Bitcoin Forum
May 06, 2024, 04:29:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Bitcoin Fiyat Tahminleri (Son 2 Ay)  (Read 368 times)
cannbola
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 1

View Profile WWW
September 05, 2019, 05:13:32 PM

Sonsuz sayıda tahminden elbet tutanlar olacaktır. bakıyorum bu tahminlere temel dayanak yok olan da çok üstün körü. Pek kulak asmayın derim.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
September 05, 2019, 06:42:29 PM

yani son bir yılda tahmin edilebilirliği özellikle zorlaştı. müthiş bir gazla giderken üç günde yüzde elli değer kaybedebiliyor.

LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
September 05, 2019, 07:23:14 PM

Bitcoin hareketleri mehter takımı gibi . 1 ileri 2 geri ve çok keskin hareketler yapıyor. Altları darma duman etti zaten . Buradaki hedefler gibi 20bin bandına yükselse ve orada stabil kalabilse keşke biraz

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406
Merit: 1

View Profile WWW
September 06, 2019, 06:09:57 PM

9500-11000 bin dolar arasında gidip gelecektir bence eylül ve kasım arasındaki sürede. bilmeyen trade yapmamalı.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
October 03, 2019, 03:42:56 PM

bitcoinin fiyatını tahmin etmek ne yazık ki o kadar da kolay değil. keşke hepimiz önceden tahmin edebilsek fiyatı ama nerede öyle dünya.  bitcoinin fiyatının artmasında iki büyük etken var birincisi yükseleceğine olan inançtan doğan alım desteği. alım desteği olmadan hiç bir şeyin fiyatı yükselmez, hatta ve hatta sabit bile kalmaz düşer sürekli, bunun yanında da bir önemli etken yarılanma. bildiğimiz gibi bitcoin her 4 yılda bir yarılanıyor. fakat bu yarılanma tam 4 yıl değil yaklaşık olarak, ortalama olarak 4 yıllık bir süre. Bu da 2020 de gerçekleşecek, insanlar üzerinde bunun da bir beklentisi var, fakat bu beklentiyi piyasa fiyatladı mı, fiyatlamadı mı tam da belli değil. bu fiyatlamayı kestirmek zor. ama yine de yükseleceğini ön görüyorum.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546

View Profile WWW
October 03, 2019, 04:02:10 PM

kısa vadeli tahminleri ben de çok inandırıcı bulmuyorum. herkes uçacak kaçacak dedi ama sekiz bine düştü.

furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 03, 2019, 04:05:49 PM

Ben artık bir yükseliş bekliyorum bu 10 bin dolarlardan buralara gelmede birinin parmağı var bana göre yani 10 bin dolarlardayken o zamanki analistler bitcoinin 12 bin dolarları aşacağı düşünülüyordu ama nedense 7500 dolarlara kadar geri döndük bazı kişiler bu dönüşün sebebinin bakkt olduğunu söyledi ama bana göre bakkt değil bu işin arkasında ya ne zaman kafasını kaldırıyor altlar patlama yapacak seviyelere geliyor biri kafasına vuruyor bunu yapanlar bilinçli yapıyor ama bir noktadan sonra onlar bile tutamayacak bitcoini bana göre
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
October 05, 2019, 07:20:38 PM

Buradaki tablodan anlaşılan bir gerçek var: Medyada fiyat tahmini yapanların hiç birine itimat etme...

Önüne gelen kripto para uzmanı, elini atsan 5 tane analist çıkıyor bu piyasada. Herkesin dilinde de onlarca kat rakamlar. Kimsede demiyor ki bunun için para nerden gelecek kardeşim? insanlara umut vermek bu kadar kolay olmamalı diyeceğim ama malesef bir twite bakıyor her şey.

tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile WWW
October 05, 2019, 07:57:51 PM

medyadaki fiyat olayı sadece bize ayıda veya boğada olup olmadığımızı gösteriyor.
ayıda felaket boğada ise muhteşemlikler anlatılıyor.

btcmurat
Sr. Member

Merit: 253

View Profile
October 05, 2019, 08:39:30 PM

Bitcoin yeniden 5000 dolarlara da gelebilir. 20.000 Dolara da çıkabilir. Saçma bir düzenin içinde olduğumuzu kabul etmemiz gerekiyor. Hala günlük hayatta aktif kullanılmaktan çok uzakta. Altcoinlerin suyunu sıktılar zaten Ethereum a rakip olacak projeler vardı Ethereum her gün düşen fiyatıyla onlara rakip oldu.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
October 05, 2019, 08:46:43 PM

Ağzı olan konuşuyor. Herkez bir tahminde buluyor aradan tuturanlar çıkıyor. Piyasaya neyin yön verdiği aşikar. Sal korkuyu fiyat düşür sonra ver gazı fiyat artsın yıllardır aynı hikaye.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 06, 2019, 02:28:09 PM

Çok faydalı bir başlık olmuş öncelikle teşekkür ederim, ama genel olarak baktığımız zaman gerçekten artık tahmin yapmak çok zor. Ben ne kadar tahmin yaptıysam battım,demekki yapmamalıyım Cheesy

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
funchiestz
Sr. Member

Activity: 1134
Merit: 342

View Profile
October 06, 2019, 03:50:07 PM

Ağzı olan konuşuyor. Herkez bir tahminde buluyor aradan tuturanlar çıkıyor. Piyasaya neyin yön verdiği aşikar. Sal korkuyu fiyat düşür sonra ver gazı fiyat artsın yıllardır aynı hikaye.

Zaten olay burada hocam. Biliyormuyuz gerçekten ne olduğunu? Bu kadar basit mi her şey? Peki o zaman söylesenize korkuyu salan kim? Gazı veren kim? Neden bunu yapıyorlar.
Şimdi basitçe düşünelim o veya bu şekilde tüm BTC'leri belli bir kesim elde etti diyelim. Bu kimi mutlu eder ki? Satacağın birileri olmadıktan sonra elinde milyonlarca BTC kaç yazar. Aslında elinde çok BTC'si olanların yapması gereken tek şeyin HODL'un babası olduğunu düşünüyorum ve hype için çalışmak.
Puyol
Full Member

Activity: 616
Merit: 101

View Profile
October 06, 2019, 03:57:52 PM

Bitcoin yarılanması 14 mayıs 2020de gözüküyor şuan , geçtiğimiz yarılanmalarda gözle görülür bir fiyat artışı olmuşken şuanki bitcoinin popularitesiyle daha fazlasının olacağını düşünüyorum.
Aceeakell
Sr. Member

Merit: 300

View Profile
October 07, 2019, 11:34:10 AM

Bitcoin yeniden 5000 dolarlara da gelebilir. 20.000 Dolara da çıkabilir. Saçma bir düzenin içinde olduğumuzu kabul etmemiz gerekiyor. Hala günlük hayatta aktif kullanılmaktan çok uzakta. Altcoinlerin suyunu sıktılar zaten Ethereum a rakip olacak projeler vardı Ethereum her gün düşen fiyatıyla onlara rakip oldu.

ben rüyamda 5000 doları gördüm geçenlerde Cheesy preev  e giriyorum bakıyorum 5200 gibi bir şey yazıyor.  ilk tepkim tüh düşmüş olmak yerine, dur biraz gideyim kredi kartıyla, kenardaki köşedekiyle gideyim bitcoin alayım oldu. 5000 dolar çok düşük bir rakam gelmişti. çünkü bir iki ay düşürüyorlar, sonra şişirip çıkarıyorlar fiyatı.  boğadan önce hep aynısını yapıyorlar, aşağı basıp insanları bıktırıyorlar, insanlar bıkıyor, lanet ediyor alt coinlerini satıyor, bitcoinini satıyor çıkıyor. sonra 3 ay geçiyor bitcoin gene rekor kırıyor,

malınızı satmayın sahip çıkın malınıza.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: