Bitcoin Forum
May 04, 2024, 10:31:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: İlginç Bir Haber (Hükümet içerir)  (Read 308 times)
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
December 11, 2019, 02:53:52 PM

Ben dine hiç ısınamamıştım ama tam kopuş noktam bu hükümetin tüm liseleri imam hatipe çevirdiği döneme denk geliyor. Lise 2’ye geçtiğim dönemde okulumu aniden imam hatipe çevirip zoraki din dersi vermeye ve de arap alfabesi öğretmeye çalıştılar. Okuldan ayrilmak isteyen kişilerin ise transferlerini kabul etmiyorlardi neyseki meb’den tanidik araya sokmuştum ve normal bir okula transfer edildim.

Bir insan, imam hatip adi altinda bir Türk’e niye arap alfabesi öğretir? Öğrenmiyorum kardeşim sen kimsin? Yillarca Türk boyundurluğu altında yaşamışsın gelmişsin bana Allah inancı öğretiyosun. Sen piyasada yokken bizde Gök Tanrı inancı vardı, binlerce peygambere rağmen ahlaksız kalmış, 21. yüzyılda bile cahillikten ölen garip bir kavim gelmiş bana Allah inancı öğretmeye kalkıyor hem de kendi alfabesinde. siye amk.

Bugün de bu hükümet, Allah inancini kendi keşfetmiş gibi davraniyor, bu millete dinsiz/inançsiz muamelesi çekiyor, Allah bir icatmış gibi bize sunuyor. Sen daha deve sidiği içerken, kadını şeytan sanarken biz Allah’a inaniyor, kadina da saygi duyuyorduk.

Eliyle yemek yiyen adamlar gelip bize din öğretmesin, adami o sandığa gömerler hadi eyv.
Genç nesilden de akpli olanlar sadece anasi babasi akp’den çikar sağlayanlar, gerisi oy moy vermez.
Arap alfabesine laf atiyorsun ama sen de gavur alfabesiyle yazıyorsun. Ayrıca bir gecede cahil kalmasaydik o alfabe sana zor gelmeyecekti!!!!! Yukarıda troll gibi post yazdım ama kimse iplemedi belki bu sefer birisi sallar beni:))

Bir sabah kalkıp okuduğun okulun imam-hatip lisesi olmasini kimseye anlatamazsin arkadaş. Ee o okulda okuyan elbet msuluman olmayan öğrenci var. Ne yapacak şimdi bu çocuk? "Siz de Kürtlere zorla Türkçe öğretiyorsunuz." diyecek ilik gotlu solcular varsa benle muhatap olmasin su sıralar, o a göre lan! Neyse, zamanında bu şekilde benim de hayatımı sikmislerdi. Yetmedi yıllar sonra teee ebesinin nikahında bile sikti devletimiz. Ne diyeyim cani sağolsun.

Haberlerde öğrenci var görülüyor ama yanlış mı gördüm?

herkes soldan sağa giderken, sağdan sola giden halay çeker gibi duran çağ dışı bir alfabeye gerek yok üstad
1714818708
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714818708
Reply with quote  #2

1714818708
Report to moderator
1714818708
Hero Member
*

Ignore
1714818708
Reply with quote  #2

1714818708
Report to moderator
1714818708
Hero Member
*

Ignore
1714818708
Reply with quote  #2

1714818708
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
December 11, 2019, 02:58:41 PM

Abi japonlar da yukarıdan aşağıya yazıyor. Yazıyla ne alakası var? Latinceye geçince atlantis medeniyeti olduk sanki

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Blacknavy
Legendary
*

Activity: 1218
Merit: 1291

View Profile
December 11, 2019, 03:04:06 PM

Abi japonlar da yukarıdan aşağıya yazıyor. Yazıyla ne alakası var? Latinceye geçince atlantis medeniyeti olduk sanki

hahahaha wolwi sen tam bir alamancisin üstad Grin fazlan var eksiğin yok.

bu dünyaya vaktinde medeniyeti biz getirdik, piyasaya tahareti, duşu öğrettik Grin

satoshi nakamoto da Türk’tür ayrıca, aksini iddia eden kanitlasin Grin
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
December 11, 2019, 03:07:47 PM
Last edit: December 11, 2019, 03:21:25 PM by wolwoo

hahahaha wolwi sen tam bir alamancisin üstad Grin fazlan var eksiğin yok.

bu dünyaya vaktinde medeniyeti biz getirdik, piyasaya tahareti, duşu öğrettik Grin

satoshi nakamoto’da Türk’tür ayrıca, aksini iddia eden kanitlasin Grin
acıhtım elim ayağım titriyor, şekerim düştü, dışarıdayım, bilahare bu konuyu irdeleyelim kardişim😉

私の友達は日本でビットコインを買いたいが
方法全然わからない
どうすればいい
Bu ne lan bunlar da yatay yazıyor 😂 gandırıldık

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
thinkbtc
Newbie
*

Activity: 20
Merit: 32

View Profile
December 11, 2019, 06:52:39 PM
Last edit: December 11, 2019, 10:02:15 PM by thinkbtc
Merited by Blacknavy (2)

Güneş-dil teorisi yeterince bilinmediği için Türkçe üzerinde gereksiz konuşmalar oluşuyor. Mayalardan inkalara, etilerden sümerlere kadar tüm antik toplumların ve tüm dünya dillerinin Türklerden ve Türkçeden türediği bilinen bir gerçektir.

Ne mutlu Türküm diyene!
Kaynak

ileri okuma yapmak isteyenler gunesdilteorisi.org ziyaret edebilir.

Nisan 2016'da yayınlamaya başladığım Sumerian Turks, Sun Language ve End Capitalism sitelerimi Emek Sinemasini Yaşatalım sitemde, mesaj listesinde, ve twitter hesaplarımda duyurdum. Güneş Dil teorisini ispat ettiğimi de geçtiğimiz üç sene içinde defalarca duyurdum.

https://pbs.twimg.com/media/EIWsKKtWwAEzH7n?format=jpg&name=medium

Hükümetin olduğu ilginç olmayan haberlere denk gelmek mesele!!!!
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: