Bitcoin Forum
June 30, 2024, 11:58:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: [SATILIK] 2.2 BTC Sifresi Kaybolmus BTC Core cuzdani. Sadece $50  (Read 975 times)
niko83
Sr. Member

Activity: 340
Merit: 278

View Profile
March 16, 2020, 03:30:05 PM
Last edit: March 18, 2020, 11:51:25 PM by niko83

Kotulerin sesinin cok cikiyor gorunmesi, iyilerin sessiz kalmasindan kaynaklanir. Surda bana yapilan haksizligi gorup de sadece icinizden hak veriyor ve birsey yazmiyorsunuz ya, hah iste tam da bu sebepten bu kotu kalpli elemanlar kendilerini hakli zannedip birbirlerini gaza getirerek saldirmaya devam ediyorlar. Neyse farketmez, kopek surusu ne kadar havlasa da kurdu kacirmaya gucleri yetmez.

sarhos amcaya cevap vermeyecegim artik zira alkol veya kumar bagimlisi insanlar benim gozumde etkisiz elemandir. kaldi ki olayi kisisellestirip sadece trust konusuna takilmis halen sorulara cevap falan gibi loopa girmis cumleler kuruyosun, dedigim gibi ayik kafayla birdaha goz at konuya.

fanatikhamsi : konu aynen soyledigin gibi hocam ama bu elemanlarin derdi uzum yemek degil, bunu anlamak icin de alim olmaya gerek yok …

Her konuya birsey yazip nick ranki kasmaya calisan eleman yine gorunmeye karar vermis. Adam urunun orjinal olup olmadigi konusunda herhangi bir laf edemiyor, sordugu sorulara bak;

cuzdan senin mi
ne kadar zarar ettin
cuzdan kendininmis gibi davrandi

resmen kadin tripleri . Ulan sana ne cuzdan kimin veya ben ne kadar kaybettim, 10 da kaybetmis olabilirim 10bin de kaybetmis olabilirim bundan sanane, hayir neyi ogrenmeye calisip nereye varmak istiyosun.  Mantiga bak, 1600 kaybettim dedim diye cuzdanin kendimin oldugunu ima etmisim, hangi matematik hangi mantik , deveye sormuslar neren egri diye hesabi . Iyinet yillari bittiginden beri neden muhendislik yerine psikoloji okumadim diye isyan edip durdum ve halen ayni fikirdeyim, internetin su anki hali kadar buyuk bir laboratuara sahip psikologlar, kiskaniyoruz ...

Sen alici olarak 3 seye dikkat edeceksin:

urun orjinal mi, soylenilen icerige sahip mi?
fiyati sana uygun mu, urunu aldiktan sonra derdin olursa muhattap bulabilecek misin?
bu urunu alirsan sifresini kirabilecek donanim ve tecrubeye sahip misin?

normal bir alicinin aklina ilk bu sorularin gelmesi lazim. ama bunlar alici degil iftiraci, urunu karalamak icin atmadiklari takla kalmadi burda.

son not: negative trustlarin hicbirini once ben vermedim, bana verilmis trustlarin karsiligi olarak verilmistir.

"Negatif trustların hiçbirini önce ben vermedim" diye halen yalan söylüyorsun. Sarhoşum dedim diye bağımlı olduğum gibi kestirme sonuçlara varıyorsun. "Kadın tripleri" diye cinsiyetçi söylemlerle saldırmaya devam ediyorsun. Öfkeden gözün kararmış. İki bira iç de sinirlerin biraz gevşesin.

İnsan ol.

EDIT: Sarhoşum çünkü kızım yoğun bakımda. Odun herif.
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
March 25, 2020, 05:54:45 PM

kelin ilacı olsa başına sürermiş. senin elinde madem böyle bir şey var kendin yat kalk şifreyi kır. şimdi tutup böyle bir şeye atlayan olsa her önüne gelene bu dediğin şeyi satacaksın oradan voleyi vuracaksın öyle ya.
bir tek uyanık sensin. zaten forum ahalisi gerekenleri söylemiş. epey zamandır forumda takılmıyordum bugün girince bu başlığı gördüm. Talep geldi mi bari?
walletrecovery
Copper Member
Member
**

Activity: 419
Merit: 29

View Profile WWW
July 02, 2020, 03:40:13 PM

Bu kadar başarılı bir iş insanıysanız, cüzdan koleksiyonumu benden satın alın ve her seferinde bir tane satmak. Sitemin mağazaya bir bağlantısı var.

Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: