Bitcoin Forum
April 25, 2024, 03:08:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: 🔥 ELROND (Binance IEO) - ERD token Yatırım Süreci -- Soru -Cevap Duyurular ✅✅  (Read 3177 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic. (3 posts by 1+ user deleted.)
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
June 23, 2019, 09:28:19 PM

Bu kampanyadan bilet alamayanlar ya da bilet alıp da bileti tutmayanlar çok pişman olacak çünkü böyle bir low-cap'ın arkasına binance rüzgarını alarak katlamama gibi bir lüksü yok.

Piyasaya ilk çıktığında satın almak isterim, 5X'e kadar alım yapabilirim sonra 10X'e kadar yükselse bile 2X kâr eder ve arkasında Binance olduğu sürece böyle bir riski göze alabilirim.

CZ BNB'nin piyasa değerini yükseltmek istiyorsa arka planda Elrond'u fonlamak zorunda, halving yaklaşırken piyasaya yeni bir heyecan katılmasını olumlu buluyor ve CZ'yi BTC piyasasının kurtarıcısı olarak görüyorum.

Bence ERD 14X'e kadar verebilir, 3X ile falan satanlar çok pişman olacak BNB 40 dolara dayanmış.
1714057709
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714057709
Reply with quote  #2

1714057709
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
June 24, 2019, 02:38:32 PM

Bu kampanyadan bilet alamayanlar ya da bilet alıp da bileti tutmayanlar çok pişman olacak çünkü böyle bir low-cap'ın arkasına binance rüzgarını alarak katlamama gibi bir lüksü yok.

Piyasaya ilk çıktığında satın almak isterim, 5X'e kadar alım yapabilirim sonra 10X'e kadar yükselse bile 2X kâr eder ve arkasında Binance olduğu sürece böyle bir riski göze alabilirim.

CZ BNB'nin piyasa değerini yükseltmek istiyorsa arka planda Elrond'u fonlamak zorunda, halving yaklaşırken piyasaya yeni bir heyecan katılmasını olumlu buluyor ve CZ'yi BTC piyasasının kurtarıcısı olarak görüyorum.

Bence ERD 14X'e kadar verebilir, 3X ile falan satanlar çok pişman olacak BNB 40 dolara dayanmış.

aynen 5x le keşke açılsa full girerim ama sanmıyorum
Halmater
Hero Member

View Profile
June 24, 2019, 07:12:37 PM

aynen 5x le keşke açılsa full girerim ama sanmıyorum

Ben direkt 10X ile açılacağını düşünmüyorum mutlaka 5X’den daha düşük açar ama trade yapanlar çok iyi para kazanır dikkatli olmak gerekiyor. Bunun dışında mcap Harmony’den bile daha düşük, ERD’de büyük umut var.
otto_diesel (OP)
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
June 24, 2019, 09:10:28 PM

saat 12.06 olduğuna göre dünün de, sayımı kesin olarak bitti.   

https://launchpad.binance.com/

adresinden, elronda tıklayarak, gri ile soluk yazılan Check details of recent BNB holdings, kısmını tıklayın. oradan kontrol edin ve teyit edin derim.
Halmater
Hero Member

View Profile
June 24, 2019, 09:16:28 PM

saat 12.06 olduğuna göre dünün de, sayımı kesin olarak bitti.   

https://launchpad.binance.com/

adresinden, elronda tıklayarak, gri ile soluk yazılan Check details of recent BNB holdings, kısmını tıklayın. oradan kontrol edin ve teyit edin derim.

UTC+3 zaman diliminde olduğumuzu unutmayın, bugünün snapshotu Türkiye’de gece 3’e kadar sürebilir.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
June 24, 2019, 09:22:12 PM
Merited by otto_diesel (1)

Bu IEO için BNB tuuyorum elimde ilk defa katılım sağlayacağım bu binance IEO'suna. Bu IEO'nun en büyük avantajları bana kalırsa 1.si hardcaplari diğer IEO'lara göre düşük nerdeyse yarı diyebilirim. 2.si Binance'ın buna direk olarak yatırım yapması.

Sonuç; diğer IEO'lardan iki tık daha avantajlı. Binance IEO'larının şuana kadar en düşük verdiği 5,4x oda Fetch(FET). Ben bu projeden en kötü 7x dolaylarında bir performans bekliyorum.
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
June 24, 2019, 09:27:56 PM

Bu IEO için BNB tuuyorum elimde ilk defa katılım sağlayacağım bu binance IEO'suna. Bu IEO'nun en büyük avantajları bana kalırsa 1.si hardcaplari diğer IEO'lara göre düşük nerdeyse yarı diyebilirim. 2.si Binance'ın buna direk olarak yatırım yapması.

Sonuç; diğer IEO'lardan iki tık daha avantajlı. Binance IEO'larının şuana kadar en düşük verdiği 5,4x oda Fetch(FET). Ben bu projeden en kötü 7x dolaylarında bir performans bekliyorum.

CZ’nin muhteşem olacak dediği bir proje bu, üstelik bu heriflerin ciddi anlamda şakası yok gerçekten güzel bir trend başlattılar. BNB’nin kaç para olacağını hepimiz gelecekte göreceğiz, ben halving sonrası fiyatını çok merak ediyorum.
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
June 26, 2019, 10:21:05 AM

Valla BTC uçuyor 12.500 dolarları gördü,   bu hızlı yükselişte Alt lar bayağı geride kaldı. bilet çıkmayanlar full bnb olarak duruyorsa zarar yazabilir. Fakat sepet olarak btc -bnb vs. olarak duruyorsa, büyük zarar yazmaz, bilet çıkarsa da zaten bayram eder.
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
June 26, 2019, 10:24:18 AM

Valla BTC uçuyor 12.500 dolarları gördü,   bu hızlı yükselişte Alt lar bayağı geride kaldı. bilet çıkmayanlar full bnb olarak duruyorsa zarar yazabilir. Fakat sepet olarak btc -bnb vs. olarak duruyorsa, büyük zarar yazmaz, bilet çıkarsa da zaten bayram eder.

Yine de BTC’nin artışına en dirençli çıkan kripto paralardan biri oldu, trend herhangi bir yikima uğramazsa halvinge kadar BNB çok daha fazla değerlenebilir. Piyasaya yeni para giriyorsa ve kullanicilarin birçoğu Binance borsasini kullaniyorlarsa BNB’ye talep her zaman olur diye düşünüyorum. Bende akıl olsa 5 dolar iken alirdim ama akil olmadığı için trendi en erken 24lerden yakalayabildim o da kademeli olarak. ERD diğer projelerden daha da fazla katlayabilir, BTC’nin artışının acısını çıkartmak gerekiyor.
ScarletSunshine
Jr. Member
*

Activity: 230
Merit: 9

View Profile
June 26, 2019, 10:26:36 AM

Valla BTC uçuyor 12.500 dolarları gördü,   bu hızlı yükselişte Alt lar bayağı geride kaldı. bilet çıkmayanlar full bnb olarak duruyorsa zarar yazabilir. Fakat sepet olarak btc -bnb vs. olarak duruyorsa, büyük zarar yazmaz, bilet çıkarsa da zaten bayram eder.

hocam  piyasaya coin  çıktığınnda halen  BTC  bu   kadar sert  yükselişler sergilerse  coini ezebilir  mi ?   biletlere zararı dokunmaz da  yeni girecekler için  sizce   durumu nasıl değerlendirmek  gerekiyor ?

$CBM ERC20 token can be traded at @UniswapProtocol

https://uniswap.info/token/0x95efd1fe6099f65a7ed524def487483221094947

https://giphy.com/gifs/
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
June 26, 2019, 12:33:19 PM

Bence bu boğada, bilet çıkanlar yaşadı. niye derseniz, çok sağlam bir hype var. çok fazla yeni para giriyor sisteme, millet borsaya girince bu koinden alacaktır. her alış, başka birinin satışı olduğu için, fiyat baya katlanır.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
June 26, 2019, 05:01:58 PM

Artık tüm piyangolar bile çıksa bir anlamı yok. BTC batırdı resmen. BNB'den de çıkamıyoruz tasma oldu boynumuza Sad

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Blacknavy
Legendary
*

View Profile
June 26, 2019, 05:06:10 PM

Artık tüm piyangolar bile çıksa bir anlamı yok. BTC batırdı resmen. BNB'den de çıkamıyoruz tasma oldu boynumuza Sad

Elrond başladığında BNB 32 dolardı aslında %11 dolar cinsi kâr oldu, bunun dışında 5 bilete 2 bilet tutsa bile BTC’deki kâr yakalanabilir. Hayırlısı bakalım trendi kaçırmak beni de üzdü.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
June 26, 2019, 05:09:51 PM

BNB 445'lere çıktığında sattıp burdan aldığını düşündüğünde +%60 bnb ekleyebiliyorsun.
Tabi ki bilmek ayrı bir konu nasip meselesi ama çekiliş yüzünden kımıldayamamak çok kötü.
Hele böyle random snapshoot filan sinir bozucu.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
June 26, 2019, 08:16:41 PM

Btc 13,700 şu anda,  tabi borsadan borsaya değişim gösterebiliyor ama aşağı yukarı buralarda geziyor. Btc yi tutana aşkolsun.
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
June 26, 2019, 08:49:15 PM

Dolar bazlı %11-12 kar, btc bazlı sağlam bir zarar var. fakat şöyle de bir durum var, ben prensip gereği hiç bir zaman %100 bir koine geçimiyorum. bu çok yanlış ve tehlikeli. BTC de tutuyorum bnb de tutuyorum, şimdi bnb ieo var diye %100 bnb ye geçmek de mantıksızdır zaten. ki öyle yapana da denk gelmedim ben, çünkü oldukça yüksek riskler barındırıyor, bütün yumurtaları aynı sepete koymamak lazım
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
June 27, 2019, 06:32:09 AM

Dolar bazlı %11-12 kar, btc bazlı sağlam bir zarar var. fakat şöyle de bir durum var, ben prensip gereği hiç bir zaman %100 bir koine geçimiyorum. bu çok yanlış ve tehlikeli. BTC de tutuyorum bnb de tutuyorum, şimdi bnb ieo var diye %100 bnb ye geçmek de mantıksızdır zaten. ki öyle yapana da denk gelmedim ben, çünkü oldukça yüksek riskler barındırıyor, bütün yumurtaları aynı sepete koymamak lazım
All in ya öldürür ya güldürür. Arası yok. Asla tercih de etmem tavsiye de etmem. Risk paylaşımı her zaman iyidir Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
otto_diesel (OP)
Hero Member

View Profile
June 27, 2019, 08:03:53 PM

All in ya öldürür ya güldürür. Arası yok. Asla tercih de etmem tavsiye de etmem. Risk paylaşımı her zaman iyidir Smiley

son 24 saat dolar bazlı %7 kayıp, fakat BTC bazlı  %14.5 kar,  son 48 saat bile,  All in girmenin ne kadar yanlış, sepet yapmanın, riski dağıtmanın ne kadar doğru olduğunu gösterdi
yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
June 27, 2019, 08:19:35 PM

son 24 saat dolar bazlı %7 kayıp, fakat BTC bazlı  %14.5 kar,  son 48 saat bile,  All in girmenin ne kadar yanlış, sepet yapmanın, riski dağıtmanın ne kadar doğru olduğunu gösterdi

iyiye işaret ieo nun ucuza gitmeyeceğinin göstergesi
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
June 29, 2019, 10:09:25 AM

Aritmetik ortalamayı tutturdukdan sonra hesapta bnb bulundurmasak bile bilet hakkımız oluyor değil mi? Eminiz değil mi bu konuda?

7 snapshoot'da 65 bnb tuttum. Ondan sonra bozdum.
65*7/9: 50,55 Aritmetik ortalama olmuş oluyor 1 bilet hakkı oluyor değil mi?

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄