Bitcoin Forum
March 28, 2024, 04:52:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Nasıl Rank Atladınız?  (Read 408 times)
koincik (OP)
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
January 04, 2020, 09:41:36 PM
Merited by LoyceV (4), Bthd (1), wolwoo (1), Vispilio (1), vycl87 (1), fa0ti2h (1), adamin1i (1), Senius (1)

Foruma maalesef geç katılanlardanım. Geç derken 2017 sonlarında katıldım. Haliyle tam Full olacağımız zamanlarda merit olayı gelince kaldık Member olarak. Yaz aylarında işlerin yoğunluğundan çok takılamadığım için genelde kışları daha çok online olabiliyorum. E haliyle biraz kopunca ilerlemek mümkün olmuyor.

Doğal olarak yerinde saymakta hoş olmuyor. Fakat rank atlayacak kadar iyi içerik yazabilmekten uzağım sanırım. Son zamanlarda her boş kaldığımda ne yapsam da merit alsam der oldum Smiley Full bile istemiyorum amacım en kötü ihtimalle SR. Member'a ulaşmak. Piyasa kötü olduğundan forumun katılımcısı bile az maalesef. Haliyle içerikte az. Son zamanlarda rank atlayan çok oldu. İncelemeye de çalışıyorum ama kopya konular açmakta bana etik gelmiyor. O zaman bir söyleyin arkadaşlar, abiler, ablalar... Ben veya benim gibi çaba gösterenler nasıl rank atlayacak?

Nasıl merit alınır vs başlıkları okudum. Temelde hepsi iyi içerik üret alırsına geliyor ama ekstra öneri yok. Sadece içerik paylaşarak da buraya kadar aylar sonra gelebildik. Rank atlayabilecek işlerden bahsediyorum burada. Merit almaktan değil. Tabiki bir katma değer de yaratmalıyım ki sonucu güzel olsun.
saygılar.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
1711644767
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711644767
Reply with quote  #2

1711644767
Report to moderator
1711644767
Hero Member
*

Ignore
1711644767
Reply with quote  #2

1711644767
Report to moderator
1711644767
Hero Member
*

Ignore
1711644767
Reply with quote  #2

1711644767
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 04, 2020, 10:05:18 PM

Foruma maalesef geç katılanlardanım. Geç derken 2017 sonlarında katıldım. Haliyle tam Full olacağımız zamanlarda merit olayı gelince kaldık Member olarak. Yaz aylarında işlerin yoğunluğundan çok takılamadığım için genelde kışları daha çok online olabiliyorum. E haliyle biraz kopunca ilerlemek mümkün olmuyor.

Doğal olarak yerinde saymakta hoş olmuyor. Fakat rank atlayacak kadar iyi içerik yazabilmekten uzağım sanırım. Son zamanlarda her boş kaldığımda ne yapsam da merit alsam der oldum Smiley Full bile istemiyorum amacım en kötü ihtimalle SR. Member'a ulaşmak. Piyasa kötü olduğundan forumun katılımcısı bile az maalesef. Haliyle içerikte az. Son zamanlarda rank atlayan çok oldu. İncelemeye de çalışıyorum ama kopya konular açmakta bana etik gelmiyor. O zaman bir söyleyin arkadaşlar, abiler, ablalar... Ben veya benim gibi çaba gösterenler nasıl rank atlayacak?

Nasıl merit alınır vs başlıkları okudum. Temelde hepsi iyi içerik üret alırsına geliyor ama ekstra öneri yok. Sadece içerik paylaşarak da buraya kadar aylar sonra gelebildik. Rank atlayabilecek işlerden bahsediyorum burada. Merit almaktan değil. Tabiki bir katma değer de yaratmalıyım ki sonucu güzel olsun.
saygılar.

sen biraz daha beklesen legendary olurdun 700 activity var sende, 735 1030 arası legendary oluyor
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2030
Merit: 1130

View Profile
January 04, 2020, 11:21:27 PM
Merited by koincik (1), Senius (1)

Biz burda oturuyorduk😂 sonra Vispilio geldi, Dt tartışmalarıyla tanıdım daha çok, acayip bir gerilim vardı o dönemde, o dt olayını da Blacknavy çıkardı yeni icat 😉 dt seçiminden sonra Vispilio merit kaynağı başvurusu yaptı. Bir baktım merit almaya başlamışız, alışkın değiliz tabi  Cheesy 2018 başında merit sistemi geldiğinde Sr olmuştum ve yaklaşık 1 buçuk senede 40-50 tane ancak merit alabilmiştim. Yani 290 falandı geçen yaz meritim...
dt ve merit kaynağı olayından sonra ortam hareketlendi. Ardından sanat yarışması ile ortaklık şenlendi. Blacknavy merit kaynağımız olarak tescillendi. Yobit imzası da gelince sayımız arttı, tansiyon yükseldi, düzenli yazma alışkanlığı oturdu iyice... Globale bulaşınca her şey yandı bitti kül oldu 🙂
mümkün olduğunca çok yazıyorum, bazen canım sıkkın olduğunda uzak duruyorum ama takip etmekten vazgeçmiyorum. Total time logged in: 145 days, 31 minutes olmuş.
Çok değerli bilgi birikimim olduğu söylenemez, sadece bildiğimi, düşündüğümü ve hissettiklerimi yazıyorum. Merit almak istiyorsanız pozitif olmak, olumlu hareket etmek daha kazançlı olabilir ama her zaman da aynı olumlu havada olamıyoruz, her insanın inişleri çıkışları olur, ayrıca merit için de yaşamıyoruz.
Aslında seviye atlamak hayal bile değildi, zırt diye de atlamadık, 2 buçuk yıldır hemen hergün takip + mesaj ile buradayım. Birileri takdir etmiş göndermiş sağolsunlar var olsunlar.
Özellikle yeni olanlar ya da uzak kalıp tekrar dönenlere tavsiyem çok fazla sabırlı olmaları. Yarışma birincisi, yılların forum yazarı dannybrown bile legendary olamadıysa henüz....Ha globalde olsanız farklı olabilirdi, adam 3 satır mesaja 50-100 merit gönderiyor 😀ama burada durum bu..
Hepinize hem forumda hem piyasada güzel günler diliyorum 😘

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2016
Merit: 1598

View Profile WWW
January 05, 2020, 03:34:22 AM
Merited by koincik (1)

Wolwoo harika özetlemiş olayları  Grin

İşin gerçeği dünyada nüfus patlaması yaşanıyor, en ufak bir kar, gelir kapısı olan yer er ya da geç mutlaka kitleler tarafından keşfediliyor, yığılmalar oluyor,
sonra politik mücadeleler başlıyor vs...,

siyaset bilimini de zaten akademisyenler bu şekilde tarif ediyor. Konuya gelirsek, meritin de forumda sağlam bir yer edinmenin de sırrı diğer insanların kolaylıkla erişemeyeceği ya da taklit edemeyeceği benzersiz bir katkı, renk katmaktan geçiyor.

Özgün bir artı değer getiren, ki bu mizah olabilir, samimi bir ton olabilir, teknik, bilimsel bilgi olabilir hatta felsefi / ekonomik / siyasi yorumlar bile olabilir, bütün lobicilik çetecilik faaliyetlerine rağmen, forumda (ve profesyonel hayatta) kendini güçlendirmiş olur.

trendcoin
Legendary
*

Activity: 2156
Merit: 1131

View Profile
January 05, 2020, 05:17:48 AM

ben de foruma geç katılanlardanım, hatta katıldıktan sonra da fazla aktivite gerçekleştirmedim. buraya bakış açım genel olarak işime geldikçe gerekli olanı almak ve gitmek üzerineydi. marketin patlamasından sonra forumun içinde daha fazla vakit geçirmeye başladım ve bugün buradayım.

pardon! soru "nasıl rank atladınız" değil mi? sistemi eleştirmeyi bırakıp, ona boyun eğerek...

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
martineden
Member
**

Activity: 125
Merit: 16

SEO, BLOG, DOMAIN, CONTENT

View Profile WWW
January 05, 2020, 05:51:38 AM

Kripto paralarla, bitcointalk forumu ile geç tanışan biri olarak konuya dahil olmak istedim. Meğer yalnız değilmişim, neredeyse çoğunlukmuşuz Smiley
Benim anlamadığım nokta ise şudur: Neden herkes rank heveslisi veya sitede yükselmenin peşinde koşuyor? Çok merit toplayanın başı göğe mi eriyor? Smiley
Para kazandırma olayı vardı sanırım. Sadece bu sebeple mi yoksa başka kaçırdığım bir nokta mı var? 

Başka sitelere içerik üretmeyip buraya yoğunlaşırsam güzel içerikler üretebilirim. Bunun bana ne gibi kazancı olur ki? Neden kendi bloguma, coin veren blockchain tabanlı sitelere içerik üretmeyip buraya yazayım? Sizin gibi bir kardeşiniz olarak sorma gereği hissettim.

Güzel ve bol kazançlı bir pazar günü diliyorum herkese.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
blog     |9| seo      (+) istanbul seo     ▼ blogseobursa seo ║ ✔ bursa seo  ✔ mudanya  ✔ domain
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★ ★ ★ ★ ★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
mandown
Legendary
*

Activity: 1876
Merit: 1240

View Profile
January 05, 2020, 06:08:26 AM

atlayamadık Smiley

eskiden basitti her salı mesaj atmak yediyordu merit geldi mertlik bozuldu

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
gospodin
Legendary
*

Activity: 2268
Merit: 1446

View Profile WWW
January 05, 2020, 06:50:42 AM
Merited by otto_diesel (1), koincik (1)

ben de yazayım lan.

2017 senesinde forumla tanıştım ama üye olmak gibi bir derdim yoktu çünkü benim gözümde forum=donanımhaber. yani boktan yerlere niye üye olayım arkadaş!!! sonra litecoin piçine yatırım yapınca forumda biraz daha zaman geçirmeye başladım ama hala üye değilim. sonuçta yazıları üye olmadan okuma şansım var. ne olduysa birden üye kayıt olasım geldi. büyük ihtimalle benim burada mailini ve parolasını bilmediğim başka bir hesabım daha var. 0 post ile bir yerlerde takılıyor ama hatırlamıyorum:))
2017 kasımdı sanırım üyelik tarihim. ilk meritimi de 2018'de mi ne almıştım. o meriti almasaydım 1-2 gün sonra newbie rütbesine düşecektim. ben genelde bounty gibi pis işlerle member rütbesine ulaştım. hatta full member rütbesine bile o işlerle ulaştım diyebilirim.

daha sonrası wolwoo'nun dediği gibi o verdi, bu verdi merit kaynakları arttı daha da çok verdiler ve mutlu son: hero member. herkese teşekkür ederim. yazdıkça daha çok insanı tanıyorsunuz burada. şu ana kadar sadece 1 kişi ile tanıştım o da telefon yoluyla. @otto reyiz selamlar:)

bu arada foruma kayıt olmamın sebebi de şu aslında. bence çok komik.

millet hep aynı imzayı giydiği için onları tek bir kişi sanıyordum. nicklerine bakmadan yazıyı okuyorum sonra altta hep aynı yazı. ulan dedim bu ne boktan yer, herif kendi kendine cevap veriyor. mal yuvası amk yeri nedir:))) aslında üye olmamın sebebi de bu. kimin ne yazdığını tam olarak okuyabilme. daha sonra satoshi'nin zamanında takıldığını öğrenince foruma olan saygım çok arttı.

sonuç: merit nasıl mı aldım? yazdım geldi. siz de yazın gelsin hocam. ama bizim dtler devlet memuru. ayın 15inde mayışları yatıyor. biraz beklemeniz gerekir.

Gatotare
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 261

View Profile
January 05, 2020, 08:13:00 AM

Wolwoo harbiden yazılacak her şeyi yazmış zaten:) 2017 ortası ve öncesi girenler şanslı merit olaylarına takılmadan senior ve üstüne atlayabildi, sonrakilere biraz yazık oldu ama bunu yapmasalardı forumun her yeri senior+ üye ile dolcaktı, iyi de yaptılar aslında.
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
January 05, 2020, 09:48:19 AM
Merited by mandown (1), Blacknavy (1), otto_diesel (1), koincik (1)

Çok basit otoparkda buluşacaksınız malum kişiler ile. Ha yanlış anlaşılmasın rüşvet değil bagış. İşte ozaman rank atlarsın kısa sürede.

Kelin merhemi olsa... Neyse..

Burada da sık sık dile getirdim aslında. Aktivite sürekli forumda olduğumdan dolayı zaten yüksekti. Ancak merit alma işi sancılı. Forumda Full olduktan sonra açıkçası SR. olabileceğimi hiç sanmıyordum. Olaya baktığım da sadece başlık açmanın değil, başkalarının açtığı başlıkları kaliteliye çevirmenin de foruma büyük katkı sağladığını farkettim. Mesela benim de açtığım ETH forklarıyla ilgili belki 5-6 belki çok daha fazla başlık vardı. Ancak içerikleri hep aynı, imza amaçlı yazışmalar. Bazen daha nitelikli konuların olması gereken yerlerde sadece boş muhabbetler dönerken, konu dışı gibi aslında çok muhabbetin dönmesini beklemediğim yerde çok çok daha kaliteli içeriklere rastlar oldum. Üstelik burada sadece kripto değil, reel yaşamla ilgili de çok faydalı şeyler buldum. Mesela sesli kitaplar. Her gün işe giderken kulaklığı takar aynı müzikleri dinlerdim. Şimdi sabahları bulduğum çok güzel kitapları dinliyorum. Son 2 haftada 2 kitap bitirdim, çok keyif aldım ve bunu burası sayesinde öğrendim.

Her neyse 200'lü meritleri geçtiğimde artık kafamda başlık açabileceğim bir konu kalmamıştı ve buraya da bu konuyla ilgili bir yer de yazmıştım. Daha ne yapabilirim bilmiyorum diye... Üzerinden çok geçmedi. Birden baktım ki sadece başlıklarım değil, cevaplarımda merit almaya başlamış ve hopp bir anda SR oldum. Sonrasında mesela en az başlık, kaliteli içerik ve doğru yorum yaparak 350'lere gelmişim. Hero olmak hedefimde yoktu...

Hatta daha önce @gospodin ile konuşmuştuk konuyu. İkimizde member olduğumuz zamanlardı (hatırlıyormusun üstad?). Hemen hemen aynı dönemde full olmuştuk ve @gospodin varmısın SR'ye kadar yarışmaya dediğinde yok hocam ben oralara zor çıkarım demiştim... O sonra hızlı devam etti ben geriden geldim. Bu arada o Hero'luğa hakederek yürürken ben anca SR oldum. Şimdilerde acaba Hero'luk mümkün mü diye düşünmeden edemiyorum. Ama şunu da belirteyim bugünlere geldiysek forumun eskileri yenileriyle paylaşmayı bilen kişilerle geldik. Unuttuklarım olacaktır (affetsinler), mhanbostanci, Vispilio, Kalemder, dannybrown, Blacknavy, gospodin, otto_diesel, wolwoo, PHI1618... bu adamların üyelerin doğru paylaşımları hem çok şey öğretti hemde her iyi içeriğe lokal olarak verdikleri katkıyla burayı şenlendirdiler. Son dönemde efsane EFS'de katılmaya başladı bakalım iyi ivme yakaladık daha iyi olacak işallah.

Yani demem o ki, eğer hak eden katkı olursa eskisi gibi cimri insanlar değil, ödüllendirmeyi seven insanlar var. Bugün Full, Sr olan çok insanda katkıları vardır... Sadece rank atlamak için değilde o merit aldığınızda iyi bir şey yapmışım hissini yaşamak için yazarsanız eminim hepiniz ödüllendirilmenin ne güzel olduğunu göreceksiniz. (böbürlenmiyorum ben aldım biliyorum diye değil, layık olmaya çalıştık oldu anlamında yazıyorum lütfen yanlış anlamayın. Yoksa bilmediğimiz çok şey var halen. Kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.)
koincik (OP)
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

View Profile
January 05, 2020, 02:38:08 PM

Çok iyi yazılar yazarak merit alan insanları görebiliyorum zaten. Çoğu kez insanın aklına iyi bir başlık gördüğü zaman bu neden benim aklıma gelmedi diye geliyor. Ama bazen de gerçekten öyle başlıklar açılıyor ki hayran olmamak mümkün değil. Sanatsal bir çalışma yapma gücümüzde yok ki 10. yıl yarışmasında kazanan arkadaşlar gibi kaliteli bir şeyler ortaya çıkarıp oradan yürüyelim.

Geldiğimiz şu noktada maalesef olmazsa olmaz şey en az SR. olmak. Oraya çıkmak şu an çok zor elimdekinin 2 katı bile yetmiyor Smiley Ama deneyeceğiz, çabalayacağız, uğraşacağız. O kesin.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1834
Merit: 1726

Be A Hope

View Profile
January 05, 2020, 02:46:56 PM

👈 Cevabı solda : )

Rank atlamak pek kolay iş değil. Rank atlama hedefi olan arkadaşlara önerim İngilizce kaliteli yazılar yazın. Kaliteli Yazı nedir isimli konuya bakmanızı da öneririm. Yakında nasıl merit kazanırım isimli bir yazı da eklemeyi düşünüyorum "merit felsefesi" isimli konuya.

Herkese başarılar dilerim.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
January 05, 2020, 03:05:41 PM

Millet destek oldu da öyle atladık yoksa olamazdık, eskiden 1 tane merit dolaşmıyordu forumda o kadar kıt kanaat bir merit sistemi vardı, şimdi 2, 3 kişi merit kaynağı oldu da artık 20 kişi 30 kişi beğendiği faydalı mesajlara merit atabiliyor.  zaten toplasak o kadar kişi varız local forumda. 10 kişi aktif olarak var, ara ara giren yazanlarla birlikte toplam 30 u geçmez. kesin bilgi Smiley.  mhanbostanci, Vispilio, Kalemder, dannybrown, Blacknavy, gospodin, wolwoo, PHI1618 nin yanında ekiller de var vycl87 hocam, ama bayadır foruma pek girmiyor geçen sene her konuya yazardı. sabahtan akşama telsiz dinleyen tuhaf bir adam. (şaka şaka). bir arada pazar alanında şevki vardı. bulgar şevki diyorlardı. çok büyük ölücülükler yapardı, herkesle kavgaya tutuşurdu. cemlik vardı onun karbon kopyasıydı, 20 liraya aldığını 25 liraya satardı. 10 günde 5 tl para kazanırdı kar sayardı Cheesy Cheesy

foruma katkı sağlayan herkese teşekkürler.

*bu arada bu deatwing türk değil mi? hiç türkçe mesajı yok ama, bir ara laptop satıyordu pazar alanında hatılıyorum gaming laptop satıyordu.  Beni ponzi promotion yapıyor, ponzici diye gitmiş güvenilmez listesine eklemiş. bir kaç kişiyi daha eklemiş listeden düşürmüş. ne tipler var.
xzone
Legendary
*

Activity: 2534
Merit: 1476

View Profile
January 05, 2020, 03:06:40 PM

Atlayamadık ki Cheesy

Rütbe olaylarına çok takılmamak lazım aslında. Buradan edindiğimiz bilgiler sayesinde imza kampanyalarında kazanılandan çok daha fazlasını kazanma imkanımız oluyor. Burada yapılan bir tavsiye ile paranızı katlayabilir ya da doğru bir yatırım yapmış olabilirsiniz Smiley
Umarım herkes istediği rütbeye ulaşabilir, aktif kalıp yazmaya devam edin yeter Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

View Profile
January 05, 2020, 03:28:28 PM

Hocam ne olduysa @vispilio hocamın merit source olması ile oldu. O sağolsun iyi dağıtım yapti. Sonra @blacknavyde merit source olup dağıtım yapınca millet geleni aldı verdi. Ben bile epey mesafe aldım. destek verenler olmasa mümkün değil.
Hepsine can-ı gönülden teşekkür ederim.

Aqualung89
Hero Member

Activity: 1666
Merit: 529

View Profile
January 05, 2020, 03:51:41 PM

Vallahi hero oldum olası ondan sonrasında merit olayı gelince iş yaş oldu biraz da aslında foruma ara vermiş olduk o arada baya bir şey kaybettik belki olsaydık durum değişebilirdi bilemem. Ama piyasalarda çok etkiliyor biraz iyi olsa forumda süre daha fazla geçirebilirdik şu anda az çok onlıne olabiliyoruz ama önceden bir çok kişi bırakmıştı forumu herkes kendi yazdığına kendisi cevap veriyordu nerdeyse.

Merit kaynakları çoğalınca işler değişti tabi. Ne kadar çok yazıdan daha önemli ne kadar bilge konu ve yazı paylaşımı seni ileriye götürür.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
January 05, 2020, 04:03:05 PM

2017 yılının ekim ayında foruma katıldığımı hatırlıyorum. O zamanlar merit sistemi yoktu. Bitcoin'i eskiden çok duyardım fakat foruma katılmam TEZOS reklamları ve haberleri sayesinde olmuştur.
Full member olduğumda yakalandım merit sistemine... Neyse, 2 sene içerisinde yüzlerce post attım (3 bini geçmişim), fakat merit kaynağı sıkıntısı olduğundan yeterli ilgiyi görmedi. 2019'un sonlarına doğru yeni merit kaynakları eklendiğinde ve sistemi daha aktif kullanmaya başladıklarında, eski ve yeni yazdığım gönderileri öne çıkartarak rütbe atlayabildim. Bu bakımdan Vispilio, Blacknavy ve EFS'nin katkıları çoktur.
Senius
Full Member

Activity: 156
Merit: 170

View Profile
January 05, 2020, 09:48:36 PM
Merited by Blacknavy (1)

Ben nasıl rank atladım kısaca şöyle anlatabilirim sanırım. dolaştığım çok fazla site var ve sürekli olarak translate kullanarak okuyup anlamaya çalışıyorum. yine program bilgim var bulduğum bir iki programı forum üzerinden tanıttım hatta en çok merit aldığım konu Ethereum adres üretmedir. 24 merit civarı sadece bu konudan almışım. aslına bakarsanız okuduğunuz anladığınız ne varsa bunun bir özetini çıkarıp forumda paylaşırsanız güzel oluyor. Elbette bizim açtığımız konuları yalayıp yutmuş ve 15 kez farklı şekilde okumuş insanlar çıkacaktır ama biz genel için paylaşım yapıyoruz ve açtığınız konuları bugün foruma yeni üye olan insanların da okuyacağını düşünerek hareket edin. tabii açılan konuları tekrar tekrar açmak mantıksız Smiley gördüğünüz güzel bir konu forum üzerinde yer almıyorsa ve emek verip güzel bir anlatım yapabiliyorsanız eğer insanların kayıtsız kalacağını düşünmüyorum.
yslyv
Hero Member

Activity: 1008
Merit: 533

View Profile
January 06, 2020, 06:06:25 AM

Ben de 2017 yılında katılanlardanım. Aslında çok daha önceden takip ediyordum ama üye olmamıştım. Üşengeçlik ve eşeklik işte Cheesy Merit sistemi geldiğinde zaten senior member olmuştum. Öyle de kaldım. Piyasa ayıya döndüğü için gene takip etsem de insanın bir şey yazası gelmiyordu. Bu aralar gene bir hareketlenme hissettim. Hiçbir şey olmasa da kesinlikle bir şeyler olduğunu hissediyorum  Cheesy. İnşallah hislerim beni yanıltmaz gene güzel bir döneme denk geliriz  Cheesy

turn the page
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
January 06, 2020, 01:28:09 PM

bende 2017'de bu foruma katılanlardanım. Önce araştıralım salak saçma başlıklar açmayalım. her konu altına ooo güzel paylaşım eline sağlık hacı ağğğbi filan demiyelim dedik. 3 4 ay takıldık boyle belki   sonra merit sistemi çıktı ucu ucuna member olabilmiştim.. Smiley sonra siktiri boktan kampanyalara katıldık. google translate filan derken activity artmış baya. bu sefer de merit alamamışız.Smiley forumun şu anki durumunda da çok umrumda değil bu meritti rütbeydi artık aklıma eserse girip bakıyorum.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: