Bitcoin Forum
March 29, 2024, 10:41:37 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Swipe Bounty katılımcıları için çok önemli duyuru  (Read 675 times)
Dyatrev (OP)
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
August 21, 2019, 12:16:00 PM

Bu arada Swipe hardcap yapmış, bir kaç güne kadar dağıtımlar başlayacakmış. Dağıtımı olayını planlamaya çalışıyorlarmış. Gözümüz aydın diyelim, bir an önce gelsin artık.
1711708897
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711708897
Reply with quote  #2

1711708897
Report to moderator
1711708897
Hero Member
*

Ignore
1711708897
Reply with quote  #2

1711708897
Report to moderator
1711708897
Hero Member
*

Ignore
1711708897
Reply with quote  #2

1711708897
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
August 21, 2019, 04:07:13 PM

Su bounty'den swipe'lar gelse de siftah yapsak ya, uzun zamandir adamakilli siftah yapamadik su piyasada... Söyle güzel fiyatlardan satsak ne güzel olur diye hayal kurmaya devam ediyorum:) hayal iste, yapacak bisey yok...
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
August 21, 2019, 06:31:24 PM

Su bounty'den swipe'lar gelse de siftah yapsak ya, uzun zamandir adamakilli siftah yapamadik su piyasada... Söyle güzel fiyatlardan satsak ne güzel olur diye hayal kurmaya devam ediyorum:) hayal iste, yapacak bisey yok...

bana da adab tan geldi 5000'e yakın token. ama ekip son anda  üç kağıt yapıp kazanılan ödül miktarını neredeyse 4 te 1 oranına indirdi. hiç umudum yoktu ama bitforex borsasında satışa koydum hepsini 97 dolar tuttu. satılmaz diyordum ama geçen günlerde adab adına hiç bir şey kalmadı. elde edilen gelir ile raven aldım bakalım.
umarım swipe yüzünüzü güldürür.
miller14
Member
**

Activity: 602
Merit: 11

View Profile
August 21, 2019, 07:36:28 PM

Arkafaslar 20 agustos yaziyor acaba gec mi kaldik bu arada dolduranlara token geldi mi acaba, burada yazarlarsa ogrenmis oluruz arkadaslar.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 2563

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
August 21, 2019, 09:30:13 PM

Arkafaslar 20 agustos yaziyor acaba gec mi kaldik bu arada dolduranlara token geldi mi acaba, burada yazarlarsa ogrenmis oluruz arkadaslar.

Biz vaktinde doldurduk hocam ama henüz gelen giden bir şey yok telegramlarını takip etmediğim için bilgim yok. Gerçi çok büyük bir beklentim de yok bizden 1-2 arkadaş var çok büyük sayılara hak kazanmış daha çok onlar için takip ediyorum.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
August 22, 2019, 12:52:52 AM

nasıl bir kampanyaymışsa artık tüm forumun içinden geçti gitti adamlar. umarım katılmadığıma pişman olmam.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Dyatrev (OP)
Sr. Member

View Profile
August 22, 2019, 05:51:00 PM

Daha gelen giden yok şimdilik , 20 ağustosa kadara doldurmayanlar için late form diye bir form var telegramlarında. Onu doldurun mutlaka.
Lydian
Hero Member

View Profile
August 22, 2019, 09:42:13 PM

swipe bounty icin verdigim eth adresine baktim simdi; en son islem 463 gün önce olmus:))) vay be, bir bucuk yil önce islem olan adresimi vermisim; artik bu bounty ne zaman oldu, ne zaman imzalarini tasidim vs. hic bilmiyorum:)

ama hala swipe'tan gelen giden yok... bekliyoruz...
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
August 24, 2019, 12:12:27 AM

swipe bounty icin verdigim eth adresine baktim simdi; en son islem 463 gün önce olmus:))) vay be, bir bucuk yil önce islem olan adresimi vermisim; artik bu bounty ne zaman oldu, ne zaman imzalarini tasidim vs. hic bilmiyorum:)

ama hala swipe'tan gelen giden yok... bekliyoruz...

493 gün az değil hocam.  1 sene 3-4 ay yapıyor.  valla çocuk olsa emeklemeye başlar o kadar zamanda.  inşallah iyi kazandırır da beklediğine değer bu kadar insanın. ben girmemiştim zamanında merak ettim ama girmedim
Lydian
Hero Member

View Profile
August 25, 2019, 10:00:08 AM

50 dakika önce bounty swipe tokenlar cüzdanima gönderilmis:)

güzel bir haber. simdi, bu tokenlari en iyi sekilde paraya cevirmenin yollarina bakmaliyim.
binancedex olayi garanti mi bilmiyorum? su an güncel swipe islemi veren borsa var mi? fiyati nerelerde geziyor? 0,005 usd civarlarinda diye okudum sanki bir yerde - pek bisey degilmis ama yine de Allah bereket versin...
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
August 25, 2019, 11:14:53 AM

Vay be Swipe'a bak sen Smiley Öldü bitti scam denilen proje Tokenları göndermiş. Myetherwallet'a baktım az önce bana da göndermişler. Tam 99176 tane Swipe token hesabıma gönderilmiş. Eğer tanesi 0,005 Usd ediyorsa toplam elimde 495 Dolarlık token bulunmuş oluyor. Kısa günün karı. Allah bereket versin. Şuan için herhangi bir borsada işlem görmüyor sanırım. Satmak için daha beklememiz gerek. Sad

viviansidney
Member
**

Activity: 126
Merit: 53

Haber - Bilgi - Tarih

View Profile
August 25, 2019, 11:21:35 AM

Vay be Swipe'a bak sen Smiley Öldü bitti scam denilen proje Tokenları göndermiş. Myetherwallet'a baktım az önce bana da göndermişler. Tam 99176 tane Swipe token hesabıma gönderilmiş. Eğer tanesi 0,005 Usd ediyorsa toplam elimde 495 Dolarlık token bulunmuş oluyor. Kısa günün karı. Allah bereket versin. Şuan için herhangi bir borsada işlem görmüyor sanırım. Satmak için daha beklememiz gerek. Sad

Herhangi bir takas borsasında işlem görmüyorsa değeri sıfır sayılır hocam. Sizi üzmek niyetinde değilim asla. Ama serbest piyasaya çıktığında ancak anlaşılır değeri.

Güncel Haberler - Faydalı Bilgiler
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
August 25, 2019, 05:22:47 PM

Umarım yakın zamanda borsalara da girer inşallah. Ben katılmadım ama tokenin gelmesi birşey ifade etmiyor. İnşallah güzel kaliteli borsalarda işlem görür. Yoksa çoğumuzun airdrop zamanlarından kalma çöp tokeni vardır. Onların arasında yerini alır.
Bekleyelim 480 gün sonra token geldiyse yakın vakit borsa da listelenir.
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
August 25, 2019, 05:42:52 PM

büyük bir borsaya girmeden önce nispeten küçük bir borsada bountycilerin allerindekini ucuzdan toplarlar. kısa vadede yüksek fiyat beklememek gerek.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Dyatrev (OP)
Sr. Member

View Profile
August 26, 2019, 06:46:42 AM

güzel bir haber. simdi, bu tokenlari en iyi sekilde paraya cevirmenin yollarina bakmaliyim.
binancedex olayi garanti mi bilmiyorum? su an güncel swipe islemi veren borsa var mi? fiyati nerelerde geziyor? 0,005 usd civarlarinda diye okudum sanki bir yerde - pek bisey degilmis ama yine de Allah bereket versin...

Rütbenize göre en az 100k gelmiştir, o da 500 dolar yapıyor, bence iyi para. Hele şu bountylerin para etmediği zamanlarda Cheesy Umarım o fiyatlara satabiliriz.
Telegramlarındaki açıklamaya göre Binance dex kesin.
Lydian
Hero Member

View Profile
August 26, 2019, 08:37:17 AM

Rütbenize göre en az 100k gelmiştir, o da 500 dolar yapıyor, bence iyi para. Hele şu bountylerin para etmediği zamanlarda Cheesy Umarım o fiyatlara satabiliriz.
Telegramlarındaki açıklamaya göre Binance dex kesin.

binance dex dedikleri yazdiklari cizdikleri icin agirdan aliyorum su an daha zaten... hele bi görelim, ne zaman nasil girecek.
acelesi yok, hem tanimadigim borsalara kayit olma islemi vs. - gerek yok, bekleyelim...
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
August 26, 2019, 01:57:17 PM

arkadaşlar spreadsheet de ismim var fakat istedikleri formu dolduramadım işlerden dolayı. Form da kapalı telegram adresini bilen yazabilir mi ?
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
August 26, 2019, 02:17:32 PM

arkadaşlar spreadsheet de ismim var fakat istedikleri formu dolduramadım işlerden dolayı. Form da kapalı telegram adresini bilen yazabilir mi ?

https://t.me/swipecrypto
zfrey
Full Member

Activity: 686
Merit: 111

View Profile
August 26, 2019, 02:24:25 PM

https://t.me/swipecrypto

sağol dostum eylül1 e kadar yapmışlar doldurdum gönderdim
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
August 26, 2019, 03:23:12 PM

Zrfy hocam tekrar teşekkür ederim bilgi için

Forumu doldurdum telegramdan başka bir şey yapmam gereklı mi?  Korktum valla gndermezler filan.  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: