Bitcoin Forum
July 07, 2024, 11:44:17 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: 50 BTC - Özel anahtar kayıp - Kurtarma ???  (Read 2102 times)
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2586

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
July 21, 2020, 03:10:14 PM

o tarihte coinbase mi vardı diye soran arkadaş içinse

Linkteki ekran görüntüsünde "esrar" mı yazıyor yoksa elf gözlerim bana yalan mı söylüyor?

Elf beyniniz size oyun oynuyor hocam. Orada geçen "esrar" kelimesi sır anlamındaki esrardır uyuşturucu madde olarak kullanılan esrardan bahsedilmiyor. Her blok kazıldığında onunla birlikte ortaya çıkan bir esrar (sır) vardır. Blok Hash olarak daha çok kullanıyoruz.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
mandown
Legendary
*

Activity: 1974
Merit: 1321

View Profile
July 21, 2020, 05:39:37 PM

o resmi birtek ben mi göremiyorum enteresan uzun zamandır forumda göremediğim ancak başkalarının görebildiği ilk resim olarak kendi adıma tarihe geçti herhalde benim dnsler sıçtı.

█████████████████████████
████████▀▀████▀▀█▀▀██████
█████▀████▄▄▄▄████████
███▀███▄███████████████
██▀█████████████████████
██▄███████████████▀▀▄▄███
███▄███▀████████▀███▄████
█████▄████▀▀▀▀████▄██████
████████▄▄████▄▄█████████

BitList 
█▀▀▀▀

█▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
REAL-TIME DATA TRACKING
CURATED BY THE COMMUNITY

.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀█

▄▄▄▄█

List #kycfree Websites   
superleggera
Member
**

Activity: 176
Merit: 11

View Profile
July 24, 2020, 08:10:49 PM

o resmi birtek ben mi göremiyorum enteresan uzun zamandır forumda göremediğim ancak başkalarının görebildiği ilk resim olarak kendi adıma tarihe geçti herhalde benim dnsler sıçtı.

İlk mesaj paylaşıldığında görülüyordu fotoğraf ama şimdi bende göremiyorum

ıılllıılllıı 𝐆𝐞𝐧𝐞𝐥 𝐮𝐲𝐚𝐫𝐢: 𝐊𝐫𝐢𝐩𝐭𝐨 𝐩𝐚𝐫𝐚 𝐩𝐢𝐲𝐚𝐬𝐚𝐥𝐚𝐫𝐢 𝐨𝐥𝐝𝐮𝐤𝐜̧𝐚 𝐫𝐢𝐬𝐤𝐥𝐢𝐝𝐢𝐫 𝐯𝐞 𝐭𝐮̈𝐦 𝐬𝐞𝐫𝐦𝐚𝐲𝐞𝐧𝐢𝐳𝐢𝐧 𝐤𝐚𝐲𝐛𝐢𝐧𝐚 𝐧𝐞𝐝𝐞𝐧 𝐨𝐥𝐚𝐛𝐢𝐥𝐢𝐫. 𝐊𝐚𝐲𝐛𝐞𝐭𝐦𝐞𝐲𝐞 𝐡𝐚𝐳𝐢𝐫 𝐨𝐥𝐦𝐚𝐝𝐢𝐠̆𝐢𝐧𝐢𝐳 𝐦𝐢𝐤𝐭𝐚𝐫𝐝𝐚 𝐩𝐚𝐫𝐚 𝐲𝐚𝐭𝐢𝐫𝐦𝐚𝐦𝐚𝐥𝐢𝐬𝐢𝐧𝐢𝐳. ıılllıılllıı
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1310
Merit: 593

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
July 25, 2020, 09:46:28 AM

bahsettiğiniz adres https://prnt.sc/t0vhbp ise, muhtemelen site engellenmiştir Smiley

DNS ayarı yaparak veya VPN ile bağlandıktan sonra açarsanız çalışıyor.
tesla80
Member
**

Activity: 448
Merit: 89

Full Stack Engineer

View Profile
July 25, 2020, 01:40:35 PM

Linkteki ekran görüntüsünde "esrar" mı yazıyor yoksa elf gözlerim bana yalan mı söylüyor?

Elf beyniniz size oyun oynuyor hocam. Orada geçen "esrar" kelimesi sır anlamındaki esrardır uyuşturucu madde olarak kullanılan esrardan bahsedilmiyor. Her blok kazıldığında onunla birlikte ortaya çıkan bir esrar (sır) vardır. Blok Hash olarak daha çok kullanıyoruz.
Eyvallah hocam, bunu bir türk polisi görse ne düşünür acaba merak içindeyim Cheesy
Çeviride başka eş anlamlı kelime daha uygun olurdu.

Cyber Security, Mobile Security, Web/Desktop/Embedded Programming, Electronics, M2M, IoT
DrMsEr
Hero Member

Activity: 728
Merit: 501

View Profile
October 01, 2020, 05:34:44 AM

Eyvallah hocam, bunu bir türk polisi görse ne düşünür acaba merak içindeyim Cheesy
Çeviride başka eş anlamlı kelime daha uygun olurdu.
Esrar kelimesi esrarengizden geliyor hocam. Uyuşturucu olan ot da zamanında zor bulunduğundan ona esrar demiş olabilirler diye düşünüyorum.
SUPERSAIAN
Legendary
*

Activity: 2268
Merit: 1284

View Profile WWW
October 05, 2020, 03:32:22 PM

cok vaktim yoktu öyle bir gözgezdirdim konuya ama cüzdan adresi var mıydı hesabınının ?

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
nemic46
Newbie
*

Activity: 1
Merit: 0

View Profile
January 01, 2021, 08:32:14 PM

private keyini yazdığım kağıdı kaybettin acaba çıkacak süper bilgisayar bulabilirmi
Bthd
Legendary
*

Activity: 2282
Merit: 2586

Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks

View Profile WWW
January 01, 2021, 08:47:39 PM

private keyini yazdığım kağıdı kaybettin acaba çıkacak süper bilgisayar bulabilirmi

Private keyinizi kaybetmişseniz bitcoinleriniz artık sonsuza kadar o cüzdanda kalacak demektir. Eğer herhangi bir bilgisayar kolay bir şekilde cüzdanlara erişim sağlayabilseydi bitcoin güvenilir bir birim olamazdı. Adresi biliyor olmanız hiç bir anlam ifade etmez, kaybettiğiniz kağıdı bulmadığınız sürece bitcoinleriniz üzerinde bir yetkiniz olmaz. Bu özellik bazen talihsiz kazalara sebep olsa da ağın güvenilirliğini sağlıyor, kendi cüzdanınız kendi sorumluluğunuz.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
manilafortuna
Newbie
*

Activity: 50

View Profile
January 04, 2021, 04:02:53 AM

Konuyu açan arkadaş, O cihaz arkadaşızda ise binary ile private key bulunur. Cihaz yok ise btc de yok. Prvt key yok ise,1,5 milyon dolar yok. Prvt keyiniz şu anda 12.5 milyon tl değerinde.
umityesil
Jr. Member
*

Activity: 123
Merit: 1

View Profile WWW
January 14, 2021, 02:29:18 PM

Sonuca ulaşabilen oldu mu Sad
lahmacunkuregi
Sr. Member

Activity: 403
Merit: 250

internet aktivist

View Profile
January 17, 2021, 08:06:38 PM

Private keyinizi kaybetmişseniz bitcoinleriniz artık sonsuza kadar o cüzdanda kalacak demektir. Eğer herhangi bir bilgisayar kolay bir şekilde cüzdanlara erişim sağlayabilseydi bitcoin güvenilir bir birim olamazdı. Adresi biliyor olmanız hiç bir anlam ifade etmez, kaybettiğiniz kağıdı bulmadığınız sürece bitcoinleriniz üzerinde bir yetkiniz olmaz. Bu özellik bazen talihsiz kazalara sebep olsa da ağın güvenilirliğini sağlıyor, kendi cüzdanınız kendi sorumluluğunuz.

Merhaba, elimde 2015 de Bitcoin node ile oluşturulmuş cüzdanın private key ve passhparesi mevcut fakat zamanında şifrelemişim. Hangi şifreleme yöntemi ile şifrelendiğini de hatırlamıyorum Sha256 olarak tahmin ediyorum. Aklıma gelen bütün şifreleri decodere girdim fakat kabul etmedi hiç birini başka bir şekilde kurtarma şansım var mıdır? Bu arada bir şekilde decode edip cüzdana erişim sağlamama yardımcı olan biri olursa içinden ne çıkarsa çıksın %20 onundur.

MesutCan
Hero Member

Activity: 714
Merit: 503

www.mesutcandemir.com.tr

View Profile
January 28, 2021, 10:10:10 AM

Merhaba, elimde 2015 de Bitcoin node ile oluşturulmuş cüzdanın private key ve passhparesi mevcut fakat zamanında şifrelemişim. Hangi şifreleme yöntemi ile şifrelendiğini de hatırlamıyorum Sha256 olarak tahmin ediyorum. Aklıma gelen bütün şifreleri decodere girdim fakat kabul etmedi hiç birini başka bir şekilde kurtarma şansım var mıdır? Bu arada bir şekilde decode edip cüzdana erişim sağlamama yardımcı olan biri olursa içinden ne çıkarsa çıksın %20 onundur.

Daha önce görüşmüş olma ihtimalimiz var mı ?
iq_armando
Full Member

Activity: 379
Merit: 112

Tips: 3DhgXE1BedBJY6uxjxai3Nsaj8sXGU4ite

View Profile
January 28, 2021, 06:34:32 PM

Merhaba
Bitcoin'i geri alabilir misin?

cihazı bir arkadaşınızdan aldığınızı söylüyorsunuz
Bu ne tür bir cihaz?

Saygılarımızla.

crytolog
Jr. Member
*

Activity: 102
Merit: 6

View Profile
January 28, 2021, 07:37:31 PM

hocam hikayeniz bana pek doğru gelmedi, kazım 2009 ocakta görünüyor, o dönemde bir kaç kişiden fazlası yoktu diye biliyorum ki o dönem bir şekilde madencilik yaptıysanız 50 btc ile kalmamış olmanız gerekirdi. doğruysa umarım bulursunuz, doğru değilde bir şekilde o hesabın private keyini bulmaya çalışmayı deniyorsanız, şuan ki teknolojiyle imkansıza yakın bir olasılığı var.
designersinan
Jr. Member
*

Activity: 91
Merit: 1

View Profile WWW
February 04, 2021, 07:05:55 PM

boş muhabbet yapıyorsunuz eğer private key bulunabilen birşey olsaydı BTC şuan 0$ olurdu...konuyu kapatın gitsin...

STASH: EASY INSTANT PRIVATE
PRE-SALE 24/09/2017
hande
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
February 11, 2021, 11:46:00 AM

bence kurtarmaniz zor gibi ama denemeden bilemezsiniz
lathrodectus
Newbie
*

Activity: 25

View Profile
February 17, 2021, 10:57:23 AM

Blockchain'den bir arkadaşa ulaştım dediği de "blockchain.com cüzdan servisinden birine ulaştım"dır Smiley (Türkçe'den Türkçe'ye çeviri yapıyoruz hale bak arkadaş ya Smiley )

Eğer blockchain cüzdanı kullandıysa hesaba giriş yaptığı e-posta ve parolayı bulması gerekiyor. (ama olay 2009'da geçiyorsa öyle bir ihtimal de yok. Blockchain'in açılışı 2014 olması lazım)

Seni bu arkadaş "bence" ufak bir zarf atmış, en az 3-5 kişi peşinde koşturuyordur... Bu durum tıpkı "1 milyon dolarlık bitcoin alacağım, düzenli alacağım, aracı ol, komisyonu sen al" diyen adamların işine benziyor. Sonu hayırlı bitmeyebilir...

Konu burada kapanmış zaten Smiley
teramit
Legendary
*

Activity: 1874
Merit: 1394

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
February 23, 2021, 03:26:46 AM

cüzdanın private key ve passhparesi mevcut fakat zamanında şifrelemişim. Hangi şifreleme yöntemi ile şifrelendiğini de hatırlamıyorum Sha256 olarak tahmin ediyorum. Aklıma gelen bütün şifreleri decodere girdim fakat kabul etmedi hiç birini başka bir şekilde kurtarma şansım var mıdır? Bu arada bir şekilde decode edip cüzdana erişim sağlamama yardımcı olan biri olursa içinden ne çıkarsa çıksın %20 onundur.
Private key in şifrelendiği dosyayı birisi çözerse sanırım %20 den daha büyük bir kaybınız olur Smiley
mueddib
Jr. Member
*

Activity: 54
Merit: 4

Ethereum Full Sync Node

View Profile
March 26, 2021, 09:09:15 PM

Merhaba zaten private key kırılabilirse hiç sizin cüzdana bile gerek kalmaz genesis blocktan başlayarak Satoshi başta olmak üzere teker teker üretilmiş tüm bitcoinleri toplar Smiley

Software is like sex. it's better when it's free.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: