Lauda’yi yalayıp kendilerini DT yaptı ardından yaptığı pislikler onlari etkilemesin diye Mindrust, Lauda denen şahsa tüm foruma distrust attırdı.

50 dolar için ne plan ama? 100 dolar olsaydı siz o zaman görürdünüz curcunayı.

Aşağıdaki şahıslar güvenilmezdir

~Lauda
~Mindrust
~Vispilio

Belki bazı akıllı ve iyi niyetli arkadaşlar hala bu forumu okuyodur diye 1 kerelik cevap veriyorum.

Matthias koçum sen ciddi psikolojik sıkıntıları olan gergin bir arkadaşsın, seninle yüz yüze görüşelim komplekslerini çözelim sakinleş kendine gel, alıntılamaya terbiyemin el vermediği aşağılık mahalle ağzı laflarını nerenden çıkarıyorum gerçek hayatta görmeni isterim. Ayrıca özel mesajları izinsiz paylaşman çok ahlaksız ve kanunsuz bir hareket, tahmin ediyorum sen ergen veya öğrenci baya cahil bir çocuksun...

1) Alt / yan hesabım hiçbir zaman olmadı ve olmayacak.
2) Gruplaşma vs gibi olaylar bana ters, her zaman kendi prensiplerime göre hareket ederim.

gelelim diğer konuya:

Türkler de beyaz ırk olarak biliniyor, Neo Nazi falan diilseniz Türkler'e karşı ırkçılık gibi bir kavram dünyada yok, Lauda da orada nasıl bir racism yapabilirim ki demeye çalışıyor, habeş maymunu olayını bilmiyorum ama kadına devamlı orospu diyosunuz, maymun lafı kötü orospu ok mi,

burada nihayetinde gelişen olay Türk forumlarından çıkmış bazı arkadaşlara güvenilmiyor, bunun da çok çeşitli sebepleri var. İnsanlar Matthias, Phi gibi arkadaşlara güvenmek mecburiyetinde mi, biri sana bir eleştiri getirince kuduz gibi sağa sola saldırmanın alemi var mı, sonra ben bunlara cevap verince çok agresifsin diyorlar, o yüzden mümkün mertebe burada yazmamaya çalışıyorum.

Türk forumlarından az 15-20 tane çok üst düzey mesaj gösterebilirim 0 merit almış, ama isimleri belli bazı arkadaşlar çok kısa zamanda hero vs oldular, bu da dikkatleri çekti, eğer bütün kaliteli mesajlar Türk forumlarında hak ettiği değeri görebilseydi, eminim bu telegram olaylarının farkına bile varılmazdı... Hep aynı isimler sürekli birbirinin mesajlarının reklamını yaptı, EFS bile bunlara hiç müdahele etmedi, 15'er 20'şer meritleri bastı geçti...

Ama bazı rantların döndüğü ortamda, adaletsizlik ve nepotizm gibi olayların maddi karşılığı olduğu için haklı olarak bunlar tepki çekiyor, olay budur, eğer sağlıklı yorumlar gelirse isterseniz sonra devam edebiliriz.

İyi Geceler

Şu konuyu tarafsızca okuyan herkes Matthias’ın değil ama senin bazı sorunların olduğunu görebilir
İyi ki ona attığın özel mesajı paylaştı da senin asıl niyetini gördük. Yoksa sen de aklı başında birine benziyordun normalde.
Matthias’a attığın mesajda onun açtığı konuların çok güzel ve faydalı olduğunu ve onu DT listene eklediğini söyleyen sen değil misin?

Şimdi adam sırf PHI hakkında kötü konuşmadı ve senin derdinin ne olduğunu anlamadı diye aniden “güvenilmez” olduğunu söylemeye başladın. Çevir kazı yanmasın.
İstediğini alamayınca kuduz gibi tüm lokale saldıran sensin. Kimsenin senle bir sorunu yokken sorun yaratıp herkesin asabını bozdun. Bütün üyelerin canını sıkmaya hakkın yoktu. Phi’yi de seni de tanımıyorum. Ama yaptığın şey çok anormal.

EFS’nin de konularla ne alakası var? Adam karışmıyor bile. Durduk yere her şeyin içine sürüklemeyin.
Vispilio
Legendary
*

Merit: 1603

View Profile WWW
June 13, 2019, 09:32:17 PM
Last edit: June 13, 2019, 11:04:04 PM by Vispilio

Şu konuyu tarafsızca okuyan herkes Matthias’ın değil ama senin bazı sorunların olduğunu görebilir
İyi ki ona attığın özel mesajı paylaştı da senin asıl niyetini gördük. Yoksa sen de aklı başında birine benziyordun normalde.
Matthias’a attığın mesajda onun açtığı konuların çok güzel ve faydalı olduğunu ve onu DT listene eklediğini söyleyen sen değil misin?

Şimdi adam sırf PHI hakkında kötü konuşmadı ve senin derdinin ne olduğunu anlamadı diye aniden “güvenilmez” olduğunu söylemeye başladın. Çevir kazı yanmasın.
İstediğini alamayınca kuduz gibi tüm lokale saldıran sensin. Kimsenin senle bir sorunu yokken sorun yaratıp herkesin asabını bozdun. Phi’yi de seni de tanımıyorum. Ama yaptığın şey çok anormal.

EFS’nin de konularla ne alakası var? Adam karışmıyor bile. Durduk yere her şeyin içine sürüklemeyin.

Ya sen ve Matthias gibi adamlar o kadar alıngan ki hemen olayları kişiselleştiriyosun, ben Matthias'a veya X'e güvenmiyorum diye bir cümle kullandım mı, hatta adamı DT listeme de eklemiştim çünkü merit, signature ve trading gibi konularda bazı güzel başlıklar açmış, bunlar gerçekten insanlara faydası olabilecek şeylerdi. Sonra ahlaksız hareketler yapan şuursuz bir çocuk olduğu ortaya çıkınca tabii ki listeden çıkardım.

Fakat başka birisi aynı görüşte olmak zorunda değil, isteyen istediğini düşünebilir, düşünce ve ifade özgürlüğü budur.
Burada bazı arkadaşlar kolektif olarak bazı kararlar aldırmaya çalışıyor, global forumda karşılık bulamayınca bu beklentiler çıldırıyor, ben de diyorum ki bireysel takılın biraz, sürü psikolojisinden sıyrılın, biat yerine liyakati tercih edin, kriptoların ortaya çıkış amacı bu zaten.

Burada gıyabımda inanılmaz hakaretler dönmüş, yanıt vermek haricinde kamu alanında kimseye böyle çirkef ithamlarda bulunmadım, değerlendirmeni yaparken doğrularla yanlışları görmek bu kadar zor olmamalı.

PHI1618
Legendary
*

View Profile
June 14, 2019, 05:36:36 AM

Türk forumlarından en az 15-20 tane çok üst düzey mesaj gösterebilirim 0 merit almış, ama isimleri belli bazı arkadaşlar çok kısa zamanda hero vs oldular, bu da dikkatleri çekti, eğer bütün kaliteli mesajlar Türk forumlarında hak ettiği değeri görebilseydi, eminim bu telegram olaylarının farkına bile varılmazdı... Hep aynı isimler sürekli birbirinin mesajlarının reklamını yaptı, EFS bile bunlara hiç müdahele etmedi, 15'er 20'şer meritleri bastı geçti...

İyi Geceler

Sırayla yazacağım:

"habeş maymunu olayını bilmiyorum" diyorsun. Bilmediğin konu hakkında konuşmayacaksın o zaman!
Lauda'ya ben orospu demiş miyim? Aç bul kanıt göster. Gösteremeyeceksin. Çünkü demedim. Boş laf döndürme.
Lauda'nın Türk düşmanı olduğunu allamei cihan biliyor, ama sen "bilmiyorum" diyeceksin. İşine gelmeyeni bilmiyorsun.

Kimse bana da başkasına da güvenmek zorunda değil. Ama DT olurken gördük ki bana ve diğer DT seçilen arkadaşlara güveniliyormuş. Demek ki hala boş laf yapıyorsun.
Kuduz gibi saldıran yok, kendimi savunuyorum. Uydurmasyon iddialarınıza karşı argüman sunuyorum. Problem?

Türkçe bölümde 15-20 tane üst düzey mesaj göster merit almayan. Göster. Boş yapma.
Vardır, olabilir, gözden kaçmıştır, her şeyi göremiyoruz.
Sen görüyorsan ve https://bitcointalk.org/index.php?topic=4973607.new#new böyle bir konuya bunu bildirmiyorsan burda bu senin de sorunun. Ben merit alması gerektiğini düşündüğüm her mesajı oraya atarken neredeydin?

Dönen rantı ispat et. İddia sahibi iddiasını ispatlamakla mükelleftir. Nerde rant dönmüş? Merit gönderdiğim kimden maddi karşılık elde etmişim? Yukarıdaki linkte gönderdiğim mesajlara aç bak kaçına kaç merit göndermişim.

Şu mesajımı da açıp açıp okuyun bi zahmet. Amacınıza ulaşabilirsiniz ama bu beni ya da başkasını saf dışı ettiğiniz anlamına gelmiyor. Türkçe bölüme katkı yaptığınız zaman konuşalım. Aksi taktirde boş yapmaktan öteye gitmiyorsunuz.
Burdan da ilan ediyorum.
Bu hesabım kırmızıya da boyansa forumda yazmaya devam edeceğim, bölüme katkı yapmaya da devam edeceğim. Çünkü aynı çizgimle merit almaya devam edeceğim, o meritleri de dağıtacağım. Her zaman olduğu gibi.
Sizin gibi zararlı ve "kötü niyetli" insanları tanımamıza sebep olduğu için hesabımın gitmesi bile umrumda değil. Bounty katılamam altı üstü olur biter.
Bi zafer kazandığınızı falan sanmayın yani. PHI eski PHI. Yazılarına da incelemelerine de devam edecek. Siz de "hohahaha para kazanmasını nasıl engelledik ama" diye sevineceksiniz. Burdan kazandığım para olsa da olur olmasa da olur benim için.

Gerçek yüzünüzü gösterdiğiniz için teşekkürler. Globalde takılmaya devam edin, ne de olsa bölüme katkınız yok.

Aldığım ilk meritleri size vereyim de çeneniz kapansın.

Hadi iyi forumlar Smiley

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
June 14, 2019, 07:44:36 AM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5153850.msg51452138#msg51452138

benimle aynı telegram grubunda olan arkadaslara selam olsun burdan. ben nasıl olayların icine girdim cok merak ediyorum. Beni tanıyan 1 kişi bile yok aktif uyelerden
Dt olayının boyle boka saracagını bildiğim icin aday olmamıstım. Olmamakla ne kadar dogru bir hareket yaptıgımıda gormus oldum.
ha bu arada bu tombulyanak gecen gun kavga ettiğim kişi ama yinede emin olmadıgım icin onun yaptıgı gibi iftira atmak istemiyorum.
Beyler tebrikler local forumun tamamiyle bokunu cıkardınız.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
June 14, 2019, 08:56:57 AM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5153850.msg51452138#msg51452138

benimle aynı telegram grubunda olan arkadaslara selam olsun burdan. ben nasıl olayların icine girdim cok merak ediyorum. Beni tanıyan 1 kişi bile yok aktif uyelerden
Dt olayının boyle boka saracagını bildiğim icin aday olmamıstım. Olmamakla ne kadar dogru bir hareket yaptıgımıda gormus oldum.
ha bu arada bu tombulyanak gecen gun kavga ettiğim kişi ama yinede emin olmadıgım icin onun yaptıgı gibi iftira atmak istemiyorum.
Beyler tebrikler local forumun tamamiyle bokunu cıkardınız.

Eleman beni aynı telegram kanalında olmakla suçlamış Smiley o kanalı olarak lauda'nın yayınladığı ekran görüntüsünde görmüştüm. insan suçlamak çok kolay valla.. iş iyice ergenekon operasyonu havasına büründü.. kim kimi sevmiyorsa gömüyor bahçesine asılsız 3-5 şey ondan sonra ver gazı ver gazı.
mindrust
Legendary
*

Activity: 3234
Merit: 2406

View Profile
June 14, 2019, 08:58:58 AM

O adam troll. Tr forumunu bunu bile anlayamayacak tipler kullanıyor işte.

.
.BLACKJACK ♠ FUN.
█████████
██████████████
████████████
█████████████████
████████████████▄▄
░█████████████▀░▀▀
██████████████████
░██████████████
████████████████
░██████████████
████████████
███████████████░██
██████████
CRYPTO CASINO &
SPORTS BETTING
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
███████████████████
█████████████████████
███████████████████████
█████████████████████████
███████████████████████
█████████████████████
███████████████████
▀███████████████▀
█████████
.
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
June 14, 2019, 10:27:47 AM
Last edit: June 14, 2019, 12:09:16 PM by ziya1453

O adam troll. Tr forumunu bunu bile anlayamayacak tipler kullanıyor işte.

o tiplerin başındada sen varsın. önce meriti basmışsın türk forumlarına bok atıyor diye.
sonra bakmışsın sende işin içindesin yazıya göre hemen çark edip troll yazmışsın merit attığın mesaja.
o hiç değilse troll, senin ne olduğun belli değil.

idda sahibi adam iddasını kanıtla mükelleftir diye yazmıştım sana.
hata bende.
koyu kısım zaten seni baya bir muaf yapıyor bu zorunluluktan.

kronik menapozlu ilgi budalası fransız laudayı geçelim arkadaşlar. onun saksocularını aramızdan atalım yeter , lauda türkçe öğrenip lokal formumuzu zehirlemedikçe it ürür kervan yürür.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: