Bitcoin Forum
April 23, 2024, 05:31:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Doğa kolejleri ve batış  (Read 328 times)
kartepe (OP)
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 18, 2019, 04:31:43 PM
Last edit: December 19, 2019, 07:52:59 PM by kartepe
Merited by EFS (1), Vispilio (1), Blacknavy (1), gumusi (1), Senius (1)

Malum eğitim ile ilgili olduğum için biraz önce okuldan dönerken gezegen Mehmet ( geveze desek daha doğru ama)
Doğa kolejlerinin durumuna değindi ve 300 bin kişi mağdur vs dedi.
Veli bankaya parasını çatır çatır yatırır iken bu doğa nin sahipleri 3 aydır maaş vermiyormuş.
Nereye gidiyor bu paralar?
Sen öğretmene maaş vermezsen verim ne olacak?
Veliler bu vakte kadar neyi bekledi?
Can alıcı soru: bu okullar kimin?  ( zamanında bu okullar Ethem Sancak a peşkeş çekildi diye duymuştum) iftira olmasın ama benim ki duyum. Eğer öyle ise tüm Türkiye'ye yayılan bu duruma devletin neden el atmadığı bellli.
Eyyyyy milli eğitim bakanlığı sen ne iş yaparsın?
Hiç mi şikayet  gelmedi sana?
Yazacak şey çok fikirlerinizi merak ettim. Allah hiç kimseyi evine ekmek götürememe ile imtihan etmesin.

Edit: ilk başta %70 hissesi Ethem Sancak a satılmış sonra o da bir inşaat firmasına satmış. O adilerde gelen parayı başka yere aktarmış. Ülkede adalet olsa bu mesele ciddi sorgulanır.

1713850264
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713850264
Reply with quote  #2

1713850264
Report to moderator
1713850264
Hero Member
*

Ignore
1713850264
Reply with quote  #2

1713850264
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713850264
Hero Member
*

Ignore
1713850264
Reply with quote  #2

1713850264
Report to moderator
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
December 18, 2019, 05:23:07 PM

benim basından üstünkörü takip ettiğim kadarı ile doğa kolejleri frenchise yapıda. parası olan bir işletmeci için amacı eğitimden ziyade bir ticaret oluyor.
amaç ticaret olunca da gelirleri arttırmak giderleri azaltmak gerek.
mandown
Legendary
*

Activity: 1904
Merit: 1277

View Profile
December 18, 2019, 06:22:10 PM

Bu ülkede eğitimliyi zaten istemiyorlar milli eğitim devreye girip ne yapacak neden ağrımayan başını ağrıtsin.

Devlet kurumlarinin birsey yapmadığına göre bir bağlanti var. Ee bağlantı varsa zaten suçlu para yatıran vatandaş yakinda vatandaşlara soruşturma açılır

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 18, 2019, 07:06:18 PM

Kimse işini doğru yapmıyor ki ..Adamın okulları var ama arka planda ne bok yediği belli değil.Hem milletten 20k lira toplayacaksın hem öğretmenlerin maaşını vermeyeceksin.Rezil rüsva herifler sizi.yatırım yapacağız diye hem öğrencilerle hem öğretmenlerle oynuyorsunuz.
mandown
Legendary
*

Activity: 1904
Merit: 1277

View Profile
December 18, 2019, 07:35:52 PM

Kimse işini doğru yapmıyor ki ..Adamın okulları var ama arka planda ne bok yediği belli değil.Hem milletten 20k lira toplayacaksın hem öğretmenlerin maaşını vermeyeceksin.Rezil rüsva herifler sizi.yatırım yapacağız diye hem öğrencilerle hem öğretmenlerle oynuyorsunuz.

ülke ülke olsa yer yerinden oynardı çocukların eğitim hakkının elinden alınamayacağı konusunda hergün tvlerde izlerdik ama nerede..

bu ülkede bir vatandaş çıkıp milyonlarca lira parayı devletin bankalarını bile kullarak toplayıp kaçıp gidiyorken  ve ülkeyi yönetenler uyuyorken bu konuda sesini çıkartan olduğunu görmek şaşırtıcı olur.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
December 18, 2019, 08:03:56 PM

Bizim arkadaşın iki çocuğu var, bu okullarda okuyordu. Bir iki gün önce sohbet ettik, paradan falan umudu kesmiş zaten, alamayacağını söylüyordu. Çocukların derdine düşmüş, okul bakıyorum dedi.
Bu kapanan okul da biraz kalite bir okulmuş galiba, çocukları götürüp baktıkları başka okulları beğenmemiş sıpalar😂 Yani öğretmen mağdur, çalışan mağdur, öğrenci mağdur, veli mağdur...ne diyebiliriz ki?

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
kartepe (OP)
Full Member

View Profile
December 18, 2019, 09:14:21 PM

Bizim arkadaşın iki çocuğu var, bu okullarda okuyordu. Bir iki gün önce sohbet ettik, paradan falan umudu kesmiş zaten, alamayacağını söylüyordu. Çocukların derdine düşmüş, okul bakıyorum dedi.
Bu kapanan okul da biraz kalite bir okulmuş galiba, çocukları götürüp baktıkları başka okulları beğenmemiş sıpalar😂 Yani öğretmen mağdur, çalışan mağdur, öğrenci mağdur, veli mağdur...ne diyebiliriz ki?

Hocam kaliteyi duruş belirliyor. Birde net olmak çok önemli. Örnek vereyim özel derste karşı tarafı düşünüp saatine 100 TL isteyince kötü hoca muamelesi görüyordun.
Yani daha com iste diyor. Doğa kolejleri bina şekil imkan olaraktan çok iyi okullar ama içerik nasıl hiç fikrim yok.
İstanbul'da lar mı ?

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
December 18, 2019, 09:44:44 PM

Hocam kaliteyi duruş belirliyor. Birde net olmak çok önemli. Örnek vereyim özel derste karşı tarafı düşünüp saatine 100 TL isteyince kötü hoca muamelesi görüyordun.
Yani daha com iste diyor. Doğa kolejleri bina şekil imkan olaraktan çok iyi okullar ama içerik nasıl hiç fikrim yok.
İstanbul'da lar mı ?
😂 👍🏻 Bu konuda %100 haklısın hocam, daha önce ticaret yapmıştım. Kar marjını az koyunca kimse almazdı, yapıştırınca kapış kapış 😂 ucuz olunca millet nem kapıyor. İstanbul'da değiller
kaliteli derken çevre - malzeme vs anlamında söyledi sanırım. Eğitim kalitesi genelde daha arka planda kalıyor. Marka değeri de önemli okul konusunda, okulun adı yetiyor bazen, üni gibi 😉 Umarım herkes bu badireyi kazasız belasız atlatır çünkü özellikle üniversite sınavına girecek olan öğrenciler için bir zaman kaybı olarak değerlendiriyorum bu süreci😐 öğrenci yeni okula mı alışsın, arkadaş çevresinden kopmasına mı, derslerinden geri kalmasına mı 🤔

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
kartepe (OP)
Full Member

View Profile
December 19, 2019, 04:27:18 AM
Merited by EFS (1)

İstanbul'da lar mı ?
😂 👍🏻 Bu konuda %100 haklısın hocam, daha önce ticaret yapmıştım. Kar marjını az koyunca kimse almazdı, yapıştırınca kapış kapış 😂 ucuz olunca millet nem kapıyor. İstanbul'da değiller
kaliteli derken çevre - malzeme vs anlamında söyledi sanırım. Eğitim kalitesi genelde daha arka planda kalıyor. Marka değeri de önemli okul konusunda, okulun adı yetiyor bazen, üni gibi 😉 Umarım herkes bu badireyi kazasız belasız atlatır çünkü özellikle üniversite sınavına girecek olan öğrenciler için bir zaman kaybı olarak değerlendiriyorum bu süreci😐 öğrenci yeni okula mı alışsın, arkadaş çevresinden kopmasına mı, derslerinden geri kalmasına mı 🤔

Amin hocam badireyi çabuk atlarirkar inşallah. Ben özel ders veriyorum ve şuna inanıyorum. Abi özel derste çocuğun dikkatinin dağılacağı kaçacağı yer yok ve verim %100 e yakın ben birde her gittiğim çocukta ( 4 ten 9 a kadar veriyotum. Ağırlık 5 ler kitap okuma takip ediyorum) öyle olunca millleti yine kazıklamiyorum. Komşu 80 TL çevre uzak yerler 100
Gelelim okulculuğa her öğrenci ile ilgilenmek lazım. O yüzden gekecek haftadan itibaren öğrencileri böldüm tenefüste yer belirleyip her igrencinin haftalık 5-10 dakika bire bir görüşeceğim. Bunu bana yap diyen patron yok. Bizim patron da inşaatçı okula kira ödemiyor. Yaptığı en büyük hata liseyi gaza geldi erken açtı. Eğer o olmasa şimdi daha çok kazanacaktı.
Birde çevre de isim yaparsaniz gelen veli , ben falanca hoca için geldim diyor. Adam tipe bakıp gelmiyor. İlgi alaka bekliyor. Mesela ben dersine girdiğim bütün öğrenci velilerinin cep telefonu vardır ve beni 7/24 arayabilirsiniz diyorum. Ben memnun edersem sene sonu gelince patronda beni memnun etmek zorunda bu işler böyle hocam.
( @bobita hocam okursan çok yazım kurallara dikkat etme. 😄Mat branşı benim ki. İmla yazıma dikkat etmek istese de bazı şeyleri unuttuk)

gumusi
Full Member

Activity: 980
Merit: 207

View Profile
December 19, 2019, 06:03:01 AM

Ülkeye en çok lazım olan iki şey: hastane ve okul. Okul çok çok önemli. Her mahallede ye fazla fazla  okul yap bir sürü atama bekleyen öğretmen var bu okullara atama yap. Bir sürü artık heyecanını yitirmiş insanı emekli et. Yer açılsın. Öyle çok okul yap ki sınıf mevcudu maksimum 15 olsun.
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
December 19, 2019, 06:38:52 AM

Ogrenci basina yillik 20-30 bin lira alan, sinif basi ortalama 30 ogrenciden okul basi en az 400-600 civari ogrenciye sahip olan okul batiyormu? Komik. O parayi hortumlamislardir bi' yere.
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
December 19, 2019, 06:56:30 AM
Merited by EFS (1), dannybrown (1)

Nerede bir emek hırsızlığı varsa lehine para kaçıran birileri var.
Kolej özelinde konuşmuyorum. Türkiye'nin her yerinde var bu mesele... Sanayi sektöründe mecburiyetinden dolayı sigortası yatmayan, asgari ücretin altında çalıştırılan, ezilip büzülen bir sürü insan var.

Özellikle, eğitim sektöründe çevremde çok fazla insan olduğu için görebiliyorum. Eski adıyla dersaneler, yeni adıyla kolejler, özel okullar köle gibi eğitimci çalıştırıyorlar. Eğitim sektöründe SGK girişi yapılmayan onlarca öğretmen ve/veya stajyerler var. Eğitim sektöründe başlayan yanlışlık her yerde karşılık buluyor.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
December 19, 2019, 07:17:52 AM
Merited by EFS (1)

Aşırı büyümenin sonuçları bunlar. Evimin dibinde gecen sene doga kolleji yapıldı. Sıfır araziye adamlar 1 senede okulu dikti. O okulun arsa ve bina masrafı 10 senede falan cıkmaz. Bu adamlar o kadar fazla okul yaptılarki piyasaya o kadar borçlandılarki söyle düşünün örnek veriyorum, sene boyunca tum okullardan 10 milyon dolar topluyorlar sırf kredi borcu 20 milyon dolar yıllık. Tahminim okulları satmaya oynadılar ama  hızlı bir alıcı cıkmayıncada bu duruma düştüler.
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
December 19, 2019, 05:13:55 PM
Merited by EFS (1)

Eğitimi ticari kaygılar üzerine kurulu bir ülkenin gelişmesi beklenemez. Adı daha önce siyasi yapılar ile anılmış ve kendini çok pahalıya satan bir kolejdi burası. Şimdi batmaktan söz edilince komik oluyor. Topladıkları bu paralar ile batmaları çok olası değil. Yıllık ücreti diğer kolejlere göre çok daha yüksek olan bir okuldu bu.
Mağdur olan veliler, öğrenciler, öğretmenler ve diğer çalışanlar umarım en az sıkıntı ile bu sorundan kurtulurlar. Bu paralar nasıl oluyor da suyunu çekiyor inanılır değil.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

kartepe (OP)
Full Member

View Profile
December 19, 2019, 07:55:18 PM

Eğitimi ticari kaygılar üzerine kurulu bir ülkenin gelişmesi beklenemez. Adı daha önce siyasi yapılar ile anılmış ve kendini çok pahalıya satan bir kolejdi burası. Şimdi batmaktan söz edilince komik oluyor. Topladıkları bu paralar ile batmaları çok olası değil. Yıllık ücreti diğer kolejlere göre çok daha yüksek olan bir okuldu bu.
Mağdur olan veliler, öğrenciler, öğretmenler ve diğer çalışanlar umarım en az sıkıntı ile bu sorundan kurtulurlar. Bu paralar nasıl oluyor da suyunu çekiyor inanılır değil.

Hocam başlığı da editledim. İnşaat firması almış okulları onlarda parayı inşaat işlerine veya başka yerlere aktarmış. Yazık oldu. Çalışan ve öğrencilere. Umarım hukuk işlerde bu firma kimse iyice sorgulanır. Ama hiç ümidim yok.

hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
December 20, 2019, 10:13:19 PM
Merited by EFS (1)

Mücadelelerini bayağıdır takip ediyorum Doğa kojeji öğretmenlerinin ve bildiğim kadarı ile sadece 3 aylık değil biraz daha önceden beri böyleymiş. İnsanlar bu gün yarın verilecek diye ötelenip durdukları için öğretmenler mecbur beklemiş ve geçinmeye devam edebilmek adına kimi arabasını evini satmış. Çok üzücü gerçekten Sad Ve üstüne üstlük bu kadar kötü durumdayken bu olanları ne öğrencilerine ne velilerine hiç yansıtmamışlar, aylardır biz gidersek bu çocuklar ne olacak onların suçu ne diye de bırakıp gidememişler... Sonrasında bir yerden patlak verdi de basın duydu falan geçenlerde satılma sözleşmesi yapıldı sonunda insanlara hakları verilecek deniyordu ya haberde bilemiyorum. Umarım bir an önce ödenir insanların maaşları

ingiltere
Legendary
*

Activity: 2968
Merit: 1478

Rollbit.com Crypto Futures

View Profile
December 20, 2019, 10:59:47 PM

Bunun neden her gün ana haber bültenlerinin açılışı olduğunu anlayamıyorum. Tüm Türkiye'nin sorunu bu mu yani? Herkesi ilgilendiren bir konu mu? Tamam haber yap, peşine düş, takipçisi ol, ama çok daha önemli konular varken bununla bülten açılışı yapılmasını doğru bulmuyorum.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1481

View Profile
December 21, 2019, 10:39:47 AM

Doğa Koleji öyle her gelenin öğretmen olarak çalışamadığı bir yer. Bir kalitenin, tanınırlığın olması gereken ve iyi bir dil eğitimi olan, alanını iyi temsil edecek kişiler orada çalışabiliyor diye biliyorum. Öğretmenlerin kalitesi yüksek olduğu için bir şekilde gelir elde edebilirler, zor bir süreç olur ama açık bir kapı bulabilirler.
Dün akşam milli eğitim bakanı bir televizyon yayınına katıldı ve orada da bu konuya değinildi. Çözümün çok kısa süre içerisinde açıklanacağı söylendi. Muhtemelen İTÜ Vakfı satın alacak Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Okuzgozu
Sr. Member

Activity: 710
Merit: 255

View Profile
December 21, 2019, 12:47:22 PM

Bunun neden her gün ana haber bültenlerinin açılışı olduğunu anlayamıyorum. Tüm Türkiye'nin sorunu bu mu yani? Herkesi ilgilendiren bir konu mu? Tamam haber yap, peşine düş, takipçisi ol, ama çok daha önemli konular varken bununla bülten açılışı yapılmasını doğru bulmuyorum.
Heralde 100bin den fazla ogrencisi olan turkiyenin en buyuk okul zinciri. Dunyanin en buyuk 2. Okul zinciri daha ne olsun
bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
December 21, 2019, 05:45:52 PM

Heralde 100bin den fazla ogrencisi olan turkiyenin en buyuk okul zinciri. Dunyanin en buyuk 2. Okul zinciri daha ne olsun
o kadar öğrencisi varsa ve buna rağmen öğretmenlere maaş ödemiyorsa o kurumdan toplanan kaynakların başka şirketlere aktarılmış olma ihtimalini, usulsüzlüklerin olabilirliğini, devletin ne iş yaptığını sorgulamak gerek o zaman
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: