Bitcoin Forum
April 26, 2024, 05:19:11 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  
Author Topic: Što nas očekuje u budućnosti  (Read 2618 times)
Daniel91
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
April 10, 2021, 03:37:18 PM
Last edit: April 10, 2021, 04:36:25 PM by Daniel91
 #121

I u stock marketu su mogući veliki povrati uloženog i zarade, ali naravno pod uvjetom da si ušao u business start up sa dobrim poslovnim planom, sigurnim tržištem i izglednm strateškim partnerima u budućnosti.
Sad sam baš slučajno naišao na 1 takav novi business start up i iskreno, počeo sam razmišljati da prodam dio svog btc i uložim u to, u svrhu diverzifikacije svog porfelja.
Vjerujem ja naravno i u bitcoin, da će i dalje dugoročno rasti ali nekako ne mislim da će taj rast biti tako brz i eksponencijalan kao i do sada, reda veličine 10x ili više, bliže sam tvojoj prognozi od 2x recimo, u idućem bullu.
S druge strane, dobar business start up, koji mi je ponuđen za ulaganje, ima sigurno potencijal 20x rasta, a možda i više, do 2025 što je više od onoga što očekujem od btc i velike većine altcoina, a i djeluje mi sigurnije i održivije, jer se radi o konkretnoj usluzi koja će uskoro biti jako tražena svugdje.
Još razmišljam ali mislim da ću iskoristiti ovu ponuđenu priliku jer mi se čini kao sigurnija opklada nego crypto trenutno.
Konačni cilj mi je naravno potpuna financijska samostalnost, ali čini mi se da ću za to ipak morati kombinirati crypto sa nekim ''real'' business start up projektima.

E moj Daniele... Na forumu si od 2014. godine i ako se ne varam, kad sam došao ovdje na forum krajem 2017. godine, ti si već tada bio Legendary. Ako za to vrijeme nisi uspio postići financijsku neovisnost, kako da mi koji smo puno kraće tu imamo ikakvu šansu? Da se razumijemo, ne želim te kritizirati jer i sam sam donosio jako puno loših odluka u kriptu ali stvarno mi je čudno kako još uvijek tražiš način da osiguraš potpunu financijsku samostalnost.

Meni je isto cudno da ljudi koji su na forumu toliko godina nisu do sad milijunasi i to ne u kunama.

Čuj, sa ovo distancom od 5,6 ili 7 godina svima je lako biti pametan i dijeliti savjete, u stilu zašto nisi ovo ili ono...?
Život nosi neke svoje stvari, često neplanirane životne situacije, iznenadne troškove i sl.
Mislim da je zaista jako mali broj ljudi u to vrijeme, oko 2013 ili 2014 zaista vjerovao da će bitcoin ''skočiti'' do ovih visina.
Ja sam u to vrijeme bio bez stalnog posla, pokretao sam jednu firmu u V. Britaniji sa kolegama a bitcoin mi je bila zabava, hobi sa strane.
Kada sam počeo ozbiljnije shvaćati bitcoin bilo je to u 2017 u vrijeme onog velikog bulla, ali tada sam napravio stratešku pogrešku jer sam veliki dio svojih btc sredstava uložui u altcoine, koji su tada imali puno veći rast od bitcoina ali su se onda početkom 2018 još više i brže strmoglavili prema dolje.
Kada bi čovjek mogao predvidjeti sve moguće scenarije u životu i uvijek donositi najbolje moguće odluke, gdje bi nam bio kraj  Grin



Sve 5, ne trebas se opravdavati, ali vidim da ima puno clanova koji su tu ko i ti ili dulje, stalno bacaju neke filozofije, moon ovo ono, a u cryptu imaju par sto kuna. 🤷

Ne opravdavam se tebi niti bilo kome drugome;  samo iznosim svoje mišljenje.
Slažem se, ima dosta ljudi koji filozofiraju i zato se trudim uvijek iznositi svoja vlastita razmišljanja,  na temelju svog osobnog iskustva,  a ne kopirati što kažu ili misle drugi.
Slackovic, ne moraš se brinuti za mene,  svatko od nas različito postavlja financijsku ljestvicu i nekome je exit strategija u milijunima kuna ili dolara a nekome u desecima milijuna.
Kada kažem da još nisam dostigao svoju financijsku samostalnost više mislim da još nisam došao do točke koju sam odredio za svoju exit strategiju a ona je u desecima milijuna nečega, nije sad bitno koje valute.
Da nisam napravio neke strateške pogreške u prošlosti možda bih već dostigao taj cilj ali ne brinem se previše zbog toga.
Sjajna stvar s cryptom je da se uvijek sve da popraviti i da se samo malo produži potrebno vrijeme za ostvarenje cilja ali nista više od toga.
Osobno mislim da ću svoj financijski cilj s cryptom ostvariti iduće godine ili najkasnije 2023 i to mi je sasvim ok.
A s obzirom da smo u ovom topicu počeli razgovarati o strategijama investiranja samo sam želio podijeliti jednu svoju ideju i razmišljanje sa svima vama.
Realno, iako i dalje dugoročno vjerujem u rast btc mislim da nije realno da to bude reda veličine 30x  50x ili 100x.
Takav rast je još moguć sa altovima ali nije lako pogoditi s kojima i kada ući ili izaći.
S druge strane, čini mi se da zanemarujete "Real " business start up projekte iz stvarnog svijeta koji imaju potencijal rasta do 20x i više.
Takvih projekata nema puno ali ih ima a ući se može već sa desetak tisuća eura što i nije neki veliki novac.
Zbog toga ozbiljno razmišljam napraviti diverzifikaciju svog portfelja i dio btc prebaciti u "Real " business start up projekte sa dodanom vrijednošću i velikim potencijalom rasta u iduće 2-3 godine a koji mogu donijeti i veći profit od btc u iduće 2-3 godine.

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
1714108751
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714108751

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714108751
Reply with quote  #2

1714108751
Report to moderator
1714108751
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714108751

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714108751
Reply with quote  #2

1714108751
Report to moderator
1714108751
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714108751

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714108751
Reply with quote  #2

1714108751
Report to moderator
Transactions must be included in a block to be properly completed. When you send a transaction, it is broadcast to miners. Miners can then optionally include it in their next blocks. Miners will be more inclined to include your transaction if it has a higher transaction fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714108751
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714108751

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714108751
Reply with quote  #2

1714108751
Report to moderator
1714108751
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1714108751

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714108751
Reply with quote  #2

1714108751
Report to moderator
badger27
Member
**
Offline Offline

Activity: 340
Merit: 19


View Profile
April 10, 2021, 06:06:53 PM
 #122

Jel nebi mogao u budućnosti imat BNB neki rast? kako mi se čini da bi tu mogla bit dobra investicina, jer kad se pogleda šta sve Binance ima mislim da bi ovo moglo u budućnosti dosta rast.

Koliko čitam mišljenje svih je da se slažu da će BTC rast i dalje, ali da neće imat 10x i sl. Dali bi se mogao u budućnosti isplatit BETH da se u njega uloži i kako možemo otkrit u koji se altcoin isplati ulagat?

@Daniel91: di se može otkrit za neki start up projekat? trenutno mi je što kažeš 10k € previše za mene, ali možda se jednom i uspije zaradit neki novac preko cripta
casperBGD
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1151

Nil Satis Nisi Optimum


View Profile WWW
April 10, 2021, 06:31:45 PM
 #123

~snip
Koliko čitam mišljenje svih je da se slažu da će BTC rast i dalje, ali da neće imat 10x i sl. Dali bi se mogao u budućnosti isplatit BETH da se u njega uloži i kako možemo otkrit u koji se altcoin isplati ulagat?


BETH je wrapped ETH na BSC mrezi, koji dobijes ako stejkas ETH na Binance menjacnici, jer se ETH koji stavis na stejking zakljucava na neodredjeno vreme, i BETH daje 8-10% APY trenutno, zasto mislis da je bolje kupiti BETH nego ETH?
badger27
Member
**
Offline Offline

Activity: 340
Merit: 19


View Profile
April 10, 2021, 06:52:04 PM
 #124

~snip
Koliko čitam mišljenje svih je da se slažu da će BTC rast i dalje, ali da neće imat 10x i sl. Dali bi se mogao u budućnosti isplatit BETH da se u njega uloži i kako možemo otkrit u koji se altcoin isplati ulagat?


BETH je wrapped ETH na BSC mrezi, koji dobijes ako stejkas ETH na Binance menjacnici, jer se ETH koji stavis na stejking zakljucava na neodredjeno vreme, i BETH daje 8-10% APY trenutno, zasto mislis da je bolje kupiti BETH nego ETH?

Zaključava se na 24 mjeseca, ja sam uzeo nešto BETH, da je bolje od ETH nemam pojma, ja kad sam ga uzeo pisalo je da stekam ETH2.0 i dobio sam BETH, jel onda ista stvar ETH2.0 i BETH?
Daniel91
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
April 10, 2021, 08:50:24 PM
 #125

Jel nebi mogao u budućnosti imat BNB neki rast? kako mi se čini da bi tu mogla bit dobra investicina, jer kad se pogleda šta sve Binance ima mislim da bi ovo moglo u budućnosti dosta rast.

Koliko čitam mišljenje svih je da se slažu da će BTC rast i dalje, ali da neće imat 10x i sl. Dali bi se mogao u budućnosti isplatit BETH da se u njega uloži i kako možemo otkrit u koji se altcoin isplati ulagat?

@Daniel91: di se može otkrit za neki start up projekat? trenutno mi je što kažeš 10k € previše za mene, ali možda se jednom i uspije zaradit neki novac preko cripta

Ja osobno nisam rekao da btc neće rasti 10x.
Uostalom, i Bloomberg, vrlo uvažena svjetska firma, je u svojem izvještaju prognozirala da bi btc mogao rasti do 400 k do početka 2022.
Osobno, ako se to dogodi, očekujem još jedan bear period i veći pad a nakon toga u idućem bullu btc bi možda mogao doći i do 1M ali to su već špekulacije.
Što se tiče business start up projekata, za koje me pitaš, obično takve informacije prvo dobiju VIP klijenti investicijskih fondova i brokerskih kuća.
Dok ti u medijima pročitaš da se dogodilo neko veliko poslovno preuzimanje ili da se pojavila neka nova firma koja je recimo kupila neki hotel na moru ili izbacila neki novi proizvod ili uslugu na tržište, to je u poslovnom svijetu već ''stara'' vijest, jer su već obavljeni razgovori sa većim investitorima, mirovinskim fondovima i dr. i vjerojatno su već održana 2-3 kruga ulaganja u tu firmu (godinu do dvije prije samog pokretanja posla) i to je to, nije to baš priča za obične, male investitore, niti oni imaju šanse ući u takve projekte.
Dok firma izlista svoje dionice na burzu, njena vrijednost do tada obično poraste desetak puta, i veliki investitori onda mogu te dionice ponuditi svima, pa i malim ulagačima, uz ogromne profite od 10x i više koje će spremiti u svoje novčanike.
Tako ti stvari funkcioniraju, na žalost.
Naravno, ulagati u business start upove donosi uvijek i rizik i ne uspije svaki, i zato treba paziti.
Ja sam zapravo u ovoj priči imao puno sreće jer sam slučajno čuo za poslovni webinar jedne domaće brokerske kuće i tamo sam čuo za ovaj business start up projekt koji me odmah zainteresirao.
Zapravo, inicijator cijelog projekta je htio prije službenog, prvog kruga ulaganja sa velikim investitorima imati tzv. ''nulti'' ili ''seed'' krug samo za jako ograničeni broj tzv. malih ulagača, onih koji ne mogu uložiti više od 10k eura.
To se jako rijetko događa, ali se ponekad dogodi, i to je onda zaista ''zlatna'' prilika za tzv. ''male ulagače'' da se uguraju među velike, i uzmu svoj ''dio kolača''.
Očekivani povrat do 2024 ili 2025 (kada se očekuje ili preuzimanje strateškog partnera ili IPO i izlazak na burzu) je 20x i to je zapravo više od onoga koliko očekujem da će btc vrijediti tada i zato mi nije teška odluka da dio btc prebacim u ovaj start up jer očekujem veći povrat investicije.
S obzirom da se radi o usluzi koju svi trebaju i ne mogu bez nje, a tržište je trenutno jako slabo pokriveno, mislim da je timing odličan i da je investicija relativno sigurna.
Sorry, jasno ti je da ne smijem otkrivati konkretne detalje o ovom projektu dok ne krene posao.

Čuj, ne kažem da ni u ovome nema rizika, ali mislim da se radi o racionalnoj i dobroj poslovnoj odluci, diverzificirati porfelj, na btc, druge crypto projekte, business start up, i razmišljam još o nekim dionicama koje daju redovnu i izdašnu dividendu svake godine.
Time bih zaokružio porfelj po svom ukusu i mislim da bi mi to bilo dovoljno.
Svjetske burze gotovo svaki dan imaju nove rekorde, države se zbog Covid-a masovno zadužuju i tiskaju novce i imam osjećaj da će taj mjehur uskoro puknuti i da ćemo imati i goru krizu nego 2008.
S obzirom da mnogi institucionalni ulagači dosta ulažu i u btc i druge crypto projekte, i crypto tržište će  direktno osjetiti posljedice krize i moglo bi doći do velikih padova i ponovno bear marketa.
Zato osobno želim imati u svom porfelju start up koji još nije (i neće barem do 2025) na burzi i na kojeg kriza burze neće utjecati, čija će marketinška vrijednost rasti sa svakim novim investicijskim krugom ulaganja i kako se bude širio i zauzimao tržište tako će mu vrijednost samo rasti i donositi profit svim investitorima.
Jasno, ovo je samo moje razmišljanje, a svatko treba za sebe donijeti odluku kako i na koji način želi investirati i kakav porfelj želi imati.






.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
badger27
Member
**
Offline Offline

Activity: 340
Merit: 19


View Profile
April 10, 2021, 09:27:26 PM
 #126

Normalna stvar da nesmiješ reć nisam ni očekivo da kažeš o kojem se projektu radi. Mene je više zanimalo na koji način se dođe do tih informacija, a predpostavljam da treba i ugurat veliku lovu u investicijske fondove da bi se preko njih nešto zaradilo, a još veću da im budeš VIP klijent
CroBoy12
Member
**
Offline Offline

Activity: 535
Merit: 43


View Profile
April 10, 2021, 11:23:22 PM
 #127

Meni je isto cudno da ljudi koji su na forumu toliko godina nisu do sad milijunasi i to ne u kunama.

Zato jer su vecina ljudi holderi i sto imaju malo love za uloziti sto i ne cudi u kakvoj drzavi zivimo. Primjer 2018 ulozio si 100 000kn u x-x-x-x-x, sada imas 1mil kuna, medutim, tko ima 100 000kn za ulozit u ovoj vukoj*****

Onda imas malu hrpu ljudi koji uloze 1000kn, dobiju 2x i odmah povuku kao meni prijatelj, naravno na sto je vecinu love bacio nego na kladionicu (eto pameti^^) Meni je najvazniji pocetak, kasnije je lako. S ovolikom platom koju imam ne bi mogao ustediti ni 10% koliko imam u kriptu i za to bi mi trebalo dobrih 4-5 godina.
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1207



View Profile
April 11, 2021, 06:36:02 AM
 #128

Meni je isto cudno da ljudi koji su na forumu toliko godina nisu do sad milijunasi i to ne u kunama.

Zato jer su vecina ljudi holderi i sto imaju malo love za uloziti sto i ne cudi u kakvoj drzavi zivimo. Primjer 2018 ulozio si 100 000kn u x-x-x-x-x, sada imas 1mil kuna, medutim, tko ima 100 000kn za ulozit u ovoj vukoj*****

Onda imas malu hrpu ljudi koji uloze 1000kn, dobiju 2x i odmah povuku kao meni prijatelj, naravno na sto je vecinu love bacio nego na kladionicu (eto pameti^^) Meni je najvazniji pocetak, kasnije je lako. S ovolikom platom koju imam ne bi mogao ustediti ni 10% koliko imam u kriptu i za to bi mi trebalo dobrih 4-5 godina.

A zašto mislite da nisu milijunaši? Zarada velike količine novca nije nešto čime bi se netko trebao hvaliti, pogotovo ovako javno na forumu. Da, svi smo ovdje anonimni ali anonimnost na Internetu je relativna stvar i zapravo mislim da je prilično lako doći do identiteta osobe ako si netko stvarno da truda.

@Daniel91 - ajde, drago mi je da si uspio upasti u takav deal. Mislim da smo i u kriptu došli do toga da se najveća zarada može napraviti ako sudjeluješ u nekim venture capital community-ima jer oni dobe puno bolje dealove nego mi "obični" korisnici. Ja sam dobio priliku uložiti u jedan projekt preko VC-a i kad je došao na burzu, već sam bio na 20x u odnosu na cijenu po kojoj sam kupovao.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
Krastavac (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 112
Merit: 24


View Profile
May 04, 2021, 03:16:21 PM
 #129


Quote
50k svibanj - godina dana nakon halveninga i BTC dostiže $1bil. tržišne vrijednosti - mediji podivljali, priča se na kavama o toj opasnoj piramidalnoj shemi zvanoj Bitkonj, kolege na poslu kreću bacati filozofije zašto "bit coin" nema vrijednost, Ćofi-kvartovski distributer biljnih nervnih relaksatora fura sa sobom QR kod svoje BTC adrese i propovjeda mušterijama o svojim planovima kako će se skrasiti kad se obogati za osam mjeseci kad Bitcoin dosegne 100 trilijuna dolara po satoshiju.

korekcija 35% lipanj - Ćofi u mukama, prodao sve

60k kolovoz - Ćofi uletava natrag

Moje prvotno očekivanje je bilo da će $1 bilijun biti prva korekcija i da će tržište tu konsolidirati, predahnuti par mjeseci i učvrstiti toliko bitan support. Nisam se nadao tome, ali ostvarilo se i to par mjeseci ranije jer smo pri kraju s konsolidacijom. Očekujem još cijeli svibanj bez novog ATH i čak još jednog oštrog, ali kratkog dipa do $40k-45k prije no što vidimo zelenu $10k daily candle.

Ovo je dosta pozitivan setup jer ćemo imati jako čvrst support kad dođe bear market i cijena bitcoina ne bi trebala padati ispod tih $55k, odnosno taj level bi trebao biti bottom.
badger27
Member
**
Offline Offline

Activity: 340
Merit: 19


View Profile
May 17, 2021, 11:11:45 AM
 #130

Koje je vaše mišljenje u ovom trenutku? dali prodajete coine ili ih i dalje zadržavate? U ovih par dana je osjetno opala cjena skoro svega, pa koje je mišljenje vas iskusnijih, dali će se ovo nastavit, još neko vrjeme, ili možemo očekivat da će se sve uskoro vratit na staro?
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1207



View Profile
May 17, 2021, 11:22:56 AM
 #131

Koje je vaše mišljenje u ovom trenutku? dali prodajete coine ili ih i dalje zadržavate? U ovih par dana je osjetno opala cjena skoro svega, pa koje je mišljenje vas iskusnijih, dali će se ovo nastavit, još neko vrjeme, ili možemo očekivat da će se sve uskoro vratit na staro?

Nekako smatram da je ovo samo malo jača korekcija koja je i trebala. Bitcoin je (vjerojatno zbog institucionalnih igrača) počeo jako brzo rasti, puno brže nego u bull runu 2017. Kad usporediš dva grafa, vidi se da je krivulja u listopadu 2020. krenula prema gore puno jače nego što je bilo tijekom 2017. Pretpostavljam da nam je zbog toga BTC toliko "stajao" između $50k i $60k, a i da nam je zato trebalo ovako jedno jače hlađenje. Da imam Tethera, sigurno bi jutros sve uložio. Ali opet, nemojte mene slušati. Većina toga što sam napravio od veljače do danas, napravio sam krivo Grin

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
Pmalek
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 7104



View Profile
May 17, 2021, 07:54:47 PM
 #132

Ovo sad što gledamo nije ništa što nismo viđali i u prethodnim bull tržištima. Možda će još malo potrajati a historijski gledano, tek onda poslje počinje prava eksplozija. Prvo se tržište mora riješiti "weak hands" prije nego krenemo ka $80-100k.

.
.BLACKJACK ♠ FUN.
█████████
██████████████
████████████
█████████████████
████████████████▄▄
░█████████████▀░▀▀
██████████████████
░██████████████
████████████████
░██████████████
████████████
███████████████░██
██████████
CRYPTO CASINO &
SPORTS BETTING
▄▄███████▄▄
▄███████████████▄
███████████████████
█████████████████████
███████████████████████
█████████████████████████
█████████████████████████
█████████████████████████
███████████████████████
█████████████████████
███████████████████
▀███████████████▀
█████████
.
badger27
Member
**
Offline Offline

Activity: 340
Merit: 19


View Profile
May 19, 2021, 02:35:04 PM
 #133

Danas još gora situacija, svi coini otišli u kurac, nado sam se cjelo vrjeme da će biti dan-dva iovakva situacija, ali ko zna, možda nam ovako bude i par mjeseci, da sam bio pametan imao bi finu zaradu u kratko vrjeme, a ovako i dalje mi je sve u kriptu, pa kad bi znao da će se ovo ovako nastavit i dalje prodao bi većinu toga i kasnije bi kupio više kripta nego ga sad imam
Daniel91
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
May 19, 2021, 05:09:36 PM
 #134

Danas još gora situacija, svi coini otišli u kurac, nado sam se cjelo vrjeme da će biti dan-dva iovakva situacija, ali ko zna, možda nam ovako bude i par mjeseci, da sam bio pametan imao bi finu zaradu u kratko vrjeme, a ovako i dalje mi je sve u kriptu, pa kad bi znao da će se ovo ovako nastavit i dalje prodao bi većinu toga i kasnije bi kupio više kripta nego ga sad imam

Teško je predvidjeti takve stvari i "pogoditi " kada ući ili izaći.
Ipak,  ako sam išta naučio do sada u cryptu  to je činjenica da je za sada hodanje btc na duže staze uvijek bila dobitna strategija tako da ne mislim bilo što prodavati od btc.
Sve će to kroz neko vrijeme doći na svoje mjesto a mnogim "paničarima" će biti žao što su prebrzo prodavali.

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
badger27
Member
**
Offline Offline

Activity: 340
Merit: 19


View Profile
May 19, 2021, 05:25:17 PM
 #135

Danas još gora situacija, svi coini otišli u kurac, nado sam se cjelo vrjeme da će biti dan-dva iovakva situacija, ali ko zna, možda nam ovako bude i par mjeseci, da sam bio pametan imao bi finu zaradu u kratko vrjeme, a ovako i dalje mi je sve u kriptu, pa kad bi znao da će se ovo ovako nastavit i dalje prodao bi većinu toga i kasnije bi kupio više kripta nego ga sad imam

Teško je predvidjeti takve stvari i "pogoditi " kada ući ili izaći.
Ipak,  ako sam išta naučio do sada u cryptu  to je činjenica da je za sada hodanje btc na duže staze uvijek bila dobitna strategija tako da ne mislim bilo što prodavati od btc.
Sve će to kroz neko vrijeme doći na svoje mjesto a mnogim "paničarima" će biti žao što su prebrzo prodavali.

To je sigurno da će biti žao onom ko je prodo i nekupio opet uskoro. Ja sam mislio na to da sam svoje uspio tad prodat, danas bi imao veći iznos krypta.

Ja nemam ništa BTC, imam Cardano, BNB, i BETH, Cardano je čak imao u zadnjih par dana veću vrjednost nego ikad prije, bio je čak jedno vrjeme na oko 2.40$, ali i on je danas dosta pao, a ja vjerujem da će se sve vratit na ono od prije par dana, pa i da se Cardano vraća na iznad 2$, juče je bio na 4 mjestu na coinmarketcapu, Jedino mi je malo žao da nisam odma prodo BNB, ali opet je pitanje dali bi mi bilo išta profitabilno kad bi me Binance ubio sa Fee-om.
Pixavz
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 136
Merit: 3


View Profile
August 08, 2021, 09:04:54 AM
 #136

Di nam je kolega @Krastavac ?
Ocekujem od njega promisljanje o kretanju cijene a njega nema...
  Grin
Daniel91
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
August 08, 2021, 10:05:32 AM
 #137

Di nam je kolega @Krastavac ?
Ocekujem od njega promisljanje o kretanju cijene a njega nema...
  Grin

Nema ni nekih drugih članova koji su prije bili aktivni na ovom lokalu.
Čini se da je takav trend na cijelom forumu i vidim da se dosta starih članova sa dobrom reputacijom "pasiviziralo" a neki su i trajno otišli,  na žalost.
Da li su se "umorili " od foruma;  besmislenih rasprava s drugima. ..?
A što se tiče teme topica;  kretanje cijene;  btc lijepo ide "prema gore " i vjerujem da će se taj trend nastaviti do kraja godine 😀

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
slackovic
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2422
Merit: 1207



View Profile
August 08, 2021, 10:53:24 AM
 #138

Nema ni nekih drugih članova koji su prije bili aktivni na ovom lokalu.
Čini se da je takav trend na cijelom forumu i vidim da se dosta starih članova sa dobrom reputacijom "pasiviziralo" a neki su i trajno otišli,  na žalost.
Da li su se "umorili " od foruma;  besmislenih rasprava s drugima. ..?
A što se tiče teme topica;  kretanje cijene;  btc lijepo ide "prema gore " i vjerujem da će se taj trend nastaviti do kraja godine 😀

Možda su samo zaradili hrpu love i sad uživaju negdje na jahti u tropima. Da sam ja zaradio milijune dolara na kriptu, pitanje bi li i dalje pisao ovdje na forumu. Jednostavno se promijene prioriteti i ne da ti se više pisati da bi zaradio $50 ili $60 tjedno. OK, nije to jedini razlog zašto pišem ovdje ali je prilično važan razlog koji me drži ovdje (uz dobru ekipu, naravno Grin ).

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████████████████████████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
███████████████████████████
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
██████
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██████
████████████▄▄██▄▄
████████████████████▄▄
░████▄▄████████████████
░█████████████████████
█████████████████▀▀██▀
█████████████████░▄██▄
████████████████░░▀██▀
███████████████
███████████
██████████
█████████
████████
██████████
Trofo
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2464
Merit: 2529


Join the world-leading crypto sportsbook NOW!


View Profile
August 08, 2021, 02:54:10 PM
 #139

Nema ni nekih drugih članova koji su prije bili aktivni na ovom lokalu.
Čini se da je takav trend na cijelom forumu i vidim da se dosta starih članova sa dobrom reputacijom "pasiviziralo" a neki su i trajno otišli,  na žalost.
Da li su se "umorili " od foruma;  besmislenih rasprava s drugima. ..?
A što se tiče teme topica;  kretanje cijene;  btc lijepo ide "prema gore " i vjerujem da će se taj trend nastaviti do kraja godine 😀

Možda su samo zaradili hrpu love i sad uživaju negdje na jahti u tropima. Da sam ja zaradio milijune dolara na kriptu, pitanje bi li i dalje pisao ovdje na forumu. Jednostavno se promijene prioriteti i ne da ti se više pisati da bi zaradio $50 ili $60 tjedno. OK, nije to jedini razlog zašto pišem ovdje ali je prilično važan razlog koji me drži ovdje (uz dobru ekipu, naravno Grin ).
To ti je prirodni razvoj accounta na bitcointalku, prvo jedno 2 godine bildaš profil od newbija do legende, onda sljedećih par godina bereš plodove u kampanjama i ulažeš sve veće cifre u kripto, i onda tamo negdje kada doživiš 3 bull run a da si unutra, skupiš dovoljno za financijsku neovisnost pa te počne boliti tuki za forum i sve ostalo.

Barem se nadam da će tako ići i s nama  Grin

█████████████████████████
████▐██▄█████████████████
████▐██████▄▄▄███████████
████▐████▄█████▄▄████████
████▐█████▀▀▀▀▀███▄██████
████▐███▀████████████████
████▐█████████▄█████▌████
████▐██▌█████▀██████▌████
████▐██████████▀████▌████
█████▀███▄█████▄███▀█████
███████▀█████████▀███████
██████████▀███▀██████████
█████████████████████████
.
BC.GAME
▄▄░░░▄▀▀▄████████
▄▄▄
██████████████
█████░░▄▄▄▄████████
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██▄██████▄▄▄▄████
▄███▄█▄▄██████████▄████▄████
███████████████████████████▀███
▀████▄██▄██▄░░░░▄████████████
▀▀▀█████▄▄▄███████████▀██
███████████████████▀██
███████████████████▄██
▄███████████████████▄██
█████████████████████▀██
██████████████████████▄
.
..CASINO....SPORTS....RACING..
█░░░░░░█░░░░░░█
▀███▀░░▀███▀░░▀███▀
▀░▀░░░░▀░▀░░░░▀░▀
░░░░░░░░░░░░
▀██████████
░░░░░███░░░░
░░█░░░███▄█░░░
░░██▌░░███░▀░░██▌
░█░██░░███░░░█░██
░█▀▀▀█▌░███░░█▀▀▀█▌
▄█▄░░░██▄███▄█▄░░▄██▄
▄███▄
░░░░▀██▄▀


▄▄████▄▄
▄███▀▀███▄
██████████
▀███▄░▄██▀
▄▄████▄▄░▀█▀▄██▀▄▄████▄▄
▄███▀▀▀████▄▄██▀▄███▀▀███▄
███████▄▄▀▀████▄▄▀▀███████
▀███▄▄███▀░░░▀▀████▄▄▄███▀
▀▀████▀▀████████▀▀████▀▀
btcltcdigger
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1988
Merit: 756


To boldly go where no rabbit has gone before...


View Profile
August 08, 2021, 03:23:22 PM
 #140

Pa djelomicno je to istina, a i znam dosta ekipe koji su bili na forumu ranih 2012 i 2013, i jednostavno im se toxicity foruma zgadio da su se maknuli.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!