Bitcoin Forum
May 11, 2024, 10:18:38 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Problem z Bitcoinatlk, czy ktoś może pomóc?  (Read 129 times)
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
October 20, 2019, 07:10:10 PM
 #1

Dzisiaj, kiedy zalogowałem się na forum Bitcointalk, pojawiło się coś takiego i nie wiem, czy to tylko dla mnie, czy wszyscy widzą Bitcointalk w ten sposób?



Oczywiście wszystkie inne strony internetowe działają dobrze i próbowałem odświeżyć przeglądarkę, usunąć pliki cookie i wszystko inne, lub nawet ponownie uruchomić komputer, ale nic nie działa.

Oto na przykład strona Freebitco.in:



Próbowałem znaleźć taki wątek w Meta, zanim opublikowałem mój, ale nie byłem w stanie, więc zakładam, że nikt tego dzisiaj nie doświadczył. Myślę, że muszę dodać, że mój Internet jest bardzo szybki i aktualnie oglądam stream wideo na żywo, a inne komputery e domu działają dobrze, tylko Bitcointalk wygląda jak by miało problem.

Co to jest, ktoś może pomóc?

1715465918
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715465918

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715465918
Reply with quote  #2

1715465918
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
October 20, 2019, 07:26:56 PM
Merited by Rath_ (1)
 #2

Właśnie dostałem odpowiedź, na moje pytanie w innym wątku, w sekcji meta:


Tak jak widzicie, okazuje si, że był już wątek o tym problemie, tylko tak zatytułowany, że go wcześniej nie znalazłem i w nim jest rozwiązanie problemu, jeżeli ktoś widzi to samo co ja:

I was having this problem for last 1 hour or so. Anyways i have found a solution to this. 
Press CTRL + F5 and the page will load normally.

Chcę tylko dodać, że CTRL+F5 nie działało w moim przypadku, ale już  CTRL+Shift+R rozwiązało sprawę.

bartekjagoda
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 87
Merit: 5


View Profile
October 21, 2019, 06:31:35 PM
 #3

Mam to samo, ale tylko na android telefonie

 Ich liebe Bitcoin
Rath_
aka BitCryptex
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1876
Merit: 3131



View Profile
October 21, 2019, 06:57:15 PM
 #4

Mam to samo, ale tylko na android telefonie

Spróbuj wyczyścić cache w ustawieniach przeglądarki. Nie przypominam sobie, żeby na telefonach był odpowiednik CTRL + F5 lub CTRL + SHIFT + R.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
October 22, 2019, 03:37:09 PM
 #5

Mam to samo, ale tylko na android telefonie
Spróbuj wyczyścić cache w ustawieniach przeglądarki. Nie przypominam sobie, żeby na telefonach był odpowiednik CTRL + F5 lub CTRL + SHIFT + R.

Szkoda, że kolega nie napisał, czy wszystko już jest ok, ale domyślam się, że tak, bo ogólnie problemy z przeciążeniem na forum się skończyły i już osobiście nie zauważam żadnych nieprawidłowości.

A swoją drogą ciekawe, czy jest coś takiego, jak czyszczenie cache za pomocą, jakiejś komendy? Ale to już chyba temat na osobny wątek.

malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
October 23, 2019, 12:41:23 AM
 #6

A swoją drogą ciekawe, czy jest coś takiego, jak czyszczenie cache za pomocą, jakiejś komendy?

Na większości przeglądarek Ctrl + Shift + Delete i zaznaczyć co się chce usunąć. Co do komend zależy od systemu i przeglądarki, w google wszystko jest.


Signature space available for rent.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
October 23, 2019, 09:48:51 AM
 #7

A swoją drogą ciekawe, czy jest coś takiego, jak czyszczenie cache za pomocą, jakiejś komendy?
Na większości przeglądarek Ctrl + Shift + Delete i zaznaczyć co się chce usunąć. Co do komend zależy od systemu i przeglądarki, w google wszystko jest.

Tak tylko szkoda, że nie dodałem, że chodzi mi o telefony, bo tak jak @Bitcryptex nie słyszałem o takich komendach na telefon.

Ale oczywiście masz rację i są materiały do znalezienia w Google (tak jak wszystko inne  Wink).

Tutaj komenda na Androida do czyszczenia: wejdź do "Ustawienia > Aplikacje" (lub "Ustawienia > Zarządzaj aplikacjami" w zależności od nakładki producenta) i wyszukaj na liście aplikacji, z której chcesz usunąć pamięć podręczną. Po wybraniu aplikacji wyświetlą się jej szczegóły, a także możliwość odinstalowania aplikacji. Wyszukaj w tym miejscu przycisku "Wyczyść pamięć podręczną".

Jeżeli korzystacie z wersji Androida 4.2 lub nowszej, czyszczenie pamięci podręcznej w całym Androidzie jest banalnie proste. Wystarczy przejść do zakładki Pamięć w Ustawieniach Androida, a następnie odnaleźć pozycję Dane w pamięci podręcznej.

Czyli, jak widać nie ma jakiegoś łatwego skrótu klawiszowego, tylko trzeba czyścić każdą apkę z osobna lub cały telefon na raz.

Zamiast tego są specjalne programy do czyszczenia telefonów android takie jak: CCleaner, Clean Master, The Cleaner, Power Clean, AVG Ultimate

Oczywiście nie we wszystkich telefonach android można tak łatwo usunąć niechciane pliki i wyczyścić cache, jeżeli jesteś posiadaczem, właśnie takiego wrednego modelu, to tu jest tutorial specjalnie dla Ciebie: http://global.drfone.biz/pl/erase-android/clear-cache-android.html


http://global.drfone.biz/pl/erase-android/clear-cache-android.html
https://trybawaryjny.pl/czyszczenie-pamieci-androida/

Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!