Bitcoin Forum
April 24, 2024, 04:25:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 »  All
  Print  
Author Topic: 🍀 Default Trust Oylamalarına Nasıl Katılabilirim? 🍀 Bu Neden Önemlidir ?  (Read 3896 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic. (12 posts by 1+ user deleted.)
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
May 16, 2020, 01:52:31 PM
Merited by Vispilio (1)

I also participated in a signature campaign for a few weeks ran by Lauda when i was just a full member and never had any problems in receiving timely updates as well as the BTC. So I have my reasons from trusting them.
Apparently you're barking to pay off your debt

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
1713975908
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713975908
Reply with quote  #2

1713975908
Report to moderator
1713975908
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713975908
Reply with quote  #2

1713975908
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Vispilio (OP)
Legendary
*

Activity: 2044
Merit: 1603

View Profile WWW
May 16, 2020, 02:07:28 PM
Last edit: May 16, 2020, 02:49:50 PM by Vispilio

~~~ NPC ajan görev başında Cool ~~~

amishmanish my manipulated naive friend, if you were addressing DT1 and not the Turkish audience and trying to go against the mainstream,

you would have been distrusted and negged by at least 10 members by now, I hope you have come to appreciate the priceless values of liberty, justice and meritocracy during your time here with the Turkish section,

Now envision such an independent libertarian environment for the entire forum, and decide for yourself how much better it would be for the Crypto community in general, as opposed to the nepotistic conspiratorial swamp BTT has now become...

Good Luck

RaltcoinsB
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1040

View Profile
May 16, 2020, 06:52:10 PM
Merited by Vispilio (1)

Mevzu karışmış konuyu Takip edeyim diyorum İngiliççeye dönmüş mevzu yerel mi global mi sayfa belli değil okuduğumu anlayamıyorum  Grin velhasıl trust iyi bir şey trust list oluşturun  Grin

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
wolwoo
Legendary
*

View Profile
May 16, 2020, 06:55:51 PM
Last edit: May 16, 2020, 07:08:25 PM by wolwoo

çok ilginç biz "trustı yaygınlaştıralım birbirimize güvenelim" derken REVOLUTION of bitcointalk.org V - Türkçe bölüm başlığı

~Deathwing
~iasenko beni distrust eklemiş halbuki ikisi de sevdiğim üyelerden Roll Eyes neyse, saygı duyuyorum ve iade ediyorum kendilerine...

@mhanbostancı hocama güveni için çok teşekkür ederim Kiss (eklendi)

http://loyce.club/trust/2020-05-16_Sat_05.03h/1003533.html

not: kafamda kurmayı sevmem acaba mindrust ile ilgili bir durum mu diye düşünmedim değil....

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
RaltcoinsB
Legendary
*

View Profile
May 16, 2020, 07:18:49 PM

Vay vay hiç tanımadığım hiç muhattap olmadığım iki kişi beni ditrust a eklemiş sanırım tek etken Türk olmam

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
wolwoo
Legendary
*

View Profile
May 16, 2020, 07:24:07 PM

Vay vay hiç tanımadığım hiç muhattap olmadığım iki kişi beni ditrust a eklemiş sanırım tek etken Türk olmam

Grin ay parçası ile psikopat eklemiş, hele dur daha yeni başlıyoruz, yakında zamanlordu ekler, loyloy bir mesajını ekleyip "hımm çok şüpheli, şimdilik distrust ile yetineceğim" falan der, kısa malbora negatif verir, lavuka negatif kezaaa... Grin

RaltcoinsB
Legendary
*

View Profile
May 16, 2020, 07:28:32 PM

Grin ay parçası ile psikopat eklemiş, hele dur daha yeni başlıyoruz, yakında zamanlordu ekler, loyloy bir mesajını ekleyip "hımm çok şüpheli, şimdilik distrust ile yetineceğim" falan der, kısa malbora negatif verir, lavuka negatif kezaaa... Grin

La kimseyle alıp veremediğim yok globale tek imza kampanyalarına yazdım benim mesajlarımı translate edip bana mi kullanacaklar vay anasını sayın seyirciler  Cheesy

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
wolwoo
Legendary
*

View Profile
May 16, 2020, 07:32:37 PM

La kimseyle alıp veremediğim yok globale tek imza kampanyalarına yazdım benim mesajlarımı translate edip bana mi kullanacaklar vay anasını sayın seyirciler  Cheesy
nası "kimseyle alıp veremediğim yok" turkish gangs üyelerini eklemişsin, bundan büyük suç mu olur? üstelik listeyi 10 kişiden fazla yaparak geçerli bir liste yapmışsın, cık cık cık Wink
http://loyce.club/trust/2020-05-16_Sat_05.03h/1024933.html

RaltcoinsB
Legendary
*

View Profile
May 16, 2020, 07:40:30 PM

nası "kimseyle alıp veremediğim yok" turkish gangs üyelerini eklemişsin, bundan büyük suç mu olur? üstelik listeyi 10 kişiden fazla yaparak geçerli bir liste yapmışsın, cık cık cık Wink

Yalnız itiraf et wolwi şampiyonlar ligi gibi list demi vallaha kendimi tebrik edesim geldi  Grin

.
.Duelbits.
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
wolwoo
Legendary
*

View Profile
May 16, 2020, 07:42:50 PM

Yalnız itiraf et wolwi şampiyonlar ligi gibi list demi vallaha kendimi tebrik edesim geldi  Grin
sen bi de şuraya bak Smiley haftalar öncesine kadar liste böyleydi http://loyce.club/trust/2020-02-22_Sat_06.05h/1003533.html

wolwoo
Legendary
*

View Profile
May 17, 2020, 04:42:55 AM
Last edit: May 17, 2020, 06:39:50 AM by wolwoo
Merited by Vispilio (1)

I also participated in a signature campaign for a few weeks ran by Lauda when i was just a full member and never had any problems in receiving timely updates as well as the BTC. So I have my reasons from trusting them.
Apparently you're barking to pay off your debt
Is your greedy mind capable of processing anything other than money, you hopeless little critter?? Can you even read and comprehend? Unlike you, I don't do things here on the forum only for money. It is quite apparent why you particularly are treated so badly in global, Mr. wolwoo. You are just a butthurt, useless idiot.

You are a shitcoin, ponzi promoter who has been caught and is incapable of civilized discussion. You are no Turk.

son olarak kimse MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'e laf edemez! "neden türkler bu kadar hassas?" diye soran olacaklara kısa bir özet: osmanlı devleti zamanında "türk" diye bir kavram yoktu. hepimiz padişahın kuluyduk. (köle amk) birinci dünya savaşı öncesi artan milliyetçilik akımıyla "türk" benliği yeniden ortaya çıktı. ve ülkemiz son halini aldı. eskiden kul, ümmet iken şimdi türk adı altında bir araya geldik. ben türküm diyen herkes bizim için türk'tür. japon, afgan, amerikalı fark etmez.
150 sene önce dedem çiftçi iken torunu şu an ülkenin en iyi üniversitesinde okuyup mühendis olabiliyor. kadınlara verilen haklar için tarih kitaplarına bakabilirsiniz.

neyse, yazınız için teşekkür ederim. yukarıda sorduğum sorular size değil. Wink
I do not understand Turkish and am using Google translate to understand and have a conversation. My only reason is that I don't want dangerous ideas about trust or conspiracy theories about BTC to propagate freely. You fail to understand this because people like you never stand for anything except money, greed and profit. From the discussions I have had with a few people here, I can already see that you, my friend, are no Turk.

As you can see idiots, I haven't participated in the bounty for months. Defend your global gang elsewhere.
I gave your feedback, get lost now + distrust

Edit: teşekkür ediyorum Vispilio, bunu silmezsen sevinirim, ettiği hakareti belgeler, negatif feedback için ref yaptım da Smiley
Ahaha herif mal yaa, lan self moderation başlık denyo, geliyor yazıyor siliniyor yine yazıyor  Cheesy
Üstelik yazdıkları bu mesajda var, heralde merit ya da post eksiği var arkidişin Grin

Vispilio (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
May 17, 2020, 06:20:11 AM

@amishmanish,

take a deep breath and control your knee-jerk ad hominem retorts,

this is primarily a thread discussing why it's important for more people to make their own independent trust lists and participate in the DT system.

Derailing attempts, off topic ad hominems and especially manipulative black propaganda will be deleted from now on to save everyone's time and patience. Take care.

Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
May 17, 2020, 06:49:09 AM

Kendim ile ilgili konuda açıklama yazdım. Yine de benim açıklamam yetmemiş. Global bölüme dezenformasyon yaparak konuyu taşımış. İyi niyetli biri değilsin Ami. Niyetin iyi olsa benim açıklamamı da eklerdin. Mesajları çarpıtmışsın. Takatim yok senle yarışmaya.

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5247427.msg54446538#msg54446538

Tecshare o dönem türkler hakkında açılan toplu cezalandırma konularında türkleri savundu. Ayrıca farklı konularda çok önemli yargılar belirtti. Bu yüzden listeme eklemiştim. Global üyeleri tanımaya çalışıyorum. Listeye birini eklemek veya çıkarmak doğal bir şeydir.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 17, 2020, 10:12:15 AM

Sanırım konu self moderated açılsaymış iyi olurmuş. Gereksiz bir muhabbet ağına döndü. Karşılıklı nezaket yerini, kötü niyet e bırakır oldu şu durumda. Kabul edilemez bir şey. Özellikle burada konuşulan şeylerin, globalde malzeme edilmesi hiç hoş olmamış. Bir an olsun @amishmanish  'in iyi niyet taşıyor olabileceğini düşünmüştüm. Yanılmışım.

Ayrıca şöyle bir bakayım dedim ilk defa beni kimse trust listesine eklememiş mesela. Anlamadım ne yapacağız ki bu işi doğru kılmak için. Herkesin yanlış olduğu yerde, bir doğru aramaya gerek var mı emin değilim.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
jopen
Sr. Member

Activity: 1470
Merit: 449

View Profile
May 17, 2020, 10:48:42 AM

Mutlu Pazarlar herkese...

Listemi güncelleyeceğim birazdan yine. Bu arada global çeteden 3 tane güzelim distrust olmuş Smiley Aman çok üzüldük çok üzüldük. Listemde olan arkadaşlar olmaya devam edecekler yenilerini de ekleyeceğim.
Vispilio (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
May 17, 2020, 10:59:29 AM

Sanırım konu self moderated açılsaymış iyi olurmuş. Gereksiz bir muhabbet ağına döndü. Karşılıklı nezaket yerini, kötü niyet e bırakır oldu şu durumda. Kabul edilemez bir şey. Özellikle burada konuşulan şeylerin, globalde malzeme edilmesi hiç hoş olmamış. Bir an olsun @amishmanish  'in iyi niyet taşıyor olabileceğini düşünmüştüm. Yanılmışım.

Ayrıca şöyle bir bakayım dedim ilk defa beni kimse trust listesine eklememiş mesela. Anlamadım ne yapacağız ki bu işi doğru kılmak için. Herkesin yanlış olduğu yerde, bir doğru aramaya gerek var mı emin değilim.

@koincik konu zaten self-moderated, global mafyanın aksine, farklı görüş bildiren insanların burada kendilerini ifade etmesine izin veriyoruz,

onları linç etmiyoruz, kuyularını kazmıyoruz, o yüzden amishmanish de konuyla bağlantılı ve boş hakaretlere girmeden fikirlerini ifade etmekte özgür.

"Global'de malzeme etme" olayına gelince, kendi ispatlanmış suçlarını örtbas edebilmek için sürekli saldırı halindeler, maalesef bizim bazı naif arkadaşlar da sürekli kendilerini izah etme çabalarına girip konuların dağılmasına sebebiyet veriyorlar,

şu anda reputation'da dönen konu, çoğu DT1 üyesinin mafyatik ve nepotist gruplaşması ve forumdaki bütün gelir kaynaklarını liyakatsiz bir şekilde ele geçirmesi, o yüzden size gelen bütün karşı saldırıları "konudan sapma ve kara propaganda" çabası olarak değerlendirip, cevap vermeye bile tenezzül etmenize gerek yok arkadaşlar, selamlar.

koincik
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 265

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
May 17, 2020, 11:26:00 AM

@koincik konu zaten self-moderated, global mafyanın aksine, farklı görüş bildiren insanların burada kendilerini ifade etmesine izin veriyoruz,

onları linç etmiyoruz, kuyularını kazmıyoruz, o yüzden amishmanish de konuyla bağlantılı ve boş hakaretlere girmeden fikirlerini ifade etmekte özgür.

"Global'de malzeme etme" olayına gelince, kendi ispatlanmış suçlarını örtbas edebilmek için sürekli saldırı halindeler, maalesef bizim bazı naif arkadaşlar da sürekli kendilerini izah etme çabalarına girip konuların dağılmasına sebebiyet veriyorlar,

şu anda reputation'da dönen konu, çoğu DT1 üyesinin mafyatik ve nepotist gruplaşması ve forumdaki bütün gelir kaynaklarını liyakatsiz bir şekilde ele geçirmesi, o yüzden size gelen bütün karşı saldırıları "konudan sapma ve kara propaganda" çabası olarak değerlendirip, cevap vermeye bile tenezzül etmenize gerek yok arkadaşlar, selamlar.

Mesela çok uzadı. Adam gidip benim burada yazdıklarımı çarpıtarak olayı başka bir yere çekmiş.
Takıldığım nokta bu adamlara forum yönetiminin neden cevap vermediği. Yani burada artık olayın bizden çıkıp modların konuyu devralması gerekir diye düşünüyorum.

BIG WINNER!
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░▄███
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████
██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░
▀██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
▄████████████▀▀▀▀▀▀▀██▄
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄
▀██░████████░███████░█▀
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████
▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Kalemder
Legendary
*
artcontest

Activity: 1848
Merit: 1727

Be A Hope

View Profile
May 17, 2020, 11:39:05 AM

@Koincik hocam bu adamların niyeti iyi değil. Yönetim ise her şeye "özgürlük" adı altında göz yumuyor. Bu kötü niyetli insanların tek amacı itibar düşürmek. Globalde biraz ön plana çıkan her üyenin üstüne gidiyorlar. Yıldırıp vazgeçirmek istiyorlar. Hedef aldıkları kişileri tehdit, şantaj ile yalnızlaştırıyorlar. Nihayetinde yargı gücü yani dt gücü sadece onların kontrolünde oluyor. Dolayısıyla kampanyalara kimin girip girmeyeceğine onlar karar veriyor. Yani amaçları sadece para. Oysa sistemi kullanım amacı "yargılarına güvenilecek üyeler" oluşturmak.

Kendimi savunmayınca, dezenformasyon ve çarpıtma ile işi büyütüyorlar. Basit konuyu büyük puntolarla, kırmızı negatiflerle süslüyorlar.

▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▄▄████████████████▄
▄▄██████████████████████▄
 █████████████▀█████████████▄
▄█████████████▀ ▄█▀ ███████████
▄██████████      ▀▀  ████████████
▄█████████████   ▄▄▄   ▀▀██████████
█████████████▀   ████▄   ▀█████████▄
█████████████    ▀▀█▀▀   ▄██████████
████████████▀   ▄▄      ████████████
████████████   ▄████▄    ███████████
█████████      ██████    ██████████
█████████▄▄            ▄██████████
▀██████████  ██  ▄▄▄▄████████████
▀█████████▄▄█▄ ███████████████▀
▀██████████████████████████▀
▀█████████████████████▀
▀▀██████████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀
mandown
Legendary
*

Activity: 1904
Merit: 1279

View Profile
May 17, 2020, 11:51:38 AM

Lann ben kimin kedisine pişt demişimde 3 kişi beni distrust etmiş

http://loyce.club/trust/2020-05-16_Sat_05.03h/2546135.html

Vay baba vay hemde biri dt1 üyesi.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
Vispilio (OP)
Legendary
*

View Profile WWW
May 17, 2020, 12:05:26 PM
Last edit: May 17, 2020, 01:11:53 PM by Vispilio

Mesela çok uzadı. Adam gidip benim burada yazdıklarımı çarpıtarak olayı başka bir yere çekmiş.
Takıldığım nokta bu adamlara forum yönetiminin neden cevap vermediği. Yani burada artık olayın bizden çıkıp modların konuyu devralması gerekir diye düşünüyorum.

Yaptığın savunma çok güzel aslında, fakat adamların kara propaganda thread'inde paylaşınca ister istemez onların ekmeğine yağ sürmüş oluyorsun, küçük tetikçi ~jollygood tamamen hedef saptırmak için açmış o thread'i, o yüzden yorumları da (mutlaka yanıt vermek istiyorsanız) asıl konu olan

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5247288.60 linkinden yapın arkadaşlar,

diğer fake konuya yazdığınız her ciddi cevap, oradaki deli saçması iddiaların sanki meşruymuş gibi görünmesine sebep oluyor...

Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 »  All
  Print  

Jump to: