Bitcoin Forum
April 24, 2024, 10:26:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Hepimizi en çok şaşırtacak altcoin ?  (Read 594 times)
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
November 04, 2019, 03:15:52 PM

ripple geçen boğadaki yani 2017'deki gibi yine şaşırtabilir herkesi. kimse beklemiyor bunu ama olabilir. anlaşmaları var. sürekli çalışan sağlam bir ekip var. ve her şey bir yana popüler bir coin. btc, eth ripple herkes biliyor bunları. 3,5 doları gören ripple'ın yine 4-5 hatta 10 dolar olması bence oldukça şaşırtıcı olur. ihtimali var mı? valla var. olursa dediydi dersiniz.

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
1713997585
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713997585
Reply with quote  #2

1713997585
Report to moderator
1713997585
Hero Member
*

Ignore
1713997585
Reply with quote  #2

1713997585
Report to moderator
1713997585
Hero Member
*

Ignore
1713997585
Reply with quote  #2

1713997585
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713997585
Hero Member
*

Ignore
1713997585
Reply with quote  #2

1713997585
Report to moderator
bitskytr
Member
**

Activity: 301
Merit: 22

libertas veritas aequitas

View Profile
November 04, 2019, 04:15:14 PM

ripple geçen boğadaki yani 2017'deki gibi yine şaşırtabilir herkesi. kimse beklemiyor bunu ama olabilir. anlaşmaları var. sürekli çalışan sağlam bir ekip var. ve her şey bir yana popüler bir coin. btc, eth ripple herkes biliyor bunları. 3,5 doları gören ripple'ın yine 4-5 hatta 10 dolar olması bence oldukça şaşırtıcı olur. ihtimali var mı? valla var. olursa dediydi dersiniz.

Xrp en sevmediğim, hep kar ettiğim ama yinede sevmediğim bir koin hatta yüklü var ve satışa bile koymuyorum. Sadece stop var karsız kapanmasın diye o da zaten  gelmesi çok zor nasıl uyuz bir şeyse her zaman elimde var yüklüce ha bugun gidecek ha yarın gidecek diye tutuyorum. Ne ilginçtir ki bende 0,5leri göreceğine inanıyorum. 2x çok değil ama daha fazla giderse malsız kalmayalım diye sanırım hep alıyorum elimde tutyorum sanırım 3 dolara gidip çekilmesi büyük etken ama bu mantıkla baktığımda xrp bekleyeceğime neden neo beklemiyorum bilmiyorum, potansiyeli daha yüksek hemde gas dağıtımıda var.

Güzel günler göreceğiz çocuklar. Güneşli günler göreceğiz. Motorları maviliklere süreceğiz çocuklar... /// https://www.youtube.com/watch?v=t6V1wXu7ZmA
akgandalf
Member
**

Activity: 812
Merit: 14

FRX: Ferocious Alpha

View Profile
November 04, 2019, 04:20:40 PM

En sağlam ath yapacak iki coin var aklımda birincisi tabiki Ethereum ikincisi ise Neo. Özellikle Neo dan ciddi bir atak bekliyorum. Çinliler kendi coinlerine sahip çıkar bence.

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 04, 2019, 04:58:03 PM

ETH, BNB, NEO, ADA güzel fiyatlara gelecektir. Sürpriz olarak OAX bir şeyler yapabilir.

Üstadım epeydir yoktunuz. Sizi görmek güzel.

Sizleri görmek de güzel, teşekkür ederim. Aşırı iş yoğunluğundan foruma çok bakamıyordum. İnşallah boğa sezonu da gelir, forum eski çok aktif günlerine geri döner.
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
November 04, 2019, 06:56:48 PM

bnb ve eth den ben çok ümitliyim ama bu 2side şaşırtacak coin değil. Şaşırmak için mesela şuan 1 sat olan win gibi bir coinin 100 sat falan olması lazım.
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
November 04, 2019, 07:34:42 PM

hepimizi en çok şaşırtacak koin bence bitcoin olacak gibi gözüküyor neden derseniz çünkü bitcoin bence geleceğin parası. bu kadar açık ve net. bitcoin merkezisizleştirilmiş yapısıyla günümüzdeki bankaların bir alternatifi

ha dersiniz ki  ben bakkalda bitcoin harcayamıyorsam o zaman olmaz, ben yine dolar tl kullanırım. o zaman o kafayla zaten geçmiş olsun size. bitcoin dünyayı yöneten büyük kapitalistler fonlamıyor, ama doları fonluyorlar, abd yi fonluyorlar.

bence bitcoin henüz hepimizi şarşırtmadı. en azından beni. 10-20k dolarları çok büyük para sanıyorlar bitcoin için halbuki çok az bile.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
November 10, 2019, 05:11:11 AM

bunlar ileride epey şaşırtabilir. Binance'ta işlem gören projelerden seçtim ve satoshi olarak ufaktan büyüğe sıraladım, şöyle bir sepet oldu, ELBETTE YTD

COCOS>>>11 satoshi
TFUEL>>>39 sat
PERLİN>>>318 SATOSHİ
HBAR>>>397 SAT
FETCH.Aİ>>>453 SAT
THETA>>>1020 SAT
BEAM>>>7830 SAT

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
November 10, 2019, 09:44:02 AM

bunlar ileride epey şaşırtabilir. Binance'ta işlem gören projelerden seçtim ve satoshi olarak ufaktan büyüğe sıraladım, şöyle bir sepet oldu, ELBETTE YTD

COCOS>>>11 satoshi
TFUEL>>>39 sat
PERLİN>>>318 SATOSHİ
HBAR>>>397 SAT
FETCH.Aİ>>>453 SAT
THETA>>>1020 SAT
BEAM>>>7830 SAT

abi şu binance ieolarının dışardan etki yapılarak yapılan bir  fomodan başka yükselmesi çok zor değil mi ? Sonuçta belli yükseltip çaktılar.Kim alırki bunları ? kaç kez dalga yapıp tekrar aşşağı indirdiler.Beamı bende tutmaya başladım.yüzde 99 luk çöplükteki en mantıklı coinlerden bir tanesi olabilir.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 10, 2019, 11:45:30 AM

Düz mantıkla baktığımızda önümüze şöyle bir tablo çıkıyor: Son boğada en yüksek fiyatlara ulaşan coinler/tokenler, yeni bir boğa geldiğinde yine en yüksek fiyatlara ulaşabilirler. Evet, bu mümkündür ama aynı zamanda mümkün olmayabilir de... Aradan 2 sene geçti. Geçen zamanda beklentiyi karşılamayan, ekipleri anlaşmazlığa düşen, yatırımcıyı küstüren çok fazla proje oldu. Bu projelerin bir kısmı da son boğada ATH yapanlardı.

Belki şu anda piyasada olmayan bir coin 2020'de ortaya çıkıp etrafı toz duman edebilir. Yani bu da bir ihtimaldir. Ayrıca ICO/IEO'su yeni biten coinlerden bazıları da sürpriz yapıp CMC listesini değiştirebilirler. Beni en çok şaşırtacak olan Tezos olurdu sanırım. Büyük beklentiler vardı; güzel bir fiyata ulaşabilir mi merak ediyorum.
ethereumcu
Full Member

Activity: 434
Merit: 111

Hydax Global Bounty Program

View Profile
November 11, 2019, 05:30:08 PM

perlinin fiyatı artabilir. arada binance onu yükseltiyor gibime geliyor alttan alta bir operasyon yapıyor gibi bir halleri var. belki de ellerinde yüklü miktarda perlin vardır kim bilir. hiç belli olmuyor. genelde binancedaki altcoinler yükseliyor iyi yatırım alıyor

HYDAX EXCHANGE BOUNTY ANN
A Secure, Efficient, Simple Cryptocurrency Exchange
Exchange Futures & Options IEO APP Community
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
November 16, 2019, 11:23:38 PM

Halo olabilir, halo geçenlerde çok büyük bir çıkış yaptı baya insana kar ettirdi. forumda da baya bir konuşuldu onun harici şu sıralar bir parlama görmüyorum
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: