Bitcoin Forum
January 26, 2021, 09:03:15 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.21.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Poll
Question: Çarpıcı Haber, Bilgi Konuları İyi mi Kötü mü?
İyi - Devam Etmeli
Kötü - Devam Etmemeli

Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Çarpıcı Haber, Bilgi Konuları İyi mi Kötü mü?  (Read 77 times)
viviansidney
Member
**
Offline Offline

Activity: 126
Merit: 53

Haber - Bilgi - Tarih


View Profile
October 16, 2019, 10:47:27 AM
Merited by Vispilio (1), lab rat hoax (1)
 #1

Bitcoin ve altcoinler ile ilgili okuduğum çarpıcı gelişmelerle alakalı konular açıyorum. Forumda bir okuyucu olarak bu konularla alakalı kullanıcıların yorumlarını okuyabilmek için paylaşıyorum. Haber paylaşmak yasak değil zaten. Bende seçiciyim paylaşım yaparken. İçi boş bir konu olursa zaten spam diye şikayet edip kaldırma durumu da var. Bazı haberleri eğer kendi başlığı varsa oraya eklemeye çalışıyorum genelde.

Yine de sormak istiyorum. Bundan rahatsız mısınız, yoksa sizin için sorun değil mi?

Toplulukta olan gelişmeleri paylaştıkça, kullanıcıların o alanlarla ilgili yorum yapabilmesine olanak sağlamış oluruz. Forumda dar bir alanda, kısır döngüye dönüşmüş belirli konular var sadece. Ancak yorum yapabilecek çok daha fazla kullanıcı ve konu var.

Açılan her konunun incelemelerden, çıkarımlardan oluşması gibi bir kural yok. Bir gelişmenin haberi, önemli bir bilginin detayı da paylaşılabilir. Buna ilgi olursa konu üste çıkar, ilgi olmazsa konu aşağı diğer sayfalara düşer. Böyle insanları kendi "düzen" takıntınız içerisine hizaya sokmaya çalışmanız normal değil. Kurallara aykırı bir şey de değil ilginç bir haberi paylaşmak. Forum kullanıcılarının farklı konularda da yorum yazabilmesine olanak sağlanmış oluyor. Okuyucular da bunla alakalı farklı yorumları okuyabilmiş oluyor.Güncel Haberler - Faydalı Bilgiler
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!