Bitcoin Forum
May 04, 2024, 03:30:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Defi Oracle Savaşları (Fiyat/Performans Tablosu)  (Read 402 times)
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1614

View Profile WWW
August 13, 2020, 10:45:19 AM

Önemli bir konu olmuş düzenli güncellenmesinde büyük yarar var, Oracle projeleri DeFi'ın iskeletini oluşturuyor ve 1 yıllık fiyat değişimlerini de listeye eklersek

çoğunun %1000-2000+ civarı prim yaptığı görülecektir.

1714793418
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714793418
Reply with quote  #2

1714793418
Report to moderator
Remember that Bitcoin is still beta software. Don't put all of your money into BTC!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Konkordato
Member
**

Activity: 854
Merit: 50

View Profile
August 13, 2020, 01:31:46 PM

Piyasaya dün gece itibari ile YAM projesi de dahil oldu. Lansmanın ilk 4 saatinde 60m$ değerinde coin likidite için kilitlendi.. 9 saat sonunda an itibari ile 278m$ üzerinde bir ilgi mevcut. yam.zippo.io adresinden takip edilebilir.  Başlangıçta scam gibi gelen bu projenin lansmanını tüm gece izlerken defalarca hayrete düştüm. Fiyatı şuan 100$ üzerinde..

Piyasanın yönü çok acayip yerlere gidiyor gibi gözüksede BTC nin yönü bu piyasanında yönüne etki edecektir diye düşünüyorum ya da yıllar geçtikçe ben de daha tutucu oluyorum sanırım. Yeni yeni icatlar çıkarıyorlar.. Smiley

Şu an hali harp hocam. https://coinmarketcap.com/defi/ buradan bakayım dedim ama $ 1,08 'a düşmüş. Piyasaya 100 dolar ile girip bu fiyatlara düşmesi inanılmaz bir düşüş. Yine birilerinin eline verdiler. BU fiyatlardan piyasaya ilk çıkmış bir proje alınır mı sizce ?

Yatırımcıları her platformda bağıra bağıra ağlıyorlar şimdi.

✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ WEB3 ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
August 14, 2020, 02:33:11 PM

tam olarak nasıl oluştuğunu anlayamamış olsak da :) coingecko haftalık arama trendleri de defi platformlarının yükselişine ve yoğunluğuna dikkat çekmiş. listede her yerden gözümüze gözümüze çarpan dia, geçen haftaki 27. sırada bulunan yerini, 24 basamak yukarıya çekerek 3. sıraya taşımış.

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
antiTRust
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
August 14, 2020, 03:45:47 PM

Şu an bildiğim kadarıyla sadece DOS network ün çalışan bir oracle sistemi var, diğerlerinde ürün de yok piyasada, bence DOS da takip edilebilir.
Konkordato
Member
**

Activity: 854
Merit: 50

View Profile
August 15, 2020, 02:47:44 PM

tam olarak nasıl oluştuğunu anlayamamış olsak da Smiley coingecko haftalık arama trendleri de defi platformlarının yükselişine ve yoğunluğuna dikkat çekmiş. listede her yerden gözümüze gözümüze çarpan dia, geçen haftaki 27. sırada bulunan yerini, 24 basamak yukarıya çekerek 3. sıraya taşımış.

Evet DIA için bu ayın 18 beklenmeli. İlk olarak 10 milyon tokenin kilidi açılacak.Private sale için.İkinci durum ise aynı gün resmi olarak bir borsa ismi duyuracaklar. Ben bu borsanın 'KUCOİN' olacağını düşünenlerdenim. Binance olursa benim için iyi bir sürpriz olur tabi. BU pazartesi projenin fiyat olarak nereye gideceği belli olacaktır.

✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ WEB3 ✹ ✹ ✹ ✹ ✹ ✹
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
August 15, 2020, 05:50:36 PM

Bence de dia’nın gireceği borsa kucoin olacak, beklenti o yönde oluştu, ipuçları da orayı gösteriyor ama belli olmaz tabi, binance’a girerse çok daha iyi olacak, bir giren on çıkıyo binance’dan.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
August 15, 2020, 08:15:55 PM

Defi projeleri hep pump yedi borsaya girincede Yam projesi büyük hack yedi dibi gördü proje battı resmen biraz temkinli olmak lazım bu projelere girerken gerçekten iyi kazandırıyor da ancak Yam projesine olanlar insanı korkutuyor

suatranc
Jr. Member
*

Activity: 119
Merit: 2

View Profile
August 16, 2020, 11:31:33 AM

Bir de şu var; https://www.zap.org/
oracle/defi olarak en ucuzlardan biri (0.18 usd) ancak yakın zamanda x10 yapmış.
Asklepion
Member
**

Activity: 203
Merit: 15

View Profile
August 28, 2020, 06:51:51 PM

Bu listede yok ama ben bir arkadaşımın uyarmasıyla Eth cüzdanımda SNX buldum. 170$ civarında tutuyor. Biraz araştırdım proje de hoşuma gitti o da DEFI projesiymiş. Borsada fiyatı da dengeli gidiyor ilginç bir coin. Bu arada  ne bountysini ne de airdropunu hatırlıyorum ki 2018 den beri neredeyse hiç kampanyaya katılmadım. Aklınızda bulunsun eth cüzdanlarınızı kontrol etmeyi unutmayın. ethplorerda görünmüyor coin metamasktan eklerseniz çıkıyor arkadaşta tesadüfen farketmiş. Bilginize.

SNX in ne olduğunu sonunda çözdüm. Eskiler belki hatirlar Havven diye bir proje vardi. O projenin bountysinden veya airdropundan gelmiş. Proje nerden nereye gelmiş HAV olmuş SNX.. elinde olup hala satmayanlar eth cuzdanlarini kurcalasin. Bu arada üstteki postu attigimda 4.5 dolar civarindayken suan 7 dolara merdiven dayadi.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: