Bitcoin Forum
March 28, 2024, 08:11:35 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 »
  Print  
Author Topic: Serbest Sohbet Köşesi - Tanışma / Kültür / Sanat / Oyun / Film / Muhabbet  (Read 17592 times)
El-Cezeri
Full Member

Activity: 266
Merit: 214

Analist - Trader - Yazar

View Profile
August 09, 2019, 08:55:08 PM

Ben herkesim aynı zamanda hiç kimseyim. Cheesy

Bilgi paylaşımı yapana ya bok atılır yada paparizilik yapılır.
Umrumda mı? Değil.

Kendi yaptığını böyle şeylerle örtbas etme gayretini ve mesajlarımı dikkatle okuyor olmanı takdirle karşılıyorum. Ama artık bilgi paylaşmıyacam. Herhangi bir şeyi de izah etmeyeceğim. Çünkü önemli değil.

1711613495
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711613495
Reply with quote  #2

1711613495
Report to moderator
1711613495
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711613495
Reply with quote  #2

1711613495
Report to moderator
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2016
Merit: 1598

View Profile WWW
August 09, 2019, 09:20:09 PM
Last edit: August 09, 2019, 09:33:57 PM by Vispilio

Valla ben de tebrik ederim, forumda çok kurt arkadaşlar var istihbarat servisi gibi çalışıyorlar Wink ,
şimdiki sorum, El Cezeri ve Kalemder'i dedektif gibi tarayıp belgeleriyle bu mesajları döken Delilah acaba kimin hesabı Smiley ,

dürüst olun beyler rahat olun, bu kadar evhama gerek var mı, burası özgür bir tartışma ortamı, bir arkadaş Ortadoğu'da işler hep böyle
gizli kapaklı yürür Türkiye de o duruma geldi demişti, gerçekten doğru analiz yapmış...

NOT: El-Cezeri faydalı paylaşımlarına devam etsin tabii ki bence, ama haksız rekabet olmaması için dürüstçe alt hesap olduğunu açıklayabilirdin...

El-Cezeri
Full Member

Analist - Trader - Yazar

View Profile
August 09, 2019, 09:35:44 PM

Ben gayet rahatım. Hep fayda temelli yorumlar yazmaya çalıştım. İnsanların fikir yazmasını teşvik edici davrandım. Salt bilgiden ziyade verinin farklı analizine daha çok değer veriyorum.

Bir arkadaş bunu yazanlara çamur attı ve cevap verdim. İnsanlar fikir yazmaktan geri dursun istemiyorum.

Vay o buymuş şuymuş şöyleymiş... Hiç umursamıyorum. Ben herkes olabilirim, kimse olmayabilirim de. Kalemder izah etmiş ama buna bile gerek yok.

Fikir, analiz, yorum dışında kimseden başka beklentim yok.

Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
August 09, 2019, 10:55:58 PM

Bir kişi forumda bir başkasına maddi/manevi zarar vermediyse kaç hesabı olduğunun hiçbir önemi yoktur. Bu adı geçen üyelikler forumda insan gibi konuşan son kişilerdi, aynı kişi olduklarını tahmin etmedim ki aynı kişi olsalar bile umurunda değil. El-Cezeri gerçekten seviliyorsun, insan gibi konuşuyor ve her zaman yardımcı oluyordun ama her zamanki gibi hiçbir iyilik cezasız kalmadı. Bu forum böyle yok oldu, samimiyetsizce ve stratejik atılan yorumları umursamamanı ve foruma yazmaya devam etmeni diliyorum. Ben senin Binance ve BNB hakkında attığın yorumları sıkı bir şekilde takip ediyorum.
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2156
Merit: 1131

View Profile
August 09, 2019, 11:51:25 PM

tam olarak iki hesaba coklu oldukları iddiası getirilmeden önce durumu farklı bir yolla tespit etmiştim; ama özellikle aramanın dışında biraz şans eseri olarak :))  ee ne oldu bu konuya bir daha ödül ekleyen olmadı mı? :)

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
El-Cezeri
Full Member

Analist - Trader - Yazar

View Profile
August 10, 2019, 06:12:33 PM

Yazılandan çok yazanların karalandığı bir forumdayız.

"bol kepçeden..." "spam başlıklar" "beni taklit ediyorsunuz özgün olun" deyip defalarca iğneleme yapan arkadaşa yaptığını ifade edince yine aynı üslupta saldırmayı seçmiş.

Kalemder benim hesap açıkken bazı mesajları, konuları yazdığı doğrudur. Bu tarz şeyleri önemsemiyoruz. Özellikle bu forumda. Önemli olan ne yazıldığıdır. Önceki yıllarda bende başka arkadaşların hesaplarından yorumlar yazıyordum. Gelen imza gelirlerini bir öğrenciye burs olarak veriyordum. Amacım fikir yazarken birine yardımcı da olmaktı. Şuan ise imzaların pek kıymeti kalmadı. Ama yazdıklarımla foruma katkı, hareket sağlayabildiğimi düşünüyorum. Bugün bu isimle yazıyorsam yarın farklı bir isimle yazabilirim. Kişiler yazılanın önüne geçmemeli. Bir çok defa açtığım konularda yönlendirmemek adına kendim fikir yazmıyorum. Gelen cevaplar önden şekillenmesin diye. Bir üyelik görece "saygın" olmaya başladığında yazdığı boş bir analiz bile olsa insanlar "bir bildiği vardır" diye yaklaşabiliyor. Bu konularda Kalemder ile aynı fikriyattayız. Diğer hesaplarda benim yazdıklarımı da bulabilecek mi dedektif bakalım Smiley Herkes olabilirim.

Trade yapıyorum altcoinlerde. Maddi olarak ne kimseden nede forumdan beklentim yok. Fikir, bilgi hariç...

Bayramınız mübarek ola...

@Matthias,çok teşekkür ederim hocam

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2030
Merit: 1130

View Profile
August 10, 2019, 06:20:57 PM

ya boşverin hocam, burda biz bizeyiz Smiley relax olun, multi yasak değil zaten, bounty'e bile yanlış katılmışım Cheesy, bilgi birikimi yüksek her türlü insana ihtiyaç var burada...
Üstadlar konuşsun, bazılarınızın bilgi birikimi 5 hesabı bile kaldırır. biz de soru soralım yorum yapalım ufak-tefek, forum ölmesin

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
deepocean
Hero Member

Activity: 756
Merit: 500

View Profile
August 11, 2019, 03:36:05 PM

uzun zamandir forumu takip edemiyorum. guzel bi bounty var mi ? detayli inceleme firsati bulamadim
DragonDance
Full Member

Activity: 127
Merit: 116

View Profile
August 14, 2019, 02:04:06 PM

Ey ahali ,bu seneki sivri sinekler daha öncekilerden farklı mı yoksa bana mı öyle geliyor?
Bir kampa gittik haritaya döndük.İki haftadır iyileşemiyoruz, gitgide daha çok kaşınıyoruz.Konuyla ilgili haber buyrun,...

https://www.google.com/amp/s/amp.onedio.com/haber/sadece-sizin-basiniza-gelmedi-bu-yaz-sinek-isiriklari-vucudumuza-neden-daha-fazla-hasar-veriyor-882090
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
August 15, 2019, 08:41:50 AM

@DragonDance

Gönderdiğim kumandalı araba elinize geçti mi?  Kargo teslim görünüyor ama sağ sağlim geldi mi?  Bir cevap alamadım sizden.

Bu arada bu konu yeni ödüllü  konu mu ?
Vispilio
Legendary
*

View Profile WWW
August 15, 2019, 10:05:09 AM

2. tur resmi olarak başladıysa benden yine 5000 PCL (Peculium) ödül standart Smiley

iyi şanslar

Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1834
Merit: 1726

Be A Hope

View Profile
August 15, 2019, 10:05:18 AM

Bir süredir konuyu takip edemedim kusura bakmayın. İkinci tur ödüllerini ilk koyan @Heyhat oldu.

Kendi ödül mesajından 3 gün sonra bile kimse mesaj atmamış konuya  Cheesy
Bunu bir istisna kabul edip, insan kendi ödülünü kendi alamaz kuralı koyalım.

Cezayı her yerde görüyorum ama o olay nedir ne değildir hiç bakmadım. İlk fırsatta bakayım da hissettiğim kopukluk ve cehalet azalsın.

5000 HBRS token benden bir sonraki kazanana. 1 dolar ettiğinde 5000 dolar kazanacak şanslı arkadaşı arıyoruz Smiley

2. tur resmi olarak başladıysa benden yine 5000 PCL (Peculium) ödül standart Smiley

iyi şanslar

@deepocean ödülü almaya 1 saat kala @DragonDance mesaj atmış Cheesy

Şahsen konu kalabalığı yapıp, sürekli yeni bir muhabbet konusu açmaktan çekiniyorum.
Hem kalabalık olur hem de maksat sadece ödülmüş gibi hissettirir.

Dolayısıyla konumuz @heyhatın ve @Vispilio'nun koyduğu ödüllerle devam ediyor. (Ödül bahane, maksat muhabbet)
Konuya ikram mahiyetinde ödül koyacak arkadaşları bekliyoruz. Ağanın eli tutulmaz.

Ayrıca şu iki yeni kuralı ekledim. Sizler için bir mahsuru yoksa.
Kendi ödüllerini kazanma gibi saçma bir durum olmaması için,
Ve ödül sisteminin sürekli olabilmesi için iki kural:

*Bir üye diğer ödülleri alabilir ama kendi ödülünü kazanamaz.
*Kazanan üye bir sonraki tur için kazandığı ödüllerden gönlünden kopan bir miktarı ödül olarak bırakmalı.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
DragonDance
Full Member

View Profile
August 15, 2019, 01:24:57 PM
Last edit: August 15, 2019, 03:10:52 PM by DragonDance

@DragonDance

Gönderdiğim kumandalı araba elinize geçti mi?  Kargo teslim görünüyor ama sağ sağlim geldi mi?  Bir cevap alamadım sizden.

Bu arada bu konu yeni ödüllü  konu mu ?

Merhaba.Ben de tatilden anca dönebildim
Evet araba elime geçti çok şık ,teşekkürler.Yalnız zor kumanda ediyor.Arabadaki pilleri değiştirıp tekrar deneyeceğim .=)
DragonDance
Full Member

View Profile
August 15, 2019, 07:33:14 PM

bu arada benden de bir zamanların aranılan coin'i NPXS 10,000 adet ödül, umarım yükselir
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
August 17, 2019, 10:44:04 AM

Yemek sepetinin joker indirimleri oluyor. Pizza time'dan Mangal Zamanı diye büyük boy pizza istedim. Hayatımda ilk defa Ninja Kaplumbağaların yediği pizzadan yedim Cheesy Dolu dolu ve peynir akıyordu. Kenarları da iyi düşünmüşler, sert değil. Tavsiye ederim. Jokersiz pahalı biraz. (Mantarsız!)

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
gospodin
Legendary
*

Activity: 2268
Merit: 1446

View Profile WWW
August 17, 2019, 11:57:50 AM

Yemek sepetinin joker indirimleri oluyor. Pizza time'dan Mangal Zamanı diye büyük boy pizza istedim. Hayatımda ilk defa Ninja Kaplumbağaların yediği pizzadan yedim Cheesy Dolu dolu ve peynir akıyordu. Kenarları da iyi düşünmüşler, sert değil. Tavsiye ederim. Jokersiz pahalı biraz. (Mantarsız!)

İmkanınız varsa kendiniz yapın hocam, biraz zaman harcamanız gerekecek ama emin olun çok daha lezzetli ve güzel olur. Firin için mermer bir aparat var onu alırsanız lahmacunu bile yaparsiniz:)) Pizzada sevmediğim iki şey var. Birisi Meksika fasulyesi diğeri de şu soğan.
Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
August 17, 2019, 01:46:54 PM

İmkanınız varsa kendiniz yapın
İmkan değil de vakit yok hocam pek : (

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
Vispilio
Legendary
*

View Profile WWW
August 17, 2019, 03:04:35 PM

Beyler bu bence hak ettiği itibarı görmeyen harika bir yarışma Smiley

bir yerlerden Türk bir sponsor bulmamız lazım bu konuya, borsalar fln olabilir, ilgi patlaması yaşanır forumda

Kalemder (OP)
Legendary
*
artcontest

Be A Hope

View Profile
August 17, 2019, 03:21:16 PM

Konunun genel olarak amacı;
Türk kripto topluluğunu yakınlaştırmak,
ödül ile sohbete teşvik etmek
ve topluluğu genişletmek.

Ödül ikram edenler açısından amacı;
Gönlünden geldiği için ikram etmek,
Bilgi alışverişinin yoğunlaşmasına katkı sunmak,
Coinin yada şirketinin reklamını yapmak,
Yada gırgır, muziplik : )

Her açıdan sohbet, herkes için güzeldir.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
gospodin
Legendary
*

Activity: 2268
Merit: 1446

View Profile WWW
August 17, 2019, 06:04:18 PM

İmkanınız varsa kendiniz yapın
İmkan değil de vakit yok hocam pek : (

imkan derken zaman demek istemiştim zaten. sadece maddi ya da yetenek olarak algılamayın hocam:))
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 »
  Print  

Jump to: