Bitcoin Forum
May 04, 2024, 01:57:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Altcoinlerin ulaşacağı Maximum değerler (2020-2022 Arası)  (Read 645 times)
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
November 09, 2019, 08:10:32 PM

UYARI: Fiyatlar tahmini rakamları içerir. Bu fiyatlara yatırım yapmak çok büyük riskler içermektedir. Yatırım taviyesi değildir.

2020-2022 Tarihleri arasında alacağı max değerler

Ethereum     2500 $

Ripple              5  $
Neo             500  $
Litecoin      1000  $
EOS             250  $
Bitcoin Cash  7000 $
Stellar                5$
Cardano              5$
Bittorent          0.1$
Tron                   5$
Monero           1500$
Binance Coin:       100$
Dash:                  1500$
XEM:                   5$

Edit: Tron arzını biliyorum. Üşenmeyip bu fiyatlara geldiğinde market değerlerini hesaplayanlara teşekkür ederim. Daha iyi analiz yapmamı sağladılar. Ancak ben projeye boğa sezonunda dönebilecek spekülasyonlara göre hesap yaptım.

Edit 2: Rakamlar maximum değerleri içeriyor. Tronun arzını zaten biliyorum. Ether 100 dolar olsun eşşekler gibi anırırım diye başlık vardı eskiden arz varsa talepte elbet olacaktır.

Ayrıca değerler tepe noktaları için makul , Tepe diyorum arkadaşlar Etherin 2018 tepesi 1500 dolar şuanda. Trona gelince 5 dolar olmadan 3 dolarda da kalabilir 1 dolarda da kalabilir. 10 sene sonra 10 dolar da olabilir. Ben tepe fiyat attım. Önümüzdeki 3 yılda olabilecek en iyi fiyat bunlar dedim en önemlisi bence dedim.

Eos'a gelince Eos gelmiş geçmiş en iyi blockchain projesidir benim gözümde (şimdilik) önümüzdeki yıllarda Etherle sıkı bir yer kapmaca yarışına girecektir. Bitcoinden sonra 2.liğe oynayacak tek coin Eos şuan. 250 dolar onun için güzel boğa hedefidir ancak en tepe noktasıdır.

UYARI: Fiyatlar tahmini rakamları içerir. Bu fiyatlara yatırım yapmak çok büyük riskler içermektedir. Yatırım taviyesi değildir.

Verilen tahminlerin tutarlı olduğunu düşünmüyorum ve  şahsen 2020 2022 arasında btc nin fiyatının ne kadar olacağı diğer alt coinlerin fiyatını belirleyecek btc 20 000 dolara yaklaştığında eth ardından 1440 dolarları yakalamıştı hal böyleyken eğer btc 20 000 doları aşarsa eth nin 1/10 btc fiyatını takip edeceğini düşünüyorum LTC ise btc 20 000 dolar iken yaklaşık 370 dolar tepe noktasını gördü yani arkadaşın tahmini 1000 dolar oalrak verilmiş ltc için ben bunun tutarsız olduğunu düşünüyorum .

Aynen hocam bu tahminler bana gerçekci gibi gelmedi, bizim asıl sorunumuz BTC fiyatı ile ilgili, beklentilerimizi yüksekde tutmağa alışığız 2021 için BTC fiyatını 350k gibi düşünenlerde var, ama gerçekde hiçde öyle bir şey yapacakmış gibi durmuyor. Fiyat 2020 de artarsa, ki her kes umutlu o zaman ETH ve diğer altcoinlerde BTC-i takip edeceklerdir.

Zaten bu tahminler tamamen arkadaşın kişisel sallan yuvarlan rakamları.
Ayrıca boğa tablosunu hatırlayanlar iyi bilir, boğadayken her şey ilginç ilerler. Ama major coin'ler nispeten daha çok ayakları yerlere basarak çıkara.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: