Bitcoin Forum
May 06, 2024, 03:57:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: 1 2 [All]
  Print  
Author Topic: Ripple’dan Devrim Yaratacak Ürün: RippleNet Home  (Read 326 times)
coinkolikcom (OP)
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 1

View Profile WWW
November 08, 2019, 07:43:54 AM

Ripple, müşterilerinin birbirleriyle bağlantı kurup ortak olmalarını sağlayacak olan “RippleNet Home” adında yeni bir ürün tanıttı.

Bu yılki SWELL konferansında gerçekleştirilen sunuma göre, RippleNet Home, şirketlerin ödeme akışları ve gerçek zamanlı performansları hakkında bilgi edinmelerini sağlayacak. Böylece, işletmelerin yeteneklerini geliştirmeleri ve dünyadaki farklı pazarlardaki varlıklarını genişletmeleri sağlanacak.

Platform, pazarın büyüklüğünü değerlendirmek ve anında şirketin ticari büyümesi için en uygun ortakları bulmak adına son derece kullanışlı bir yapıya sahip. Durum tespiti yapıldıktan sonra kişi karşı tarafa bir istek gönderebilir ve bağlantı kurabilir.

RippleNet üyeleri bir araya gelerek Ripple’ın Talep Üzerine Likidite (ODL) servisi aracılığıyla düşük fiyatlardan ve anlık ödemelerden faydalanabiliyorlar. Şu anda RippleNet’in XRP’nin yardımı ile sınır ötesi ödemeleri yapmak için ODL kullanan 300’den fazla üyesi bulunuyor.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/rippledan-devrim-yaratacak-urun-ripplenet-home/
1715011045
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715011045
Reply with quote  #2

1715011045
Report to moderator
1715011045
Hero Member
*

Ignore
1715011045
Reply with quote  #2

1715011045
Report to moderator
"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715011045
Hero Member
*

Ignore
1715011045
Reply with quote  #2

1715011045
Report to moderator
1715011045
Hero Member
*

Ignore
1715011045
Reply with quote  #2

1715011045
Report to moderator
1715011045
Hero Member
*

Ignore
1715011045
Reply with quote  #2

1715011045
Report to moderator
xzone
Legendary
*

Activity: 2576
Merit: 1482

View Profile
November 08, 2019, 04:51:00 PM

Ripple devrim falan yaratamaz. Dün de söylemiştim, 300 müşteri ile övünen bir ekipten bi bok çıkmaz. Bu sektörün ne kadar büyük olduğunun farkındalar ama bu yaptıkları söylemler kendilerine zarar veriyor Wink
Ne kadar kullanışlı yapıda ürünler ortaya da koysalar yatırımcı profili düzgün bir coin olmayacak. Yıllarca uğraşsalar da üstlerindeki algıyı yıkamayacaklar. Bu adamlar bir dönem daha uçuyor diye reklamını yaptırıp sonra yine çökecek, kendi ceplerini doldururken yatırımcılara kaybettirecekler Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
November 10, 2019, 05:26:48 PM

eos bir ripple iki. hem sevmiyorum. hem yükseleceklerini biliyorum inanıyorum. aklımla kalbim ters çalışıyor. aklım al şunlardan at kenara yükselecek derken kalbim "uzak dur şu gereksiz topluluktan" diyor. ikisi de merkeziyetsizliğin konuşulduğu bir ortamda gayet de merkezi olan ama para kazandıracağı kesin olan coinler.

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
November 10, 2019, 08:08:07 PM

Bu büyük ihtimalle bundan 2-3 gün önce sızan bir haber. Ripple 2-3 gün önce iyi bir hava yakalayıp sonra aynen geri bastı. Bu haberle alakası olabilir diye düşünüyorum.
Beklentinin boşuna olduğu hissi fiyatı tekrar aşağıya çekmiş olabilir.
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 10, 2019, 08:11:55 PM

Ripple iyi bir firma ama XRP ile aynı olmamaları olayı çok karmaşık bir hale getiriyor. Çalıştığım kurum Ripple'dan bir sunum istemişti, bu sunumu görme şansım oldu. Firmanın potansiyeli var ama ne yazık ki bunun dolaylı olsa da direk olarak XRP'ye yani coin olan kısmına bir faydası yok. O yüzden hiç bir zaman güvenilir bir firma da olmayacaklar.
muslol67
Hero Member

View Profile
November 10, 2019, 08:30:00 PM

Ripple iyi bir firma ama XRP ile aynı olmamaları olayı çok karmaşık bir hale getiriyor. Çalıştığım kurum Ripple'dan bir sunum istemişti, bu sunumu görme şansım oldu. Firmanın potansiyeli var ama ne yazık ki bunun dolaylı olsa da direk olarak XRP'ye yani coin olan kısmına bir faydası yok. O yüzden hiç bir zaman güvenilir bir firma da olmayacaklar.

Nasıl yani? Bunu biraz açarmısın üstad ben anlayamadım?
AlyattesLydia
Hero Member

View Profile
November 10, 2019, 09:51:14 PM
Merited by Vispilio (2), Blacknavy (1)

Ripple kurumsal bir yazılım şirketi ve bankalar gibi büyük kurumlarla büyük anlaşmalar yaparak, iyi bir gelecek vaad ediyorlar. XRP ise geçmişte yine Ripple firması tarafından üretilen bir para birimi. Bu ikisinin birbiriyle somut bir ortaklığı yok. Yani Ripple'ın yaptığı büyük bir anlaşmanın XRP ile doğrudan bir alakası yok. Ancak insanlarda bu tarz bir algı varolduğu için bu durum XRP'nin de fiyatının artmasına neden oluyor. Şöyle örnek vereyim; Google'ın bir para birimi ürettiğini düşünelim adına da GRP demiş olsun. Üretim hariç GRP'nin Google ile bir bağı yok, Google'ın arama motoru için yaptığı anlaşmalar, kazandığı paralar hepsi ana firmanın kazancıdır. GRP sahibi olmak, Google hissesi olmakla eş değer de değildir.
muslol67
Hero Member

View Profile
November 11, 2019, 06:42:08 AM

Ripple kurumsal bir yazılım şirketi ve bankalar gibi büyük kurumlarla büyük anlaşmalar yaparak, iyi bir gelecek vaad ediyorlar. XRP ise geçmişte yine Ripple firması tarafından üretilen bir para birimi. Bu ikisinin birbiriyle somut bir ortaklığı yok. Yani Ripple'ın yaptığı büyük bir anlaşmanın XRP ile doğrudan bir alakası yok. Ancak insanlarda bu tarz bir algı varolduğu için bu durum XRP'nin de fiyatının artmasına neden oluyor. Şöyle örnek vereyim; Google'ın bir para birimi ürettiğini düşünelim adına da GRP demiş olsun. Üretim hariç GRP'nin Google ile bir bağı yok, Google'ın arama motoru için yaptığı anlaşmalar, kazandığı paralar hepsi ana firmanın kazancıdır. GRP sahibi olmak, Google hissesi olmakla eş değer de değildir.

Yönetim farklılığı olabilir, doğrudan organik bir bağda olmayabilir ama tamamen ayrı şeyler diyemeyiz diye biliyorum. Yanlış mı biliyorum?
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
November 11, 2019, 10:54:34 AM
Merited by Vispilio (1)

Yönetim farklılığı olabilir, doğrudan organik bir bağda olmayabilir ama tamamen ayrı şeyler diyemeyiz diye biliyorum. Yanlış mı biliyorum?

Sanırım olayı şu makale güzel açıklıyor.
https://www.forbes.com/sites/thomassilkjaer/2019/03/07/14-common-misunderstandings-about-ripple-and-xrp/#7d17dfca71d0

Ripple düşmanları diye grup açıp FUD yaratacam yakında  Grin
AlyattesLydia
Hero Member

View Profile
November 11, 2019, 07:11:08 PM

Aslında rahat rahat ayrı şeyler diyebiliriz. Bugün XRP scam çıktı deseler, batsa gitse Ripple hiçbir şey olmaz. Tam tersi olursa yani Ripple batarsa, XRP'yi de zaten beraberinde götürür. Bu bankaların swift işlemleri için Ripple teknolojisi kullanması mesela; XRP ile uzaktan yakından alakası yok. Ama Ripple bu haberleri paylaştığında, XRP alakasız bir biçimde kendini fiyatlıyor.
koinli
Full Member

Activity: 350
Merit: 100

View Profile
November 16, 2019, 12:07:41 AM

ripple da bu saatten sonra devrim mevrim olmaz. kendileri açıklıyorlardı şu kadar müşterimiz var diye. bence ripple zamanla azalarak bitecek. kendi kendini bitirecek diye düşünüyorum. bir çok seveni var ama gerçekler de ortada. beklenen başarıyı gösteremedi bir türlü.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1615

View Profile WWW
November 16, 2019, 03:09:58 AM

Sanırım olayı şu makale güzel açıklıyor.
https://www.forbes.com/sites/thomassilkjaer/2019/03/07/14-common-misunderstandings-about-ripple-and-xrp/#7d17dfca71d0

Ripple düşmanları diye grup açıp FUD yaratacam yakında  Grin

Konuyu net özetleyen önemli bir makale. Ripple XRP ayrışmasına ben de katılıyorum, çünkü özellikle banka müşterilerinin yaptığı baskılar doğrultusunda Ripple şirket olarak Fintech'e yoğunlaşmış durumda.

XRP sunduğu ürünlerden biri sadece, Alyattes'in Google örneği de çok isabetli bu yüzden.

kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 16, 2019, 06:20:45 AM

Xrp devrim yaratır mı bilmem ama her boğa döneminde en iyi para kazandıran coinlerden birisi oluyor kendileri. Ben hiç beğenmiyorum çünkü merkeziyetsizliğe karşı olan bir coin. Aklıma gelen hep şu olay var , belki bankalar xrp yi transfer için aktif olarak kullanmaya başlayınca aldıkları komisyon iyice azalır

Senius
Full Member

Activity: 156
Merit: 170

View Profile
November 16, 2019, 10:13:47 AM

Xrp devrim yaratır mı bilmem ama her boğa döneminde en iyi para kazandıran coinlerden birisi oluyor kendileri. Ben hiç beğenmiyorum çünkü merkeziyetsizliğe karşı olan bir coin. Aklıma gelen hep şu olay var , belki bankalar xrp yi transfer için aktif olarak kullanmaya başlayınca aldıkları komisyon iyice azalır

aynı zamanda ayı piyasına gerek kalmadan yükselen piyasada bile en çok kaybettiren coindir kendileri Smiley çok fazla insanın canı yandığını düşünüyorum özellikle akbank muhabbetini yanlış anlayıp tarlayı tabanı satan insanlar bile oldu. ben ripple yatırımı hiç yapmadım belki benim bilgi eksikliğimden belki çok fazla piyasayı bilmediğimden ama giren ve kazanan veya kaybeden insanlara saygım çok.
muslol67
Hero Member

View Profile
November 16, 2019, 10:32:34 AM

aynı zamanda ayı piyasına gerek kalmadan yükselen piyasada bile en çok kaybettiren coindir kendileri Smiley çok fazla insanın canı yandığını düşünüyorum özellikle akbank muhabbetini yanlış anlayıp tarlayı tabanı satan insanlar bile oldu. ben ripple yatırımı hiç yapmadım belki benim bilgi eksikliğimden belki çok fazla piyasayı bilmediğimden ama giren ve kazanan veya kaybeden insanlara saygım çok.

Altlı üstlü birbirinizi terse yatırmışsınız Smiley
Ama aslında ikinizde haklısınız. Ripple boğa döneminde bile düşüş gösterebilen, herkes zirveye ulaşınca garip bir şekilde durmadan yükselebilen bir coin. Geçen boğa döneminde herkes birer birer yükselirken, XRP inadına düşüyordu. Bir kaç forum postu hatırlıyorum o zamandan. Sürekli bugün artacak, yarın artacak XRP diye konuşuluyordu. Haliyle XRP yatırımı yapanlar boğanın büyük kısmını pas geçmiş oldular. Tam boğa bitiyormuş (o zamanlar bilmiyorduk) herkes düşmeye başladı ve bu sefer XRP yükselişe geçti... 20K sats'ın üzerine çıktığını hatırlıyorum Smiley Sonrası geldiğimiz yer ortada.
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
November 16, 2019, 12:57:46 PM

Bazı arkadaşların belirtiği ve belki de en belirgin şekilde Ripple/XRP ikilisinde görünen bir sorun olan durum (daha doğrusu mantıksızlık) aslında bütün piyasanın içler acısı yalanı.
Ripple önemli şeyler yapıyor, altyapısını önemli finans kuruluşları kullanıyor ve kullanım da artarak devam edecek gibi görünüyor, buraya kadar her şey güzel, sıkıntı yok. Ve buna bağlı olarak deniliyor ki, XRP de değerlenecek (Ripple kullanımından dolayı olan beklentiden bahsediyorum), çok iyi yerlere gelecek.
Peki şunu sormak istiyorum, Ripple altyaısının kullanılmasının devamı için XRP gerekiyor mu, XRP'nin Ripple nazarında en ufak bir gerçek işlevi var mı? Hatta şaka yollu şöyle sorayım, XRP zincirini Chris Larsen'in kaynının üvey oğlu formatlasa Ripple etkilenir mi?
Fonksiyonel tüm projelerin genel sorunu bu (aslında daha çok bizim sorunumuz oluyor otomatik olarak, yatırım yapan biziz), ite kaka işlevlerin bir yerine monte ettikleri coin veya tokenların aslında en ufak bir gerekliliği yok, biz onlara sanki şirketin hisse senediymiş gözüyle bakıyoruz ama durum öyle değil malesef.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
November 18, 2019, 07:44:53 PM

devrim mevrim yaratmaz bence ne devrimi, ripple kendi kendini bitirdi. bir sürü yatırımcı topladı ama doğru dürüst bir ürün ortaya koymadı aynı twitter fenoları gibi reklam kasıyorlar fiyatını yüksek tutmaya çalışıyorlar o kadar, başka da bir olayları yok bunların
edandrada
Member
**

Activity: 980
Merit: 18

View Profile
November 20, 2019, 08:38:21 AM

ripple ne yaparsa yapsın, scammiş algısını yıkamayacak gözümde.

gospodin
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1461

Cashback 15%

View Profile WWW
November 21, 2019, 05:09:41 AM

ripple ne yaparsa yapsın, scammiş algısını yıkamayacak gözümde.
Peki ripple'nin bundan haberi var mıSmiley)

.
.HUGE.
▄██████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄███████████████████████▄
▄█████████████████████████▄
███████▌██▌▐██▐██▐████▄███
████▐██▐████▌██▌██▌██▌██
█████▀███▀███▀▐██▐██▐█████

▀█████████████████████████▀

▀███████████████████████▀

▀█████████████████████▀

▀█████████████████▀

▀██████████▀▀
█▀▀▀▀

█▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
CASINSPORTSBOOK
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀█

▄▄▄▄█
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
November 21, 2019, 05:43:37 AM
Last edit: November 21, 2019, 06:10:06 AM by anonymous3x
Merited by Blacknavy (1)

Yatırımcısı azalırsa basıp basıp sattıkları koinleri dipten kendileri toplayarak sahte hacim yaratırlar (kendi malını piyasa yükselsin diye kendin almak) fiyatı 0.50-1 dolar yapıp yeniden iştahla ripple 10 dolar olacak felsefesi ile piyasaya yönelen küçük yatırımcının eline verirler.

Baktılar talep çok, dipten toplayıp yalancı hacimle yükselen fiyat karşısında, küçük yatırımcı ikna olmuş baya talep gelmiş fiyat 2 dolara gidiyor, Dipten topladıkları coinlerin maliyeti çıkıp cebe kar yazmaya başlayıncaya kadar yani cepler dolasıya kadar beklenir bu arada bizde burada ripple 10 dolara gidiyor başlıklarını görüyor oluruz. Arkadaşların cepleri dolarken bu arada piyasaya sürülecek yeni rippleler hazırdır. Tuşa basılmış 1 milyar adet ripple piyasaya çıkmak üzere cüzdana çekilmiştir. 1 milyar adet ripplenin maliyeti koca bir sıfırdır yani sıfır dolar.

Sonra güzel bir dump gelir %90 düşüş. Baktılar düşüşe rağmen yatırımcı hala iştahla ripple alıyor tekrardan 1 milyar adet ripple basarlar yetmedimi 10 milyar adet basarlar. 10 milyar adet ripplenin maliyetini hesapladığımızda onunda sıfır olduğunu görüyoruz. Biliyorsunuz ripple bir tuşa basıp 10 milyar rippleyi piyasaya sürmesi 10 saniyesini alır. Böylece karlar alınır basılan rippleler piyasaya dağıtılmış yatırımcının da ripple alacak parası kalmamış ellerindeki hiç bir fiziki değeri olmayan sanal para ile kalmış olurlar. Yatırımcının elinde rippleler Ripple ceo sunun elinde ise dolarlar altınlar olur.

YTD.

PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 21, 2019, 07:35:36 AM

Ripple sevmeyen kitleyi anlıyorum. Benim de pek sevdiğim hazzettiğim söylenemez. Ama gerçekleri de göz artı etmemek lazım. Popülaritesini kaybetmeyen, kaybedeceğini de düşünmediğim bir coin Xrp. Medyada kendinden her zaman söz ettirmeyi başarıyor. Bunu yapan bir Btc, bir Eth bir de Xrp var. Diğerlerinin yanında her zaman bilinir olacak bu üçü şimdilik. O yüzden para kazanma odaklı düşününce yabana atmamak gerek Xrp'yi.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 21, 2019, 06:49:52 PM

Ripple ile XRP'nin ayrımını iyi yapmak lazım. Geçmişte bu ikisini bir sanıp, Ripple'da olan iyi gelişmelerin XRP'de olduğunu sandığımız bir dönem vardı; 2017 boğası öncesiydi galiba... O zamanlar yönetim de bu konuda net açıklama yapmamıştı, "biz sizin bildiğinizi sanıyorduk" tadında şeyler söylemişlerdi Shocked
Neyse, Ripple için hayırlı olsun yeni ürünü. Bildiğim kadarıyla XRP tarafında "wow" diyebileceğimiz bir gelişme yok şimdilik. CMC listesindeki üçüncüğü hak etmiyor. Oraya XTZ, ZRX ya da TRX daha çok yakışır.
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
November 21, 2019, 10:45:05 PM

Ripple ile XRP'nin ayrımını iyi yapmak lazım. Geçmişte bu ikisini bir sanıp, Ripple'da olan iyi gelişmelerin XRP'de olduğunu sandığımız bir dönem vardı; 2017 boğası öncesiydi galiba... O zamanlar yönetim de bu konuda net açıklama yapmamıştı, "biz sizin bildiğinizi sanıyorduk" tadında şeyler söylemişlerdi Shocked
Neyse, Ripple için hayırlı olsun yeni ürünü. Bildiğim kadarıyla XRP tarafında "wow" diyebileceğimiz bir gelişme yok şimdilik. CMC listesindeki üçüncüğü hak etmiyor. Oraya XTZ, ZRX ya da TRX daha çok yakışır.

XRP benim de pek hoşlanmadığım bir coin çıktığından beri hep bir scammiş havası sezdirdi kendinden ama yıllardır listelerin üstünde görüyoruz rakibi olmadığından da değil ama insanlar diğer şeylere yatırım yapmak yerine XRPyi önde tutuyor. Ripple ne kadar çalışsa da xrp yüzünden insanlar soğuk davranıyor ama bir yandan da xrp sevenlerin büyük bir grup olduğunu ve yıllardır yatırım yapmaya devam ettiğini para kazandığını biliyoruz. Bence de onun bulunduğu yere daha iyi bir coin geçebilirdi

Pages: 1 2 [All]
  Print  

Jump to: