Bitcoin Forum
April 24, 2024, 05:44:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: 🔥 ELROND (Binance IEO) - ERD token Yatırım Süreci -- Soru -Cevap Duyurular ✅✅  (Read 3176 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic. (3 posts by 1+ user deleted.)
otto_diesel (OP)
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
June 21, 2019, 10:52:34 PM

Şu anda bir BNB.  38.54 USD den işlem görüyor.

Bu ieo ile BNB tekrar ATH yaptı.  Güzel bir boğa koşusu yaptı. Bakalım ileride zaman ne gösterecek bizlere.
If you want to be a moderator, report many posts with accuracy. You will be noticed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
June 21, 2019, 10:55:55 PM

Sistem böyle devam ederse birdahaki IEO ayın 20/27’sinde olacak, 15 Temmuz’da da Binance kârlarının yarısıyla BNB yakımı yapacak dolayısıyla BNB 50 dolara yol alır mı dersiniz?
yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
June 21, 2019, 11:04:41 PM

Sistem böyle devam ederse birdahaki IEO ayın 20/27’sinde olacak, 15 Temmuz’da da Binance kârlarının yarısıyla BNB yakımı yapacak dolayısıyla BNB 50 dolara yol alır mı dersiniz?

bnbleri satmaya vakit bırakmayacaklar aynı düşünüyoruz
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 22, 2019, 12:05:15 PM

Galiba bir ben sevinemiyorum BNB'nin durumuna... 39-40 Dolar olmus evet ama, BNB hala 0,00362417 BTC seviyesinde.
Gecen haftalarda 430bin sat idi bugün 362bin sat olmus; Bitcoin'un yükselisi iyi gelmiyor - ya da Bitcoin kadar yükselmedikleri icin BTC bazinda düsüyorlar.

Umarim tez vakit Bitcoin biraz dinlenir de Altcoinlar yükselise gecer. Yoksa dolar bazinda olup biten cok fazla ilgilendirmiyor beni; benim icin önemli olan BTC fiyati.
yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
June 22, 2019, 01:54:22 PM

Galiba bir ben sevinemiyorum BNB'nin durumuna... 39-40 Dolar olmus evet ama, BNB hala 0,00362417 BTC seviyesinde.
Gecen haftalarda 430bin sat idi bugün 362bin sat olmus; Bitcoin'un yükselisi iyi gelmiyor - ya da Bitcoin kadar yükselmedikleri icin BTC bazinda düsüyorlar.

Umarim tez vakit Bitcoin biraz dinlenir de Altcoinlar yükselise gecer. Yoksa dolar bazinda olup biten cok fazla ilgilendirmiyor beni; benim icin önemli olan BTC fiyati.

diğer altlara bak parçalandılar btcye karşı eth bnb sağlam durdu.
Lydian
Hero Member

View Profile
June 22, 2019, 02:14:33 PM

Coinmarketcap'i BTC bazli takip ediyorum genelde... Dedigin gibi, altcoinlarin cogu paramparca... Ama NEO'da ne olup bitiyor anlamis degilim, NEO gayet güzel bir performans sergiliyor son 1-2 saattir.

BNB'lere dokunamiyoruz zaten, snapshotlar bitsin, su IEO icin 4-5 bilet gelsin, degerlendirelim... Sonra düsünecegim BNB ile ne yapacagimi.
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
June 22, 2019, 02:38:36 PM
Last edit: June 22, 2019, 03:12:09 PM by otto_diesel

Coinmarketcap'i BTC bazli takip ediyorum genelde... Dedigin gibi, altcoinlarin cogu paramparca... Ama NEO'da ne olup bitiyor anlamis degilim, NEO gayet güzel bir performans sergiliyor son 1-2 saattir.

BNB'lere dokunamiyoruz zaten, snapshotlar bitsin, su IEO icin 4-5 bilet gelsin, degerlendirelim... Sonra düsünecegim BNB ile ne yapacagimi.

Bitcoin artınca genel olarak, Altcoinlerin fiyatı düşüyor ya da sabit kalıyor. Bu boğa koşusunda 38-39 dolar olması bence başarıdır.  Bitcoin sabitlenince fiyatı artacaktır diye düşünüyorum binance'ın bence bu rakamlar da insanları tatmin edici
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
June 22, 2019, 03:10:18 PM

HATIRLATMA;

Elrond token sale will follow a lottery format, with the recording of user BNB balances starting from 2019/06/22 00:00 AM (UTC).

Yani bu gece den itibaren sayım başlayacak. tam 0:00 da saymayabilir, random bir zamanda sayacak. ama Bu gece 0:00 da başlıyor.
ScarletSunshine
Jr. Member
*

Activity: 230
Merit: 9

View Profile
June 22, 2019, 03:14:24 PM

HATIRLATMA;

Elrond token sale will follow a lottery format, with the recording of user BNB balances starting from 2019/06/22 00:00 AM (UTC).

Yani bu gece den itibaren sayım başlayacak. tam 0:00 da saymayabilir, random bir zamanda sayacak. ama Bu gece 0:00 da başlıyor.

hocam bugün başlamadı mı  saat   utc 3:12 PM
Saturday, June 22, 2019
Coordinated Universal Time (UTC)

gece  23 olacak

$CBM ERC20 token can be traded at @UniswapProtocol

https://uniswap.info/token/0x95efd1fe6099f65a7ed524def487483221094947

https://giphy.com/gifs/
Lydian
Hero Member

View Profile
June 22, 2019, 03:49:18 PM

Code:
Binance will record your BNB balance at a random time each day and use this to calculate your 9-day average BNB balance.
From 2019-06-22 to today, your average BNB holding amount was:  0 BNB

Daha snap falan yapilmamis, bugün, gün icinde veya aksam/gece bu ilk snapshotu yapacaklari; daha bende 0 gösteriyor.

Söyle birsey düsünüyorum:

o günün snapshotu yapilir yapilmaz, elimdeki BNB'leri hemen BTC'ye cevireyim diyorum... Ertesi gün de elimdeki BTC'lerle BNB alayim yine, bu sekilde BNB'lerimi cogaltabilir miyim acaba? Tabii snapshotu bu sefer her gün degisik zamanlarda yapacaklar galiba, bu yüzden bir tane bile snapshotu kacirirsam, ortalamam altüst olur. Neyse, girmeyecegim riske, sadece düsünceydi.
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
June 22, 2019, 03:54:03 PM

Code:
Binance will record your BNB balance at a random time each day and use this to calculate your 9-day average BNB balance.
From 2019-06-22 to today, your average BNB holding amount was:  0 BNB

Daha snap falan yapilmamis, bugün, gün icinde veya aksam/gece bu ilk snapshotu yapacaklari; daha bende 0 gösteriyor.

Söyle birsey düsünüyorum:

o günün snapshotu yapilir yapilmaz, elimdeki BNB'leri hemen BTC'ye cevireyim diyorum... Ertesi gün de elimdeki BTC'lerle BNB alayim yine, bu sekilde BNB'lerimi cogaltabilir miyim acaba? Tabii snapshotu bu sefer her gün degisik zamanlarda yapacaklar galiba, bu yüzden bir tane bile snapshotu kacirirsam, ortalamam altüst olur. Neyse, girmeyecegim riske, sadece düsünceydi.

olabilir ama tam sınırda tutuyorsan, 1 kere kaçırırsan, ortalama sınır  altına düşer.  Yani sayım yaptıktan sonra, aynı gün gece 0.00 'a  kadar vaktin olur, gece de döndürürsün geri.  0.00 dan sonra her an, random şekilde sayabilir.
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
June 22, 2019, 04:19:13 PM

yakında bu ieolara girmek de çok zor olacak belli başlı kişiler girebilecek sadece. bnb aldı başını gitti fiyat olarak.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Lydian
Hero Member

View Profile
June 22, 2019, 08:10:37 PM

güzel forumumuzda elrond gibi ne idügü belli olmayan, sadece binance ieo oldugu icin gündeme gelen ve 2 hafta sonra adini kimsenin hatirlamayacagi bir proje hakkinda 3 veya 4 konu basligi oldugu icin, ben bu islerden sogudum... binance borsasinda BNBlerim bekliyor, bilet cikarsa ne ala, cikmazsa da eyvallah.

arkadaslar, isin bokunu cikardiginizin farkindasinizdir umarim.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
June 22, 2019, 08:28:26 PM

Güzel konu olmuş bilgilendirme adına.  Ben ilk burada fark ettim.   
Teşekkürler.
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
June 23, 2019, 01:17:18 AM

güzel forumumuzda elrond gibi ne idügü belli olmayan, sadece binance ieo oldugu icin gündeme gelen ve 2 hafta sonra adini kimsenin hatirlamayacagi bir proje hakkinda 3 veya 4 konu basligi oldugu icin, ben bu islerden sogudum... binance borsasinda BNBlerim bekliyor, bilet cikarsa ne ala, cikmazsa da eyvallah.

arkadaslar, isin bokunu cikardiginizin farkindasinizdir umarim.

Valla usta biliyorsun 2-3 ieo sürecinden beri, aynı konseptte konu açıp, yatırım yapıyoruz. Fikir alış verişi yapıyoruz gayet de güzel gidiyor.  Konsept tutunca aynı türden açılan başlıkların sayısı artıyor doğal olarak. Benim buna yapabileceğim bir şey yok.
rejho
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 1

View Profile
June 23, 2019, 06:04:43 AM

Uzun zamandır bu binance ieo işini dışardan takip ediyorum, sanırım hep dışardan takip etmeye de devam edeceğim ama girip bir şeyler kazanan arkadaşları da tebrik ediyorum. Kısa vadede çok büyük kazançlar elde edenler oldu ama bu işin de her güzel şey gibi bir gün sonu gelecek. Sonu geldiğinde orda olmamanızı umut ediyorum. Hepinize başarılar, bol kazançlar.

hocam yorumun doğru bir yorum. fakat sonu da gelse başıda gelse şöyle bir durum var. Total bütçe 300 dolar, yani millet kuyruğa giriyor bana bilet çıksın diye. 1 bilet çıkınca da 300 dolar. yani senin dediğin senaryo oldu. bu işin sonu geldi. komple patladı. koin fiyatı da o kadar talebe rağmen %50 düştü. Kaybedilecek para 150 dolar. total 150. Ama bir de terazinin öbür tarafına bakıyorsun. Kar potansiyeline bakıyorsun, kar potansiyeli çok yüksek. Yani 300 doları, başka bir şeye de yatırabilir bir insan, atıyorum btc alır eth alır. buna da Fırsat maliyeti denir, buradaki fırsatı başka şekilde değerlendirmiş olur.

@PHI1618 Hocam evet burn etkileyebilir, çünkü burnde bir alım desteği olacak, bu alım desteği de, zaten hold edilen, ve piyasadan toplanmaya çalışılan BNB nin fiyatına ekstra bir tetiklenme yapabilir. fakat burn zamanı, da EIO bitmiş olacak, ieo bittikten sonra hafif aşağı salıyor BNB. bu düşüşü durdura bilir. yani IEO zamanı fiyat çoşar, sonra da 15 temmuzdaki BURN ile birlikte orada tutunur gibi bir senaryo olabilir.

@rejho  hocam sende iyi varmış,  şimdi sende 224 tane varsa tabloya göre, 200 ün üstünde olduğu için 2 adet bilet hakkın var. Fkat KYC yapman gerekiyor.  IEO için değil, direk  borsa için KYC yap.   google a binance kyc nasıl yapılır yaz. orada anlatıyor.

fakat 1. seviye değil, 2. seviye olması lazım, yani kendi fotoğrafını atıyorsun, sonra bir kağıda binance, günün tarihi vs yazıp selfie çekip atıyorsun adamlara, onlarda 1-2 gün içinde onaylıyor. ama yapacaksan bir an önce yap erkenden onaylansın

binance kyc olduktan sonra istediğin IEO ya katılabilirsin.

Değerli bilgilendirmelerin için çok teşekkür ederim hocam Smiley
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
June 23, 2019, 11:30:14 AM

@rejho.  ne demek hocam, forumdan çok yüksek bir şekilde katılımın mevcut olduğunu görüyorum. bir çok insan sıkı takip ediyor bu iou'yu  Umarım local forumda bir çok kişiye ticket çıkar.   Çıkmayanlar için de zaten fiyat hedefi hesaplıyoruz. ona göre alım-satım dengesi kuracağız.   çünkü  Harmony ve Matic de, bilet çıkmayan borsadan alıp da kar eden de oldu.
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
June 23, 2019, 04:53:55 PM

HATIRLATMA;

Dün sayım yapıldı,  bu gün 0.00 dan itibaren, 2. günün sayımı yapılacak.

https://launchpad.binance.com

Sayılıp sayılmadığını launch padden kontrol etmenizi öneririm.  Eksik gedik varsa, sınırda kaldıysanız üzerine ekleyerek ortalamayı yukarı çekebilirsiniz.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
June 23, 2019, 04:58:14 PM

HATIRLATMA;

Dün sayım yapıldı,  bu gün 0.00 dan itibaren, 2. günün sayımı yapılacak.

Dünün sayımı rasgele bir saatte yapıldı. Saatini özellikle belirtmiyorlar. Dün gece saat 3'te sayıldığını ifade ettiler sadece.
Bugünde rasgele bir saatte sayımı aldılar yada alacaklar ama bizim yine gece 3'te haberimiz olacak.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
June 23, 2019, 05:01:19 PM

gece 00.00 dan sonra random yapıyorlar evet. Gün atladıktan sonraki her an sayım yapabilme hakları saklı. 00.01 ' den  23.59'a kadar sayma hakları var. ama bunlara güven olmaz, gün atlayınca sınırın altına düşürmemek lazım.
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  

Jump to: