Bitcoin Forum
May 04, 2024, 08:03:59 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Turkcell bip kullananlar dikkatli olsun🤔  (Read 164 times)
kartepe (OP)
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 04, 2019, 08:29:14 AM
Last edit: November 04, 2019, 06:13:10 PM by kartepe

Malum cuma günleri salla kazan dan birşeyler geliyor. Tcell bana ısrarla bip faydaları bio yükle Kazan vs diye mesaj attı. Bende yükledim.
Özellikle bilgi yarışması bölümünde bildikce GB kazanıyorsun kısmı var. Tam burada dikkatli olun. Sürekli cevapla kısmına tıkladığımız için insan bakar kör olabiliyor. Diyor ki mesela kazandığın MB ti ikiye katlamak istermisin? Sen orada 1 TL olayını görmezsen hapı yuttun.
Biraz önce yaptım bir soru geldi değiştir dedim. Bana diyor ki 4 TL ye soruyu değiştir. Her yere kendilerince tuzak kurmuşlar. Şimdi yarışmaya devam et diyorum. Bu sefer ekranda 1 TL yazısı çıkıyor.
Alemin kurnazı Turkcell 😄

Edit: bip uygulamasını sildim gitti.

1714853039
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714853039
Reply with quote  #2

1714853039
Report to moderator
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, which will follow the rules of the network no matter what miners do. Even if every miner decided to create 1000 bitcoins per block, full nodes would stick to the rules and reject those blocks.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714853039
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714853039
Reply with quote  #2

1714853039
Report to moderator
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
November 04, 2019, 09:04:35 AM

O nasıl birşey turkcell bip üzerinden kumar mı oynatıyor yok soru geç 4 tl yok cevapla 1tl. Bu paraları ödeyip soruları bilirseniz ne kazanıyorsunuz?
Bu para karşılığı ödüllü oyun kumara girer gibime geliyor ve bunun yasalarda karşığını nasıl hallediyorlar merak ettim.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
November 04, 2019, 09:19:19 AM

Malum cuma günleri salla kazan dan birşeyler geliyor. Tcell bana ısrarla bip faydaları bio yükle Kazan vs diye mesaj attı. Bende yükledim.
Özellikle bilgi yarışması bölümünde bildikce GB kazanıyorsun kısmı var. Tam burada dikkatli olun. Sürekli cevapla kısmına tıkladığımız için insan bakar kör olabiliyor. Diyor ki mesela kazandığın MB ti ikiye katlamak istermisin? Sen orada 1 TL olayını görmezsen hapı yuttun.
Biraz önce yaptım bir soru geldi değiştir dedim. Bana diyor ki 4 TL ye soruyu değiştir. Her yere kendilerince tuzak kurmuşlar. Şimdi yarışmaya devam et diyorum. Bu sefer ekranda 1 TL yazısı çıkıyor.
Alemin kurnazı Turkcell 😄

Turkcell ücretli servislere telefonu kapattırın yoksa çok paranız gider Smiley 532 den bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Mobil ödeme- ücretli servisler aynı değil o nedenle sıkıntı yaşamazsınız. BIP ve Lifecell Turkcell in yaptığı en patates servisler diyebilirim. Lifecell bip üzerinden kullanılıyor ve internet bağlantınız çok kötü olursa büyük sıkıntı yaşıyorsunuz. Lifecell ilk çıktığı dönemde telefonun tuşlarından numara çevirmenize izin vermiyordu, bip üzerinden çeviriyordunuz vs kısacası çöp bir servis.

Bu olayı yazınca aklıma eski bir anım geldi Smiley 2000, 2001 yılları kontörlü telefon kullanıyorum o zaman BBG yarışmasına Melih-Eray atışması vardı işte oy veriyordunuz haftanın birincisi seçiliyordu Smiley ihtiyacım olduğu için turkcell bayisinden 100 Kontör aldım, eve gelim yükledim.. akşam oldu kontörleri hiç kullanmamıştım işte oylama başladı yattığım yerden Eray adlı yarışmacıya oy gönderdim Smiley hayatımdaki en büyük aptallıktı kabul ediyorum.. sonra kontör bilgi mesaj geldi ve başımda aşağı kaynar sular döküldü. ''xxxx Eray adlı yarışmacıya attığınız sms alınmıştır,  Kullanılan kontör adeti 74, hesabınızda kalan kontör 26.'' telefonun ekranına küçük Emrah gibi bakıp kalmıştım bir süre.
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
November 04, 2019, 02:49:54 PM

Bu olayı yazınca aklıma eski bir anım geldi Smiley 2000, 2001 yılları kontörlü telefon kullanıyorum o zaman BBG yarışmasına Melih-Eray atışması vardı işte oy veriyordunuz haftanın birincisi seçiliyordu Smiley ihtiyacım olduğu için turkcell bayisinden 100 Kontör aldım, eve gelim yükledim.. akşam oldu kontörleri hiç kullanmamıştım işte oylama başladı yattığım yerden Eray adlı yarışmacıya oy gönderdim Smiley hayatımdaki en büyük aptallıktı kabul ediyorum.. sonra kontör bilgi mesaj geldi ve başımda aşağı kaynar sular döküldü. ''xxxx Eray adlı yarışmacıya attığınız sms alınmıştır,  Kullanılan kontör adeti 74, hesabınızda kalan kontör 26.'' telefonun ekranına küçük Emrah gibi bakıp kalmıştım bir süre.

Ben de benzer bir şey yaşamıştım. Wap kullandığımız zamanlardı Cheesy
Telefonu elime aldım ve neymiş bu telefondan internet falan diyordum. Duvar kağıdı indirme, ses indirme gibi şeyler vardı. Tabi bunların ücreti hakkında benim en ufak bir fikrim yok Cheesy birkaç indirmeden sonra bütün kontörüm bitmişti şok olmuştum. Heralde 1 ay boyunca kimseyi aramadan geçirmiştim kontörüm bitti demek yerine Cheesy

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
November 04, 2019, 02:56:28 PM

Turkcell'in herhangi bir proprietary applikasyonunu kullanmanizi onermem. Lifecell zaten Google Drive ve benzeri sistemler gibi ama kim bilir ne tur datalarinizi bu yontem ile cebe indiriyor Turkcell. Bip'de oyle. Gercekten sifrelediklerini falan dusunmuyorsunuzdur umarim.
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
November 04, 2019, 03:30:19 PM

Adamlar nerden kendi müşterilerini kazıklasak diye bakıyorlar. Her şeyde deli gibi ücret kesiyorlar. Ama iş teknik desteğe gelince hiç sesleri çıkmıyor. Ofisi taşıdık Turkcell Superonline 1 haftadır nakil yapamadı hattı.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 04, 2019, 03:30:21 PM

Turkcell'in hemen bütün uygulamalarının altyapılarında bazı diğer benzer uygulamalardan (ç)alıntılıklar var zaten. Başka söze gerek yok Smiley Dikkatli olmak her zaman şart.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
November 04, 2019, 04:11:25 PM

Bu zamanda kimse kimseye bedava birşey vermiyor. Bana da geçen gün mesaj geldi turbo paketiniz 69 TL olacak vs diye ulan ben 64 TL ye mi ne anlaştım nasıl olur? Benim Tcell de iki hattım vardı birisini babam kullanıyordu.  Yıl doldu paket bitti en sallamalı fiyatları söylüyor. Hemen geçtim Vodafone. Diğer hattının süresi dolmadan adam akıllı teklif ile geldiler.
Ulan her işimizde bir cinslik var. Her kategoride aynıyız
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
November 04, 2019, 09:03:00 PM

turkcell kullandığım zamanlarda benim telefona da abuk subuk soru sormacalı boru döşemeli uygulama mesajları geliyordu. Turkcell başta yan kuruluşları olmak üzere, kullanıcı datalarını paylaşmaktan çekinmiyor. müşteri hizmetlerini defalarca kez arayıp Turkcell kampanyaları da dahil olmak üzere hiçbir bildirim istemiyorum, hiçbir servis hiçbir hizmetle alakalı mesaj istemiyorum diye hesap paylaşım ayarlarını değiştirtmeme rağmen bu tip mesajlar gelmeye devam ediyordu. bende de en son kullandığım tarifenin sözleşmesi bitince lifecell li paketleri döşemeye kalktıklarında (en ucuzu kullandığım tarifeyi 2ye katlıyordu) operatör değiştirmek benim için farz olmuştu.
sadece Turkcell değil aslında tüm operatörler kullanıcı datalarını kafalarına göre paylaşıyorlar. online işlem merkezlerinde hesap ayarları kısmında bunla ilgili bir kaç kısım var ama işe çoğunlukla işe yaramıyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: