Bitcoin Forum
April 25, 2024, 06:12:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitzon BTZ swap  (Read 190 times)
zorbey (OP)
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
August 15, 2019, 10:40:33 PM

Bitzon erc20 tabanlı coinlerini şimdi stellara taşıyor.
Swapı yapmak için aşağıda vereceğim formu doldurup sonrasında ise elinizdeki btz leri formda yazan yere göndermeniz gerekiyor.
İşlem biraz dolandırıcılığa müsait olduğu için (formun linki vereceğim) mutlaka telegram grubundan kontrol edin.

Form: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe6Vwat-yYByhK7KaeucCKjYbHE6n4bP1R-fYyvjkO7XJHFrA/viewform

Bitzon resmi telegram grubu: https://t.me/bitzon
Bitzon web sitesi: https://bitzon.io/

NOT: Dediğim gibi işlem biraz sorunlu, proje çalışanlarının daha kolay swap yöntemleri varken neden böyle bir yolla swap yaptığını anlayamadım.
Daha önce başka bir proje swap yapacağım diye coinlerini topladı ama sonra göndermemişlerdi.
İşlemlerden doğacak aksaklıkların sorumluluğunu kabul etmiyorum. kendi riskinizi kendiniz almalısınız.
Benim burada konu açmamım sebebi: elinde olan arkadaşların bilgilenmesi içindir..
1714025574
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714025574
Reply with quote  #2

1714025574
Report to moderator
1714025574
Hero Member
*

Ignore
1714025574
Reply with quote  #2

1714025574
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714025574
Hero Member
*

Ignore
1714025574
Reply with quote  #2

1714025574
Report to moderator
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
August 16, 2019, 09:14:46 AM
Last edit: August 18, 2019, 07:40:04 PM by ugurum15

Bunların ben airdrobuna mi bountysine mi katıldım eğer yanlış hatırlamıyorsam. Bana tek token gelmedi. Şimdi de swap işine çıkmışlar.

EDİT: telegram da bana token gelmedi vs yazdım. İpleyen olmadı. Bende telegram dan çıktım. Tokeni olan arkadaşlar süreci takip etsin bence.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
August 16, 2019, 11:21:13 AM

Bitzon erc20 tabanlı coinlerini şimdi stellara taşıyor.
Swapı yapmak için aşağıda vereceğim formu doldurup sonrasında ise elinizdeki btz leri formda yazan yere göndermeniz gerekiyor.
İşlem biraz dolandırıcılığa müsait olduğu için (formun linki vereceğim) mutlaka telegram grubundan kontrol edin.

Form: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe6Vwat-yYByhK7KaeucCKjYbHE6n4bP1R-fYyvjkO7XJHFrA/viewform

Bitzon resmi telegram grubu: https://t.me/bitzon
Bitzon web sitesi: https://bitzon.io/

NOT: Dediğim gibi işlem biraz sorunlu, proje çalışanlarının daha kolay swap yöntemleri varken neden böyle bir yolla swap yaptığını anlayamadım.
Daha önce başka bir proje swap yapacağım diye coinlerini topladı ama sonra göndermemişlerdi.
İşlemlerden doğacak aksaklıkların sorumluluğunu kabul etmiyorum. kendi riskinizi kendiniz almalısınız.
Benim burada konu açmamım sebebi: elinde olan arkadaşların bilgilenmesi içindir..

Aynen çok saçma olmuş teknik olarak herkesin elindeki Bitzon'u almaya müsait bir yöntem olabilir. Eminim işi az çok bilen birisi hemen ne demek istediğimi anladı nasıl olacağını ama burada dillendirip, karpuz kabuğunu sokmayalım durduk yere...
cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
August 18, 2019, 06:06:38 PM

İşlemin şaibeli olmadığını varsayarsak bunlar şu son zamanlarda boutycileri safdışı bırakan swaplardan yapmıyor belli ki. ALtyapı değiştiriyorlar sonuçta.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
August 18, 2019, 09:07:37 PM

Bitzon swap mı yapacak ilginç? Yani bu swap işini tam olarak öğrenmekte fayda var ne olacak Stellar'a geçince, ERC20 tabanından Stellar tabanına geçiş nasıl yapacaklar merak ediyorum. Swap işi genelde 1 milyar token varsa bunu 1 milyon adete düşürmek gibi olmuyor muydu?
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1293

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 19, 2019, 09:56:26 AM

Bu swap olayının suyu zaten çoktan çıktı ama bana göre ilk başlarda amaç sadece "bu şekilde hype yaratır, ekmek yer miyiz?" idi, ancak artık ötesine geçti (zaten bence hype olayı da çoktan bitti). Sanki şu veya bu şekilde elinde az miktarlarda tutanlardan (airdrop olabilir, ticaretten kalanlar olabilir, az alınmış ve beklenti kalmamış olabilir vb) kurtulmak için de kullanıyorlar, öyle swap yöntemleri var ki, gerçekten 5-10 dolar için uğraşılmaz dedirtiyor. Gerçekten gerek duyarak değişime giden projeler bu konuya yaklaşımlarıyla kendilerini belli ediyorlar zaten.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
zorbey (OP)
Member
**

Activity: 448
Merit: 33

View Profile WWW
November 08, 2019, 07:01:21 AM

Benim Bitzonlar stellar hesabıma geldi arkadaşlar. Hesaplarınızı kontrol edin. Gelmediyse telegram hesabından yönetici ile iletişime geçebilirsiniz.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
November 08, 2019, 07:26:37 AM

Swap olayı, coinburn , stake, airdrop, bunların hepsi zamanında coin ya da tokenler için hype yaptı. Bu saatten sonra hiçbir işe yaramıyor. Şurası bir gerçek ki altcoinlerin çoğu milleti öpmek için çıkartılmış coinler. Bir çoğu belli bir süreden sonra çöp. Benim aklıma sadece miningi yapılanlar yatıyor. Hele ekibin eli de bir sürü coin varsa o tehlike.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
November 08, 2019, 10:03:48 AM

Gördüğüm en acemice SWAP yöntemi. Tokeni gelmeyen, sorun yaşayan falan var mı merak ediyorum  Huh
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
November 08, 2019, 07:00:31 PM

Projenin adı garip , swap işlemi bir garip, acaba ne işe yaracak bu tipitip orasıda bir muamma. Gerçi bakmadım projeye ama bu kadar amatörce hiç swap işlemi görmedim. Telegramdan yazın gelmediyse bitzonnnlar Smiley
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
November 08, 2019, 08:55:58 PM

Geçmi kaldım bilemiyorum. Dün attım gelen giden yok sanırım bize bitzon gelmeyecek Smiley
Pages: [1]
  Print  

Jump to: