Bitcoin Forum
May 30, 2024, 03:30:46 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Erken Analizlere Laf Atan @Otto'ya Cevap  (Read 410 times)
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
August 09, 2019, 02:40:29 PM

el cezeri ya da kalemder diyeyim;   bütün gün bilgisayar başında saracak insan arıyorsun, 2-3 kişiye sarıyordun şimdi de bana sardın. Günde 10 tane konu açıyorsun, beni bağlamaz istersen 50 tane aç.  Forumda da kendi kahvehane ortamın gibi takılıyorsun, takıl.

Ben 3 senedir bu forumdayım bak kaç tane başlık açmışım ne yazmışım. Ben gerekli gördüğüm konularda gerekli şeyleri yazarım.

Ben PC başında 7-24 forumda takılmıyorum.  Çalışan insanlarız, kalan vakitte foruma ayırdığım bir süre var ve bu sürede ciddi konularda ciddi şekilde rasyonel şekilde yatırım yapıyorum.  Yani forumda millete dakka başı laf yetiştirecek vaktim yok.

Herkes alt hesabını canlandırıp onla takıldığını da biliyor. Sen de biliyorsun. bilmiyor gibi davranmak gereksiz oluyor.  koyayım foto kanıt da var geçen hafta almıştım SS leri da bir kaç foto.  Ama bunlar gereksiz şeyler, bunlara gerek yok, sen takıl forumda istediğin gibi. 

Ama gelip de burda insanları bana karşı kışkırtma. Kaptırdın kendini gidiyorsun,  yanlış şeyler bunlar.

Ben seni ignore etmek istemem, öyle  ama bu tip şeylere devam edersen mecburen ignore etmek zorunda kalırım, insanlar mesaj atıyor bak konu açmışlar vs diye ben de bakmak zorunda kalıyorum.  bu tip şeyler benim vaktimi alıyor.

Bence bu konuyu daha fazla uzatmayalım istersen,  şurda zaten ciddi yatırım yapan 10-15 kişiyiz forumda. sen bana bulaşma, ben konu açınca ne yazdığıma da karışma. Benim senle hiç işim yok. Sen istediğin gibi takıl.
El-Cezeri (OP)
Full Member

Activity: 266
Merit: 214

Analist - Trader - Yazar

View Profile
August 09, 2019, 02:46:47 PM

Her ieo konusunda böyle bir tavır ve mesajlar gördüğüm için artık cevap vermek durumunda kaldım. Artık birbirimize kendimizi ifade ettiğimize göre konu kapanmıştır. Zaten daha fazla diyecek bir sözüm de yok. Diğer sözlerine, suçlamalarına da cevap verip konuyu uzatmak istemiyorum.

Baki kalan fikirlerdir...

İyi forumlar...

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: