Bitcoin Forum
March 28, 2024, 09:00:13 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Ne fırsatlar kaçmış gitmiş birkaç coine ait ATL ve ATH ve mevcut durumları  (Read 357 times)
coinforumgentr
Member
**

Activity: 714
Merit: 82

View Profile
March 07, 2020, 01:45:46 AM
Last edit: March 07, 2020, 02:57:09 AM by coinforumgentr

4- Likitide! Bir şeye yatırım yapacağınız zaman istediğiniz zaman piyasa fiyatından likite dönebiliyormusunuz? Bu belki de en önemli konulardan birisi. Bazen borsalar da bir coin'in fiyatı 1$ görünüyor. Ama 100$'lık satış yapsanız fiyat 0.5$'nin altına iniyor. Nasıl satacağım ben bunu? Likitide önemli!

[/quote]

Ben şuan böyle bir coinle problem yaşıyorum. Aslında çok fazla almak istediğim bir coin fakat ne alıcı var ne satıcı. bu aralar alıcı var satıcı yok oda garip bir durum. balinanın biri dadandı çekip çekip duruyor.

Fakat bunun bir avantajıda şu, bu düşük hacim bazı balinaların girişini engelliyor. hacimsiz coin diyip almıyorlar fakat projeye inanıyorum.
sanırım bu hacimsiz halleri en dip fiyat olmalı eğer ki ileride iyi bir borsaya girerse otomatik en dipten almış olurum.

sıfırlanma riskini alarak 3 ether atacağım bir projeye ve toplam arzın 3000'de 1'i benim oluyor böylece.

sizce nasıl olurda ilk 100'e girerse zengin eder mi? Smiley
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: