Bitcoin Forum
April 25, 2024, 12:34:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 »  All
  Print  
Author Topic: Cryptotalk imzası ödemeler hakkında (27 Ocak son, ödemelerinizi çekin)  (Read 4372 times)
Aceeakell
Sr. Member

Activity: 840
Merit: 300

View Profile
December 25, 2019, 09:39:10 AM

700 dolar mı veriyorlar şimdi de? Gerçek mi? Alalım bizde : )

o kadar değil.  sr lar çok daha az alıyor 100 dolar gibi ama legendler çok iyi alıyor. btc çok ucuz şuan, btc biriktirmek için fırsat yani. yabancı forumdaki legendler zaten mixerlerden vesaire parayı kaldırdıkları için bu cryptotalk.org a girmiyorlar.  local forumdakilerin hepsi girdi bir kısmı spam, yanlış imza takma vs kampanyadan diskalifiye oldu. imzayı silince site otomatik olarak diskalifiye ediyor. şu an kurallar sıkı değil ama.
imzayı giyiyorsun sonra Your Bitcointalk UID yazan yere numarayı yazıyorsun, butona basınca kayıt ediyor. profil pic yok, orası kendine ait.  her üç dört saatte bir de güncelliyor anında geçiyor. güzel kısmı bu.  biriktirmek için iyi.  legende günde 5 post atınca toplam 0.001 gelir.  yani günde 50 lira nakit yatar gibi düşün. 10 günde 500 lira. zaten sen 5 post atıyorsun. fazlası atabilirsin ama sayılmıyor. imza açıklaması böyle, 700yo doların ne olduğu belli değil. ama gene de al hesabın varsa. 10 dolar etse gene paradır.
1714005241
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714005241
Reply with quote  #2

1714005241
Report to moderator
1714005241
Hero Member
*

Ignore
1714005241
Reply with quote  #2

1714005241
Report to moderator
1714005241
Hero Member
*

Ignore
1714005241
Reply with quote  #2

1714005241
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
December 25, 2019, 09:42:01 AM

@Aceeakell, bilgi için teşekkürler.

Onu değil de imzadaki sloganı kast ettim ben aslında. Yobit 700 yodollar mı veriyor ve bu gerçek dolara eşit mi yada ne kadarı ediyor? Direk alıp bozalım gerçekse. Muhtemelen detayı can sıkıcıdır.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
December 25, 2019, 09:52:06 AM

Onu değil de imzadaki sloganı kast ettim ben aslında. Yobit 700 yodollar mı veriyor ve bu gerçek dolara eşit mi yada ne kadarı ediyor? Direk alıp bozalım gerçekse. Muhtemelen detayı can sıkıcıdır.

yok hocam kim kime 700 dolar veriyor hele hele böyle reklam yapıp. Cheesy ben araştırmadım daha ama araştıracağım bakacağım şartlarına, uğraşmaya değer bir şeyse yazarım buraya. ama değildir %99.  keşke bitcointalk üyelerine kıyak geçse bu borsa, sadece üyelere özel falan dese, ya da sadece full member üstü falan. o zaman olurdu.
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
December 25, 2019, 10:09:54 AM
Last edit: December 25, 2019, 04:32:13 PM by 2run
Merited by wolwoo (1)

Airdrop için :

Telegram botunu açın : https://t.me/FastExRobot
Menü direkt açılmazsa eğer /start yazın,
Menüden Get 700 Yodollars' tıklayın,
Size yobit resmi hesabını takip etmenizi söyleyecek takip ettikten sonra alt kısımdan i've subscribed diyorsunuz ve size yine alt kısımda your code : zxyz gibi bir kod veriyor. buradan aldığınız kodu şuradaki konuya mesaj olarak atıyorsunuz (siteye üye olmanız gerekiyor) 5-10 dakika içerisinde hesabınıza işleniyor. Referans sistemi olduğu için bir tanıdığınızın referansı ile yaparsanız + olarak kazanç sağlayabilirsiniz. 700 yodollars hesabınıza işlendiği zaman telegramdan mesaj geliyor.

Verilen kodu cryptotalk.org da belirtilen başlığa gönderdikten sonra telegrama dönüp şuna tıklamanız gerekiyor daha sonra ilgili tutar hesabınıza geçiyor.

Para eder veya etmez bu kısmı tartışılır ama yapmak isteyenler bu şekilde yapabilir.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
December 25, 2019, 10:39:51 AM

Airdrop için :

Size yobit resmi hesabını takip etmenizi söyleyecek takip ettikten sonra alt kısımdan i've subscribed diyorsunuz ve size yine alt kısımda your code : zxyz gibi bir kod veriyor. buradan aldığınız kodu şuradaki konuya mesaj olarak atıyorsunuz (siteye üye olmanız gerekiyor) 5-10 dakika içerisinde hesabınıza işleniyor. Referans sistemi olduğu için bir tanıdığınızın referansı ile yaparsanız + olarak kazanç sağlayabilirsiniz. 700 yodollars hesabınıza işlendiği zaman telegramdan mesaj geliyor.

Para eder veya etmez bu kısmı tartışılır ama yapmak isteyenler bu şekilde yapabilir.
Çok güzel bir açıklama olmuş üstad 🙂 dün uğraşamadım, bugün kolaylıkla hallederiz sayende
Teşekkür ederim

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
December 25, 2019, 10:51:02 AM

Biraz önce forumda gezerken yobit'in imzası değişmiş yine dedim. Airdrop'u görünce deneyim bi dedim. Gayet basit @2run zaten güzelce anlatmış.
Bu Yobit'in ne yapacağı belli olmaz airdropuna katıldım şahsen.
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
December 25, 2019, 11:37:26 AM

Biraz önce forumda gezerken yobit'in imzası değişmiş yine dedim. Airdrop'u görünce deneyim bi dedim. Gayet basit @2run zaten güzelce anlatmış.
Bu Yobit'in ne yapacağı belli olmaz airdropuna katıldım şahsen.

Hiç belli olmaz. Yobit biraz hırçın bir tutum sergiliyor gibi. Dağıtacakları YoDollars ileride bir gün para edebilir.
İmzada bir günde yüzde onluk kazanç sağlanacağına dair ibare bulunması sorun yaratıyor. Ama imzaların büyük kısmında zaten gerçek olmayan şeylerden bahsediliyor. Büyük çelişki. Yine de kampanyanın devam edecek olması güzel.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
December 25, 2019, 11:42:48 AM

Silahlar kınına geri döndü ortalık yatıştı. Güneş doğdu ve yobit imza kampanyası devam eder. 1 ayda bu devam eder gibi hadi hayırlısı.
otto_diesel
Hero Member

View Profile
December 25, 2019, 11:45:13 AM

Airdrop için :

hocam hangi hesaba işleniyor? borsa hesabını vermedik ki, forum hesabına mı işleniyor.
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
December 25, 2019, 11:45:30 AM

Online bile olmadan bekledim. Zaten arada bir mesaj atıyoruz onada hesabı kaptırmayalım. Yeni imza herkese hayırlı olsun 2020 sonuna kadar devam eder inşallah
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
December 25, 2019, 11:47:06 AM

hocam hangi hesaba işleniyor? borsa hesabını vermedik ki, forum hesabına mı işleniyor.

Telegram hesabınızda kalıyor. Balance bölümüne tıklarsanız en altta 700 yoda olarak görebilirsiniz.
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
December 25, 2019, 11:58:34 AM

vay arkadaş bu başlığı takip etmesek imza kampanyası değişikliklerinden haberim olmayacak. ben forumu kadar sık takip etmiyordum.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
December 25, 2019, 12:15:02 PM

Saol Turan hocam Smiley
Yobit hesabım yok diye hatırlıyordum.
Yobit hesabım yok telegram hesabına işlenen coinde ilk defa görüyorum.
Yapalım madem elimize mi yapışacak. Elime geçtiğinde mesajına mermi sıkacağım.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
otto_diesel
Hero Member

View Profile
December 25, 2019, 12:34:47 PM

Saol Turan hocam Smiley
Yobit hesabım yok diye hatırlıyordum.
Yobit hesabım yok telegram hesabına işlenen coinde ilk defa görüyorum.
Yapalım madem elimize mi yapışacak. Elime geçtiğinde mesajına mermi sıkacağım.

cryptotalk.org hasabı da gerekiyor, oraya o kodu post ediyorsun, sonra tıklayınca geliyor 700 tane
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 25, 2019, 12:39:05 PM

Şu kampanyaya girmeyi ne zaman düşünsem bir terslik çıkıyor Smiley Tam geçen gün kayıt olacaktım ki imzalar değişti ve forum karıştı. Çok kişi negatif trust da almış şu %10 mevzusu yüzünden. Ee şimdi %10 yazısı kalktı imzalardan ama boş yere negatif aldı insanlar, geri de çekilmemiş. Acayip bir kıskançlık var valla şu yabancı tarafta. O kadar boş adam toplanmış ki, illa bir açık bulmaya çalışıyorlar, bulamadıklarında da kampanya üzerinden yokluyorlar.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 25, 2019, 02:55:40 PM

Airdrop için :

Çok güzel bir açıklama olmuş üstad 🙂 dün uğraşamadım, bugün kolaylıkla hallederiz sayende
Teşekkür ederim

halledemedi Cheesy
dediklerini yaptım ama gelmedi üstad Cry Undecided

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
ingiltere
Legendary
*

Activity: 2968
Merit: 1478

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
December 25, 2019, 03:17:29 PM

Yeni imza ile bot yeniden çalışmaya başladı. Havuzun içi de dolu. Güncellendikçe çekmeyi unutmayın. Kampanyanın bu haliyle ne kadar süreceği belli değil ama iyi sinyaller vermediği bir gerçek.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
bileq
Legendary
*

View Profile
December 25, 2019, 03:33:54 PM

Airdrop için :

Teşekkür ederim

halledemedi Cheesy
cryptotalk forumda post attıktan sonra bot üzerinde i already post gibi bir buton vardı ona basınca telegramdaki hesaba yansıtıyor
yodollars yobitte hangi coin ya da token olduğunu bulursam oraya çekip bozmayı deneyecem ama bulamadım şimdilik Smiley)
--
yodollars yoda olarak geçiyormuş ama trade alanını da bulursam hemen çakar geçerim Smiley
--edit2:
🎊Trade / deposits / withdrawals for YoDollars (YODA) will be open after 28 Jan

28 ocaktan sonra trade deposit çekim işlemleri açılacak denmiş
wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 25, 2019, 03:39:11 PM

Airdrop için :

Teşekkür ederim

halledemedi Cheesy
cryptotalk forumda post attıktan sonra bot üzerinde i already post gibi bir buton vardı ona basınca telegramdaki hesaba yansıtıyor
yodollars yobitte hangi coin ya da token olduğunu bulursam oraya çekip bozmayı deneyecem ama bulamadım şimdilik Smiley)
--
yodollars yoda olarak geçiyormuş ama trade alanını da bulursam hemen çakar geçerim Smiley

üstad teşekkürler
biraz karıştırdım  Cheesy sağa sola bastım geldi göründü bakiye Wink

bileq
Legendary
*

View Profile
December 25, 2019, 03:41:10 PM

üstteki mesajımı editledim de arada kaynamasın diye tekrar yazayım
🎊Trade / deposits / withdrawals for YoDollars (YODA) will be open after 28 Jan
28 ocaktan sonra kazanılan yodollars yoda tokenler takasa açılacakmış.
iyi tarafı bu imza 28 ocağa kadar devam eder muhtemelen Smiley
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 »  All
  Print  

Jump to: