Bitcoin Forum
May 07, 2024, 09:38:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Çin, resmi dijital parası için uzman arayışında  (Read 275 times)
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
October 30, 2019, 11:42:35 AM

kurtuluş uzakdoğudan gelecek yine.

çin veya hindistan sayesinde yeni bir boğa başlayabilir ancak.

The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715074706
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715074706
Reply with quote  #2

1715074706
Report to moderator
1715074706
Hero Member
*

Ignore
1715074706
Reply with quote  #2

1715074706
Report to moderator
1715074706
Hero Member
*

Ignore
1715074706
Reply with quote  #2

1715074706
Report to moderator
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 30, 2019, 08:03:15 PM

Boğayı çin patlatıcak. Bu sefer ülkeler işin içine girerse oluşacak hype ın kac x olacağını kimse tahmin bile edemez. btc 100bin dolar rahat olur oradan diğerlerine pay biçin.
Çine ilk katılıcak ülke Rusya olabilir karşı atakta tabiki amerikadan gelir.
Geleceğin en geçerli mesleklerinden biri blockchain uzmanlıgı olacaktır.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
October 30, 2019, 09:13:45 PM

cin min, rusya pusya, amerika dandirikya... bunlar kafalarina göre takiliyor. bir yasak getiriyorlar, ardindan uzman ariyorlar. hepsi kendi oyuncagina secme ve bulma arayisinda. bunlarin arasinda ezilenler de bizler oluyoruz:) cin kendi kriptosunu cikarsa ne olacak? neo cinlilerin, eth ruslarin, btc amerikalilarin degil miydi?
her güzel haberin ardindan birkac yasak haberi gelir, kötü haber gelir. piyasaya yön verme cabasi.
massguru
Sr. Member

Activity: 364
Merit: 250

View Profile
October 30, 2019, 09:15:11 PM

Daha önce Çinin manipülatif söylemlerinden bahsetmiştim. Şimdi de blockchainde kafaya oynayacaklarını söylediler ve birden bütün Çin projeleri coştu. Tekrardan bir manipülatif açıklama yapmış olabilirler. Tam olarak gelişmeleri takip etmeden karar vermemek gerekir.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
October 31, 2019, 07:01:17 AM

cin min, rusya pusya, amerika dandirikya... bunlar kafalarina göre takiliyor. bir yasak getiriyorlar, ardindan uzman ariyorlar. hepsi kendi oyuncagina secme ve bulma arayisinda. bunlarin arasinda ezilenler de bizler oluyoruz:) cin kendi kriptosunu cikarsa ne olacak? neo cinlilerin, eth ruslarin, btc amerikalilarin degil miydi?
her güzel haberin ardindan birkac yasak haberi gelir, kötü haber gelir. piyasaya yön verme cabasi.

Bir hikaye vardır altına hucum döneminde amerikada çoğu altın arayıcısı batmıştır ama altın çıkarmak icin satılan malzemeleri satan kişiler zengin olmuştur. Bu anlamda bu konunun uzmanı olmak her türlü kazandırır.Siz gelen projeyi yapın paranızı alın köşenize çekilin.
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
October 31, 2019, 08:28:09 AM

Çin blockchain konusunda hem eğitim hem ticaret hem projelendirme konusunda herhalde şuan dünyadaki en ileri ülkelerden birisi konumunda yeni boğa ordanmı doğup piyasalara düşecek emin değilim ama ilerki yıllarda blockchain eğitimine harcadıkları paralar ve efor onlara yol su elektrik olarak fazlasıyla dönecek bundan eminim.

Kendi ülkemizde halen 2019 yılında eğitim ve meetup olanakları sağlanmaya başladı yine en geriden en arkadan gelmeye devam ediyoruz.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
October 31, 2019, 09:20:30 AM

Uzman bulması çok zor olmayacaktır diye düşünüyorum çünkü çin, japonya, güney kore gibi ülkelerde eminim ileride dijital para, blockchain kısmen okullara kadar eğitim için girecektir. Ben çok sağlam bir projenin çinden geleceğini ve çok rağbet göreceğini düşünüyorum. bütün ülkelerde uzman arayışları çok fazla bankalar, ülkelerin yönetimleri ve büyük şirketler bana kalırsa bu alanda iyi eğitim verenler her zaman bir adım önde olacaktır. keşke bizlere de haricen eğitim veren veya makul bir ücretle bu işi yapan kurumlar olsa.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: