Bitcoin Forum
May 07, 2024, 09:19:21 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Binance IEO' ları ne zaman patlayacak ?
1 ay kadar sürer - 7 (14.9%)
3 ay kadar sürer - 7 (14.9%)
6 ay kadar sürer - 7 (14.9%)
1 yıl boyunca kazandırmaya devam edecek - 6 (12.8%)
IEO lar uçuyor kaçıyor len mq.  BRD ERD Waves 100x zengin olacaz - 20 (42.6%)
Total Voters: 40

Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Binance IEO' ları ne zaman patlayacak?  (Read 768 times)
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
September 02, 2019, 08:33:27 AM

Sanırım genelde aynı kişilere çıkıyor biletler zaten. Bir yada iki IEO'da kayıp olsada bunlara koymayacaktır. Ama ilk defa girmeye karar veren kişi de patlarsa kısmet denilebilir artık...
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715073561
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715073561
Reply with quote  #2

1715073561
Report to moderator
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
September 05, 2019, 05:11:22 PM

Hocam çekiliş hilekarlığına bir şey diyemem ama en kötü paranı ikiye katlıyorsun. Hadi yarım puan bnb düşüşünden kaybediyorsun ki orta ve uzun vadede zaten kazandıracak. Sizce bu sistem neden patlasın?

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
September 05, 2019, 06:43:16 PM

valla alan memnun satan memnun ki bu sadece binance için de değil kimi küçük borsalar için de geçerli. yakın zamanda patlamayacak gibi.

eskalb
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 06, 2019, 01:43:20 PM

en az bir yıl daha sürer gibi duruyor bu ieo çılgınlığı. ancak yerine yenisi bulunduğunda patlatılır.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
nrttngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 14, 2019, 06:52:25 PM

İeolar kazandırıyor kazandırmaya da devam edecek ama heyecan yaratmıyor artık bunun için bir şeyler olması lazım. Şu an ieoların patlaması için bir sebep görünmüyor.

beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
September 15, 2019, 01:24:51 PM

gerçekten patlamasını isteyenler de var mı ben bunu merak etmeye başladım son zamanlarda. sanki patlasın isteyen çok gibi.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
otto_diesel (OP)
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
September 15, 2019, 04:46:29 PM

yarın ki icoda gidişat kendini belli eder, inşallah biraz daha uzun sürer de millet nemalanır ve kazanç sağlar
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile WWW
September 20, 2019, 08:50:11 PM

patlamasını isteyenlerde bnb olmadığına kalıbımı basarım. tamam tekele karşıyız da abartmamak gerekiyor her şeyi.

otto_diesel (OP)
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
September 21, 2019, 06:40:48 PM

1 ay ile 3 ay kafa kafaya gidiyor,  şöyle bir 2-3 ay kadar daha sürse de millet gene ufak ufak kazansa. fakat bilet sayısınız arttırıp, giriş miktarını düşürmeleri gerekiyor

50 dolarlık bilet yapsalar sayıyı arttırsalar çok daha fazla insan çekerler, bilet başı 300 dolar 500 dolar olduğunda, kimseye çıkmıyor çok az sayıda bilet vuran kişi de bayram ediyor. 

onun yerine 50 bnb ye 5 bilet ya da  10 bilet verse, vurma olasılığı çok daha artar daha adil dağıtılmış olur. 

Bana allaha şükür çıkıyor sekmiyor Cheesy ama bir çok kişiye de çıkmıyor.
nrttngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 27, 2019, 06:49:22 PM

Patlamak değil de birkaç sağlam ieo yapsa biraz kazandırsa millete güzel olacak şu kötü dönemde.

cannbola
Jr. Member
*

View Profile WWW
September 27, 2019, 07:04:18 PM

Zamanla o veya bu şekilde bilet sayısı artıp kişi başı yatırım düşecektir yahu amaç merkeziyetsizlikken belli bir kesimde değil olabildiğince kolektif bir dağılım olmalı. Daha yeni sayılırlar bu ieo işinde zamanla baskılar sonucu bu dediğim noktaya gelecektir.

kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 27, 2019, 07:33:26 PM

Forumda bile artık eski cazibesi kalmadı. Demek ki bizim local bölümde bilet çıkan sayısı epey azaldi. Bir ara başlık acan açana idi şimdi son ieo ne zaman olacak bilmiyorum..başlık açılmadı artık. Binance ve cz artık sağlam bir pundix shillemesi yapabilir. Şimdilik 150 bin dolarlık trade yarışması yapıyorlar. Devamı gelir umarım.

elismemish
Jr. Member
*

Merit: 4

View Profile
September 27, 2019, 10:10:26 PM

Bu 5 ieo olcaktı 4 ü oldu son 5. ne zaman olucak hala bir açıklama yok ne bekliyoruz daha

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
Bitinator
Sr. Member

Activity: 746
Merit: 251

View Profile
October 01, 2019, 11:17:01 PM

Ben patlayacağını düşünmüyorum artık hodl süresini de yükselttiler böylelikle katılımcı sayılarını azaltacaklar yada bnb holderlarını arttıracaklar. Eğer az kişi girerse proje listinge çıktığı zaman çok talep görür. Bu durumun tam tersini algorandda gördük. Sıradaki IEO'yu beklemek lazım net bir şey söyleyebilmek için

INVALID BBCODE: close of unopened tag in table (1)
yuzuak
Member
**

Activity: 683
Merit: 16

View Profile
October 02, 2019, 08:45:03 AM

Bu 5 ieo olcaktı 4 ü oldu son 5. ne zaman olucak hala bir açıklama yok ne bekliyoruz daha

bu cuma günü açıklanır sanıyorum
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
October 02, 2019, 11:04:58 AM

Zamanla o veya bu şekilde bilet sayısı artıp kişi başı yatırım düşecektir yahu amaç merkeziyetsizlikken belli bir kesimde değil olabildiğince kolektif bir dağılım olmalı. Daha yeni sayılırlar bu ieo işinde zamanla baskılar sonucu bu dediğim noktaya gelecektir.

Belki de çoktan patlamış olabilir ieo'lar. Sonuç olarak milyonlarca dolarlık fonlar toplanıyor ama hiç bir kurum yada kuruluşun kontrolü olmadan toplanıyor bu devasa fonlar. Bu kadar büyük doldur boşalt hareketlerinin sebebi bu olabilir. İşin açıkçası bu ico ve ieo'lar konusunda artık regülasyonların gelmesini arzu ediyorum ben. Adamlar kafasına göre bazı rakamlar paylaşıyor ama ne kadar dolaşımda ne kadarı değil bilmiyoruz bile tam olarak.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 02, 2019, 11:13:06 AM

Binance ieoları kupon olayına girdikten sonra patlayacağını anlamıştım ben zaten.Kupon olayıyla işi loto ya döndürdüler.Bir sürü insan katıldı ve herkes satış yapınca ne oldu ? Sadece dump.Az kişi alabilecek ki talep artsın.En son binancenin delist dalgasında neler olduğuna bakın ? Saçma sapan coinlerin btc pairleri kapatıldı.Bu justin sun dostluğuda binanceye ciddi zarar veriyor bence.Keşke yeni bir borsa gelse şöyle piyasayı manipüle etmeyen.Genel olarak piyasa tekrar canlanabilir.
dr_chen
Sr. Member

Activity: 494
Merit: 250

View Profile
October 02, 2019, 11:35:32 AM

WINKle birlikte patladığını düşünüyorum çoğu insan ne olursa olsun kazandırır kafasından çıktı artık. Bir de bunun 15 gün paranızı bağlama  süreci var bu da eğer bir tradersanız veya sadece ieolara katılmak için bnb alıyorsanız çok büyük bir eksi sizin adınıza. 30 güne çıktığında artık ieoların fazla rağbet göreceğini düşünmüyorum

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 03, 2019, 07:27:56 PM

Galiba sonunda bitti artık binance ieoları için yolun sonu cidden gözüktü bnb 35 dolarlardan 15 dolarlara kadar geldi bunu gören insan artık bnb almak istemiyor zaten son ieolar bir şey kazandırmamaya başladı insanlar artık risk kabul olmaz derecesine gelip usandı bıraktı gibi ama girenlerde var bunlar bana göre bnb de olan adam napsın aldı 35 dolardan elinde patladı insanlar diyordu bu kervan böyle gidecek gitmedi bu yüzden satamıyorda mecbur bnb bekliyor bu arada da ieo olursa giriyor işte
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
October 05, 2019, 03:22:38 PM

Galiba sonunda bitti artık binance ieoları için yolun sonu cidden gözüktü bnb 35 dolarlardan 15 dolarlara kadar geldi bunu gören insan artık bnb almak istemiyor zaten son ieolar bir şey kazandırmamaya başladı insanlar artık risk kabul olmaz derecesine gelip usandı bıraktı gibi ama girenlerde var bunlar bana göre bnb de olan adam napsın aldı 35 dolardan elinde patladı insanlar diyordu bu kervan böyle gidecek gitmedi bu yüzden satamıyorda mecbur bnb bekliyor bu arada da ieo olursa giriyor işte

ne zaman patlayacağı hiç belli olmaz ama heralde daha sürer bu ieo furyası baya insan ekmek yedi bu furyadan bol bol yatırım yaptılar binance koine ve ieo ürünü olan koinlere. bence 3 ay kadar sonra patlar bu ieo furyası. daha da ileri gitmez. diğer borsaların ieo larına bakınca onlarda da iş yok doğru düzgün. heralde bu işinde sonu gelecek. bakalım ileride ne tip şeyler çıkaracaklar kullanıcı çekebilmek için.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: