Bitcoin Forum
May 08, 2024, 04:58:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: telegram coini 2 aya geliyor  (Read 445 times)
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 04, 2019, 08:43:27 AM

Telegramın coini geldiğinde ortalığı ciddi anlamda kasıp kavuracağını düşünüyorum.Hem firma büyük hemde telegram günlük yaşaamda ciddi kullanılmaya başlandı bile.düşünsene libra gelmeden telegramın coini her yerde kullanılıyor.Bişeymi alacaksın telegramdan 2 mesaj atıyorsun tamamdır Cheesy hayatı ciddi kolaylaştıracak demedi demeyin Cheesy

Hocam size katılıyorum sabit değil bu fiyatı inip çıkacak libra sabit diye kasıp kavursa bile bizim işimize yaramayacak libra tutsak bize hiçbir karı olmayacak ama gram sabit olmayacak işte asıl soru telegram bunu ne kadar yaygınlaştırbilecek benim korkum bu yoksa almayı ben de düşünüyorum
1715144337
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715144337
Reply with quote  #2

1715144337
Report to moderator
"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715144337
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715144337
Reply with quote  #2

1715144337
Report to moderator
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 05, 2019, 10:14:40 AM

telegram'ın kendi coinini uzun süredir piyasaya çıkarması bekleniyor, yanlış görmediysem de hatrı sayılır bir yatırım aldı fakat aklımda bir kaç soru işareti var:

1) telegram coin'i ne için kullanacağız? telegram eğer blockchain teknolojisini kullanacaksa platforma yeni özelliklerin gelmesi gerekiyor çünkü bu coin için bir kullanım alanı oluşturulması gerekiyor, bazı servisler satın alabilme, para transferi gerçekleştirebilme gibi.

2) ayrıca telegram çok da merkeziyetsiz sayılmaz şu aşamada,  telegram kendi blockchain'inimi çıkartacak merkeziyetsiz olarak yoksa şuanki gibi mi devam edecek? eğer blockchain tabanlı merkeziyetsiz bir mesajlaşma uygulamasına dönüşürse gerçekten tutulamaz ve çok iyi olur diye düşünüyorum.

3) kullanıcılar sohbet ettikleri zaman, grup kurdukları zaman bunların parasallaşması söz konusu olacak mı?
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
October 05, 2019, 09:18:35 PM

Bu coin işini reklamlar ile optimum birleştiren proje asıl ses getirecek projedir. Onlarda hareketli, stabil olmayan bir kriptopara ile bunu yaparlar mı pek sanmam. Sürekli iddalar sonunda hüsran projeler. Gerçekten bu kadar enerji adam akıllı bir işe harcansa neler çıkardı ortaya.
Sekon
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

View Profile
October 06, 2019, 09:13:29 PM

Bir an önce çıksada piyasaya biraz can gelse şuanki gidişat çok iyiye değil çünkü , zaten her ay çıkıyor diye haber okuyoruz ama hala official bir açıklama yok telegram tarafından.
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
October 08, 2019, 05:50:31 PM

Bu coin işini reklamlar ile optimum birleştiren proje asıl ses getirecek projedir. Onlarda hareketli, stabil olmayan bir kriptopara ile bunu yaparlar mı pek sanmam. Sürekli iddalar sonunda hüsran projeler. Gerçekten bu kadar enerji adam akıllı bir işe harcansa neler çıkardı ortaya.

hocam traş işler bence, telegramın koini sürekli şekilde speküle ediliyor yıllardır bu durum böyle, ben elle tutulur bir şey çıkacağını düşünmüyorum telegramın koin projesinde. anca sürekli spekülasyon olsun, haber olsun, başka da bir şey yok. Bence asıl tutarsa watsapp güzel bir koin çıkarırsa tutar, o zaman deli gibi tutar hemde, çünkü watsapp çok daha yaygın ve bilinir.
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
October 08, 2019, 05:54:34 PM

Başlığın açıldığı günden itibaren bekleyelim bakalım. Ben bırak 2 ayı 2 yıla kadar bile böyle birşey olacağına inanmıyorum. Forumda belirli zamanlarda hep duymuşumdur. Telegram coin çıkartacağıni ama daha tek kod görmedim ortalıkta.
KenannT
Member
**

Activity: 596
Merit: 14

View Profile
October 13, 2019, 12:47:42 PM

bugun yeni haber geldi SEC buraya ambargo koymus her işte oldugu gibi . sonucta rusya menşeili bir firmanın icraat yaptıgını görmek SEC olsam banada koyardı tabiii.

Kripto Para Haberleri   Kripto Para Haberleri ve Analizleri  Kripto Para

Kripto Hayat
jaypete
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 257

View Profile
October 13, 2019, 12:51:07 PM

bugun yeni haber geldi SEC buraya ambargo koymus her işte oldugu gibi . sonucta rusya menşeili bir firmanın icraat yaptıgını görmek SEC olsam banada koyardı tabiii.

Telegram daha sonra bir açıklama yaptı ve uzun süredir SEC ile diyalog da olduklarını söylediler. Ama işin doğrusu bana kalırsa SEC'in yerinde olsam hayatta bir RUS şirketine onay vermezdim. Rusya amerikanın ezeli düşmanı iken böyle bir şey olmaz. Yani Telegram ağzıyla kuş tutsa kendini SEC'e kabul ettiremez.

Böyle diyorum ama Waves'in de binance.us'ta listelenmiş olması biraz kafamı karıştırmıyor değil.
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 13, 2019, 02:03:03 PM

Telegram daha sonra bir açıklama yaptı ve uzun süredir SEC ile diyalog da olduklarını söylediler. Ama işin doğrusu bana kalırsa SEC'in yerinde olsam hayatta bir RUS şirketine onay vermezdim. Rusya amerikanın ezeli düşmanı iken böyle bir şey olmaz. Yani Telegram ağzıyla kuş tutsa kendini SEC'e kabul ettiremez.

Böyle diyorum ama Waves'in de binance.us'ta listelenmiş olması biraz kafamı karıştırmıyor değil.

telegram çok temiz ve kullanışlı bir uygulama. neredeyse 4 senedir kullanıyorum ve whatsappla kıyasladığım zaman, telegramı 100 adım daha ileride görüyorum, whatsapp'ın normal şartlar altında telegramla rekabet edebilme şansı yok, telegram çok daha kullanışlı çok daha güvenli çok daha özgür. istediğiniz  temaları seçebiliyorsunuz stickerlerlar gifler, özellikle saved messages özelliği ve ücretsiz cloud hizmeti vermesi gibi mükemmel özellikleri var. umarım sec'le ilgili bir sorun yaşamazlar ve telegram'ın dünya çapında çok daha fazla kullanıldığına şahit oluruz. ayrıca merkeziyetsiz bir altyapıya geçmeleri telegramı çok daha unique kılacaktır.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: