Bitcoin Forum
March 30, 2024, 05:29:57 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Hedef 10-15-20K !! Geri Dönmek Yok.  (Read 300 times)
BIYIKLI (OP)
Jr. Member
*

Activity: 83
Merit: 7

View Profile
October 27, 2019, 03:54:51 PM

USDT 5.60 seviyelerinde olmasına rağmen BTC/TL 53k seviyelerinde.

BTC/USD deki tırmanış sanırım altcoinleri de etkiledi.

Marketcap: 250 Milyar $
BTC:9,500 $
Cash:260$ SV:140$
ETH: 180$, kuzuların sessizliğinden beter oldun be; biraz hareket ve bereket, hadi!
XRP: 0,30$
BNC:19$
Neo:11 $, Cheesy buna ne oldu birden fırladı! yüzde 35 falan.

Cool

"The mind of the bitcoin poor is in the roving of the rocket. " Mr. BIYIKLI
1711776597
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711776597
Reply with quote  #2

1711776597
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
cybernetik7
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
October 27, 2019, 11:51:47 PM

Marketcapin yükselip bitcoin dominanceın düşmesi gerekiyor. 10k çok çok yakın 15knın bu yıl içinde olması gerekiyor ki 2020 mayıs ayına güven içinde girelim. 20k halvingten 1 ay öncesinde gelebilir

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
October 28, 2019, 12:04:12 AM
Merited by Blacknavy (2)

Ethereum cok buyuk bir ihtimalle halving ve ETH 2.0'a kadar herhangi bir hareket gormeyecek. Belki o tarihlere yaklasirken hareketlenebilir ama ETH 2.0 isin asil patlamasi olacak. Tek problem, ETH 2.0 tam olarak ne zaman gelecegi kesin degil. 3 Ocak 2020 olarak yazilmis fakat ilk asama 3 Ocakta basliyor, bir sure PoW ve PoS birlikte calisacak. Sistem tamamen oturana kadar ciddi bir fark olacagini dusunmuyorum.

Bitcoin isi icin Turkiye'de yarin sabah ciddi bir oynama gorebiliriz bankalarin EFT/Borsa saatleri yarim gun de olsa acildiginda hareketlenme olur.

XRP = scam/shitcoin
Bitcoin Cash = meh
BNC & NEO = shitcoin
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 28, 2019, 12:47:24 AM

Ethereum cok buyuk bir ihtimalle halving ve ETH 2.0'a kadar herhangi bir hareket gormeyecek. Belki o tarihlere yaklasirken hareketlenebilir ama ETH 2.0 isin asil patlamasi olacak. Tek problem, ETH 2.0 tam olarak ne zaman gelecegi kesin degil. 3 Ocak 2020 olarak yazilmis fakat ilk asama 3 Ocakta basliyor, bir sure PoW ve PoS birlikte calisacak. Sistem tamamen oturana kadar ciddi bir fark olacagini dusunmuyorum.

Bitcoin isi icin Turkiye'de yarin sabah ciddi bir oynama gorebiliriz bankalarin EFT/Borsa saatleri yarim gun de olsa acildiginda hareketlenme olur.

XRP = scam/shitcoin
Bitcoin Cash = meh
BNC & NEO = shitcoin

çin ve rusyadan sonra bence türkiyenin de blockchain'in legalleşmesi konusunda bir kaç açıklama yapması gerekiyor ki sistemin özellikle asya ülkelerinde etkişileşimi genişlesin ve domino etkisine benzer bir yolla ilerlemeye devam etsin illaki bir kripto para birimi seçmek zorunda değiller bunun için hatta aynı diğer ekonomik iş birlikleri gibi işte şangay beşlisi gibi mesela bir araya gelip ortak  paydada standart bir kripto para birimi de çıkartılabilir.
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
October 28, 2019, 12:53:11 AM

BNC neymiş ya bunu listeye bile almak rezalet. Ben bu piyasada en çok BNB yükselecek gibi düşünüyorum sonuçta piyasa arttığında bu en çok binancea yarıyor. Bitcoin içinde halvinge geldiğinde 25k civarı olacak diye düşünüyorum
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
October 28, 2019, 01:11:18 AM

XRP = scam/shitcoin
Bitcoin Cash = meh
BNC & NEO = shitcoin

çin ve rusyadan sonra bence türkiyenin de blockchain'in legalleşmesi konusunda bir kaç açıklama yapması gerekiyor ki sistemin özellikle asya ülkelerinde etkişileşimi genişlesin ve domino etkisine benzer bir yolla ilerlemeye devam etsin illaki bir kripto para birimi seçmek zorunda değiller bunun için hatta aynı diğer ekonomik iş birlikleri gibi işte şangay beşlisi gibi mesela bir araya gelip ortak  paydada standart bir kripto para birimi de çıkartılabilir.

Bu dedigin malesef iki tarafli degnek olarak nitelendirilebilir. Bitcoin ve bilimum altcoinlere gelecek olan herhangi bir "legallesme" bir cok kanunu birbirinde getirecektir. Ve tabii bu ulkenin cok sevdigi bir sey var konu para olunca, vergi. Boyle bir durumda o coinler, o transactionlar oyle bir vergilendirilecek ki, kan aglayacagiz. O yuzden umuyorum, bence Turkiye asla ve asla coinler hakkinda resmi birsey dememeli ki radarlara takilmasin. Smiley
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 28, 2019, 05:04:17 PM

Sene sonuna kadar 20k hedefliyorum.Sonra stabil biraz halvinge 3 e 5  kala tekrar uçuş.Ama altcoinlerinde bu sefer eşlik edeceğini öngörüyorum.Çünkü bitcoin çok sert yükselince yeni girenler bitcoinin çok pahalı olduğunu görecekler ve altcoin stoklamaya devam edecekler.Evet arkadaşlar önemli soru şu .Bunlar olurken biz nerede olacağız acaba.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
October 28, 2019, 06:03:58 PM

Umarım öyle olur ama ben artık o kadar çok ümitli değilim yine sene sonuna kadar bu şekilde inip çıkacağını ve fiyatlarının yine bu seviyede devam edeceğini tahmin ediyorum. 7000 - 12000 usd arasında bir süre gidip gelecektir çok büyük bir haber veya bir anlaşma olmazsa bu fiyatlarda gezineceğini tahmin ediyorum.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
October 28, 2019, 06:57:27 PM

sene sonuna kadar 20k biraz abartı olmuş gibi sanki. şurada yıl sonuna kaldı iki ay gibi bir süre zaten.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
kimkibu
Sr. Member

Activity: 561
Merit: 274

View Profile
October 28, 2019, 11:04:38 PM

sene sonuna kadar 20k biraz abartı olmuş gibi sanki. şurada yıl sonuna kaldı iki ay gibi bir süre zaten.
Bence çokta abartı değil yıl sonlarında amerikada ve avrupanın bazı ülkelerinde vergi ödeme zamanları o yüzden herkes vergiden kaçırma yollarını arıyor. Haliyle vergi kaçırmanın en uygun yolu kripto paralar olduğu için yükselişe geçiyorlar.
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
October 29, 2019, 12:04:09 AM

Marketcap: 250 Milyar $   BTC:9,500 $  Neo:11 $ Cash:260$ SV:140$   ETH: 180$,  XRP: 0,30$   BNC:19$ bunlar kulağa hoş gelen rakamlar, inşallah 2 katını da görürüz diye düşünüyorum. bence 520 dolar bitcoincash için güzel rakam. ethereum u yazmamışsınız, onda da güzel bir artış bekliyorum. bence gelecekte kripto paralar çok daha sık kullanılacak, bir çok yerde geçer akçe olacak diye düşünüyorum. kripto paraların anonim yapısı çok işe yarıyor. özellikle devletlerin baskı aracı olarak ekonomiyi kullanmasını bir nebze azaltıyor.
xzone
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1476

View Profile
October 29, 2019, 10:17:25 AM

2 ay o kadar uzun bir süre ki 2 ay içerisinde bitcoin 1000 dolara da düşebilir 50 bin dolara da çıkabilir. Sene sonu her zaman hareketli olur vergi muhabbetinden dolayı. Bir aksilik çıkmazsa da sene sonunda düşüş yaşandığı pek görülmüş bir şey değildir (son 2 seneyi dahil etmiyorum sıkıntılı bir dönemdeydik)
Bu yüzden 15-20 bin dolar seviyeleri görülmesi imkansız seviyeler değil Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
/GeertJohan
Sr. Member

Activity: 409

View Profile
October 29, 2019, 01:30:01 PM

Hedeflenen miktar ve süre aslında tehlikeli. Her an tepetaklak olma riski yüksek ama genel olarak çevrede bir olumlu enerji var. Herkes bu tarz beklentiler içinde ve çok umutlular. Kalan 2 ayda her şey olabilir net konuşmak imkansız ama hepimizin gönlünden geçen bu rakamları görüp gerilememek.
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546

View Profile WWW
October 30, 2019, 03:39:30 PM

15 20 bin dolar seviyelerini görmesi kesinlikle olmayacak iş değil ve bunun için yıl sonuna kadar yeterli zaman da var. 8 bin dolardan 14 bin dolara bir ay olmadan çıktı o da yazın.

gospodin
Legendary
*

Activity: 2268
Merit: 1447

View Profile WWW
October 30, 2019, 04:21:24 PM

bnc=binance coin için mi deniliyor?
biz bitcoin, ethereun diyoruz ama geçen boğada nano gibi bir koin çıkıp herkesi şaşırtacak. bitcoin de 20 bin doları geçsin yeter artık
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
October 31, 2019, 06:00:36 PM

bnc=binance coin için mi deniliyor?
biz bitcoin, ethereun diyoruz ama geçen boğada nano gibi bir koin çıkıp herkesi şaşırtacak. bitcoin de 20 bin doları geçsin yeter artık

Herkesi şaşırtacak coin elimizde olsa daha güzel olur. Nano , Nano olmadan önce xrb idi galiba raiblocks adı aktinda idi sonra nano adını aldı. Ve çok iyi gitti. Bu coinin adını duyunca aklıma rookie denilen feno gelir. O kerata iyi yerden almış ve sağlam para götürmüş birisi.

massguru
Sr. Member

Activity: 364

View Profile
October 31, 2019, 11:32:00 PM

Bitcoinin bu sefer şaşırtacağını düşünmüyorum zaten sadece bekleneni verecek. Beklentileri çok fazla yükseltip hayal kırıklığına uğramamak gerek. 20k civarı 2020de zaten herkesin beklediği bir miktar ve neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Geri dönüş olacağını düşünmüyorum.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462

View Profile WWW
November 01, 2019, 08:02:52 PM

valla yeniden duraklama dönemine girdi gibi duruyor bitcoin. bence aralık gibi olacak ne olacaksa. kasımdan umudum yok.

muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
November 01, 2019, 08:23:59 PM

Bitcoinin bu sefer şaşırtacağını düşünmüyorum zaten sadece bekleneni verecek. Beklentileri çok fazla yükseltip hayal kırıklığına uğramamak gerek. 20k civarı 2020de zaten herkesin beklediği bir miktar ve neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Geri dönüş olacağını düşünmüyorum.

Benimse olmayabileceğini düşünmemin tek sebebi söyledikleriniz. Yani herkes böyle yükseliş beklerken piyasanın yükselmesi kimin işine gelir ki...  Huh
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
November 02, 2019, 01:03:03 PM

Benimse olmayabileceğini düşünmemin tek sebebi söyledikleriniz. Yani herkes böyle yükseliş beklerken piyasanın yükselmesi kimin işine gelir ki...  Huh

Gayet güzel tespit. Herkes bir coinde pusu atmış bekliyor zaten altcoin yatırımcıları ayrı bitcoin, ethereum gibi yatırımcılar ayrı bekliyor. herkesin bu kadar hazırda beklediği dönemde bir yükseliş beklemek oldukça zor. bence çok ani bir yükselişle ne var ne yok yükseltip yine piyasayı normal halinde bırakıcaklar gibi.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: