Bitcoin Forum
August 21, 2024, 04:16:53 PM *
News: All versions of Windows are affected by a critical security bug; make sure you update.

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: 🛠️ 🧩 Kullandığımız Harika Chrome Eklentileri 🌟 🎯  (Read 355 times)
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
October 26, 2019, 06:36:40 PM

Galiba ben eski kafalıyım hiçbir eklenti falan kullanmıyorum Smiley hatta çoğu zaman ekran görüntüsü alacakken bile prt sc tuşuna basıp alıyorum gidip yapıştırıyorum öyle geziyorum. Alışkanlıklarım kolay vazgeçemiyorum. Uzun zamandır Pc ve Internet kullandığımdan galiba. Eklentiyi kursam bile gidip yine eski bildiğim gibi yapıyorum

Valla hocam bende aynı eklenti olarak sadece metamask ve json reader var. Bir ara okçu oyunu vardı oda sarmadı. Aayrıca arkadaşlar güvenilir olmayan hiç bir eklentiyi kullanmayın bir çok bilgi hırsızlığını gördük bu eklentiler aracılığıyla yapılmış. İyidir hoştur tamam ama dikkat edin.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1641

View Profile WWW
October 26, 2019, 07:02:02 PM

Bu da faydalı bilgiler içeren bir konuymuş, fazla dikkat çekmemiş, görünürlük açısından ön sıraya çıkaralım  Wink,

bu arada gospodin'in sorduğu uygulama çalışıyor mu acaba ? Quote veya bir kullanıcının BTT'de ismi geçtiği anda örneğin telegram bildirimi veren bir uygulama güzel olur.

Teşekkürler.

Chrome web'te iyi çalışmıyor ama şimdi tekrar denedim mobilden çok iyi çalışıyor. Mobilden bu siteye girin bildirimlere izin verin nikinizi yazın teste basın. Bildirim geldi bana. Beni alıntılayabilir misin şimdi?

https://bct-quote-notifier.herokuapp.com

test için seni alıntılıyorum, aslında ben daha çok chrome'dan kullanıyorum permission denied falan diyor

hocam telegram için ben var diye biliyorum. birazdan forumun o ortadoğu kuşağı bölümünü kurcalayıp buraya linkini eklerim. ben yukarıdaki bildirim olayını kapatmıştım, şimdi tekrardan aktif ettim.

edit @Vispillo bu değil mi hocam: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5023605.0

hah işte bu bana daha uygun Smiley teşekkürler @gospodin telegram için olanı şimdi inceliyorum

El-Cezeri (OP)
Full Member

Activity: 266
Merit: 214

Analist - Trader - Yazar

View Profile
October 26, 2019, 07:11:25 PM

Mobilden anında bildirim geldi bana chrome bildirimi.

O diğerinde telegram özelliği çalışmıyor sanırım. Denedik pm ile bildirim veriyor o şekil çalışıyo

Vispilio
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1641

View Profile WWW
October 26, 2019, 07:29:46 PM

Mobilden anında bildirim geldi bana chrome bildirimi.

O diğerinde telegram özelliği çalışmıyor sanırım. Denedik pm ile bildirim veriyor o şekil çalışıyo

Özellikle telegram'ı seçerek şimdi kendimi ekledim, listede görünüyorum, o işlemden sonra telegramdaki şu bota da bir mesaj atmak gerekiyor bildirimleri etkinleştirmek için:

@Maggiordomo_Service_bot

bakalım çalışmazsa buradan yine bildiririz...

Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1890
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
October 27, 2019, 09:57:23 AM

@Gospodin'in paylaşmış olduğu konudaki pm ile bildirim özelliği iyi çalışıyor. Pm gelince mail de geliyor zaten. Mail dışında ekstra bir bildirim kanalına gerek yok şimdilik bana göre. Birde telegram ve chrome öterse düğün olur. Fazla eklenti kullanmak bilgisayarı da rami de işlemciyi de yoran bir şey. Bir kaç işlevsel eklenti dışında yormamak lazım. Buna rağmen 3,6 GB bellekten yiyor benim chrome bu iyi hali. Grafik çok kullanıyorum.

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████