Bitcoin Forum
May 09, 2024, 06:26:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Binance'de Listelenmiş Olan Düşük Satoshili Coin ve Tokenler  (Read 378 times)
lossnet (OP)
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 27, 2019, 11:20:49 AM

Hepsi arttı bi bu salak ⬆️⬆️⬆️ kaldı artmayan mq hep beni bulur zaten 😏 geçen pumpta da bat aldıydım en son o arttıydı.

TFUEL hakkında yazdıklarınızı şimdi gördüm hocam. Ben de aslında düşünüyordum biraz alsam mı diye. Epey düşmüş görünüyor.
Herkes aynı durumda valla; ne alsak düşüyor. Ben artık fazla düşünmeden alıyorum; çok araştırıp aldıklarım da düşüyor zaten, neye yaradı ki Cheesy
1715235971
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715235971
Reply with quote  #2

1715235971
Report to moderator
1715235971
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715235971
Reply with quote  #2

1715235971
Report to moderator
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1139

View Profile
November 27, 2019, 12:47:27 PM

Hepsi arttı bi bu salak ⬆️⬆️⬆️ kaldı artmayan mq hep beni bulur zaten 😏 geçen pumpta da bat aldıydım en son o arttıydı.

TFUEL hakkında yazdıklarınızı şimdi gördüm hocam. Ben de aslında düşünüyordum biraz alsam mı diye. Epey düşmüş görünüyor.
Herkes aynı durumda valla; ne alsak düşüyor. Ben artık fazla düşünmeden alıyorum; çok araştırıp aldıklarım da düşüyor zaten, neye yaradı ki Cheesy
Hocam yanlış anlamadıysam bu eleman omni-tether gibi bir ilişki içinde. Yani Theta asıl coin omni gibi (sonradan farklı altyapıları da kullandı galiba tether), bu ThetaFuel ise ödeme için kullanılacak yani para bu aslında ama fiyat düşük. Aynı şekilde ardor-next-ignis üçlüsü de zaman içerisinde birbirleri ile fiyat konusunda yarıştıkları oldu. Theta 1000 sat civarına oturdu, Tfuel de ilk listelendiğindeki gibi 200-300sat olsa en azından marketcap anlamında bir yarışa girmiş olur. Ortam da müsait ama agalar yeterince istekli değiller, geri zekalılar fiyatı düşürdükçe düşürdü. Yakında btt-Wink-pundix gibi btc paritesinden kalkmaz umarım bu beceriksizlerden her şey beklenir 🤔sırayla herşeyi pumplıyorlar bu mandaya da bir gün sıra gelir diye ümit ediyorum hala...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: