Bitcoin Forum
April 26, 2024, 03:52:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: CATEX borsasında arbitraj yaptığımız gerekçesiyle hesabımız askıya alındı.  (Read 580 times)
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
August 08, 2019, 12:56:21 PM

Aklıma Sülün Osman'ın bir lafı geldi, "ben dolandırmak istemedim onlar beni dolandırmaya kalktı , ben kazançlı çıktım".

Olay bundan itibaren: Dolandırıcı bir borsayı, bir açıktan faydalanıp dolandırmaya çalışan kişi, dolandırılmış.

Arbitraj, bir açıktan faydalanmak ya da dolandırmak değil ticaretin ta kendisidir.
1714146744
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714146744
Reply with quote  #2

1714146744
Report to moderator
1714146744
Hero Member
*

Ignore
1714146744
Reply with quote  #2

1714146744
Report to moderator
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714146744
Hero Member
*

Ignore
1714146744
Reply with quote  #2

1714146744
Report to moderator
1714146744
Hero Member
*

Ignore
1714146744
Reply with quote  #2

1714146744
Report to moderator
SUPREMEGAMBLER
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 7

View Profile
August 09, 2019, 07:56:27 PM

Aklıma Sülün Osman'ın bir lafı geldi, "ben dolandırmak istemedim onlar beni dolandırmaya kalktı , ben kazançlı çıktım".

Olay bundan itibaren: Dolandırıcı bir borsayı, bir açıktan faydalanıp dolandırmaya çalışan kişi, dolandırılmış.

Borsada açık varsa, müşterisi bu açığı kullanıp borsayı zarara uğratıyor ise, bu durum "dolandırıcılık" olarak adlandırılamaz.
Kurumsal bir iş yapıyorsan açığın olmayacak bu kadar basit. Ayrıca o açığı kullanmanın yasak olduğunu, hatta hatta yaptığı şeyin bir açıktan faydalanmak olduğunu nereden bilsin insanlar ? Fazla borsa tecrübesi yoktur, gezinirken bir şey keşfetmiştir, bu yöntemle kazanç elde etmiştir, bu gayet normal bir durum. Küçük yazılarla 10 sayfa sözleşme okumanın uygulanabilirliği yok. Adamlar yazıyor yabancı dilde sözleşme, herkes yabancı dil mi biliyor ? İslama göre burada yüzde 100 borsa haksızdır. Dindar birisi değilim ama ticaret hukukunun öncüsü Muhammet Mustafadır.
Bthd
Legendary
*

Activity: 2226
Merit: 2584

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
August 09, 2019, 08:59:38 PM

Borsada açık varsa, müşterisi bu açığı kullanıp borsayı zarara uğratıyor ise, bu durum "dolandırıcılık" olarak adlandırılamaz.
Kurumsal bir iş yapıyorsan açığın olmayacak bu kadar basit. Ayrıca o açığı kullanmanın yasak olduğunu, hatta hatta yaptığı şeyin bir açıktan faydalanmak olduğunu nereden bilsin insanlar ? Fazla borsa tecrübesi yoktur, gezinirken bir şey keşfetmiştir, bu yöntemle kazanç elde etmiştir, bu gayet normal bir durum. Küçük yazılarla 10 sayfa sözleşme okumanın uygulanabilirliği yok. Adamlar yazıyor yabancı dilde sözleşme, herkes yabancı dil mi biliyor ? İslama göre burada yüzde 100 borsa haksızdır. Dindar birisi değilim ama ticaret hukukunun öncüsü Muhammet Mustafadır.

Arbitaj açık değil fakat velev ki açık buldular ve para miktarını arttırdılar diyelim. Adama logları kanıtlarınla sunarsın böyle bir sistem açığından faydalandın dersin aha bak bizim şu kuralımızda da var bu yüzden ettiğiniz karı siliyoruz hesabınızdan dersin. Ana paraya da çökmek nedir ? Net dolandırıcılık borsanın yaptığı. Geçmiş olsun hocam.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1297

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 11, 2019, 10:39:05 AM

Bu borsayı kuran kişiler, bu forumda en az 30 üyeyle birlikte insanlara çok kötü bir tezgah kurdular. Projenin içinde Türklerin de olduğuna emin olabilirsiniz. Biz zaten bu kişilere güvenmiyorduk da kendilerinin art niyetli olduğunu kanitlamaları gerçekten çok komik oldu. Bu borsa hem wash trade yapiyor hem de yetmiyormuş gibi borsa içinde parasini değerlendiren insanin gelirine engel oluyorlar. Bu şekilde iş yapilamaz, kurallara aykiri.
Aynen öyle, merak eden catex başlıklı konulara bir göz atsın. İlk başlarda çoğunluk olumluydu (ben de dahil), borsa kendince bir şeyler yapmaya çalışıyor gibiydi, sonradan heriflerin davranışları rahatsız etmeye başlayınca bir kısım insan bunları söyleyerek uzaklaştı. Kendi kendine al/sat yapmakla (borsa seni doğrudan bot yapıyor), kumar oynatmakla vb bu işlerin yürümeyeceğini söyledik ancak çeteye dahil bir grup pezevenk bazen yalanlarla, bazen hakaretle eleştirenlere saldırdı durdu (her şeye rağmen işlerin düzeleceğini umup yazan bir kaç kişiyi hariç tutuyorum, onları üsluplarından bile anlarsınız zaten). 100 sattan alan fazla yoktur belki ama 50-60 sattan çok kişiye itelediler, uzun zamandır takip etmiyorum ama sanırım epeydir 3-5 sat civarında geziyor.
Şimdi o pezevenkler gelsin bu konuya da millete şu anki durumu açıklasınlar, bir dinleyelim.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
thomaskunt
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
August 15, 2019, 12:54:55 PM

Catex Borsasının Dolandırıcılığı ile ilgili web sitemizi yayımladık.

Catex dolandırıcılığı hakkında birçok döküman biriktirdik.
Web sitesine günden güne yeni dosyalar ekleyeceğiz.

www.catexfraud.com
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
September 02, 2019, 08:14:19 PM

Ne oldu bu konuda?
Catex'in avukatları aradı mı?
Siteye gelen giden var mı?
Siz bir avukat tutup catex'in üstüne saldınız mı?
Gelişmeler nedir?
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
September 06, 2019, 05:59:16 AM

konuyu sımdı gordum bundan 2 ay once burda catexin bountyde yaptıgı dolandırıcılıgı anlatmaya calıstıgımda yalamaları saldırmıstı. arkadasın durumu nedir değildir bilemem ama bu borsada işlem yapmanızı tavsiye etmem. adamlar kendi borsalarının reklamını yapanları bile kandırdılar.
thomaskunt
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
September 13, 2019, 08:39:17 AM

Bu konuda herhangi bir gelişme yaşanmadı. Ne avukatlar iletişime geçti ne de birşey yaşandı. Tamamen üstünü kapatmaya çalıştılar. Suçlayıp her yerden engellediler.
Ne oldu bu konuda?
Catex'in avukatları aradı mı?
Siteye gelen giden var mı?
Siz bir avukat tutup catex'in üstüne saldınız mı?
Gelişmeler nedir?
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: