Bitcoin Forum
May 13, 2024, 12:29:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Kucoin %90 İndirimle 1.5 Milyon Usd Değerinde BTC Satacak  (Read 800 times)
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
October 03, 2019, 04:25:07 PM

https://coinmarketcap.com/currencies/kucoin-shares/

Şurdan fiyat hareketine bakınca yapılan bu kampanyanın ne kadar başarısız olduğunu görebiliyor insan rahatlıkla. Kullanıcılar deli gibi kcs alacaklar diye düşündüler ama en nihayetinde yine kazanan sadece kasa oldu. Zaten kişisel cap seviyesi de çok düşüktü. Bir saniye içerisinde bittiği söylendi. Bu kadar kısa sürede normal kullanıcıların almış olması da imkansız.
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
October 03, 2019, 05:52:29 PM

https://coinmarketcap.com/currencies/kucoin-shares/

Şurdan fiyat hareketine bakınca yapılan bu kampanyanın ne kadar başarısız olduğunu görebiliyor insan rahatlıkla. Kullanıcılar deli gibi kcs alacaklar diye düşündüler ama en nihayetinde yine kazanan sadece kasa oldu. Zaten kişisel cap seviyesi de çok düşüktü. Bir saniye içerisinde bittiği söylendi. Bu kadar kısa sürede normal kullanıcıların almış olması da imkansız.

Bir borsa ancak bu öküzler gibi yönetilirdi. 1 sn de nasıl olurda alış gerçekleşir. Amaçları dediğiniz gibi kcs yi iyi kakalamakti millete ama çoğu kimse kcs ye saldırmadi. Eğer öyle olsaydı büyük ihtimalle insanlarin alma imkanı olurdu ama öyle olmayınca kendileri aldı bence
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
October 03, 2019, 07:01:01 PM

valla bu tür kampanyalarla zaten seni kitliyorlar bir yerden  yok token kilit yok su kadar düştü yok bu kadar arttı yok bundan bu kadar kitlicen flan o işlerde yattı biraz gibi sanki.

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 03, 2019, 07:17:55 PM

Ya bu işler zaten hileli 1.5 milyon dolar derler 100 bin dolarlık cap bile açmazlar bana göre adamlar sırf biz varız demek için açtı onu bile beceremediler korkup direk bir saniyede kapatmışlar yazık valla bari bir şey yapacaksınız arkasında durun yok sadece lafta zaten ölmeye mahkum bir borsa kucoin sadece taklit olarak açıldı yenilikleri taklit edemeyince bitti gitti son demleri bunlar
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518
Merit: 250

View Profile
October 03, 2019, 11:01:12 PM

Artık sektörde her türlü hile hurdayı gördüğümüz için bu bile inandırıcı gelmemeye başladı gerçekten. Exchangeler artık PR çalışmaları için ne yapacaklarını şaşırmış haldeler ancak kcs fiyatından bu çalışmaların karşılığını almışlar gibi gözüküyor.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
October 04, 2019, 10:01:16 PM

kucoin in de pek bir numarası kalmadı gibi o kadar aldık beklettik ama bir hareketlenme yok. ne icosu var ne ieo su var ne başka kampanyası var. başka başka şeyler yapsalar bari reklamları da olur.
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
October 04, 2019, 10:19:30 PM

Kucoin çok fazla göz boyamaya çalışıyor ve hiç samimiyet vermiyor. Arkasına community alma peşinde fakat aptal kandırır gibi işler yapıyorlar. Geçen günlerde listing için bir oylama yaptılar. Oylamaya katılmak için kucoin hesabınız olması gerekiyor o maille listelenmesini istediğiniz projenin whitepaper linkini neden listelenmesini istediğinizi vs yazıyordunuz. 1.de 28k civarı oy vardı. Hangi projenin bu kadar yatırımcısı veya arkasında bu kadar büyüklükte bir community var? Orda anladım kucoinin ne bok olduğunu.
ozgr
Legendary
*

Activity: 1568
Merit: 1012

View Profile
October 04, 2019, 10:20:30 PM

Olay geçmiş ama tencereyle alıp kaşıkla vermek dedikleri bu olsa gerek. Sadece kendilerini akıllı zannediyorlar Smiley
Mesela binance kampanyalarına bakıyorum gayet yaratıcı hesaplanmış oluyorlar trader ve borsa win win durumu oluyor.
massguru
Sr. Member

Activity: 364

View Profile
October 04, 2019, 11:07:20 PM

Kucoini oldum olası beğenmem yaptıkları bu etkinlikte pek hoşuma gitmedi. Bu tarz etkinliklerle kendi tokenlerinin fiyatının artacağını mı düşünüyorlar acaba insanlar indirimli bitcoini aldıkları gibi ellerindeki kcsleri satacaklar.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
October 05, 2019, 09:46:55 PM

Kucoin, Binance nin peşinden gitmek yerine yeni hamleler yaparsa yeni fiyatlama politikaları üretebilirse Türkiye den çok ciddi yatırım alacağı aşikar. Ancak gerek duyuyorlar mı bundan şüpheliyim işte zaten adamların kumbarası doluyor.
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 06, 2019, 02:27:23 PM

Çok tatlı duruyor fakat nedense inandırıcılığı az geldi bana umarım yanılırım katılacağım. Fazlasıyla avantajlı olur kcs ye gidecek parada koymaz kimseye zaten

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 06, 2019, 06:15:37 PM

Bir katakülle çekecekleri belliydi. aslında reklam icin bu parayıda harcıyabilirlerdi ama bu kampanya ile ne kadar tırt bir borsa olduklarını kanıtlamış oldular. Madem adil dağıtmıcan milletin kafasında soru isareti oluşturucaksın zaten herkes kucoine acaba diyerek bakarken bunu pekiştirmek anti marketing oluyor.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 06, 2019, 07:31:33 PM

Bir katakülle çekecekleri belliydi. aslında reklam icin bu parayıda harcıyabilirlerdi ama bu kampanya ile ne kadar tırt bir borsa olduklarını kanıtlamış oldular. Madem adil dağıtmıcan milletin kafasında soru isareti oluşturucaksın zaten herkes kucoine acaba diyerek bakarken bunu pekiştirmek anti marketing oluyor.

katılıyorum bu zamana kadar kucoin'e her zaman acaba mı diye bakanlardanım, fakat bu şekilde kampanyalar midyata pirince giderken evdeki bulgurdan oluyor olmak, aynısını bitmax.io'da yaşamıştım. şuan benim için binance ve huobi borsalarından başkası  yalan, kucoin gibi ufak borsalara her defasında şans verelim ki belirli bir borsanın dominasyonu hakim olmasın piyasaya düşünüyoruz fakat sanırım biraz yanlış düşünüyoruz. binance ve huobi'nin bu kadar tutulmasının arkasında bunlar var sanırım, bu kadar kırılgan ve her şeyin pamuk ipliğine bağlı oldugu bu tür durumlarda bu tür yanlış hareketler gerçekten üzücü.
hxtop
Hero Member

Activity: 1071
Merit: 500

View Profile
October 07, 2019, 10:20:19 AM

Kucoin öncelikle kendi borsasını baştan aşağı temizlikten geçirmesi gerekiyor. Adeta bir çöplük, coin mezarlığına dönüşmüş durumda. Kucoin gibi ciddi ve tanınmış bir borsaya bunca çöp coin'in yer alması en başta kendisi adına olumsuz bir durum.

Bunca zararlı projenin içerisinde samanlıkta iğne arar gibi iyi proje bulup yatırım yapmak bir kullanıcı için çok zor. Kucoin kendini sağlam bir öz eleştiriden geçirmesi ve düzenlemeler yapması gerekiyor artık.

Bu tip kampanyalar bu imajını değiştirmeyecek.
OmarGsPools
Sr. Member

Activity: 392

View Profile
October 07, 2019, 11:06:11 PM

Kucoinin her yaptığı bounty tarzı şeylerde bir sıkıntı çıkıyor ben ufakta olsa bir paramı kcsye bağlamam o yüzden %90 ucuzdan btc almak için. Çok fazla site içerisinde hile hurda dönüyormuş hissi veriyor bana her defasında. Size de uzak durmanızı tavsiye ederim

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
PLAY NOW
.
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
October 08, 2019, 04:23:48 PM

Kucoinin her yaptığı bounty tarzı şeylerde bir sıkıntı çıkıyor ben ufakta olsa bir paramı kcsye bağlamam o yüzden %90 ucuzdan btc almak için. Çok fazla site içerisinde hile hurda dönüyormuş hissi veriyor bana her defasında. Size de uzak durmanızı tavsiye ederim

Çok tatlı duruyor fakat nedense inandırıcılığı az geldi bana umarım yanılırım katılacağım. Fazlasıyla avantajlı olur kcs ye gidecek parada koymaz kimseye zaten

Beyler zaten bitti bu kampanya, 0.1 saniyeden kısa bir zamanda "SOLD OUT" yani tamamı satıldı ibaresi çıktı, herhalde dışardan hiçbir katılımcı 90% indirimle BTC almayı başaramadı, biraz konuları takip ederek yazmanızı rica edeceğim.

NOT: Bununla ilgili twitter'dan KuCoin'e bir itirazda bulunduk ve hak verenler de oldu, borsadan tabiiki bir yanıt gelmedi, kendileri de yaptıkları üçkağıdın farkında, zaten kampanya ilgi çekmedi çünkü bu tarz entrikacı borsaların kampanyalarına güvenilmiyor artık...

kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 08, 2019, 06:44:43 PM

Beyler zaten bitti bu kampanya, 0.1 saniyeden kısa bir zamanda "SOLD OUT" yani tamamı satıldı ibaresi çıktı, herhalde dışardan hiçbir katılımcı 90% indirimle BTC almayı başaramadı, biraz konuları takip ederek yazmanızı rica edeceğim.

NOT: Bununla ilgili twitter'dan KuCoin'e bir itirazda bulunduk ve hak verenler de oldu, borsadan tabiiki bir yanıt gelmedi, kendileri de yaptıkları üçkağıdın farkında, zaten kampanya ilgi çekmedi çünkü bu tarz entrikacı borsaların kampanyalarına güvenilmiyor artık...

Hocam binance ile birlikte çıktılar piyasaya ve ben tercihimi kucoin den yana kullandım. Hatta 3-5 arkadaşımı da üye yaptım red muhabbetine. Şimdi kimse kucoinde işlem yapmıyor. Binance yi tercih etseydim farklı olurdu. Sadece ilk çıktığı zaman kcs yi almıştım ve boğa sezonunda o da iyi gitti en büyük karı ozaman yaptım. Ama son zamanlarda gerek yaptıkları ieo lar tirt gerekse bu son yaptıkları. Eğer millet inansaydi kcs çok ciddi değerlere ulaşırdı. Mlet inanmadi ki o ibneler kendi kendilerine BTc yi sattılar . Tek kelime ile yaptıkları ibnelik götlük

tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
October 09, 2019, 03:16:57 PM

Kırmızı zarf olayı vardı bu aktivitenin öncesinde veya sonrasında orayı ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Bu btc işini ilk gelen alır şeklinde yaptılar ve büyük çoğunluk mutsuz oldu. Halbuki yap çekiliş. Güzrl işler yapıyorlar ama süreci yönetemiyorlar.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: