Bitcoin Forum
April 23, 2024, 10:40:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Profilinize Uygun Avatar Yapıyorum  (Read 280 times)
El-Cezeri (OP)
Full Member

Activity: 266
Merit: 214

Analist - Trader - Yazar

View Profile
October 16, 2019, 10:20:00 AM
Merited by Vispilio (3), vycl87 (2), pokerjet (2), mandown (1)

Nikinize, göründüğü kadarıyla karakterinize uyabileceğini düşündüğüm şekilde sizin için avatar düzenlemek istiyorum. Kullanıp kullanmamak size kalmış, atın bir kenara dursun. Maksat eğlence olsun. Genelde imza kampanyalarından dolayı istediğini giyemiyor forum ama boş zamanlarda giyebilirsiniz.

Yapabildiğim kadar, konuya yazanlara avatar çıkartmaya çalışacağım Smiley

İsterseniz kendiniz ile ilgili bir kaç cümle bir şeyler de yazarsanız daha çok yardımcı olur. Sevdiğiniz şeyler olabilir hayali kahramanlar olabilir.

Forumlarda avatarlar kişilerin karakterleri ile özdeşleşir. Bu yüzden önemli bir şeydir.

1713912003
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713912003
Reply with quote  #2

1713912003
Report to moderator
1713912003
Hero Member
*

Ignore
1713912003
Reply with quote  #2

1713912003
Report to moderator
1713912003
Hero Member
*

Ignore
1713912003
Reply with quote  #2

1713912003
Report to moderator
"With e-currency based on cryptographic proof, without the need to trust a third party middleman, money can be secure and transactions effortless." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713912003
Hero Member
*

Ignore
1713912003
Reply with quote  #2

1713912003
Report to moderator
1713912003
Hero Member
*

Ignore
1713912003
Reply with quote  #2

1713912003
Report to moderator
Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 16, 2019, 12:32:01 PM
Merited by El-Cezeri (1)

Teşekkürler hocam bana benim avatarımdan daha iyi bir avatar yapabileceğinizi düşünmüyorum  Grin Ama dediğiniz gibi artık avatarlar genelde boş oluyor imza kampanyaları da olmadı için. Eğlenceli bir aktivite olabilir ama bunun için ödeme mi alacaksınız napıcaksınız?

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
El-Cezeri (OP)
Full Member

Analist - Trader - Yazar

View Profile
October 16, 2019, 12:44:53 PM

Teşekkürler hocam bana benim avatarımdan daha iyi bir avatar yapabileceğinizi düşünmüyorum  Grin Ama dediğiniz gibi artık avatarlar genelde boş oluyor imza kampanyaları da olmadı için. Eğlenceli bir aktivite olabilir ama bunun için ödeme mi alacaksınız napıcaksınız?

Karşılık beklemiyorum hocam. Bir hayır duası yeter : ))
Google görseller, biraz da psd kullanıp vericem.

Sizin nik: Umbrella Holdings
Umbrella akademi dizi var yakın zamanda çıkan google dan bakabilirsiniz. Felsefi de anlatımları var.
Umbrella yani şemsiye ayrıca "hold" yapmayı temsil edebilir. Şemsiye altında yağmura karşı durmak, zorluklar karşısında dimdik ayakta durmak gibi. Bunun için bu iki avatarı uygun gördüm.

Biricinsi dizinin sembolü,
ikincisi altında insanlar duruyor, holdings ifadesine uygun olarak.

Her türlü şuanki avatarınızdan çok daha iyi ve size uygun avatarlar olduğunu düşünmekteyim.

vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
October 16, 2019, 12:49:08 PM

Kullanıcı adına göre hayli zor olur. Bazıları anlamlı olabilir ama genellikle kelime kelime bir anlama vardırmak zor. Aklıma herhangi bir şey gelmiyor şu anda ama gelirse mutlaka deneyeceğim. Elinize sağlık.
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
October 16, 2019, 12:49:48 PM

Sırf merakımdan soruyorum, acaba kutumda ne var? Oyun karakteri ile ismimin alakası yok daha önce aldım Smiley
El-Cezeri (OP)
Full Member

Analist - Trader - Yazar

View Profile
October 16, 2019, 12:53:14 PM

Kullanıcı adına göre hayli zor olur. Bazıları anlamlı olabilir ama genellikle kelime kelime bir anlama vardırmak zor. Aklıma herhangi bir şey gelmiyor şu anda ama gelirse mutlaka deneyeceğim. Elinize sağlık.

Aynen, bazı niklere anlam yüklemek çok zor. Ancak yazarın önceki yazdıklarını okumuşsam biraz karakterine atıfta bulunulabilir.

Bunun için kendiniz hakkında bazı spesifik detaylar yazmanızı özellikle rica ettim. Öyle daha kolay olabilir Smiley

@ Deathwing , kutum derken ne demek istediniz?

pokerjet
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 250

View Profile
October 16, 2019, 01:11:50 PM

Bende avatar-nick uyumu var ama yinede merak ettim nasıl bir çalışma çıkacağını benim için. Zahmet olmazsa bende bir kuble alabilirim ucuncan çalışmanızın.

Şirket kurarken logo çalışmasına özellikle dikkat etmiştik. Hem yaptığımız işi hemde ismimizi anlatması için hemde basit ve akılda kalıcı olmasını amaçlamıştık. Şirket kurulumlarında en zor iş bu uyumu sağlamak birde uygun kullanılmamış isim bulmak.
El-Cezeri (OP)
Full Member

Analist - Trader - Yazar

View Profile
October 16, 2019, 01:23:41 PM

Bende avatar-nick uyumu var ama yinede merak ettim nasıl bir çalışma çıkacağını benim için. Zahmet olmazsa bende bir kuble alabilirim ucuncan çalışmanızın.

Pokerjet deyince benim aklıma Joker film karakteri geliyor en anlamlı olarak. Bu aralar film fragmanı da dönüyor. Acıklı traji de bir hikayesi var. Poker-Joker-Kart-Jet-Hız anahtar kelimeleri ile düşününce şöyle bir şey oldu ama bu da çok şeytani oldu. Poker sinsi bir oyun, sinsi bakışlı jokeri de kullanabiliriz.

Muhtemelen kendi avatarınız bunlardan daha güzeldir. Smiley

El-Cezeri (OP)
Full Member

Analist - Trader - Yazar

View Profile
October 16, 2019, 01:26:49 PM

Sırf merakımdan soruyorum, acaba kutumda ne var? Oyun karakteri ile ismimin alakası yok daha önce aldım Smiley

Deathwing yani ölümün kanatları. Bunla alakalı çok havalı şeyler bulmak mümkün.
Ejderhalar kudretli varlıklardır. Kartallar endamlıdır vs... Kendinizi hangisi ile özdeşleştirdiğinize bağlı biraz da. Daraltmak lazım alanı ama kılıç, kanat temalı bir şey yapabiliriz.

jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
October 16, 2019, 01:43:08 PM

İlginç bir başlık olmuş. Eğer müsaitsen bir tanede benim için bir avatar yaparmısın? Merak ediyorum acaba benim ismime göre nasıl bir Avatara yapacaksın.
Şimdiden çok merak ediyorum...
pokerjet
Sr. Member

Activity: 546

View Profile
October 16, 2019, 01:55:25 PM

Pokerjet deyince benim aklıma Joker film karakteri geliyor en anlamlı olarak. Bu aralar film fragmanı da dönüyor. Acıklı traji de bir hikayesi var. Poker-Joker-Kart-Jet-Hız anahtar kelimeleri ile düşününce şöyle bir şey oldu ama bu da çok şeytani oldu. Poker sinsi bir oyun, sinsi bakışlı jokeri de kullanabiliriz.

Muhtemelen kendi avatarınız bunlardan daha güzeldir. Smiley

Jokeri severim hocam sıkıntı yok. Teşekkür ederim. Batman filmlerinde hep kötü adam rolünde. Bu yeni filmde biraz da dramatik bir anlatılmış palyaço.

Fragmanı da ekleyelim madem: https://www.youtube.com/watch?v=WVC1KC4Lauc

"but remember, as my plastic surgeon always said: if you gotta go, go with a smile."

...ama plastik cerrahımın her zaman dediği gibi unutma: gitmen gerekiyorsa, bir gülümsemeyle git.

El-Cezeri (OP)
Full Member

Analist - Trader - Yazar

View Profile
October 16, 2019, 02:06:34 PM

İlginç bir başlık olmuş. Eğer müsaitsen bir tanede benim için bir avatar yaparmısın? Merak ediyorum acaba benim ismime göre nasıl bir Avatara yapacaksın.

Jopen,
Ben daha çok japon olarak okuyorum sizin nikinizi. Cheesy

Veya şopen (Chopin halk arasında)
Böyle düşününce italik bir imza şeklinde yazmak artistik kibar bir hava katabilir.

Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
October 16, 2019, 02:15:42 PM

Deathwing yani ölümün kanatları. Bunla alakalı çok havalı şeyler bulmak mümkün.
Ejderhalar kudretli varlıklardır. Kartallar endamlıdır vs... Kendinizi hangisi ile özdeşleştirdiğinize bağlı biraz da. Daraltmak lazım alanı ama kılıç, kanat temalı bir şey yapabiliriz.

Ismimi oyunda F16 ucururken almistim, boyle bir ipucu verebilirim. Baska bir oyuncunun "kanatlarinin altinda olum var" demesiyle oldu diyebilirim. 2009-2010 donemi.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
October 16, 2019, 02:17:49 PM

Çok ilginç bilgiler çıkıyor ortaya bu nedenle şansımı denemek istiyorum Smiley Anahtar kelimeler ; 80's, Bruce Springsteen

Bu arada sizin nicki görünce aklıma ilk olarak cezerye geliyor. olsa yesek yahu.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
October 16, 2019, 02:33:31 PM

Jopen,
Ben daha çok japon olarak okuyorum sizin nikinizi. Cheesy

Veya şopen (Chopin halk arasında)
Böyle düşününce italik bir imza şeklinde yazmak artistik kibar bir hava katabilir.

Eyvallah çok sağol. Yarın birgün imzadan çıkarsam ve boşta olursa avatar kısmım kesinlikle kullanacağım. şopen bunu başka bir arkadaş daha da söylemişti. Hatta o bir filmde geçtiği için oradan aklında kalmış Smiley
El-Cezeri (OP)
Full Member

Analist - Trader - Yazar

View Profile
October 16, 2019, 02:41:15 PM

@ Deathwing, sana çok havalı bir şeyler çıkarmak istiyorum. O yüzden erteliyorum şimdilik Cheesy

Çok ilginç bilgiler çıkıyor ortaya bu nedenle şansımı denemek istiyorum Smiley Anahtar kelimeler ; 80's, Bruce Springsteen

Bu arada sizin nicki görünce aklıma ilk olarak cezerye geliyor. olsa yesek yahu.

@2run, hocam senin çok ilginç bir nikin var. Nereye çeksen gidiyor. En ilginci: TuRan diye okunan şekli. Milliyetçi, ülkücü bir rozet yapabiliriz Smiley Çok şık şeyler var. Ama tercih ederseniz bakalım.

Bugüne kadar sizin niki okurken aklıma hep şu sahne gelmiştir: https://www.youtube.com/watch?v=x2-MCPa_3rU
"Run forrest Run" 2 tane Run ifadesi var. Sahnede klişedir biliyorsunuz. Avatarınız nikiniz ile özdeşleşir bu şekilde.

Aklıma başka şeylerde geliyor. Mesela road runner. Sürekli koşmak için koşan bir çizgi film karakteri.

Son olarak Koşucu logosu:

Umbrella Holdings
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
October 16, 2019, 03:46:09 PM

Teşekkürler hocam bana benim avatarımdan daha iyi bir avatar yapabileceğinizi düşünmüyorum  Grin Ama dediğiniz gibi artık avatarlar genelde boş oluyor imza kampanyaları da olmadı için. Eğlenceli bir aktivite olabilir ama bunun için ödeme mi alacaksınız napıcaksınız?

Karşılık beklemiyorum hocam. Bir hayır duası yeter : ))
Google görseller, biraz da psd kullanıp vericem.

Sizin nik: Umbrella Holdings
Umbrella akademi dizi var yakın zamanda çıkan google dan bakabilirsiniz. Felsefi de anlatımları var.
Umbrella yani şemsiye ayrıca "hold" yapmayı temsil edebilir. Şemsiye altında yağmura karşı durmak, zorluklar karşısında dimdik ayakta durmak gibi. Bunun için bu iki avatarı uygun gördüm.

Biricinsi dizinin sembolü,
ikincisi altında insanlar duruyor, holdings ifadesine uygun olarak.

Her türlü şuanki avatarınızdan çok daha iyi ve size uygun avatarlar olduğunu düşünmekteyim.

Hahah hocam çok teşekkür ederim sizi de uğraştırdım ama ben avatarımdan çok memnunum. Ama onurlandırdınız beni verdiğiniz uğraşla. Diğer avatarları da inceledim güzel görseller bulmuşsunuz güzel amme hizmeti Smiley

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
edutBTC
Sr. Member

Activity: 518

View Profile
October 16, 2019, 08:33:16 PM

Elinize sağlık bütün yaptığınız avatarlara göz attım hepsi basit ama etkili duruyor. Ben de rica etsem bir avatar acaba nasıl bir şey çıkacak boş duracağına bana uygun bir şeyler koymak lazım. Zaten hiçbir imza artık avatar değişikliği talep edecek gibi durmuyor

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
PLAY NOW
.
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
dr_chen
Sr. Member

Activity: 494

View Profile
October 16, 2019, 10:55:48 PM

Konuyu görünce direkt daldım çok ilgimi çeken şeyler bunlar Smiley Eğer zahmet vermeyeceksem ben de şöyle çekik gözlü bir doktor avatarı alabilrsem çok güzel olur. Böyle bir etkinlik olursa forumun yarısı buraya doluşur yalnız söyliyim  Grin

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
PLAY NOW
.
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
El-Cezeri (OP)
Full Member

Analist - Trader - Yazar

View Profile
October 17, 2019, 11:05:03 AM

Elinize sağlık bütün yaptığınız avatarlara göz attım hepsi basit ama etkili duruyor. Ben de rica etsem bir avatar acaba nasıl bir şey çıkacak boş duracağına bana uygun bir şeyler koymak lazım. Zaten hiçbir imza artık avatar değişikliği talep edecek gibi durmuyor

Teşekkürler. Edut (2011) isimli bir film var. İsrail-Filistin arasında yaşanan dramları anlatan bir film intifada ve sonrasını anlatıyor. İntifada biliyorsunuz filistin halkının direnişidir.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: