Bitcoin Forum
April 28, 2024, 12:55:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6]  All
  Print  
Author Topic: Geçen ay BNB ye all in girenler, 3 te 1 ini kaybetti.  (Read 938 times)
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
November 04, 2019, 06:30:15 AM

Ne olursa olsun günün birinde peşi sıra icoların patladığı gibi bu borsa tokenları da patlayacak. Şunu al beklet sana şu kadar faiz yada şu gibi çekilişler diye diye bir nevi ponziye dönüştüler. Bugün olmaz belki başka bir gün mutlaka çöp olacaklar. Her ponzinin sonu bellidir.
Dolar ve tl de ponzi olmuş diyebilir miyiz? TL beklenetene %30 faiz veriyorlardı yakın zamana kadar. Şimdilerde %15 sanırım.

Diğer borsaları ve tokenlarını bilmem ama Binance Future'ın günlük hacmi 2 milyar doları geçti, o verilen faizler hiçbir şey. Yine çekilişler, airdroplar Binance'in karının çok minik bir kısmını oluşturuyor ve piyasayı canlı tutmak, kaz gelecek yerden tavuk esirgememek için yapılan şeyler.

Bir gün çöp olacaklarını ben de düşünüyorum ama bir gün bu üstünde bulunduğumuz dünya bile çöp olacak. Önemli olan ne kadar sürede çöp olacağını tahmin edip trene atlamak. Ben Binance'in uzun süre daha piyasada önder olacağını düşünüyorum. Binance'in önder olduğu bir senaryoda da BNB çöp olmayacaktır.

Binance arkadaşın dediği gibi future işleminde kullandırtıyor o lendingleri ve karın belkide %1ini vermiş oluyor. Zaten oranlar çok yüksek değil. şuan günlük faiz 0.85% yani 1 yıl tutsanız 100 bnb ye 1 bnb bile faiz alamıyorsunuz.
Pages: « 1 2 3 4 5 [6]  All
  Print  

Jump to: