Bitcoin Forum
May 05, 2024, 04:15:25 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: VİTE artar mı? bilgi-yorum-fiyat  (Read 308 times)
wolwoo (OP)
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1138

View Profile
December 14, 2019, 10:41:52 PM
Last edit: December 15, 2019, 12:54:57 PM by wolwoo
Merited by Vispilio (3), Blacknavy (3), otto_diesel (2), 2run (1), lossnet (1), hiburak (1), jopen (1), ziya1453 (1), thinkbtc (1)

Binance'ın son oylamasında seçilerek işlem görmeye başlayan coin olan Vite ile ilgili bazı bilgiler...
Circulating Supply 415.162.655 VITE, Total Supply 1.000.000.000 VITE
Ekip Çinli ama merkez San Fransisco'da
Market Cap
$5.631.781 USD
788,87173019 BTC

https://www.vite.org/
https://twitter.com/vitelabs
https://coinmarketcap.com/currencies/vite/markets/

Yüksek performans
DAG Ledger ve Asenkron Mimari, Vite platformunun hızlı ve ultra yüksek verimini sağlar

Güvenlik
Vite tarafından sunulan Snapshot zincir teknolojisi, DAG yapısının doğal güvenli eksikliğini gidermek içindir

Kullanılabilirlik
Vite Ecosystem, Sözleşme Planlaması ve Yükseltme, İsim Verme Servisleri, Solidity++ gibi hizmetler sunmaktadır, bu özelliklerin tümü bu platformun kullanılabilirliğini büyük ölçüde artırmaktadır.

Ekonomi
Vite platformunun işlem ücreti yoktur. Ticaret yalnızca PoW çalıştırılarak edinilen kotaları tüketir.

Ölçeklenebilirlik
HDPoS fikir birliği algoritmasının yanı sıra, daha fazla ölçeklenebilirlik elde etmek için zincirler arası ağ geçidi ve akıllı sözleşmelerin desteklenmesi
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Merkezi Olmayan Dijital Varlıklar Ticaret Platformu

https://x.vite.net/trade?symbol=VITE_BTC-000

Gerçek Decentralization-tamamen şeffaf
---------------------------------------------------
Güvenli, Uygun, Düşük Maliyetli Ödeme
Anında Onay, Endüstriyel Güçlendirme Taleplerini Destekleyin
DAG zinciri ve Vite kamu zincirinin tanıttığı asenkron mimari, onayın saniyeler içinde yapılmasını sağlar. Bu mimari milyarlarca işlem ve yüksek performanslı eşzamanlı istek tutabilir.
Sipariş defterleri merkezi olmayan bir zincirde, tamamen açık, şeffaf, unutulmaz olarak depolanır. Kullanıcılar mükemmel bir ticaret deneyimi yaşayabilirler.
Vite zincirindeki işlemler Ethereum'daki gibi gaz tüketmiyor, “kota” olarak adlandırılan bir başka kaynak. Düşük frekanslı tüccarlar yerel kota bir PoW çalıştırarak bu kotaya erişebilirler. Bu arada, yüksek frekanslı kullanım için, traderların gerekli kotayı alabilmeleri için VITE ödemeleri gerekecek.
-----------------------------------------------------------------------------------------

Gelecekte, Vite’nin mobil uygulaması, dApplet'ler (Dağıtılmış Uygulamalar) oluşturmak için bir HTML5 motoruyla birlikte gelecek. Vite platformundaki akıllı sözleşmeler ve buna karşılık gelen SDK desteği, Vite'de dApp'lar geliştirmeyi ve dağıtmayı kolaylaştıracak.

Sitesinden baktığım kadarıyla airdrop, node, wallet, stake, mining, dex...ne ararsan var, acayip bir coin  

Binance, OKEx, Hotbit, Bittrex, İDEX ve kendi exchangeleri olan Vitex'te işlem görüyor.
marketcap düşük geldi bana, bir miktar yatırım yaptım bakalım, inşallah artar Smiley

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
1714925725
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714925725
Reply with quote  #2

1714925725
Report to moderator
According to NIST and ECRYPT II, the cryptographic algorithms used in Bitcoin are expected to be strong until at least 2030. (After that, it will not be too difficult to transition to different algorithms.)
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 15, 2019, 03:43:38 AM

Yeni bir waves ya da tezos gibi beklenti çok yüksek olabilir. Beni en çok ilgilendiren tarafı ise ferrum olan işbirliği. Ferrrum gibi bunlarda iyi çalışırsa asıl performanslarını beklediğimiz ama bir türlü gelemeyen 😃 boğa piyasasında görmek lazım.

wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
December 15, 2019, 08:45:09 AM

Yeni bir waves ya da tezos gibi beklenti çok yüksek olabilir. Beni en çok ilgilendiren tarafı ise ferrum olan işbirliği. Ferrrum gibi bunlarda iyi çalışırsa asıl performanslarını beklediğimiz ama bir türlü gelemeyen 😃 boğa piyasasında görmek lazım.
Hem o ortaklık var hem Amerika'daki bir şehire token üretimi desteği gibi bir projeleri olmuş. Bilemiyorum teknik konularda üstadların fikrini almak istedim, ileride iş yapabilir mi vs

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
kartepe
Full Member

Activity: 490
Merit: 104

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
December 15, 2019, 12:15:18 PM

Hem o ortaklık var hem Amerika'daki bir şehire token üretimi desteği gibi bir projeleri olmuş. Bilemiyorum teknik konularda üstadların fikrini almak istedim, ileride iş yapabilir mi vs

Hocam GEM olarak gördüğüm ve boğa da çok ciddi yerlere geleceğini düşündüğüm bir token. Ekibi vs hepsi iyi. @bobita hocam da görmüştüm ilk defa imzasını taşıyordu. Bende ufaktan yatırım yaptım.attim cüzdana bekliyorum. Bakalım zaman gösterecek herşeyi umarım yu güldürür.

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 15, 2019, 12:49:55 PM
Merited by wolwoo (1)

Wolwoo üstadım, başlığı neden "VİTE's" olarak açtın? Harf hatası mı var acaba? VITES adında da bir coin gördüm çünkü karışıklık olmasın.

VITE için ben de geçen gün CMC'de biraz incelemiştim. Öncelikle Binance'de işleme başladığı anda fiyatı birden yükselmiş sonra da düşmüş. Bu beklenen bir şeydi zaten. Kasım sonunda 0.008 dolarken, geçen hafta 0.023 dolara çıktığı görünüyor. Bugün ise 0.013 dolardan devam ediyor yoluna. Dolaşımdaki adedi şimdilik bence çok iyi: 415 milyon. Ne çok fazla ne de çok düşük; ideal miktarda. Total supply olan 1 milyara ulaşmasına daha çok zaman. Teknolojisi ve vaadettikleri hakkında zaten başlık altında detaylı bilgi verilmiş.
wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
December 15, 2019, 12:54:25 PM

Wolwoo üstadım, başlığı neden "VİTE's" olarak açtın? Harf hatası mı var acaba? VITES adında da bir coin gördüm çünkü karışıklık olmasın.

VITE için ben de geçen gün CMC'de biraz incelemiştim. Öncelikle Binance'de işleme başladığı anda fiyatı birden yükselmiş sonra da düşmüş. Bu beklenen bir şeydi zaten. Kasım sonunda 0.008 dolarken, geçen hafta 0.023 dolara çıktığı görünüyor. Bugün ise 0.013 dolardan devam ediyor yoluna. Dolaşımdaki adedi şimdilik bence çok iyi: 415 milyon. Ne çok fazla ne de çok düşük; ideal miktarda. Total supply olan 1 milyara ulaşmasına daha çok zaman. Teknolojisi ve vaadettikleri hakkında zaten başlık altında detaylı bilgi verilmiş.
Vites arttırmak gibi 😂 ama vites diye başka bir coin varsa değiştireyim. Bu arada bilgi ve yorum için teşekkür ederim. Şimdiden SR rank hayırlı olsun 😊

vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
December 15, 2019, 03:30:53 PM

Benim proje Ferrum'la ortaklık kurdu tabiki artar  Tongue
Şaka şaka fiyat olarak yorum yapmıyorum ne olur, ne olmaz. Ancak gerçekten Ferrum ortaklığından sonra şöyle biraz baktım içeriğine bence iş yapar gibi.
Kendi cüzdanı var, kendi DEX'i var. Yani güzel bir boğa sezonunda çok dikkat çeken bir performans görebilirdik. Ama malum ortalık puslu dumanlı...
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
December 15, 2019, 03:43:15 PM

Vites arttırmak gibi 😂 ama vites diye başka bir coin varsa değiştireyim. Bu arada bilgi ve yorum için teşekkür ederim. Şimdiden SR rank hayırlı olsun 😊

Sağ olasın @wolwoo üstad. Son dokunuşu yaptın ve 250 numaralı merit senden geldi, senior oldum Cheesy Uğurlu gelir inşallah.

VITES baya güzel coin ismi ama dediğim gibi, varmış o coinden. Baya da ucuz hatta 1 sat altındakilerden. 0.000007 dolar falandı.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
December 15, 2019, 05:49:07 PM

VITE nin artması lazım ama artacağına düşüyor. uygulamalarını kullandım güzel bir uygulama ama hala bir sürü bug var uygulamada. buna rağmen güzel fresh bir uygulama olmuş. bence yükselmesi gerekiyor ama bir pump olmadığı sürece yavaş yavaş yükselir. bu piyasada olduğu yerde dayansa bile gene bir başarıdır
muslol67
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 670

View Profile
December 15, 2019, 07:18:31 PM

VITE nin artması lazım ama artacağına düşüyor. uygulamalarını kullandım güzel bir uygulama ama hala bir sürü bug var uygulamada. buna rağmen güzel fresh bir uygulama olmuş. bence yükselmesi gerekiyor ama bir pump olmadığı sürece yavaş yavaş yükselir. bu piyasada olduğu yerde dayansa bile gene bir başarıdır

Piyasaya hızlı bir giriş yaptılarda ondan. Bugün Binance'da listelenecek olması bile başarı bence Vite için. (binance iyi kötü orasında değilim)
2018 sonlarında başlayan bir projenin 1 yıl içerisinde Binance listelemesine kadar gelmesi bence başarı. Şimdi sadece Binance listeliyor diye, onlarca borsa Vite'i listeleyecek belki official belki öyle kendileri direkt...
Ama bu noktadan sonra ne olacağı tamamen takıma bağlı. Takım mantıklı bir seyir izler ve gelişimine devam ederse değer kazanır. Yok eğer bırakırlar ve arkasını getirmezlerse kısa süre için exit scamcılar bağırmaya başlar bu masal kabusa döner...
Tüm projeler için geçerli yukardakiler. Çalışanın elması kızarır olay bu...
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
December 15, 2019, 07:45:25 PM
Merited by Blacknavy (3), wolwoo (1)

Ferrum'un kendisine faydası yok, Vite'e mi faydası dokunacak. Grin  Adamlar yolunu bulmuşlar. Önce bir proje çıkar, topluluk kur. Sonra diğer projelerle beraber ortaklık duyuruları yap. Ortaklıktan gelen bedava tokenleri cebe indir.

Karşılıklı token takası yapıyorlar resmen. Takas edilen tokenler her iki taraf tarafından piyasaya dumplanıyor. Bir bakmışsınız market cap'ler yerlerde sürünüyor. Bizim kripto camiası ise balinaları suçluyor. Yok tahtaları birileri manipüle ediyormuş. Ortaklık sonucu ise ortaya hiç bir şey çıkmıyor tahmin edebileceğimiz gibi.

Vite'e dönersek, bence fena bir proje değil, daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum şahsen. NKN, Constellation, Vite ve Fantom gibi birbirine benzeyen çok fazla proje var. Yatırımcınında kafası karışıyor haliyle. Vite'in diğerlerine göre avantajı mainnete geçmiş olması ve market cap'inin diğerlerinden daha düşük olması.

Fakat token distribution'ı kim yaptıysa sövmek lazım. %20 takıma ayırmışlar, %25 ekosistem, %10 marketing, %5 airdrop. Gerisi private sale (public sale yok). Bununda üstüne yıllık %3 enflasyon. Neyseki 2022'ye kadar takım tokenlerinin çoğunu kilitli tutucaz demişler ama yeterli değil bence.
wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
December 15, 2019, 09:22:10 PM

Ferrum'un kendisine faydası yok, Vite'e mi faydası dokunacak. Grin  Adamlar yolunu bulmuşlar. Önce bir proje çıkar, topluluk kur. Sonra diğer projelerle beraber ortaklık duyuruları yap. Ortaklıktan gelen bedava tokenleri cebe indir.

Karşılıklı token takası yapıyorlar resmen. Takas edilen tokenler her iki taraf tarafından piyasaya dumplanıyor. Bir bakmışsınız market cap'ler yerlerde sürünüyor. Bizim kripto camiası ise balinaları suçluyor. Yok tahtaları birileri manipüle ediyormuş. Ortaklık sonucu ise ortaya hiç bir şey çıkmıyor tahmin edebileceğimiz gibi.

Vite'e dönersek, bence fena bir proje değil, daha iyi yerlere geleceğini düşünüyorum şahsen. NKN, Constellation, Vite ve Fantom gibi birbirine benzeyen çok fazla proje var. Yatırımcınında kafası karışıyor haliyle. Vite'in diğerlerine göre avantajı mainnete geçmiş olması ve market cap'inin diğerlerinden daha düşük olması.

Fakat token distribution'ı kim yaptıysa sövmek lazım. %20 takıma ayırmışlar, %25 ekosistem, %10 marketing, %5 airdrop. Gerisi private sale (public sale yok). Bununda üstüne yıllık %3 enflasyon. Neyseki 2022'ye kadar takım tokenlerinin çoğunu kilitli tutucaz demişler ama yeterli değil bence.

Üstad takıma verileni gördüm, ben de şaşırdım, gerçekten ballı lokma tatlısı Cheesy ama dediğiniz gibi hem geç serbest bırakılacak hem de aslında takıma da "yatmayın-çalışın ulan ayılar" gibisinden bir moral motivasyon olur.  Cheesy eğer çalışır iyi bir yere getirirlerse de helali hoş olsun, zaten o zamana da biz kalmayız Wink airdrop kısmını cüzdan yerine binance'ta tutanlara falan da verseler güzel olur, fiyata katkı sağlar. ekosistemi ne şekilde kullanırlar bilmiyorum ama stake ödülü vs ile yine binance'ta matic-tezos benzeri hareketler görebiliriz.
yukarıdaki arkadaşların da söylediği gibi konjonktür pozitife geçse baya bir iş yapacak gibi duruyor, gem olabileceği kanaatindeyim ama tabi bunlar şimdilik birer umuttan ibaret.. katkı sağlayan yorum yapan herkese teşekkür ederim.  Smiley

otto_diesel
Hero Member

View Profile
December 16, 2019, 04:53:38 PM

Bu gün %4 kadar yükselmiş ama yaşadığı düşüşü telafi edecek kadar değil. Ben zamanında satıp kar ettim çıktım. ama bir çok insan çıkmadı haklı olarak onlar zarar ettiler biraz. zararlarını geri döndürmeleri lazım. bu yüzden de en az 0.002 lere gelmesi lazım fiyatının ya da 0.003 lere kadar gelmesi lazım.
wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
December 18, 2019, 10:32:41 PM

Başlığı açtık, ertesi gün bir zıpladı, o kadar 😐
160 satoshi'nin oralarda dolanıyor, şimdilik..
Btc 7 değil de 17k olaymış 3-5 satoshiye düşerdi herhalde! 680BTC marketcap var.
Bende mevcut halâ 🤔 Kendimde olan coinlere en acımasız eleştiriyi kendim getiririm. "adam ol" vite, yüksel artık! 😑 Bu tarz coinler yüksek risk içeriyor, almayı düşünen varsa iki kere düşünsün derim.
YTD YTD YTD YTD YTD

wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
January 10, 2020, 12:37:30 PM

Circulating Supply
363.636.732 VITE
https://coinmarketcap.com/currencies/vite/social/
Hepsinin supply artar bunun supply düşüyor, fiyat da düşüyor. Ne iş anlamadım 😀

otto_diesel
Hero Member

View Profile
January 10, 2020, 01:29:13 PM

fiyatta bir yükselme var mı bu gün %7 gibi düşmüş, ben uygulamasını kullanmıştım güzel gelmişti, bir sürü bug vardı ama buglar zamanla düzeltilir genel manada güzeldi.
GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
January 12, 2020, 09:14:47 AM

Aslında proje güzel toparlanabilir kademeli olarak -ytd- da bir ipte iki cambaz olayı gibi çok dengesiz. Ekip her an herşeyi değiştirebilecek bir durumda kararsız ilerliyorlar. Bu arada en son paylaştıkları blog yazılarında ödülleri yükseltmişler.

Kaynak : https://medium.com/vitelabs/announcement-upgrade-of-full-node-reward-2dead168f618
vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
January 12, 2020, 02:41:50 PM

Ferrum'un kime faydası var yok bunu tartışamam da, o dediklerinizi yapanların kanıtlarını sunmanız gerekir. Ferrum'da 6 aydır işin içindeyim bugüne kadar bir yamuklarını görmedim. Vaat ettikleri herşeyi ufak gecikmelerle de olsa yapıyorlar. Söz verdiklerinin de dışına çıkmadılar şimdiye kadar. Üstelik Ferrum bu tarz tartışmalar için yolun çok başında genç bir proje.

Evet proje yöneticilerinin hataları, yanlışları her zaman olabiliyor. Ancak emin ol topluluklarda öyle boş, gereksiz insanlar var ki bunlarında o projelere dolaylı yoldan etkiliyor. Ben eskiden bu kadar net göremiyordum ama emin olun son 6 ayda çok şey gördüm. Eleştiriye açığım ama desteksiz, basma kalıp sözlerle popülist yorumları anlamak mümkün değil.

Circulating Supply
363.636.732 VITE
https://coinmarketcap.com/currencies/vite/social/
Hepsinin supply artar bunun supply düşüyor, fiyat da düşüyor. Ne iş anlamadım 😀

Hocam bu konuda en büyük sorun CMC ve projeler arasındaki saçma anlaşmazlıklar. Benzer sorunları başka coinlerde de gördüğüm için yakından biliyorum. CMC'ye konuyla ilgili yzıp sonuç almak ölüm. En kısa yanıt 1 hafta 10 günde geliyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: