Bitcoin Forum
May 24, 2024, 06:37:55 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Atiye, Rafadan Tayfa ve Göbekli Tepe  (Read 355 times)
The Young Turk
Legendary
*

Activity: 1176
Merit: 1013

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

View Profile
December 29, 2019, 09:15:27 AM

Atiye için hem sosyal medya üzerinden hem televizyonlarda güzel bir reklam kampanyası yürütülmeye başlandı. Netflix izleyici kitlesi belli, her yaş grubuna hitap etmiyor henüz. Yine de Türkiye'de Netflix dizileri yapılıyor olması güzel bir gelişme. Dünyaya bizim coğrafyamızdaki kültürü tanıtmamızı sağlıyor.

███████                   
                      ██████████                        ██       
                       ████████████                  ███       
                                ██████████           █████       
                                        ███████      ██████         
██████                  ███████     ████
████████                ██████     ██   
██████████        ████████           
███████████    █████████           
████████    ████████

███████    ████████       
              ██████    █████████████ 
          █████████      ███████████ 
      ███████████          █████████ 
██████████████                       
████████████████                       
███████      ████████████           
██████        ████████████           
████                ██████████           

.xx-coin.io.

DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!

hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
December 29, 2019, 11:41:20 AM

Henüz izlemedim ve spoiler yeme riskini alıp geldim Cheesy Tüm instagram storylerimde bu diziyi isteyen eş dostun paylaşımları var. İzleyen o mükemmel bir gece 3,5 bölüm izledik falan diyor. Ama ben azıcık popüleritesinin geçmesini bekliyorum böyle birden patlayınca bir şey uzaklaşıyorum ben. Fragmanlardan da çok güzel etkili bir diziye benziyor ama klasik saçma sapan ağlak Türk dizilerine benzemiyor. Hele konu olarak Göbekli Tepe gibi bir mirasın işlenmesi tabi ki izlenecekler listeme girmesini sağladı

bileq
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1068

View Profile
December 29, 2019, 11:53:48 AM

atiye dizisini bu sahaba karşı bitirdim Smiley gereksiz sahnelerden uzak tadı ağızda kalan dizilerden olmuş. netflix ve benzeri ücretli yayın kanallarında bu tip yapımları fazlasıyla görmek mümkün. baymıyor bunaltmıyor.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
December 29, 2019, 05:55:17 PM

göbeklitepenin önemi şu komple dunya tarihi baştan yazılması gerekebilir. Çağların baslangıc donemleri değişebilir. Göbeklitepede yerleşik hayat buluntuları var dunya tarihinde ise o cağda ilkel insanlar olarak yasanıyor olması gerekiyordu.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 30, 2019, 07:02:02 AM

Rafadan tayfayi hergün izliyoruz evde zaten. Kral şakır gibi o da hergün var. Adamlar baktılar ki bu çizgi filmlerin gideri var. sinema yapmaya karar verdiler . Kısaca voleyi vuracaklar. Kral şakir de iyi para kazandılar. Her çocuk gitmek istiyor. Bizim çocuk sinema ile kral şakir sayesinde tanıştı. Sırada rafadan tayfa var.

xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1490

View Profile
December 30, 2019, 02:44:13 PM

Rafadan tayfayi hergün izliyoruz evde zaten. Kral şakır gibi o da hergün var. Adamlar baktılar ki bu çizgi filmlerin gideri var. sinema yapmaya karar verdiler . Kısaca voleyi vuracaklar. Kral şakir de iyi para kazandılar. Her çocuk gitmek istiyor. Bizim çocuk sinema ile kral şakir sayesinde tanıştı. Sırada rafadan tayfa var.

Bırakınız vursunlar, bırakınız yesinler Tongue

Kral Şakir Grafi2000 tarafından yapıldığı için ben çok memnunum. Yıllarca çabalayıp yeterli desteği bulamıyorlardı, Türkiye'de alanlarında ilk ve en büyük oluşumdu ve iyi yerlerde görmemiz gerekiyordu zaten. Rafadan Tayfa da oldukça iyi tuttu, her çocuk bu ekibe bayılıyor. TRT yapımlarını aynı oranda sevmiyorum ama yabancı şirketlere milyonlar vermek yerine kendi firmalarımızdan animasyon işleri çıkabiliyor olması süper Smiley

Üniversite mezunları animasyon alanında hiçbir adım atmıyorken bu yapımlardan sonra dünya devi şirketlerde çalışmaya başlayan Türk gençler ortaya çıktı

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
PHI1618 (OP)
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
December 31, 2019, 07:10:17 AM

Bırakınız vursunlar, bırakınız yesinler Tongue

Kral Şakir Grafi2000 tarafından yapıldığı için ben çok memnunum. Yıllarca çabalayıp yeterli desteği bulamıyorlardı, Türkiye'de alanlarında ilk ve en büyük oluşumdu ve iyi yerlerde görmemiz gerekiyordu zaten. Rafadan Tayfa da oldukça iyi tuttu, her çocuk bu ekibe bayılıyor. TRT yapımlarını aynı oranda sevmiyorum ama yabancı şirketlere milyonlar vermek yerine kendi firmalarımızdan animasyon işleri çıkabiliyor olması süper Smiley

Üniversite mezunları animasyon alanında hiçbir adım atmıyorken bu yapımlardan sonra dünya devi şirketlerde çalışmaya başlayan Türk gençler ortaya çıktı
Kral Şakir'i ben de bir kaç kez gördüm ama Grafi2000'in yaptığını bilmiyordum. Gerçekten de alanlarında Türkiye'de ilk denilebilir Grafi2000 için. 2000'li yıllarda az gülmemiştik animasyonlarına Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
December 31, 2019, 08:09:58 AM

Haha çocuğu olanlar, yeğeni küçük kuzeni vs olanlar nasıl da belli ediyor kendini, her çizgi filmi vs biliyoruz valla sayelerinde:) Benim de ufak yeğenim bunları izliyor başlığı görünce yalnız değişmişim dedim:)
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: