Bitcoin Forum
April 25, 2024, 10:32:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Binance'ta Topluluk Oylaması Başladı  (Read 217 times)
caseystephenson (OP)
Member
**

Activity: 168
Merit: 10

View Profile
October 10, 2019, 08:36:50 AM
Last edit: October 10, 2019, 08:57:07 AM by caseystephenson

Binance’te ise topluluk oylaması başladı. 1 Ekim’den itibaren en az 50 BNB tutanlar, oylamaya katılabiliyor.

Oylama sonunda kazanan kripto paraya oy verenler, 7000 BNB ile 13,000,000 NKN veya 7000 BNB ile 155,000,000 VIDY’lik ödül havuzundan yararlanacak.

Şu anda 21 saat sonra sonlanacak olan oylamayı 14,286 oya karşı 721 oyla NKN açık ara önde götürüyor.

https://uzmancoin.com/binance-us-iki/
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714041163
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714041163
Reply with quote  #2

1714041163
Report to moderator
1714041163
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714041163
Reply with quote  #2

1714041163
Report to moderator
tasadar
Full Member

Activity: 282
Merit: 100

View Profile
October 10, 2019, 09:34:01 AM

oy sonuçlarının açık olması saçma olmuş, herkes önde gidene oy verecek tabi  Undecided
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
October 10, 2019, 09:47:29 AM

Binance’te ise topluluk oylaması başladı. 1 Ekim’den itibaren en az 50 BNB tutanlar, oylamaya katılabiliyor.

Oylama sonunda kazanan kripto paraya oy verenler, 7000 BNB ile 13,000,000 NKN veya 7000 BNB ile 155,000,000 VIDY’lik ödül havuzundan yararlanacak.

Şu anda 21 saat sonra sonlanacak olan oylamayı 14,286 oya karşı 721 oyla NKN açık ara önde götürüyor.

https://uzmancoin.com/binance-us-iki/

Yine binance den bir saçmalık bence. Amaç sadece bnb yi farklı yoldan shillemek. Hadi diyelim iyi birşey yapmak istiyorsun.
Herkes nasıl olsa önde gidiyor diye nkn ye oy verecek kazanmak için. Bir aralar böyle bir oylama da wepower vardı kazanamasa bile kendisine oy veren herkese 50 adet token atmıştı.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 10, 2019, 11:10:50 AM

Bence hangisine oy verirsen ver verdiğin oy miktarı kadar pay alınması en doğrusu olur. mesela toplam 200bin oy atıldı 2 projeye toplam 200bin ödül var. sen 5 bilet attıysan sana 5 coin gelmesi daha doğru olur. Böylelikle öne geçene herkes oy atmak zorunda kalmaz. ŞAhsen girdim baktım biri %90da ona bsatım oyu
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
October 10, 2019, 01:04:47 PM

oy sonuçlarının açık olması saçma olmuş, herkes önde gidene oy verecek tabi  Undecided

Aynen en saçma durumlardan biri de bu. Muhtemelen sonraki yarışlarda düzeltirler üstünü örterler bu hatanın. Her ieo'da güncelledikleri kurallar gibi olur buda. İnsanlara para vaad etmişler, en çok hangisi oy alırsa ona basın diye yönlendiriyorlar. Ben gider son dakikada en çok oy almış olana basar geçerim.

virtfund
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

View Profile
October 10, 2019, 01:07:09 PM

Bence hangisine oy verirsen ver verdiğin oy miktarı kadar pay alınması en doğrusu olur. mesela toplam 200bin oy atıldı 2 projeye toplam 200bin ödül var. sen 5 bilet attıysan sana 5 coin gelmesi daha doğru olur. Böylelikle öne geçene herkes oy atmak zorunda kalmaz. ŞAhsen girdim baktım biri %90da ona bsatım oyu

Garip bir oylama şekli. Daha önce yapılan oylamalar ne şekildeydi hatırlamıyorum ama bu şekilde anketin hiç adaletli olduğunu söyleyemeyiz.

Aslında anketede gerek yok, ekip incelesin hangisi standartlara uyuyorsa, hangisi insanları dolandırmayacaksa onu al. Bizde borsaya güvenelim, insanların görüşüne değil. Ben daha oy kullanmadım acaba ne zaman son tarih?
Arksun
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 250

View Profile
October 10, 2019, 07:57:28 PM

Garip bir oylama şekli. Daha önce yapılan oylamalar ne şekildeydi hatırlamıyorum ama bu şekilde anketin hiç adaletli olduğunu söyleyemeyiz.

Aslında anketede gerek yok, ekip incelesin hangisi standartlara uyuyorsa, hangisi insanları dolandırmayacaksa onu al. Bizde borsaya güvenelim, insanların görüşüne değil. Ben daha oy kullanmadım acaba ne zaman son tarih?
Daha önce yapılan oylamalar da açıktı diye hatırlıyorum ama böyle 1 vs 1 olmuyordu oylamalar. Mesela 10 tane coin koyuyorlardı oylamaya bunlardan ilk 3e gireni listeliyorlardı. Bazen istisnalar olabiliyordu mesela 4. ve 3. arasında çok bir fark yok 4.yü de alıyorlardı. Tabi bu bahsettiğim daha binanceın yeni açıldığı zamanlar,hatta insanlar güvenmeyip hesap bile açmıyorlardı bi de şimdiki haline bak  Grin

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
October 10, 2019, 08:04:29 PM

evet resmen açık oy verip, kapalı sayım gibi bir durum olması gerekiyor. normal seçim olsa bu saçma olurdu. ama koin seçimi için bu lazım, yoksa önde gidene herkes yüklenir para gelsin diye başka da bir işe yaramaz gibi duruyor. bunu da sonradan düzenlerler farklı bir şekle sokarlar ancak o şekilde iş görür başka türlü zor yani. bir de ben çok fazla manipulasyon olacağı kanaatindeyim.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
October 10, 2019, 08:08:30 PM

Aynen öyle hızlı davranan topluluk büyük adım atmış oldu. Çünkü herkes ödüllerden alabilmek adına önde gidene basınca sonuç böyle olmuş. Çok çok büyük ihtimalle buradan geriye dönüş olmayacaktır.
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 10, 2019, 08:19:31 PM

Elimde hiç bnb kalmadı Smiley aslında şimdi tam kaymağını yeme vakti gibi duruyor.hem bnb değeri artar oradan kazandırır hemde oylamadan seçtiğimiz coin galip gelirse oradan kazanırız.gerçi binanceye olan güveniö çoktan bitti sadece piyasayı sömürüyorlar o kadar
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
October 11, 2019, 06:09:08 AM

Elimde hiç bnb kalmadı Smiley aslında şimdi tam kaymağını yeme vakti gibi duruyor.hem bnb değeri artar oradan kazandırır hemde oylamadan seçtiğimiz coin galip gelirse oradan kazanırız.gerçi binanceye olan güveniö çoktan bitti sadece piyasayı sömürüyorlar o kadar

Yani onbinlerce kazananın lehinde oy var hocam. Galip gelmesi durumunda oradan gelecek ödül miktarı çok az olabilir. Elinizde o tokenden varsa değeri ne olur bilemem ama gün geçtikçe Binance listelemesi etkisini kaybediyor. Yine de umarım şansınız yaver gider.
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
October 11, 2019, 07:46:23 AM

Oylama açık olmasa bu defa da başka spekülasyonlar oluşur. İlerde başabaş durumlar olacaktır açık olmasının faydasını o zaman görürüz bence.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
cabsav
Legendary
*

View Profile
October 11, 2019, 10:29:08 AM

Oylama sonuçlanmış hatta direk coinleri hesabada yatırmışlar. 3 biletle katılmıştım 800 hkn coin gelmiş marketcap fiyatı 16 kuruş havadan 125 tl gelmiş oldu. 2 gün öncede jex airdropunu yapmıştı. Stake ti oylamaydı bnb holddu ayda 5-6 tane havadan coin geliyor. bnb fiyatıda düşmez ise tadından yenmez.
lol31lol
Newbie
*

Activity: 30
Merit: 0

View Profile
October 11, 2019, 12:10:18 PM

Bu ay 500 BNB tutan,

30 dolarlık JEX
12 dolarlık BNB airdrop
32 dolarlık NKN
68 dolarlık lending faizi

kazanmış oldu.

BNB değeri düşmezse güzel paralar.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 11, 2019, 12:14:39 PM

Oylama sonuçlanmış hatta direk coinleri hesabada yatırmışlar. 3 biletle katılmıştım 800 hkn coin gelmiş marketcap fiyatı 16 kuruş havadan 125 tl gelmiş oldu. 2 gün öncede jex airdropunu yapmıştı. Stake ti oylamaydı bnb holddu ayda 5-6 tane havadan coin geliyor. bnb fiyatıda düşmez ise tadından yenmez.

16 kuruş ise nasıl 125 TL oluyor hocam. Yapsa yapsa 12,8 TL yapar. Yoksa 8000 adet mi geldi yoksa. Ya da araya nokta koymayı unuttunuz galiba.🤔

lol31lol
Newbie
*

View Profile
October 11, 2019, 12:22:46 PM

16 kuruş ise nasıl 125 TL oluyor hocam. Yapsa yapsa 12,8 TL yapar. Yoksa 8000 adet mi geldi yoksa. Ya da araya nokta koymayı unuttunuz galiba.🤔
0.16*800=128
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
October 11, 2019, 12:48:40 PM

Başka numarası kalmadı sanırım Binance'ın. Böyle numaralara başladığına göre işler pek iyiye gitmiyor demek olabilir. Kısa vadede kazandırabilir ama uzun vade için BNB tutanların dikkatli olmasını tavsiye ederim.
lol31lol
Newbie
*

View Profile
October 11, 2019, 01:20:28 PM

Başka numarası kalmadı sanırım Binance'ın. Böyle numaralara başladığına göre işler pek iyiye gitmiyor demek olabilir. Kısa vadede kazandırabilir ama uzun vade için BNB tutanların dikkatli olmasını tavsiye ederim.

Yılda 500 milyon dolar kar ediyor Binance. Yüzdesel olarak çok küçük kısmını lendingle şuyla buyla dağıtıyor ki piyasa canlansın. Canlanırsa yine ona yarayacak.

JEX'te direkt JEX'in kar payını dağıtıyor zaten. Aslında Binance'in kar payını direkt dağıtsa şahane olacak.
cabsav
Legendary
*

View Profile
October 11, 2019, 02:08:54 PM

Yılda 500 milyon dolar kar ediyor Binance. Yüzdesel olarak çok küçük kısmını lendingle şuyla buyla dağıtıyor ki piyasa canlansın. Canlanırsa yine ona yarayacak.

JEX'te direkt JEX'in kar payını dağıtıyor zaten. Aslında Binance'in kar payını direkt dağıtsa şahane olacak.
jex karpayını nasıl alıcaz bilginiz varmı? jex in değeri oldukça düşük 300sat civarlarında geziyor. Duruma göre biraz almayı düşünüyorum ama jexi nerede tutarsak bu pay gelecek?
lol31lol
Newbie
*

View Profile
October 11, 2019, 02:36:18 PM

jex karpayını nasıl alıcaz bilginiz varmı? jex in değeri oldukça düşük 300sat civarlarında geziyor. Duruma göre biraz almayı düşünüyorum ama jexi nerede tutarsak bu pay gelecek?
Binance'de BNB tutanların Binance hesaplarına JEX olarak yatıyor.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: