Bitcoin Forum
February 22, 2020, 10:21:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.19.0.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Sizce iota'nın geleceği var mı?  (Read 234 times)
gospodin
Hero Member

Activity: 770
Merit: 616

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 13, 2019, 07:26:06 PM

bitcoin ve ethereum yürümedikçe altcoinlerin genelinde bir gelecek göremiyorum neden mi ?
Neredeyse yapılması gereken tüm olumlu haberler yapıldı.
Samsung kripto para haberi yapıldı.
çin kripto para haberi yapıldı.
putin ethereumu destekliyor haberi yapıldı.
ve şuan 1500 dolardan 140 dolara düşmüş bir ethereum var.
Daha ne kadar iyi haberler gelebilir ki ? Artık insanların ciddi ciddi kullanması gerekiyor bu paraları yoksa gelişim ve fiyat artışı zor.

Kullanım olayı bence halen zor hocam. Şimdi net şekilde iyi para kötü para olayı var kripto işinde. BTC, ETH, LTC, XRP vs... Bunlara iyi para diyebiliriz ki bunlar bile kendi aralarında BTC'den başlayarak sıralamayla değer veriliyor.
Yani bugün elinizde CMC 100'deki her kripto'dan 1 tane elinizde olsa harcamayı bunları kullanarak yapacak olsanız nasıl yaparsınız? Ben aralarında en kötü gördüğümden başlarım. Ve büyük ihttimalle de en sona BTC veya ETH'yi bırakım. Olay bundan ibaret. Yani diyeceğim şimdi paraların elemine olması lazım diye o da mümkün değil. Bu bahsettiğimin eleme toplam adedi 50'nin altına hatta daha da fazla altına çekmeli. Hacim ve beklenti oraya kaymalı. Bu da pek mümkün görünmüyor.

IOTA içinse ağır konuşurdum ama neyse... Bir dönem en büyük beklenti duyduklarımdan biriydi. Ama XRP ve IOTA yüzünden o kadar çok zarar ettim ki, ojnlarda beklediğim sürelerde diğerlerinden kaçırdığım fırsatları düşününce sinir oluyorum.

IOTA nın geleceği diye bir şey yok, zaten bu token insanların paralarını almak için ortaya çıkarılmış bir proje, akıllı internet yok nesnelerin interneti ayağına millete token sattılar tepeden, sonra aşağı vurdular çıktılar bu kadar basit. hiç bir işe yaradığı yok iotanın. sadece zamanında çok fazla yatırım aldığı için çok konuşulan bir token

Hocam o kadar da değil sanki. Özellikle IOT olayında önemli bir yere sahip. Halen bu alanda ortaya çıkan yüzlerce fikir var. Ama IOTA'da bir şeylerin eksik olduğunu sezinliyorum. Ne eksik bilmiyorum ama var bir sıkıntı.
En büyük eksik ya da sıkıntı bu mal yavrularının yapmamış olduğu anlaşmaları yapmışlar gibi reklam etmeleriydi. Ergen gibi yöneticisi de üstüne ekleniyordu unutmadan. Alman malı, nesnelerin boku, boğa derken iyi uçtular.
Sırf birileri ile anlaştığı için ışık gördüyseniz devam edin hocam. Galatasaray da falcao ile anlaştı ama sonuç malum:))

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
1582366877
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1582366877
Reply with quote  #2

1582366877
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
muslol67
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 400

View Profile
December 13, 2019, 07:32:55 PM

EK: Şu an twitter'da 2017'ye kadar gidip WV ile bir ortaklık duyurusu var mı diye baktım, göremedim. Yani böyle bir ortaklıkta yok. Twitter'ı aktif kullanıyorlar ama Temmuz'dan bu yana ciddi bir gelişme duyurusu da yok gibi.

Yapılmıştır hocam sonuçta vw de alman malı iota'da alman malı  Grin Bunların vakıfları Almanya'da yanılmıyorsam. Bu arada sadece vw değil, bu sene Jaguar Land Rover ile de anlaşma yapmışlar: https://mobile.reuters.com/article/amp/idUSKCN1S40UD

Hocam 10$'a 10 tane blog açar 10 tane böyle ortaklık açıklarım. Yaklaşık 1 saatimi alır.
Yani her okuduğunuza inanmayın üstad. Kaynak sunun bize. Ve mümkünse bu kaynak resmi olsun.
Sizce bahsi geçen gibi anlaşmalar olsa IOTA bunu bağıra bağıra duyurmazmıydı?

shadyseko
Newbie
*

Activity: 25
Merit: 0

View Profile
December 13, 2019, 09:40:57 PM

EK: Şu an twitter'da 2017'ye kadar gidip WV ile bir ortaklık duyurusu var mı diye baktım, göremedim. Yani böyle bir ortaklıkta yok. Twitter'ı aktif kullanıyorlar ama Temmuz'dan bu yana ciddi bir gelişme duyurusu da yok gibi.

Yapılmıştır hocam sonuçta vw de alman malı iota'da alman malı  Grin Bunların vakıfları Almanya'da yanılmıyorsam. Bu arada sadece vw değil, bu sene Jaguar Land Rover ile de anlaşma yapmışlar: https://mobile.reuters.com/article/amp/idUSKCN1S40UD

Hocam 10$'a 10 tane blog açar 10 tane böyle ortaklık açıklarım. Yaklaşık 1 saatimi alır.
Yani her okuduğunuza inanmayın üstad. Kaynak sunun bize. Ve mümkünse bu kaynak resmi olsun.
Sizce bahsi geçen gibi anlaşmalar olsa IOTA bunu bağıra bağıra duyurmazmıydı?

Hocam verdiğim kaynağa bakmadın mı koskoca reuters yalan haber mi yapacak  Grin Ayrıca iota'da duyurmuş bunu zaten: https://twitter.com/iotatoken/status/1166385170720657408

ayı sezonu olduğu için kısa süreli bir etki oluyor yoksa bu anlaşmalarla iyi bir yol alacaklardı  Grin
gumusi
Full Member

Activity: 532
Merit: 139

www.thegeomadao.com

View Profile
December 14, 2019, 08:41:28 PM

İota değil sadece şuan için bir sürü altcoin aynı durumda. İota nin eğer dedikleri gibi destekçileri var ise ne yapıp edip yeni ath yakalar. Bildiğim kadarıyla hepsi dolaşımda acaba kimlerin elinde ona da bakmak lazım.

GrinZ
Legendary
*

Activity: 1390
Merit: 1002

View Profile
January 09, 2020, 10:37:26 AM

Blogunda yayınladıkları son yazıda piyasanın dengesiz durumunda kendilerine nasıl yansıttıklarını ve yeni yıla bakış açılarını gayet güzel bir yazı ile anlatmışlar. Şahsen herhangi bir yükseliş durumunda istenilen fiyata ulaşılacagını düşünüyorum. -ytd-

https://blog.iota.org/year-in-review-year-in-preview-5f3f038f886
SpacExplorer
Jr. Member
*

Activity: 50
Merit: 1

View Profile
January 09, 2020, 08:08:38 PM

Az önce cüzdanlarına baktım çok güzel yapmışlar  Smiley Sizce iota bu ayı sezonundan sağlam çıkabilir  mi? Bir gelecek varsa, farklı bir teknoloji kullandıkları için bunlara da yatırım yapmayı düşünüyorum.

vay be. ne günlerdi. herkes bi iota tutturmuştu. duygulandım valla. bana sorarsan hiçbişeuden artık hiçbir cacık olmaz.
Easx
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

View Profile
January 15, 2020, 06:05:12 PM

İotadan hep bir ümidim vardı çift haneye bir türlü çıkamadı ama ayı sezonundan bu seviyelerde bile çıksa boğada tekrar isminden söz ettireceğine  inanıyorum.

Hc01
Sr. Member

Activity: 574
Merit: 251

View Profile
January 15, 2020, 07:07:13 PM

Market eskısı kadar guvenmıyor ıota'ya, bırara cok buyuk guven saglamıslardı ama sonrasını getıremedıler ve ellerıne yuzlerıne bulastırdılar, sonrasında durumları ortada zaten adam olamadı bıdaha.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.