Bitcoin Forum
May 03, 2024, 11:11:10 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Kripto ve Tüm Borsalarda Trend Takip Sistemleri (GrowthStrategyCo.)  (Read 95 times)
billykick (OP)
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
March 26, 2020, 05:27:44 AM

Merhaba.

Öncelikle kendimi tanıtayım.Ekonomi Bölümü 2.Sınıf Öğrencisiyim.7 Yıldır aktif olarak Borsa ve Forex'te işlemler yapmaktayım.Bu zamana kadar öğrendiğim bilgiler ve kurduğum kullandığım sistemler bana bu konularda bir çok tecrübe kazandırdı.Kripto Borsalarında ise 2 yıldır işlemler yapmaktayım.Son 6 aydır kurduğum sistemlerle Kripto Futures'larında aktif işlemlere geçmiş bulunuyorum.

Biliyorsunuz ki kaldıraçlı işlemler çok riskli.Bilmeyen için "Aman uzak durun" , Bilen için "Maden bu maden" diyebileceğiniz bir yapı.Doğru bir sistem ve düzgün bir risk yönetimiyle kazanç kapısını her piyasada aralamanız mümkün.Ticaretin olduğu yerde doğru planlama , sabır ve psikoloji olduğu vakit her daim kazançlı çıkarsınız.Bu piyasaların bize klasik ticaretin aksine sağladığı en büyük avantaj ; Bir mal,emtia,kripto para,hisse vs. düştüğünde bile bundan kârlı çıkabilme imkanı.

Aklımda aylardır kurduğum bir acaba e-kitap mı yayınlasam fikri vardı.Ancak sıfırdan bir şeyler öğretmenin üşengeçliğiyle birlikte 1-2 sayfa yazıp bilgisayarımın tozlu köşelerine bıraktım.

Bugün ise en azından temel bilgi birikimi olan ve indikatör , al-sat sistemleriyle az da olsa haşır neşir olmuş kişiler için Trade Sistemleriyle ilgili bir ürün hazırladım.

En baştan şunu bilmenizi isterim ki , Ben ne John Bollinger'im ne Richard Donchian'ım ne de Chester W. Keltner'ım.Hiçbir şeyi baştan sıfırdan yarattığımı söyleyip sizleri gereksiz heyecana sokmak istemiyorum.Kendime ait denediğim ve doğru planlamalarla uzun süredir başarılı olduğum indikatörlerin belirli başlı özellikleriyle oynayıp ve bazı strateji videolarından gördüğüm sistemleri derlediğim 4 sistemi ve ekstra isteyen olursa TradingView'da kullandığım özel stratejimi ücretleri karşılığında size sunmaktayım.

Bu sistemleri kullandığınız takdirde , %100 Kâr vaadinde bulunmadığımı ve hatta herhangi bir kâr vaadinde bulunmadığımı yazmak beni ne kadar üzsede buraya bunu yazmadan geçmeyeceğim.Eğer ki %100 kâr vaadi veren biri son 1 yıllık işlem dökümünü bana gönderirse diğer gün wallet'ına istediği miktarı göndereceğimi bildirmek istiyorum.Bu konuda lütfen mantık çerçevesinde sorular ve yazılar yazınız , birbirimizin vaktini boşa harcamanın lüzumu yok.

Bu paketin içeriğinde neler var ?

Ayrı ayrı satın alabileceğiniz 4 adet strateji mevcut.Bu 4 stratejide farklı indikatörler ve parametlerle bir sistem haline getirilmiş ve belirli alım-satım kuralları olan sistemler.Hepsinin tüm detayları göndereceğim pdf dosyasında mevcut olarak size ulaşacak.Sistemlerin isimlerinde hangi indikatörlerle bağdaştığını az çok tahmin edebilirsiniz.

Bu PDF'in içerisinde
*Sistem için gerekli indikatörlerin ayarları.(Görsel ve Yazılı Şekilde)
*İşleme giriş kuralları (Görsel ve Yazılı Şekilde)
*5'er adet Hem Alım Hem Satım yönünde stratejiye uygun olan sinyallerin , grafik üzerinde gösterimi (Görsel)
mevcut.
*İndikatör Sinyallerini alırken dikkat edilmesi gereken püf noktalar.

Tüm Platformlarda Çalışıyor mu ?

İçerisine indikatör ekleyebileceğimiz tüm platformlarda çalışıyor.(TradingView,Metatrader,NinjaTrader vs.)

Bunu neden satıyorum ? (Madem başarılı bir sistemin var git kredi çek kendin işlem yap)

Ben zaten işlemlerime aktif olarak devam ediyorum dostlar.Malumunuz bahsettiğim üzere öğrenciyim ve bu iş için belirli miktar sermayeler gerekiyor.Bu tarz bilgilerin 500-1000 dolarlara satıldığına şahit olduğum bir çok kanıtı sizlere sunabilirim.Tüm paketin dahi fiyatını makul tutmaya çalıştım.Amacım sürümden kazanıp bu işe daha fazla yatırım yapıp daha çok kazanmak.

Satın Aldıktan Sonra Sorularımız olursa ne yapacağız ?

Satın aldıktan sonra 3 gün boyunca sistemleri anlamanız için sizlere danışmanlık vereceğim.Unutmayın bir ürün satın alıyorsunuz , bir insan değil.Bundan dolayı 3 gün ile sınırlı tutmak zorundayım.Onun haricinde ufak tefek sorularınızı vakit buldukça cevaplamaktan çekinmem.

Sistemlerin sinyalleri başarısız.İade etmek istiyorum!

Okuduklarınızı unutamayacağınıza göre kesinlikle herhangi bir iade söz konusu değildir.Konunun içerisinde belirttiğim üzere , hiçbir kâr vaadinde bulunmuyorum.Sadece derli toplu bir trade sistemi paketi elimde bulunsun diyenler için kendi kullandığım ve başarılarından uzun zamandır kazançlar elde ettiğim bir ürünü satıyorum.

Gelelim Fiyatlandırmaya ; (Şu şekilde bir görsel hazırladım umarım açıklayıcı olmuştur.)

https://i.imgur.com/dbLvjzb.jpg

Ödeme Yöntemleri ; Belirtilen Dolar fiyatıyla güncel kur ile Tüm Kripto Paralarıyla ödeme alabilirim.Onun haricinde yakın zamanda Shoppy.gg linkini ekleyeceğim.Tekli ve Paket alımlarınızı Bitcoin ve Litecoin ödemesi olarak güvenli bir şekilde yapabileceksiniz.

Ekstra merak ettikleriniz ve sorularınız olursa konu altına yazabilirsiniz.Teşekkürler

1714777870
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714777870
Reply with quote  #2

1714777870
Report to moderator
1714777870
Hero Member
*

Ignore
1714777870
Reply with quote  #2

1714777870
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714777870
Hero Member
*

Ignore
1714777870
Reply with quote  #2

1714777870
Report to moderator
1714777870
Hero Member
*

Ignore
1714777870
Reply with quote  #2

1714777870
Report to moderator
1714777870
Hero Member
*

Ignore
1714777870
Reply with quote  #2

1714777870
Report to moderator
bobita
Legendary
*

Activity: 2520
Merit: 1298

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
March 26, 2020, 11:52:17 AM

Benim bilgi ve ilgi alanıma girmiyor ama anlatımın, gerçekçi vaatlerin ve dürüstçe yararlandığın sistemlerden bahsetmen vb hoşuma gitti, piyasasını bilmediğim için fiyata bir yorum yapamam, iyi satışlar dilerim.
Ancak forumda yenisin, bilinmiyorsun ve escrow üzerinden işlem yapmadığın sürece kimsenin buna yanaşacağını zannetmiyorum, iki dolar tokatlayabilmek için kırk türlü üçkağıt yapanlarla dolu ortalık.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
billykick (OP)
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
March 26, 2020, 09:27:28 PM

Benim bilgi ve ilgi alanıma girmiyor ama anlatımın, gerçekçi vaatlerin ve dürüstçe yararlandığın sistemlerden bahsetmen vb hoşuma gitti, piyasasını bilmediğim için fiyata bir yorum yapamam, iyi satışlar dilerim.
Ancak forumda yenisin, bilinmiyorsun ve escrow üzerinden işlem yapmadığın sürece kimsenin buna yanaşacağını zannetmiyorum, iki dolar tokatlayabilmek için kırk türlü üçkağıt yapanlarla dolu ortalık.

Öncelikle yorum için teşekkür ediyorum bobita.Bu konulardaki hizmetlerin fiyatları hakkında fikrin olması açısında bir kaç detay yazmak isterim. Seni yanlış yönledirmek istemiyorum ancak , eğitim adı altında ; Kullanılan Trade programı'nın nasıl indirileceğiyle ilgili sıfırdan başlayan dersler , Forex piyasasında SPK yasaklaması gelmeden önce 1000$-500$ civarlarına satıldığını biliyorum.

Aynı şekilde şu anda Kripto Harici Futures piyasalarında eğitim ver bir Türk Trader ; Başlangıç Paketi olarak 5600 TL'ye bir hizmet sunuyor.

Ben sadece fiyatlarını kendim teyit ederek öğrendiğim kişilerin ve kurumların fiyatlarını sizlere aktarıyorum.Görmediğim ya da başka biri tarafından söylenen bir fiyat skalası çıkarıp yanlışa düşmek istemem.

Burada çok detaylı , çok spesifik bir hizmet veya ürün sunmadığımı konuda belirttim.Belirli bir temeli olan insanlar için; Arşiv tadında , derli toplu bir ürün.
Elimden geldiğince yardımcı olmak adına dilenirse kurumları hangi platformu kullanıyorsanız AnyDesk veya TeamViewer üzerindende bilgisayara bağlanarak yapabilirim.

Tekrardan yorumun için teşekkür ediyorum ve son olarak güven konusundaki soru işaretlerinin çok haklı olduğunu söylemeliyim.Bu konuda beni yönlendireceğin bir konu veya kişi var mıdır ? Gerekirse escrow , gerekirse güvenli bir satış platformu üzerinden satışları yapmak isterim.İnanın ki 2-3 dolar için kendi kendini bitiren haysiyetsizlere bende çok kandım.(yeri geldi Web Sektöründe yeri geldi Kripto sektöründe).O yüzden bu endişeyi herkesin taşıyacağını tahmin edebiliyorum ve nasıl bir ticaret güveni sağlayacağım konusunda alternatifleri araştıracağım ve önerileri dikkate alacağım.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: