Bitcoin Forum
March 28, 2024, 01:25:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Elinizde Bulanan Token/Coinler Hangi Borsada  (Read 555 times)
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
February 09, 2020, 04:25:00 PM

Konu başındaki açıklamayı okumadan yorum yazanlar olabilir belki. Sadece başlığa bakıldığında, tüm coin ve tokenlerden bahsediliyor gibi gelebilir ama öyle değil. Kısa bir açıklama yapayım:
"Bounty veya airdroplardan gelen tokenlerin" hangi borsalarda bulunduğuna ilişkin bir liste hazırlamış @SkyLords arkadaşımız. Dolayısıyla listedekilerin büyük kısmı CMC'de listelenmeyen ve/veya 1-2 borsaya girebilmiş bounty coinleri. Bunlar tek çatı altında toplansın, herkes de listeye önerilerini eklesin diye açılmış konu.
1711632312
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711632312
Reply with quote  #2

1711632312
Report to moderator
"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711632312
Hero Member
*

Ignore
1711632312
Reply with quote  #2

1711632312
Report to moderator
1711632312
Hero Member
*

Ignore
1711632312
Reply with quote  #2

1711632312
Report to moderator
SkyLords (OP)
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
February 09, 2020, 06:37:02 PM

Çalışmanız için teşekkürler. Listeye gözatınca çoğu nereyse çöp seviyesinde olan sürü ile coin var cüzdanda.

Kiminin çöpü kiminin hazinesi olabilir. Bu sözden şunu çıkarmak gerektiğini düşünüyorum.

Örneğin (DST) Dragon Series Token benim elimde 5 tane DST var gülünecek bir rakam çünkü 14 Septilyon adet DST Token var. 14 Septilyon, 14 Katrilyona 3 tane daha .000 eklenmesi demek. Fakat elinde milyar, trilyon adet bulunanlar için yinede DST bir hazine oluyor. Yani benim için DST çöp ama trilyon adet elinde bulunan için bence bir hazine. Smiley

Arkadaşlar burada yazdıklarımın hiç biri yatırım tavsiyesi değil unutmayın.
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
February 09, 2020, 10:33:20 PM

Konu başındaki açıklamayı okumadan yorum yazanlar olabilir belki. Sadece başlığa bakıldığında, tüm coin ve tokenlerden bahsediliyor gibi gelebilir ama öyle değil. Kısa bir açıklama yapayım:
"Bounty veya airdroplardan gelen tokenlerin" hangi borsalarda bulunduğuna ilişkin bir liste hazırlamış @SkyLords arkadaşımız. Dolayısıyla listedekilerin büyük kısmı CMC'de listelenmeyen ve/veya 1-2 borsaya girebilmiş bounty coinleri. Bunlar tek çatı altında toplansın, herkes de listeye önerilerini eklesin diye açılmış konu.

Desteğin için çok teşekkür ederim. Bir arkadaşımız direk eleştirmiş üzüldüm açıkçası fakat olur böyle şey dedim. İnsanlara bunu anlatmak zor. Burada CMC'de olmayan coin veya tokenlerin bilmediğimiz borsalarda listelendiğini contract adreslerinden bulmaya çalışıyorum. Aslında hani bu borsalarda satış yapılacaksa bile hacim var mı? vs tüm detaylarına satacak olanlar bakmasını tavsiye ederim. Beni anladığın ve desteğin için teşekkür ederim.
pagong0x
Member
**

Activity: 349
Merit: 52

View Profile
February 10, 2020, 06:18:17 AM

Bu KICK token fiyatı bazı borsalarda saçma şekilde yükselmiş. Hiç iyi bir izlenim vermiyor bana.
hakan3015
Member
**

Activity: 154
Merit: 17

View Profile
February 10, 2020, 08:23:04 AM

airdrop ve bountylerin son durumları hakkındaki konu ve token listenize hayran kaldım. Meritim olduğunda geri dönüş yapacağım borcum olsun. Çok faydalı ve başarılı çalışmanızı güncelleyerek devam ettirmenizi umut ediyorum. Airdroplara katılmak ve tokenları hesaplara almakla bitmiyor... Güncel olarak tüm bilgileri hangi borsalara girdiğini ya da gireceğini vs. herşeyi takip etmek gerekiyor. Çalışmanızla herkese faydalı olduğunuzu düşünüyorum. Teşekkürler
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
February 10, 2020, 04:42:18 PM

Desteğin için çok teşekkür ederim. Bir arkadaşımız direk eleştirmiş üzüldüm açıkçası fakat olur böyle şey dedim. İnsanlara bunu anlatmak zor. Burada CMC'de olmayan coin veya tokenlerin bilmediğimiz borsalarda listelendiğini contract adreslerinden bulmaya çalışıyorum. Aslında hani bu borsalarda satış yapılacaksa bile hacim var mı? vs tüm detaylarına satacak olanlar bakmasını tavsiye ederim. Beni anladığın ve desteğin için teşekkür ederim.

Rica ederim hocam. Faydalı bir iş yapıyorsunuz sonuçta. Böyle konuları desteklemek lazım ki bilgi alma olanaklarımız artsın. Belki ilerleyen zamanda bir excel dosyası haline de getirebilirsiniz; hem sizin için hem de takip etmek isteyenler için daha pratik olur. Bu arada, merit kaynaklarımızın dağıtımı ayın 15'inde başlıyor. Bu konu yukarılarda kalırsa daha fazla dikkat çeker ve merit desteği almanız da kolaylaşır.
SkyLords (OP)
Full Member

View Profile
February 11, 2020, 07:42:49 PM

Rica ederim hocam. Faydalı bir iş yapıyorsunuz sonuçta. Böyle konuları desteklemek lazım ki bilgi alma olanaklarımız artsın. Belki ilerleyen zamanda bir excel dosyası haline de getirebilirsiniz; hem sizin için hem de takip etmek isteyenler için daha pratik olur. Bu arada, merit kaynaklarımızın dağıtımı ayın 15'inde başlıyor. Bu konu yukarılarda kalırsa daha fazla dikkat çeker ve merit desteği almanız da kolaylaşır.

Form olayını düşünüyorum. İşlerden dolayı bir fırsat bulup düzenleyemedim. Google formda yapıp linkte atayım aslında herkes düzenlesin diye düşünüyorum. Benim amacım merit değil, öncelikle hakkaten bende sıkıntı yaşıyorum. Bazen bir coin var. Piyasadan silinmiş. Bir zaman Bitcoin White vardı. Bilen bilir BitWhite şimdi. 2000 adet falan elimde vardı. 0,9 cent gördü nerdeyse bir dolar. Sat değil mi? İnat ettim satmadım. Şimdi ne oldu. Bitflip borsası kayıplara karıştı. Diğer borsaya atamadım vs. Bunları yaşamayın diye. Bir imkan varsa faydalanın diye paylaştım. Umarım işinize yaramıştır. Aksine merit düşüncem olsa hep konu açarım. Burada genelde faydalı olacak paylaşımlar açmaya çalışıyorum ki arkamdan küfür edilmesin Smiley

Bu arada unutmayın "Kimimizin çöpü kimimizin hazinesi olabilir."
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: