Bitcoin Forum
May 05, 2024, 06:26:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: 2020 bitcoin 20K :)  (Read 434 times)
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
October 30, 2019, 04:48:20 PM

piyasadan o iğrenç ayıya rağmen soğumadım ben. uğraşıp didinince oluk oluk olmasa da para akıtıyor bu piyasa insana.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
If you see garbage posts (off-topic, trolling, spam, no point, etc.), use the "report to moderator" links. All reports are investigated, though you will rarely be contacted about your reports.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
November 07, 2019, 04:35:03 PM

Bitcoin için rahat hedeftir benim fikrime göre 20k 2020 de rahatlıkla gerçekleşir.
BIYIKLI (OP)
Jr. Member
*

Activity: 83
Merit: 7

View Profile
November 09, 2019, 02:27:36 PM

Bitcoin için rahat hedeftir benim fikrime göre 20k 2020 de rahatlıkla gerçekleşir.
teşekkürler bende böyle düşünüyorum. bu düzeltme hareketinden sonra hacim iyi. çünkü 9500 civarında iken 225B idi hacim. şimdi 8800 e karşılık 240B  sanırım altcoinlere yönelim daha çok oldu.

10K fiyatı böyle devam ederse 300B market hacimini aşar.

Cool

"The mind of the bitcoin poor is in the roving of the rocket. " Mr. BIYIKLI
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 10, 2019, 12:41:32 PM

15,000 USD'yi gördüğünde zaten hedefler hemen 30k olarak revize edilecektir. 30k'yı görsel 60-100k denir artık. Birkaç kattan aşağısı kurtarmıyor bizi.
Son boğada 20k görüldüğünde tam bir şenlik ortamı vardı; umutlar tavan yapmıştı. Sonra gördük neler olduğunu.
Yükselecekse yükselsin elbette ama ani yükselişler olmasın, sonra düşüşler de hızlı oluyor ve başladığı yere geri dönüyor.
Not: Halving'den umutluyum.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 11, 2019, 09:37:34 AM

20 bin olur mu bilmem ama halving muhabbetine ciddi değer kazanacağını düşünüyorum. O da Mart ayından önce hareketlenme  başlar.

dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 14, 2019, 01:38:29 PM

20 bin olur mu bilmem ama halving muhabbetine ciddi değer kazanacağını düşünüyorum. O da Mart ayından önce hareketlenme  başlar.

aynen öyle.Buralarda da bilerek bekletildiğini düşünüyorum.Çoktan kırılması lazımdı aşağıya doğru ama 7000-7200 seviyesi şuana kadar ciddi destek olarak çalıştı.Bir anda fırlayacağını düşünüyorum bende.
Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
December 14, 2019, 07:42:31 PM

Halving zamanı gelip çattığı anda belki daha da düşük olabilir hiç belli olmaz herkes çünkü o anı bekliyor gibi şu an için o yüzden belki de balinalar da onu bekliyor herkesin dediğinin tersini yapabilir her şey olabilir. 2020 yılı bir beklenti içine girdik ama ne olacak kestiremiyoruz.
BIYIKLI (OP)
Jr. Member
*

View Profile
December 16, 2019, 09:05:20 PM

halen umut var umutlar tükenince yükselecek.. ve durmayacak gibi geliyor bana. yani sınır çizemeyeceğiz.

fakirin ekmeği umutmuş. bizde ne kadar fakirleşirsek (kripto paralar değersizleşirse) o kadar umutlanıyoruz.

hayırlısı..

anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
December 20, 2019, 03:24:33 PM

2020 Kasım ayında bu olacaktır.
BIYIKLI (OP)
Jr. Member
*

View Profile
May 09, 2020, 09:07:08 AM

evet arkadaşlar yaklaşık 5-6 ay önce yapılan yazışmalar genelinde Halving öncesi bir hareketlenmenin olacağı konusunda hemfikir konuşmalarımız olmuş..

geçen 5 ay zaman diliminde;

- inanılmaz haber akışları oldu global anlamda.(covid-19, ekonomik paketler, faizler, rezervler, altın, ülkelerdeki seçimler, siyasi-ekonomik gerginlikler, varlık alımları, savaş senaryoları....). kripto dünyasında ise haberden çok dalgalanmalar oldu. kimisi bunlara bağlı kimisi bağımsız

- 10k yı gördük 5k ya kadar düştük şimdide tekrar 10k seviyelerindeyiz. trade yapanlar için sanırım şu an 20k üzerindedir.  btc ve halving e 2 gün var. Smiley

yolun yarısına gelmişiz ; "evet biz bu işi az çok öğreniyoruz, beklentilerimizin karşılığını alabilmeye başlamışız. " diyebiliriz sanırım. ama öğreneceğimiz de var daha tabi ki. Smiley

yılın ilk yarısında 2x yapmışız diğer yarısında da halvingle beraber yapacağımız umudu halen çok olası.  bunuda halvingten sonra hacim artışlarıyla destekler yorumlar alacağımızı düşünüyorum.

basit olarak hesaplama yapacak olursak;
zirve zamanında btc 20k  ve market hacmi 800b vardı. şimdi ise fiyat olarak 1/2 oranında; market hacmi olarak da 1/3 oranındayız.

sanırım bu zirveden aşağıya gelirken bir çok yatırımcının dediği gibi çoğu çöp olacak altcoinlerin. şu anda ilk 200 altcoin- projeden sonrası sanırım umut olmayan bir çöplük..
yani yatırım yapılan çoğu projenin parası çöpe gitti hacimlerde buhar oldu. hacim olarakta şu an 400b civarında olsaydık çok iyi olurdu.

20k için artık önümüzde 6 aylık zaman dilimi var diyebilir miyiz?

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: