Bitcoin Forum
June 17, 2024, 09:55:58 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Allah aşkına şu konu promotion mu?  (Read 417 times)
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
December 27, 2019, 11:53:10 AM

Uzlaşı ile sorunun çözülmesini dilerim.
Güven sizinle olsun

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
December 27, 2019, 11:57:20 AM

defalarca söyledim bu yavsaklara bulasmayın yıllar oldu globalde birşey yazmıyorum. O yavsaklar kadar ingilizcem var cok sukur ama dert o değil yavşakca bilmiyorum. Adamlara globalda aha bu coin scam diye konu açsan promote ediyosun diyebilcek karakterde adam bunlar. Neyse yeni trust sistemi ile analarınkini görüyorlar
Üstad dediklerinizi hatırlıyorum ama sen istemesen de adamlar tartışmaya çekiyor. Globalden haberim yokken, 1 harf yazmamışken, herif flag açmıştı, hem de toplu! Zorla İngilizce öğretecekler adama🙂

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
December 27, 2019, 05:42:13 PM

defalarca söyledim bu yavsaklara bulasmayın yıllar oldu globalde birşey yazmıyorum. O yavsaklar kadar ingilizcem var cok sukur ama dert o değil yavşakca bilmiyorum. Adamlara globalda aha bu coin scam diye konu açsan promote ediyosun diyebilcek karakterde adam bunlar. Neyse yeni trust sistemi ile analarınkini görüyorlar
Üstad dediklerinizi hatırlıyorum ama sen istemesen de adamlar tartışmaya çekiyor. Globalden haberim yokken, 1 harf yazmamışken, herif flag açmıştı, hem de toplu! Zorla İngilizce öğretecekler adama🙂

En güzeli güvenli toprakları terketmemek. Buralarda takılın macera aramayın. Adamlar ayarını kaçırıyorlar yaptıkları şeyin.
Bu negatif olayı aslında doğru yürütülse çok yararlı ama maalesef insanoğlunun doğası bozuyor herşeyi.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
December 27, 2019, 05:42:42 PM

Hocam gördüğüm kadarıyla siz iyi çarpışıyorsunuz. Sizin ingilizce sağlam . Translate işi sakat. o bakımdan hiç global ile uğraşmıyorum. Orada yakınımda olsa ağzını burnunu düzelteceğim adam dolu. Elden birşey gelmiyor. Büyük bir kuyruk acıları var.
wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 27, 2019, 06:55:06 PM

Walla ben sıkıldım ne kadar nokta nokta varsa sırayla negatif veriyor. İyice boku çıktı buranın, farklı fikirlere yer yok. Tepkimi dile getiriyorum yarım yamalak İngilizce ve translate ile...
Şu saatten sonra banlasınlar umrumda olmaz
İpin ucu çoktan kaçmış, çete ele geçirmiş

What does this forum need if everyone thinks the same thing? If everyone cannot express their opinions freely, let one write and the rest read. Even news sites open a "comment" section and receive feedback. Here I am experiencing personal strife in an ordinary Server of a Chinese strategy game. "wauw gave negative -puan, wow gave 50 merit +50 points, wow jumped rank" 😂 nobody is interested in ideas.

goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
December 27, 2019, 08:50:39 PM

Sırayla DT deki tüm türkleri safdışı bırakacaklar, kalanda pasifize olup ses edemeyecek, çetenin istemediği arkadaşlarını  listesinden çıkararak kalacak.
Ben pes ettim valla, ne var ne yok listelerimi temizledim, ne halları varsa görsünler.

Tamamen sebepsiz bir negatif trust ama derdini kime anlatıcan, sittin sene kaldırmaz  o paçoz, tek çözüm takmamak, imzadan gelen  üç kuruşta olmayıversin demek
wolwoo
Legendary
*

View Profile
December 27, 2019, 09:06:13 PM

Sırayla DT deki tüm türkleri safdışı bırakacaklar, kalanda pasifize olup ses edemeyecek, çetenin istemediği arkadaşlarını  listesinden çıkararak kalacak.
Ben pes ettim valla, ne var ne yok listelerimi temizledim, ne halları varsa görsünler.

Tamamen sebepsiz bir negatif trust ama derdini kime anlatıcan, sittin sene kaldırmaz  o paçoz, tek çözüm takmamak, imzadan gelen  üç kuruşta olmayıversin demek

walla üstad ben banlanmaya doğru gidiyorum Cheesy çünkü bu yawşaklara sırayla tek tek yanıt veriyorum. aşırı kızıyorlar, umrumda mı? değil! banlanırsam nolur? hiç! tekrar üye olur muyum? hayır! işim düşerse belki bakar mıyım arada bir? evet. onun dışında forum kendisi düşünsün, bu boktan durumdan nasıl çıkacağını..her şeyi açık açık yazıyorum, daha napiym?

jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
December 29, 2019, 06:28:49 PM

Başta @otto ve diğer tüm arkadaşlar tekrardan geçmiş olsun. Bu çete Türkler ile uğraşmaktan acayip zevk alıyorlar. Her zaman her yerde ırkçılık yapıp sonrada bunu meşru olarak gösteriyorlar.
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
December 29, 2019, 06:43:09 PM

Wolwoo banlanmazsın böyle konular yüzünden, sanmıyorum. Bunforumda banlanma çok zor, dolandırıcılar bile banlanmaz. Sebepleri var tabi bunların.

Bu saatten sonra alayına bam bam!

https://youtu.be/XBUL_nTRH_c

sıkıntı yok dayı neşeye devam 100 de 100 neşe var alayına bam bam selam bebek mugo ben kelebek gibi gibi sözlere no gerek  hastası olan tedavi edilecek

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████