Bitcoin Forum
May 14, 2024, 03:00:13 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BNB Launchpad | OK Jumpstart | KC Spotlight & KCS Lock | HT Prime & HT Fasttrack  (Read 245 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
Mauser 98 (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 69

View Profile
August 03, 2019, 02:39:33 PM
Last edit: August 03, 2019, 06:34:12 PM by Mauser 98
Merited by teramit (3)

Borsaların oluşturduğu platformlar hakkında tek bir başlık altında bilgi toplama kararı aldım. Piyasada sadece Binance Launchpad var gibi konuşuluyor ama başka alternatifler de var.

BNB Launchpad
Binance Launchpad'ine katılmak için 50 ile 250 arasında BNB tutmak zorundasınız ayrıca platform üzerinde geçmişe dönük snapshot yapılıyor yani IEO duyurusu 03.08 tarihinde belirtilmiş olsa bile IEO için snapshot alımları 01.08 tarihinde başlamış olabilir. Tuttuğunuz BNBler için snapshotlar bir günde 24 defa olmak üzere her saat random dakikalar içerisinde yapılıyor.

OK Jumpstart
Okex Jumpstart'ta elinizde OKB token bulundurmalısınız.

1. Token satışında elinizde ne kadar çok OKB varsa o kadar çok token satın alma şansınız oluyor.
2. Token satışında 15 günde elinizde bulundurduğunuz OKB sayısı ortalaması alınıyor.
3. Token satışında 30 günde elinizde bulundurduğunuz OKB sayısının ortalaması alınıyor.

1. Token satışında abone sınırı var, abone olmak için 10 dakikanız var.
2. Token satışında abone sınırı yok, abone olmak için 10 dakikanız var.

KC Spotlight
KC Spotlight'ta elinizde KCS bulundurmanız gerektiği gibi ayrıca kilitlediğiniz KCS miktarı için de ekstra bir katılım hakkına sahip oluyorsunuz.

1. Tür
Kilitlenen KCSler için ayrı bir pool (her satışta farklı bir token havuzu belirlenebilir)
2. Tür
Günlük KCS tutuş ortalamanız (her satışta farklı bir token havuzu belirlenebilir)
3. Tür
Sürekli olarak KCS IEOlarına katılanlar için teşvik biletler (her satışta farklı bir token havuzu belirlenebilir)

KCS Lockup
Bunda da 1 Ağustos ile 31 Ağustos arasında toplamda 5.000.000 KCS'ye kadar kilitleme imkanı var.

Senelik: %50
3 Aylık: %12
Dönüş sağlıyor

HT Prime
Aylık satış IEO tarzı: Satılacak token önce Prime'da listeleniyor o tarihler arasında (Akropolis'te 21 gündü) 1000 ile 5000 HT arasında token tutanlar 1'den 5'e kadar bilet kazanıyor.

HT Fasttrack
Haftalık satış İNDİRİM tarzı: Buna katılmak için elinizde minimum 1000 HT olması gerekiyor. Bu her hafta yapılıyor, piyasada olan bir token HT holderlerinin oyları sonucu seçiliyor ve %50 veya daha fazla indirimli bir şekilde HT holderlere satılıyor.

Bunun dışında başka platformlar da var fakat wash trade yapan güvenilmez borsalar olduğu için onları listeleme gereği duymadım.

Eğer bunlardan bahsetmek isteyen varsa yorumlarda bahsedebilir ama şahsi olarak güvenli yatırımın en iyi yatırım olduğunu düşünüyorum.

1715698813
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715698813
Reply with quote  #2

1715698813
Report to moderator
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Mauser 98 (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile
August 03, 2019, 02:42:40 PM

Her şeyi tek bir başlık altında konuşabiliriz, Binance dışında fırsatlar varsa değerlendirelim.
El-Cezeri
Full Member

Activity: 266
Merit: 214

Analist - Trader - Yazar

View Profile
August 03, 2019, 02:54:26 PM

Güzel detaylar vermişsiniz bende bir kaç gündür diğer borsaların ieo'larını araştırıyordum. Beynim yanmıştı kural okumaktan.

Özellikle merak ettiğim Bitmax ieo'su şuanda bir ieo'su var haftaya satışı var.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5171345.0

Mauser 98 (OP)
Copper Member
Jr. Member
*

View Profile
August 03, 2019, 03:02:34 PM

Güzel detaylar vermişsiniz bende bir kaç gündür diğer borsaların ieo'larını araştırıyordum. Beynim yanmıştı kural okumaktan.

Özellikle merak ettiğim Bitmax ieo'su şuanda bir ieo'su var haftaya satışı var.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5171345.0

BitMax'ın $18.352.148.301 hacminin $18.229.761.931 kadarı USDC ve PAX üzerinde wash trade sonucu oluşturulmuş olduğu için listeleme gereği duymadım.

https://coinmarketcap.com/exchanges/bitmax/

Twitter fenomenleri de son dönemde çokça bahsettiği için beynim alarm veriyor. Ben kullanmam ama çeşitlilik açısından güzel başlık eline sağlık.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
August 03, 2019, 05:04:04 PM

Son zamanlarda başlayan güzel bir trend varken bence bu tür fırsatları kaçırmamak gerekiyor, bu olay sadece Binance'nin tekelinde değil. Huobi ve Okex'in hacimlerini abarttığını düşünüyorum bence şu an için yatırım yapılacaksa önce Kucoin'e yapılmalı onda da çok az token listeleniyor (Spotlight için)
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
August 03, 2019, 06:12:52 PM

Hepsini tek başlık altında toplamakla çok iyi yapmışsınız emeğinize sağlık. Birkaç boraya değil sepet yapar gibi birçok borsanın ieolarına katılın arkadaşlar.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
August 04, 2019, 07:51:48 PM

Yeterli param olsa hepsine birden dalardım valla karla çıkacağımdan da zerre şüphem yok. Ama altlarda kaldık işte. Elinize sağlık.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 04, 2019, 08:02:01 PM

Bende kucoin in tokenini tutuyorum ara ara girip kazanılan Bonuslari indir diyor. Bende onu indiriyorum. Günlük nekara veriyor çok bakmıyorum ama en azından damlıyor az da olsa.

CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
August 05, 2019, 03:46:51 AM

Şu anda en popüler olan Binance İEO’ları olsada diğer borsalar da yeni trende uygun fırsatlar sunuyorlar. Ben yatırım konusunda eskiden daha rahat karar veriyordum, seçenekler arttıkça karar vermek eziyete dönüşmeye başladı. Piyasa çok değişken ve sürekli takip gerektiriyor, ciddi zaman ve enerji harcamak gerekiyor. Şimdilik  sadece Binance ieo’larıyla ilgilendiğimden bu paylaşım benim için faydalı oldu, emeğine sağlık.
bountyfresh
Member
**

Activity: 363
Merit: 17

View Profile
August 06, 2019, 01:42:51 PM

Güzel bir derleme olmuş hocam, artık IEO katılımı için de bir sürü kitap okumak, detaylara haiz olmak gerekiyor.

IEO katılmak istiyorsun ama öncesinden token tutmalısın, falan filan bir sürü detay. Bu şekilde olunca aslında IEO katılımları her ne kadar yüksek talep görse de bir süre sonra sıradanlaşacaklar.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
August 06, 2019, 11:16:25 PM

Güzel bir derleme olmuş hocam, artık IEO katılımı için de bir sürü kitap okumak, detaylara haiz olmak gerekiyor.

IEO katılmak istiyorsun ama öncesinden token tutmalısın, falan filan bir sürü detay. Bu şekilde olunca aslında IEO katılımları her ne kadar yüksek talep görse de bir süre sonra sıradanlaşacaklar.

Sıradanlaşsa bile sorun değil çünkü en iyi projeler Binance ile çalışmaya devam ediyor. 2018 dönemindeki düşüş nedeniyle projeler yatirim toplamaktan vazgeçmiş ve yeni bir trendin başlamasını bekliyordu. Bu nedenle Binance’nin elinde fon toplamak için bekleyen onlarca güzel proje var. Binance’ye giremeyen Huobi, Okex ve Kucoin üzerinden giriş yapiyor ama yine de dandik coin olmuyor.
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
August 08, 2019, 08:33:22 PM

Pek çok borsa bir şeyler yapmaya çalışıyor görüyoruz bunu ancak Bitmax hakikaten değişik bir borsa. Ve gidişatı çok iyi. Yakın zamanda adından daha fazla söz ettirmesini bekliyorum.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
ziya1453
Full Member

Activity: 1358
Merit: 193

View Profile
August 25, 2019, 01:27:46 PM

bnb ieo ları forumda mekanın sahibi hesabı itibar görsede , buraya not düşeyim
dünkü kucoin ieo su TOKOIN 3.5x den açtı ihaleyi.
sadece binance a yoğunlaşıp başka fırsatlarıda kaçırmayın.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: