Bitcoin Forum
May 10, 2024, 06:35:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Telegram'ın kripto parası çıkmaza girdi  (Read 195 times)
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1862
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
January 30, 2020, 07:40:14 PM

Telegramın, SEC baskılarına boyun eğmeyeceğini düşünüyordum. Fakat beklediğimin aksine tam olarak kendi şirketlerinin geleceğini düşündüler. Ciddi geri adımlar attılar. En son okuduğum duyurularda gram tokenın Telegramı temsil etmeyeğine dair uyarılarda bulunuyorlardı. Direkt olarak bir cüzdan da olmayacak telegramda. Yan parti uygulamalar üzerinden işlem görecek çıksa bile.

SEC amerikanın güdümünde dolayısıyla daha çok Rus menşeli bir şirketin onları takmayacağını ve dik duracağını sanmıştım. Bu şekilde yol almaları gerçekten zor olacak. Birde Libranın geldiği son durumda etkilemiş olabilir onları. Aşağıdaki bağlantıda bahsettiğim uyarılar mevcut. Doğrusu bu tutum, yatırımcıların da hoş karşıladığı bir tutum değil. Borsaya çıktığında bu endişeli tedirgin duruş sürerse hype yakalaması da olası değil. Zaten fiyatının da oldukça pahalı olduğunu düşünüyordum. 5 milyar adetlik bir coin tanesi 4 dolar olur mu Allah aşkına? Birde bunun borsada daha yüksek fiyata satılması beklenmeli. İmkansıza yakın bir şey bence. Market cap değerini düşünsenize 5 000 000 000 * 4= 20 milyar dolar. Şuanda ETH'nin bu çapta bir market değeri yok!

Gram token ile ilgili şuradan daha fazla detaya ulaşmak mümkün:
https://telegram.org/blog/ton-gram-notice
https://icodrops.com/telegram-ico-ton/

Kripto Para Rehberi: Koinmen
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄