Bitcoin Forum
May 07, 2024, 01:34:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Altcoinlerin tamamına yakını yok olacak!  (Read 332 times)
AlyattesLydia (OP)
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
November 18, 2019, 08:49:08 PM

ben balinalardan ziyade scamerların sahte icolar ile piyasayı dolandırmasından ötürü yarattıkları güven kaybı ile zincirleme bir erime başlattıklarını düşünüyorum.dikkat ederseniz ieo modası geldi biraz can suyu oldu ancak o da patlamış gibi duruyor.koskoca binance ın yaptığı ieolar ite kaka kar veriyordu bilet olayına çevirdiler işi sonra loto usulü yaptılar sonra bilet çıkma koşullarını esnettiler derken içine sıçtılar..son çıkan ieoları gördünüz işte

ben açıkçası bitcoine de güvenmiyorum.sürekli birilerinin elinde oyuncak bi aşağı bi yukarı.büyük yatırımcı böyle oynak şeye niye girsinki anca gene öldürürler fiyatı 3k ya falan indirirler ordan bi 10k ya zıplatırlar gene malı boşaltıp kaçarlar gibime geliyor.

herkes halving demeye başladı.ordan da biraz umut vardı ancak piyasayı ele geçiren balinalar ters köşe yapmayı seviyorsa nolacak

Market cycle denen bir olay var. Eğer bu halving olayında market makerlar düşürmeye yani piyasa beklentisinin tam tersine hareket ederse, piyasadaki çıkış çok sert olacaktır diye düşünüyorum. O zaman da tekrar yatırımcı çekebilmek için BTC'nin 1k civarlarına gelmesi lazım. Ancak 3k'dan sonra yeteri kadar kazandırmamış bir BTC, bir anda 1k olursa zaten kimse kolay kolay artık BTC para yatırmaz. O yüzden bu sefer tersine değil, reklamı olması için onlarda asılarak fiyatı yukarılara çekebilirler.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: