Bitcoin Forum
June 15, 2024, 11:19:32 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Yazamama Sorunsalı!!!  (Read 287 times)
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2086
Merit: 1631

View Profile WWW
November 03, 2019, 11:47:27 PM
Merited by wolwoo (1)

Valla wolwoo'ya hakkını teslim etmek gerekiyor, müthiş üretkenlik, hem esprili hem profesyonel ton, çok dengeli gidiyor  Smiley

zamanında çılgınca multi yapanların büyük olasılıkla ekip olarak takıldığını tahmin ediyorum, özellikle öğrencileri organize etmenin zor olmayacağını düşünüyorum, hesapları verip alın size sembolik bir harçlık twitter facebook takılın gençler demişlerdir muhtemelen...

Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
November 04, 2019, 12:21:06 AM

Bu yazamama olayı daha çok durgun piyasalar ile alakalı, insanlar bu zamanlarda kayıplarından bahsetmeyi sevmediği için muhabbet tıkanıyor. Bu gibi durumlarda forumdan kopmamak için de İngilizce öğrenmek ve eski üyelerin mesajlarını okuyup bilgileri kopyalamak gerekiyor. Bu piyasa çok büyük ve öğrenilecek birçok şey var. Ben forumu genelde telefondan kullanıyorum, eskisi gibi trade yapmadığım için de teknik dışında konuşacak pek bir şey bulamıyorum. Bitcoin ve Ethereumları cebe doldurup uslu bir şekilde uzun vadeli yatırım yapmak en mantıklısı.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1142

View Profile
November 04, 2019, 08:05:03 AM

Valla wolwoo'ya hakkını teslim etmek gerekiyor, müthiş üretkenlik, hem esprili hem profesyonel ton, çok dengeli gidiyor  Smiley

zamanında çılgınca multi yapanların büyük olasılıkla ekip olarak takıldığını tahmin ediyorum, özellikle öğrencileri organize etmenin zor olmayacağını düşünüyorum, hesapları verip alın size sembolik bir harçlık twitter facebook takılın gençler demişlerdir muhtemelen...

ufak bir tebessüm ettirebildiysek ne mutlu üstad Smiley
tabii burada bütün arkadaşlardan haklarını helal etmelerini istemek gerekiyor hocam çünkü günlük belirli bir kota var ve çoğumuz şu kötü dönemde az da olsa cep harçlığı çıkartmaya çalışıyoruz.

saçmaladığımız durumlar olabilir, umarım herkes hoşgörülü-toleranslı karşılar bizi,
israf-ı kelam edebiliriz, uykusuz kalıp pot kırabiliriz, istemeden de olsa haddimizi aşabiliriz, anlayışınız için herkese teşekkür ederim. bol kazançlar...

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: