Bitcoin Forum
May 07, 2024, 02:35:30 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Arkadaşlar saygı biraz  (Read 631 times)
Bthd
Legendary
*

Activity: 2240
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
June 15, 2019, 08:27:03 PM

bak bak bak laflara bak laflara bak.  Allahsız ateistler ne hale getirdi burayı. ağzından kaçanlara bak.  Bunlar hep laik düzenin sonuçları.  Ahir zaman alametleri bunlar.  Türkiyeyi sizin gibi Allah düşmanlarına teslim etmeyeceğiz. artık milli irade var.

bir de Allah yolunda gerçekten faydalı birşey yapmak istiyorsan Türkiye'deki camilerin en az yarısının yıkılıp halk evi ve köy enstitüsüne dönüştürülmesi gerek bu bilgiyi de as külliyelerin duvarına, o zaman AKPli cahil bırakılmış ortadoğu halkı

zihniyete bak. bu pis zihniyetiniz, bir daha gelemesin diye zaten başkanlığı getirdik.  Artık yönetim bu cami  yakan, yıkan terör zihniyettinden,  milletin iradesine geçti.

islam ülkesinde camileri yıkmaya senin gücün yetmez, hele bir yelten...

Tamam düşünce özgürlüğü olsunda forumu en çok geren arkadaş sensin dostum.
Yine bir başlık acmissin ama umarım post atan çıkmaz. Neyin ne olduğunu elbet vakti gelince öğreniriz. Forumda bulunan çoğu kişi ben dahil 15 temmuza inanmıyor. Bir tiyatro oynandı hepsi bu. Sadece Zaman lazım bunu öğrenmek icin.

O başlığı açma sebebi 15 temmuz v.b. değil hocam. Aklınca o şekilde düşünen kişilerden merit alacak, din demagojisiyle başladı satamadı 15 temmuz pazarlamasına çıktı şimdi de. İlk sayfada yüzüne vurdum cevap dahi atamadı, profil sayfasına bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız beğendiği başlıklara merit atıyormuş biz de ona merit atmalıymışız  Roll Eyes

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
1715092530
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715092530
Reply with quote  #2

1715092530
Report to moderator
1715092530
Hero Member
*

Ignore
1715092530
Reply with quote  #2

1715092530
Report to moderator
1715092530
Hero Member
*

Ignore
1715092530
Reply with quote  #2

1715092530
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
June 15, 2019, 09:26:30 PM

bak bak bak laflara bak laflara bak.  Allahsız ateistler ne hale getirdi burayı. ağzından kaçanlara bak.  Bunlar hep laik düzenin sonuçları.  Ahir zaman alametleri bunlar.  Türkiyeyi sizin gibi Allah düşmanlarına teslim etmeyeceğiz. artık milli irade var.

bir de Allah yolunda gerçekten faydalı birşey yapmak istiyorsan Türkiye'deki camilerin en az yarısının yıkılıp halk evi ve köy enstitüsüne dönüştürülmesi gerek bu bilgiyi de as külliyelerin duvarına, o zaman AKPli cahil bırakılmış ortadoğu halkı

zihniyete bak. bu pis zihniyetiniz, bir daha gelemesin diye zaten başkanlığı getirdik.  Artık yönetim bu cami  yakan, yıkan terör zihniyettinden,  milletin iradesine geçti.

islam ülkesinde camileri yıkmaya senin gücün yetmez, hele bir yelten...

Tamam düşünce özgürlüğü olsunda forumu en çok geren arkadaş sensin dostum.
Yine bir başlık acmissin ama umarım post atan çıkmaz. Neyin ne olduğunu elbet vakti gelince öğreniriz. Forumda bulunan çoğu kişi ben dahil 15 temmuza inanmıyor. Bir tiyatro oynandı hepsi bu. Sadece Zaman lazım bunu öğrenmek icin.

O başlığı açma sebebi 15 temmuz v.b. değil hocam. Aklınca o şekilde düşünen kişilerden merit alacak, din demagojisiyle başladı satamadı 15 temmuz pazarlamasına çıktı şimdi de. İlk sayfada yüzüne vurdum cevap dahi atamadı, profil sayfasına bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız beğendiği başlıklara merit atıyormuş biz de ona merit atmalıymışız  Roll Eyes

Umarım kimse post dahi kasmaz. Herkes özgür istediğini söyleyebilir ama bu arkadas gerçekten gerilim sebebi.
Türkiye de herkes inansa dahi ben 15 temmuza asla inanmıyorum.
Sosyal medya var yoksa halkı iyi uyuturlar ama artık millet yemiyor. İkinci tokadı 23 Haziran'da istanbulda yine atacaklar. İlkini attılar ama acimadi ki acimadi ki diye tekrar çıkıyorlar.
RTE ilçelerde yapacağı mitingleri iptal etti. Neden? Çünkü kaybedeceğini biliyor . Eğer miting yapsa ve Binali ye oy istese o kaybetti olacak toplum gözünde. Şimdi Binali kaybetmiş olacak. Sabret trol kardeşim.
Bu arada akp li dindar diğer kişiler dinsiz yaklaşımını da birak. İsteyen inanır isteyen inanmaz kimseyi ilgilendirmez.
Bjk
Member
**

Activity: 71
Merit: 26

View Profile
June 15, 2019, 10:20:16 PM

Bir burkina faso ata sözü şöyle der : dont feed a troll manası çok derin ve anlamlıdır. bu arkadaş için uzun uzun yazmayın bana cevap yazmadı, yazamadı demeyin genel olarak yaptıkları şey zaten yazıp kaçmak. görmezden gelin ve ilgilenmeyin bir süre sonra zaten yok olur gider.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: