Bitcoin Forum
April 16, 2024, 04:10:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Elektronik Sigara Kullanıcıları Kulubü  (Read 713 times)
Bthd (OP)
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 2570

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
August 14, 2019, 08:25:46 AM

şu an için piyasada fazla cihaz olmadığı için başlangıç olarak geekvape flint modeliyle ortamlara giriş yapmış bulunmaktayım. @bthd hocam sağolsun bu konuda yardımcı oldu bana, hatta onun önerdiği aleti almayı çok istiyordum ama hiçbir yerde yok. ilerleyen dönemde flinti yedek yapıp yeni bir alet alırım diye düşünüyorum. ürün cumaya kadar gelirse haftasonu buraya birkaç şey yazarım.

not: şimdiden etrafımda "ciğerler su topluyormuş lan manyak!" tepkileri almaya başladım. lan daha alet gelmedi amk:)

ciğerler su topluyormuş başlangıç yakında kıçından ateş fışkırtma hikayelerine kadar gidecek. likit ne aldın hocam ona cevap yazmayı unutmuşum.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
1713240641
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713240641
Reply with quote  #2

1713240641
Report to moderator
1713240641
Hero Member
*

Ignore
1713240641
Reply with quote  #2

1713240641
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713240641
Hero Member
*

Ignore
1713240641
Reply with quote  #2

1713240641
Report to moderator
1713240641
Hero Member
*

Ignore
1713240641
Reply with quote  #2

1713240641
Report to moderator
gospodin
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 1447

View Profile WWW
August 14, 2019, 11:38:31 AM

şu an için piyasada fazla cihaz olmadığı için başlangıç olarak geekvape flint modeliyle ortamlara giriş yapmış bulunmaktayım. @bthd hocam sağolsun bu konuda yardımcı oldu bana, hatta onun önerdiği aleti almayı çok istiyordum ama hiçbir yerde yok. ilerleyen dönemde flinti yedek yapıp yeni bir alet alırım diye düşünüyorum. ürün cumaya kadar gelirse haftasonu buraya birkaç şey yazarım.

not: şimdiden etrafımda "ciğerler su topluyormuş lan manyak!" tepkileri almaya başladım. lan daha alet gelmedi amk:)

ciğerler su topluyormuş başlangıç yakında kıçından ateş fışkırtma hikayelerine kadar gidecek. likit ne aldın hocam ona cevap yazmayı unutmuşum.
Hocam kiti de aldığım siteden salt likit aldım. Ekşi sözlükte limitleri dandik demişler ama ilk 1 ay takılırım sonra kendi uretimime geçerim. 30 ml si 55 TL olan ucuz bir şey aldım. Büyük ihtimalle 10-15 gün idare eder beni. Bir de iyi bir şey alırsam onun bağımlısı olmak var. Hem kicimdan ateş çıkacak hem ciğerlerim su toplayacak hem de it gibi bağımlı olacağım:)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2044
Merit: 1135

View Profile
August 15, 2019, 05:09:46 AM

Çok uzun zamandır tam randımanlı-profesyonel içiciyim Wink elektronik de kullandım 1 ay, hem sigara hem elektronik içerek büyük bir başarıya imza attım Cheesy

Yapılabilecek en ve tek mantıklı iş, sigarayı bırakmak, yanlış bir şeyi yapmanın doğru yolu yoktur. Belki biraz maliyet azalır ama geçici çözümler bunlar çünkü tiryaki her zaman tiryakidir. birisi uzatır, "keyif vermiyor bu" denir, "yeteri kadar kar ettim, geri döneyim artık" denir, şarjın biter likitin dökülür, büfe hemen orada Smiley
Sigara da benzin-lpg gibi ekonomik anlamda, fark çok açılırsa lpg'ye de zam gelir ya da benzine indirim gelir, malum en fazla gelir elde edilen kalemlerden biri sigara...sigara üreticisi olsam "birinci" sigarası çıkartır yanına da ağızlık filtre falan hediye ederim, zaten boktan boktan markalar türedi Cheesy

https://www.haberturk.com/sigara-zammi-2510441-ekonomi şurdaki habere göre: asgari paket başı vergi 6.5 tl falan, eğer sigaradan elektroniğe ya da kaçak-sarmaya fazla geçiş olursa birkaç tanesnde de olsa indirime giderler bence...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2044
Merit: 1135

View Profile
October 14, 2019, 06:36:27 PM

Sarmaya geçtim aq sigara 🚬 çok pahalı elektronik bana göre değil, sigara içilmeyen yerde onu fırsat buldukça da cigarayı içerim ben kendimi biliyorum

En iyisi bırakmak ama nerdeee

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
xzone
Legendary
*

Activity: 2548
Merit: 1481

View Profile
October 15, 2019, 08:37:59 AM

Elektronikler de yasaklanacak gibi geyikler dönmeye başlamış, fiyatlar bu kadar yükselmişken tütünden bir şekilde kopmaya çalışanlar iyice zor durumda kalmaya başlayacak. Elektronik kullanan arkadaşlarım en azından maliyeti daha düşük diye kendini avutuyordu, şimdi bu durum da ortadan kalkıyor.
Bağımlılıklardan kurtulmak malesef çok zor, umarım kötü bir olay yaşamadan bırakabilirsiniz sizler de Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
cacakax
Member
**

Activity: 299
Merit: 11

View Profile
October 29, 2019, 10:02:41 AM

isteyen varsa iqos yada heets temin ederim kıbrıstan arkadaşlar
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
March 18, 2020, 05:27:22 PM

Hem detaylı bir rehber, hem de bana çok faydası oldu. Yardımların için ekstra teşekkür ederim.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: