Bitcoin Forum
April 23, 2024, 07:51:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: 🔔📢 Perlin Network IEO Detayları ve Yeni BNB Hesaplama Yöntemi [7 Ağustos]  (Read 1884 times)
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
July 24, 2019, 12:00:41 PM

kyc yapmak şart değil listelendikten sonra alırsınız. Binance lotteryde kyc amacı yasaklı ülkelerden katılım olmaması ve multi hesaplar açılmaması için önlem.

KYC olmazsa çok fazla fake katılım olur iş çığırından çıkar, he KYC için amcası teyzesini sokan da var orası ayrı tabi ama bi nebze önüne geçiliyor ona da şükür..Bende bu IEO'nun en kötü yanı 1 ticket ile 30 dolarlık alınabilmesi..

KYC yapmak şart, arkadaşın bahsettiği durum, borsada listelendikten sonra alırsınız diyor. Ama genelde borsada listelendikten sonra en az 3-4x yapmış oluyor, zaten asıl kar orada ediliyor
1713858686
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713858686
Reply with quote  #2

1713858686
Report to moderator
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
July 24, 2019, 12:17:02 PM

kyc yapmak şart değil listelendikten sonra alırsınız. Binance lotteryde kyc amacı yasaklı ülkelerden katılım olmaması ve multi hesaplar açılmaması için önlem.

KYC olmazsa çok fazla fake katılım olur iş çığırından çıkar, he KYC için amcası teyzesini sokan da var orası ayrı tabi ama bi nebze önüne geçiliyor ona da şükür..Bende bu IEO'nun en kötü yanı 1 ticket ile 30 dolarlık alınabilmesi..

KYC yapmak şart, arkadaşın bahsettiği durum, borsada listelendikten sonra alırsınız diyor. Ama genelde borsada listelendikten sonra en az 3-4x yapmış oluyor, zaten asıl kar orada ediliyor

Listelendikten sonra alınca daha fazla kar edilebiliyor. Çünkü biletle sınırlı 30 dolar ile alıp 5x yaparsın ama listelendikten sonra ucuza istediğin miktarda alıp örnek bin dolarlık alıp 2x bile yapsan daha büyük kar elde edebilirsin.
otto_diesel
Hero Member

View Profile
July 24, 2019, 05:17:13 PM

Listelendikten sonra alınca daha fazla kar edilebiliyor. Çünkü biletle sınırlı 30 dolar ile alıp 5x yaparsın ama listelendikten sonra ucuza istediğin miktarda alıp örnek bin dolarlık alıp 2x bile yapsan daha büyük kar elde edebilirsin.

Biletle alınca, yine borsadan da alabiliyorsun hocam, uyandırayım dedim.  ikisi birbirine zıt şeyler değil.  isteyen istediği kadar borsadan alabiliyor, önce kar edilir, sonra borsadan da bakılır
cryptobaro (OP)
Full Member

Activity: 1120
Merit: 200

Turkish Translator

View Profile
July 24, 2019, 10:46:58 PM

Biletle alınca, yine borsadan da alabiliyorsun hocam, uyandırayım dedim.  ikisi birbirine zıt şeyler değil.  isteyen istediği kadar borsadan alabiliyor, önce kar edilir, sonra borsadan da bakılır

Aynen hocam, hatta yeni listelenmiş bir coin öyle güzel alım satım fırsatı veriyor ki iniş çıkışlarıyla, çok iyi takip etmek lazım..IEO'ya girmiş gibi kar edenler oluyor ilk 1-2 gün takip ederek.

1881 - 193∞
yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
July 25, 2019, 12:56:42 PM

Arkadaşlar mrb. İlk defa ieo'ya dahil olacağım ama kurallarla ilgili kaçırdığım bir durum var mı yardımcı olabilir misiniz? Binance hesabımda BNB tutmam yeterli mi sadece. Yani süreç öncesinde veya sonrasında İEO kayıt diye bir adım falan var mı?

evet var
1- kyc yoksa yapman lazım
2- bilet çıktığı zaman sözleşmeyi onaylanman lazım ve ayrıca bnb zaten tutman lazım.

KYC var. Hesapta BNB var. O halde sadece bilet çıktığında onay vereceğim. Onayı binance sayfasından mı yoksa Launchpad sayfasından mı veriyoruz hocam?

pardon yanlış yazmışım çekilişten önce son gün sözleşme onaylaman lazım. Yazıyıda editledim.
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
July 25, 2019, 01:27:19 PM

piyango  olayı nedir. 50bnb alsam bana ne faydası olur?f
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
July 25, 2019, 01:42:28 PM

50 Bnb alıp borsa cüzdanına tutuğun zaman sana çekilişe katılma hakkı veriyor " bildiğin piyango amk yani" biletin var diye coin sana gelecek gelmeyecek garantisi yok.
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
July 25, 2019, 01:46:55 PM

50 Bnb alıp borsa cüzdanına tutuğun zaman sana çekilişe katılma hakkı veriyor " bildiğin piyango amk yani" biletin var diye coin sana gelecek gelmeyecek garantisi yok.

çekiliş ödülü nedir? ne kadar sürede bir çekiliyor.
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
July 25, 2019, 01:49:51 PM

çekiliş ödülü nedir? ne kadar sürede bir çekiliyor.

Hocam milli piyango gibi düşün.. son rakama vs göre çekiliş yapılıyor ve kazanan numaralar IEO yani token satışına katılmaya hak kazanıyor..Her bilet 30 dolarlık alış değerinde.

Belirli süresi yok, ne zaman yeni proje gelirse duyurusu yapılıyor ve daha sonra belirtilen tarihlerde çekilişi oluyor, forumu takipte kalın veya telegram da iyi bir seçenek..

https://t.me/BinanceTurkish

1881 - 193∞
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
July 25, 2019, 02:42:15 PM

Bu sefer son rakama göre olacagini sanmiyorum... 25 bileti olan birisi, son rakama göre kafadan en az 2 bileti ile kazanacak zaten. ama yine de belli olmaz tabii. önümüzdeki günlerde görecegiz cekilisi nasil yapacaklar, kimler ne kadar ne kazanacak... gerci her kazanan sadece 30 dolarlik token kazaniyor ama - pek bir espirisi kalmadi gibi ama tam tersi de olabilir mi acaba diye düsünmüyor degilim. az kaldi az:) haftaya sorularimizin cevabini almis olacagiz...
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
July 26, 2019, 05:38:44 PM

Bu sefer son rakama göre olacagini sanmiyorum... 25 bileti olan birisi, son rakama göre kafadan en az 2 bileti ile kazanacak zaten. ama yine de belli olmaz tabii. önümüzdeki günlerde görecegiz cekilisi nasil yapacaklar, kimler ne kadar ne kazanacak... gerci her kazanan sadece 30 dolarlik token kazaniyor ama - pek bir espirisi kalmadi gibi ama tam tersi de olabilir mi acaba diye düsünmüyor degilim. az kaldi az:) haftaya sorularimizin cevabini almis olacagiz...

Son rakam sistemi olmazsa nasıl bir yol izlerler sence hocam? Ben de merak ediyorum sistemi merakla..

1881 - 193∞
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
July 28, 2019, 01:51:35 AM

Arkadaşlar ilk sayfaya da ekliyorum, alınan bilet miktarları ve kazanma şansları..

1881 - 193∞
otto_diesel
Hero Member

View Profile
July 30, 2019, 09:42:24 AM

Claim yapmayı unutmamak lazım.  ticket claim önemli.  şu an claim başladı, 20 saat da kalan süre var
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
July 30, 2019, 12:46:47 PM

Claim yapmayı unutmamak lazım.  ticket claim önemli.  şu an claim başladı, 20 saat da kalan süre var

Az önce claim yaptım ve 615binli bir numara verdi..Bilet sayısı heralde 800k 1mil arası olacak, yarını merakla bekliyorum kaç bilet gelecek bakalım.

1881 - 193∞
Mihaylovic
Sr. Member

Activity: 910
Merit: 255

View Profile
July 30, 2019, 07:38:14 PM

Az önce claim yaptım ve 615binli bir numara verdi..Bilet sayısı heralde 800k 1mil arası olacak, yarını merakla bekliyorum kaç bilet gelecek bakalım.

Benim rakamlarda 700 bin kusur bişeylerdi. zaten kazanan ticket başına 30 dolarlık WIN dağıtılacak. beklentiyi çok yüksek tutmamak en iyisi. zaten limiti de 250 bnb ye çekmişler millet yüzer yüzer ticket almıştır  Grin
otto_diesel
Hero Member

View Profile
July 30, 2019, 07:46:44 PM

max limiti 250 ye çekmeleri katılımı da arttırmıştır.  fakat eskiden 50 bnb 1 bilet,  200 bnb 2 biletken,   şimdi 50 bnb 5 bilet, 250 bnb 25 bilet oldu

yani 50 bnb ile girenler 500 bnb ile girenlere göre 2 kat avantajlıyken,  şimdi durum eşitlenmiş oldu.  atarım 50 bnb 1 bilet çıkar beklerim durumu ortadan kalktı.

bence ileride,  60 bnb 6 bilet,   170 bnb 17 bilet gibi bir durum getirebilirler, taksit taksit getiriyorlar sistemlerini hep.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
July 31, 2019, 07:18:50 AM

Simdi yine 7 gün hold etmek ile bilet kazanilabiliyordu... Bundan sonraki IEO'larda bu hold süresi 14, 30 gün diye artacak duyumlarim var. Hadi 14 gün yine neyse ama 30 gün hold ne demek arkadas. Gerci BNB'yi zaten hold edenler icin sorun yok ama - arada sadece IEO icin BNB tutanlar soguyup cikacakgtir zamanla diye düsünüyorum ve umuyorum.
cryptobaro (OP)
Full Member

Turkish Translator

View Profile
July 31, 2019, 08:49:50 AM

Simdi yine 7 gün hold etmek ile bilet kazanilabiliyordu... Bundan sonraki IEO'larda bu hold süresi 14, 30 gün diye artacak duyumlarim var. Hadi 14 gün yine neyse ama 30 gün hold ne demek arkadas. Gerci BNB'yi zaten hold edenler icin sorun yok ama - arada sadece IEO icin BNB tutanlar soguyup cikacakgtir zamanla diye düsünüyorum ve umuyorum.

süre çok uzun hocam sadece IEO katılarak kazanç sağlayabilir miyiz mechul, şu WINK'ın kaç katı çıkacağı bir sonraki IEO katılımcılarının fikrini baya etkileyecektir..

Bu arada 20 bilete 5 bilet çıktı, normal sanırım.

1881 - 193∞
otto_diesel
Hero Member

View Profile
July 31, 2019, 10:29:47 AM

sence nasıl oldu iyi mi oldu kötü mü oldu bu durum? 30 gün bence de fazla. baya nikahlıyor insanları bnb ile. ben zaten tuttuğum için bana sorun olmuyor. fakat al sat yapacak adamın elini bağlıyor bu durum. ya da acil satacak 1-2 hafta içinde yerine koyacaklar için baya bir sorun
mandown
Legendary
*

Activity: 1904
Merit: 1277

View Profile
July 31, 2019, 10:31:58 AM

adamlar ne yapsın karı alan çıkıyor doğal olarak o kadar kar alacak kişi şu kadar da sabredecek beklesin demek istiyorlar.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████